نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی هفت

رنگ مرواریدی هفت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی هفت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی هفت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی هفت : دقیقاً در لحظه‌ای که اتفاق می‌افتد چاپ می‌نانو کراتین مو شود. و سوابق همیشه صادق لایت و هایلایت مو هستند، گرچه گاهی اوقات آنقدر جزئیاتی که می‌توانیم ارائه نمی‌دهند. اما پس از آن، چیزهای زیادی رخ می دهد، و بنابراین رکوردها باید مختصر باشند یا حتی کتاب بزرگ گلیندا نمی تواند همه آنها را نگه رنگ مو دارد. گلیندا هر روز چندین بار به سوابق نگاه می بیبی لایت مو کرد، و دوروتی، هر زمان که به جادوگری می رفت.

رنگ مو : گلیندا خوب، جادوگر دوست داشتنی سرزمین اوز و دوست پرنسس اوزما و دوروتی، آشنایان شخصی زیادی رنگ مو دارد که می خواهند درباره او بیشتر بدانند. بنابراین، در درنگ مو استان جدید اوز، آقای ال. فرانک باوم، مورخ سلطنتی اوز، یک کتاب کامل در مورد اینکه چگونه گلیندا و جادوگر با تمام توان خود برای نجات شاهزاده خانم و دوروتی از خطرات وحشتناکی که آنها را تهدید می بیبی لایت مو کرد، نوشته رنگ مو است.

رنگ مرواریدی هفت

رنگ مرواریدی هفت : آنها به میان قبایل متخاصم و رفتند. ملکه شریر کو-ای-او، یک جادوگر بیهوده و شرور، واقعاً مقصر همه مشکلات پروتئین تراپی مو بود. او مطمئناً موفق کراتینه مو شد هر کس را در جزیره جادویی و گنبدی شیشه‌ای به ​​مشکلات شگفت‌انگیزی برساند. وقتی آقای باوم به شما می گوید که همه در سرزمین اوز چقدر نگران پرنسس اوزما و دوروتی پروتئین تراپی مو بودند و گلیندا چه جادویی فوق العاده ای برای نجات آنها باید انجام دهد.

هیجان و تحسین شما را به وجد می آورد. او پنهان ترین اسرار جادو را آشکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آقای باوم تمام تلاش خود را بیبی لایت مو کرد تا به همه نامه‌های دوستان کوچک زمینی‌اش پاسخ دهد، قبل از اینکه مجبور نانو کراتین مو شود آنها را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما نمی‌توانست جواب همه را بدهد، زیرا تعبالیاژ مو داد بسیار زیادی پروتئین تراپی مو بود. در ماه مه، هزار و نهصد و نوزده، او رفت تا درنگ مو استان‌هایش را برای بچه‌های کوچکی که مدت‌ها پیش در اینجا زندگی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

  بهترین رنگ موی روشن برای موهای سفید

ببرد تا درنگ مو استان‌های اوز را برای خود بخوانند. متأسفیم که او نتوانست اینجا بماند و ناراحتیم که به شما بگوییم این آخرین درنگ مو استان کامل اوست. اما او چند یادداشت ناتمام در مورد پرنسس اوزما و دوروتی و مردم اوز گذاشت و ما قول می دهیم که روزی همه آنها را مانند یک پازل تصویری کنار هم بگذاریم و درنگ مو استان های بیشتری از سرزمین شگفت انگیز اوز به شما ارائه دهیم.

صمیمانه، دوستان شما، ناشران. فهرست فصول 1 ندای وظیفه 13 2 اوزما و دوروتی 33 3 دوشیزگان جادوگر خوب اوز، در صحن بزرگ قصر خود نشسته پروتئین تراپی مو بود، در حالی که توسط خدمتکاران افتخاری خود – صدها دختر زیبای سرزمین پریان اوز – احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. را صحن کاخ از سنگ مرمر کمیاب ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که به زیبایی جلا بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. فواره‌ها اینجا و آنجا صدای موسیقی می‌زدند.

ستون وسیعی که به سمت جنوب باز می کراتینه مو شد، به دوشیزگان اجازه می بالیاژ مو داد، در حالی که سرهای خود را از گلدوزی های خود بلند می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به منظره ای از مزارع با رنگ های رز و بیشه های درختان میوه دار یا مملو از گل های معطر نگاه کنند. گاهی یکی از دخترها آهنگی را شروع می‌بیبی لایت مو کرد، بقیه به گروه کر می‌پیوندند.

یا یکی از جای خود بلند می‌کراتینه مو شد و می‌رقصید، و به زیبایی با موسیقی چنگ که توسط یکی از همراهان نواخته می‌کراتینه مو شد تاب می‌خورد. و سپس گلیندا لبخندی زد، خوشحال از دیدن خدمتکارانش که بازی را با کار مخلوط می کنند. در حال حاضر در میان مزارع شیئی در حال حرکت دیده می نانو کراتین مو شود که مسیر وسیعی را که به دروازه قلعه منتهی می کراتینه مو شد، می پیچد.

  رنگ مو قهوه ای شیک دخترانه

برخی از دختران با حسادت به این شی نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. جادوگر فقط نیم نگاهی به آن انداخت و سر با شکوه خود را به عنوان خوشحالی تکان بالیاژ مو داد، زیرا این به معنای آمدن دوست و معشوقه او پروتئین تراپی مو بود – تنها کسی در تمام سرزمینی که گلیندا به او تعظیم بیبی لایت مو کرد. سپس در مسیر یک حیوان چوبی که به یک واگن قرمز چسبیده پروتئین تراپی مو بود، رفت و وقتی اسب عجیب و غریب در دروازه توقف بیبی لایت مو کرد.

رنگ مرواریدی هفت : دو دختر جوان، اوزما، فرمانروای اوز، و همراهش، پرنسس دوروتی، از واگن پایین آمدند. هر دو لباس‌های موسلین سفید ساده پوشیده پروتئین تراپی مو بودند و در حالی که از پله‌های مرمر کاخ می‌دویدند، خندیدند و چنان با خوشحالی صحبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که گویی آن‌ها نیستند. مهم ترین افراد در دوست داشتنی ترین سرزمین پریان جهان. کنیزان برخرنگ مو استه و با سرهای خمیده به رنگ مو استقبال اوزمای سلطنتی ایستاده پروتئین تراپی مو بودند.

در حالی که گلیندا با دستان دراز به رنگ مو استقبال مهمانانش آمد. اوزما گفت: “ما تازه برای بازدید آمده ایم، می دانید.” من و دوروتی هر دو فکر می‌بیبی لایت مو کردیم چگونه باید روزی را بگذرانیم که اتفاقاً فکر می‌بیبی لایت مو کردیم هفته‌ها به کشور کوادلینگ شما نرفته‌ایم، بنابراین سوار اسب اره‌ای کراتینه مو شدیم و مستقیماً به اینجا سوار کراتینه مو شدیم. دوروتی اضافه بیبی لایت مو کرد: “و ما آنقدر سریع آمدیم که موهایمان کاملاً تیره کراتینه مو شده رنگ مو است.

  ترکیب رنگ مو نسکافه ای با بژ

زیرا اسب اره خودش باد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. معمولاً تا شهر امرالد یک روز راه رنگ مو است، اما من فکر نمی کنم. دو ساعت در راه پروتئین تراپی مو بودیم.” گلیندا جادوگر گفت: «خیلی خوش آمدید.» و آنها را در بالیاژ مو دادگاه به سالن پذیرایی باشکوه خود هدایت بیبی لایت مو کرد. اوزما بازوی مهماندارش را گرفت، اما دوروتی عقب ماند، برخی از خدمتکاران را که بیشتر می شناخت، بوسید، با دیگران صحبت بیبی لایت مو کرد و به همه آنها احساس بیبی لایت مو کرد.

که او دوست آنهرنگ مو است. وقتی سرانجام در سالن پذیرایی به گلیندا و اوزما پیوست، متوجه کراتینه مو شد که آنها با جدیت در مورد وضعیت مردم صحبت می کنند و چگونه آنها را خوشحال و راضی تر کنند.- اگرچه آنها قبلاً شادترین و راضی ترین مردم جهان پروتئین تراپی مو بودند. البته این اوزما را علاقه مند بیبی لایت مو کرد، اما دوروتی چندان علاقه ای به آن نداشت.

بنابراین دخترک به سمت میز بزرگی رفت که روی آن کتاب رکوردهای بزرگ گلیندا باز پروتئین تراپی مو بود. این کتاب یکی از بزرگ‌ترین گنجینه‌های اوز رنگ مو است و جادوگر بیش از همه دارایی‌های جادویی‌اش به آن جایزه می‌دهد. به همین دلیل رنگ مو است که با زنجیر طلایی به میز بزرگ مرمری محکم می‌چسبد، و هر وقت گلیندا خانه را ترک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مرواریدی هفت : کتاب بزرگ را با پنج قفل نگین دار قفل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و کلیدها را به سلامت در آغوشش پنهان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گمان نمی‌کنم در هیچ سرزمین پریان چیزی جادویی وجود داشته باکراتینه مو شد که بتوان آن را با کتاب رکورد مقایسه بیبی لایت مو کرد، کتابی که دائماً روی صفحات آن گزارشی از هر رویبالیاژ مو دادی که در هر نقطه از جهان اتفاق می‌افتد.

  رنگ مو مناسب برای موهای کراتین شده

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱