نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی روی پایه ۷

رنگ مرواریدی روی پایه ۷ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی روی پایه ۷ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی روی پایه ۷ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی روی پایه ۷ : از سر تا پا پشمالو، مو و سبیل، لباس و کفش- اما بسیار مهربان و ملایم و یکی از وفادارترین حامیان اوزما. تیک توک آنجا پروتئین تراپی مو بود، مرد مسی با ماشین آلات درونش، چنان هوشمندانه ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : اما سپس باید انگشت خود را یک بار به سمت ررنگ مو است و یک بار به چپ بچرخاند و زنگ خطر گلیندا به صدا در آید. . بنابراین جادوگر اکنون می‌دانست که خطر حاکم و پرنسس دوروتی مورد علاقه‌اش را تهدید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با عجله به اتاق جادویی خود رفت تا اطلاعاتی را در مورد نوع خطرش جستجو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پاسخ به سؤال او چندان رضایت‌بخش نپروتئین تراپی مو بود، زیرا فقط این پروتئین تراپی مو بود: “و در گنبد بزرگ جزیره زندانی لایت و هایلایت مو هستند و زیر آب دریاچه رنگ مو است.” “آیا اوزما این قدرت را نرنگ مو دارد که جزیره را به سطح زمین برساند؟” از گلیندا پرسید. پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: “نه”، و رکورد از گفتن بیشتر خودداری بیبی لایت مو کرد.

رنگ مرواریدی روی پایه ۷

رنگ مرواریدی روی پایه ۷ : به جز اینکه ملکه کو-ای اوه، که به تنهایی می توانست دستور برخرنگ مو استن جزیره را بدهد، توسط سر صاف به یک قو الماس تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. سپس گلیندا به سوابق گذشته مراجعه بیبی لایت مو کرد. پس از جستجوی جدی او کشف بیبی لایت مو کرد که کو-ای-او یک جادوگر قدرتمند پروتئین تراپی مو بود که بیشتر قدرت خود را با تبدیل خیانتکارانه افراد جادویی که با او ملاقات می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل مو با رنگ قهوه ای

به دست آورده پروتئین تراپی مو بود و آنها را به سه ماهی طلایی، نقره ای و برنزی تبدیل بیبی لایت مو کرد و سپس آنها را به دریاچه انداخت. . گلیندا با جدیت در مورد این اطلاعات فکر بیبی لایت مو کرد و تصمیم گرفت که کسی باید به کمک اوزما برود. در حالی که نیازی به عجله نپروتئین تراپی مو بود، زیرا اوزما و دوروتی می‌توانستند مدت طولانی در یک گنبد غوطه‌ور زندگی کنند، واضح پروتئین تراپی مو بود که تا زمانی که کسی نتواند جزیره را بالا ببرد نمی‌توانستند بیرون بیایند.

جادوگر تمام دستور العمل ها و کتاب های جادوگری او را بررسی بیبی لایت مو کرد، اما هیچ جادویی پیدا نبیبی لایت مو کرد که جزیره ای غرق کراتینه مو شده را ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چنین چیزی قبلاً در جادوگری لازم نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. سپس گلیندا جزیره کوچکی ساخت که با گنبدی شیشه ای پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و آن را در حوضچه ای نزدیک قلعه خود غرق بیبی لایت مو کرد و به روش های جادویی آزمایش بیبی لایت مو کرد تا آن را به سطح بیاورد.

او چندین آزمایش از این دست انجام بالیاژ مو داد، اما همه آنها شکست خوردند. این کار ساده ای به نظر می رسید، اما او نمی توانست آن را انجام دهد. با این وجود، جادوگر خردمند از یافتن راهی برای رهایی دوستانش ناامید نکراتینه مو شد. در نهایت او به این نتیجه رسید که بهترین کار این رنگ مو است که به کشور بروید و دریاچه را بررسی کنید.

  زیباترین رنگ موی ترکیبی

در حالی که او در آنجا پروتئین تراپی مو بود احتمال بیشتری داشت که راه حلی برای مشکل پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنداین موضوع او را آزار می‌بالیاژ مو داد و برای نجات اوزما و دوروتی برنامه‌ای طراحی بیبی لایت مو کرد. بنابراین گلیندا لک‌لک‌ها و ارابه هوایی‌اش را احضار بیبی لایت مو کرد و به خدمتکارانش گفت که به سفر می‌رود و ممکن رنگ مو است به زودی برنگردد، وارد ارابه کراتینه مو شد و به سرعت به شهر زمرد منتقل کراتینه مو شد.

رنگ مرواریدی روی پایه ۷ : در کاخ پرنسس اوزما، مترسک اکنون به عنوان فرمانروای سرزمین اوز عمل می بیبی لایت مو کرد. کار زیادی برای او وجود نداشت، زیرا همه امور کشور به آرامی پیش می رفت، اما او آنجا پروتئین تراپی مو بود تا هر اتفاق غیرقابل پیش بینی رخ دهد. گلیندا مترسک را در حال بازی کروکت با تروت و بتسی بابین، دو دختر کوچکی که در قصر تحت حمایت اوزما زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دوستان بزرگ دوروتی پروتئین تراپی مو بودند.

مورد علاقه همه مردم اوز پروتئین تراپی مو بودند، پیدا بیبی لایت مو کرد. “چیزی کراتینه مو شده!” هنگامی که ارابه جادوگر نزدیک آنها فرود آمد، تروت فریاد زد. “گلیندا هرگز به اینجا نمی آید، فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند چیزی اشتباه کراتینه مو شده رنگ مو است.” در حالی که جادوگر دوست داشتنی از ارابه خود پایین آمد، بتسی با نگرانی گفت: “امیدوارم هیچ آسیبی به اوزما یا دوروتی وارد نکراتینه مو شده باکراتینه مو شد.” گلیندا به مترسک نزدیک کراتینه مو شد و از معضل اوزما و دوروتی به او گفت: “ما باید آنها را به نحوی نجات دهیم.” مترسک جواب بالیاژ مو داد: «البته،» روی یک دریچه تلو تلو خورد و روی صورت نقاشی کراتینه مو شده اش افتاد.

  بهترین رنگ مو شنی

دخترها او را بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و قیمه‌ی نی‌اش را به شکلی درآوردند و او چنان ادامه بالیاژ مو داد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده رنگ مو است: “اما تو باید به من بگوئید که چه کار کنم، زیرا من هرگز در تمام عمرم جزیره‌ای غرق نکراتینه مو شده بزرگ نبیبی لایت مو کرده‌ام.” جادوگر پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “ما باید هر چه زودتر یک شورای دولتی داشته باشیم.” “لطفاً پیغام‌هایی بفرستید تا همه مشاوران اوزما را به این قصر احضار کنند.

سپس ما می‌توانیم تصمیم بگیریم که چه کاری بهتر رنگ مو است انجام نانو کراتین مو شود.” مترسک در انجام این کار وقت خود را از دست نبالیاژ مو داد. خوشبختانه اکثر مشاوران سلطنتی در شهر زمرد یا نزدیک به آن پروتئین تراپی مو بودند، بنابراین همگی در همان شب در اتاق تاج و تخت کاخ ملاقات آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. فصل 14 مشاوران اوزما هیچ فرمانروایی تا به حال چنین مجموعه ای از مشاوران عجیب و غریب به اندازه شاهزاده خانم اوزما در مورد تاج و تخت خود نداشته رنگ مو است.

در واقع، در هیچ کشور دیگری چنین مردم شگفت انگیزی وجود نداشت. ولی اوزما آنها را به خاطر ویژگی هایشان دوست داشت و می توانست به هر یک از آنها اعتماد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ابتدا مرد چوبی حلبی پروتئین تراپی مو بود. تک تک تکه های او قلع پروتئین تراپی مو بود و براق پروتئین تراپی مو بود. تمام مفاصل او به خوبی روغن کاری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و به آرامی حرکت می بیبی لایت مو کرد. او یک تبر درخشان حمل می بیبی لایت مو کرد تا ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یک مرد چوبی رنگ مو است، اما به ندرت دلیلی برای رنگ مو استفاده از آن داشت.

  رنگ موی زیبا بدون دکلره برای پوست گندمی

زیرا او در یک قلعه قلعی باشکوه در کشور وینکی اوز زندگی می بیبی لایت مو کرد و امپراتور همه وینکی ها پروتئین تراپی مو بود. نام تین وودمن نیک چاپر پروتئین تراپی مو بود. او ذهن بسیار خوبی داشت، اما قلبش زیاد به حساب نمی آمد، بنابراین بسیار مراقب پروتئین تراپی مو بود که هیچ کار نامهربانی انجام ندهد یا احساسات کسی را جریحه دار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مشاور دیگر اسکرپس، دختر تکه‌کاری شهر اوز پروتئین تراپی مو بود که از یک لحاف تکه‌کاری زیبا، شکل بریده و با پنبه پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مرواریدی روی پایه ۷ : این دختر تکه‌کاری بسیار باهوش پروتئین تراپی مو بود، اما آنقدر مملو از شوخی‌های سرگرم‌کننده و دیوانه‌وار پروتئین تراپی مو بود که بسیاری از افراد احمق فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او باید دیوانه باکراتینه مو شد. اسکراپس در هر شرایطی، هر چند سخت باکراتینه مو شد، شادی آور پروتئین تراپی مو بود، اما خنده و روحیه خوب او برای تشویق دیگران ارزشمند پروتئین تراپی مو بود و در اظهارات به ظاهر بی دقت او اغلب می کراتینه مو شد خرد زیادی پیدا بیبی لایت مو کرد. سپس مرد پشمالو پروتئین تراپی مو بود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱