↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو و مش جدید

انواع رنگ مو و مش جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو و مش جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو و مش جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو و مش جدید : ذهن خواننده در سفرهای مکرر خود بین شخصیت‌های انسانی از یک طرف وقایع اسرارآمیز از سوی دیگر خسته می‌نانو کراتین مو شود و برخورد تک‌چشمی‌تر با درنگ مو استان کوتاه را ترجیح می‌دهد. شگفتی نیز یک احساس بسیار لطیف و کوتاه مدت رنگ مو است و گاهی پس از چند صفحه از بین می رود. کنجکاوی سخت تر رنگ مو است.

رنگ مو : تا مخلوقات دیگر. زیرا، اگرچه درنگ مو استان اغلب به اصلاح برخی اشتباهات، یا انتقام گرفتن برخی قتل‌ها می‌پردازد، با این حال باید اعتراف بیبی لایت مو کرد که نویسنده معمولاً در اندازه‌گیری بی‌رحمی خود در طرح جنایات و بالیاژ مو دادن رنگ سیاه به پرتره‌های شیاطین خود موفق‌تر رنگ مو است. رحمت نقطه قوت او نیست، هر چند در عدالت فراوان باکراتینه مو شد. و اگر به این وسیله فرصتی برای افزایش زیبایی و کامل پروتئین تراپی مو بودن حق شرور فراهم آورد، به انباشتن عذاب دست نمی ککراتینه مو شد.

انواع رنگ مو و مش جدید

انواع رنگ مو و مش جدید : مرد یا زنی که می تواند این کار را انجام دهد، می تواند نمایشنامه خوبی نیز بنویسد (طبق ایده های مدرن نمایشنامه)، و دارای نیروی شخصیت، فردیت و توانایی ذهنی رنگ مو است.او باید شهود هنرمند را با رنگ مو استعبالیاژ مو داد مکانیک چیره دست ترکیب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما به ندرت شاعر خواهد پروتئین تراپی مو بود و عموماً بیشتر به چیزها و رویبالیاژ مو دادها اهمیت می دهد.

اما این من را به این اعتراف سوق می دهد که حداقل یک اتهام متوجه درب نویسنده درنگ مو استان معما رنگ مو است. و این رنگ مو است که او مخلص نیست; او اسرار خود را به عقب می اندازد، و پاسخ معمای خود را قبل از بیان شرایط آن می داند. او عمداً همه عطرهای دروغین را در اختیار خواننده خود قرار می دهد و به خوبی می داند که آنها چنین لایت و هایلایت مو هستند.

و سخنان و کنایه های مختلف به ظاهر بی هنر و بی گناه را سرهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در حقیقت به طرز شیطانی هنرمندانه ای رنگ مو است و برگزیدگان را فریب می دهد. من می گویم همه اینها را باید پذیرفت. اما بی انصافی نیست. ظاهراً هدف اصلی درنگ مو استان معما این رنگ مو است که شما را ترغیب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا عقل خود را تیز کنید. و همانطور که خود شما کارآگاه واقعی پرونده لایت و هایلایت مو هستید.

  مدل های رنگ مو استخوانی

بنابراین باید نویسنده خود را به عنوان مجرم واقعی که باید کشف کنید در نظر سامبره مو بگیرید. اعتبار هیچ بیانیه ای از ذخیره او را به عنوان تایید کراتینه مو شده توسط واضح ترین شواهد; به طور مداوم با خود تکرار کنید. نه، هرگز به اندازه آن زمان. اما، همانطور که قبلاً گفتم، وقتی بازی به خوبی تنظیم نانو کراتین مو شود، هیچ شانسی در برابر فروشنده ندارید. و به سهم خودم، هرگز سعی نمی‌کنم باهوش باشم.

انواع رنگ مو و مش جدید : وقتی در برابر این بند انگشتان قرار می‌گیرم. من تمام آنچه را که به من می‌گویند باور می‌کنم و گستاخ‌ترین آجرهای طلا را می‌پذیرم. و به این ترتیب من گاهی اوقات برخی از بسیار تواناترین آنها را در حال چرت زدن می گیرم. زیرا آنها آنقدر ظریف لایت و هایلایت مو هستند که گاهی اوقات حقیقت را به شما می گویند زیرا فکر می کنند شما فکر می کنید دروغ رنگ مو است.

من نمی خواهم آنها را در حال چرت زدن بگیرم. من به خرد نادانی می‌چسبم و کودکانه از راهی که در آن همه چیز به‌وجود می‌آید لذت می‌برم – بن‌بست که در آخرین لحظه در راهرویی امیدوارکننده به سمت هوای بیرون حل می‌نانو کراتین مو شود. در هر رد، خوشحالی من رنگ مو است که ناامیدانه گیج می شوم. و وقتی گره گوردی گنانو کراتین مو شوده می نانو کراتین مو شود، با تحسین زل می زنم.

اگر نویسنده به اندازه کافی قدیمی باکراتینه مو شد که خواننده ملایم را پسرفت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می‌دانم که منظورش من رنگ مو است، و مطیعانه گوش می‌دهد، و در حال حاضر با سر در گودال خائنانه‌ای که برای من حفر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است فرو می‌رود. به طور خلاصه، من آنجا لایت و هایلایت مو هستم تا بفروشم، و ارزش پولم را می گیرم. هیچ کس نمی تواند کاملاً از درنگ مو استان های معما لذت ببرد.

  رنگ مو قرمز یاقوتی تیره

مگر اینکه به اندازه کافی بزرگ، یا به اندازه کافی جوان، یا، به هر حال، آنقدر عاقل باکراتینه مو شد که ارزش توانایی غافلگیری را درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آن افراد طعنه آمیز و دانای کل که از قبل همه چیز را می دانند و به فریادهای حیرت انگیز بیهوده کسانی که بی خبرند، دلسوزانه یا تحقیرآمیز لبخند می زنند، ممکن رنگ مو است از متقاعد بیبی لایت مو کردن به اینکه موجوداتی برتر لایت و هایلایت مو هستند.

رضایت بدی دریافت کنند. اما گوشت بسیار کمی در این نوع شادی وجود رنگ مو دارد، و ناآگاهان در نهایت سهم بهتری تمام دکلره مو دارند. من به سختی نیاز دارم به این نکته اشاره کنم که بین درنگ مو استان های معمایی کوتاه و درنگ مو استان های بلند – رمان – تمایز و تفاوت وجود رنگ مو دارد. اولی برای توسعه مناسب خود به هنر فنی بسیار بیشتری نیاز رنگ مو دارد.

انواع رنگ مو و مش جدید : معما را نمی توان به طرق مختلف مطرح بیبی لایت مو کرد، بلکه باید یک بار برای همیشه بیان نانو کراتین مو شود. رایحه های کاذب وجود نرنگ مو دارد، یا فقط تعبالیاژ مو داد کمی از آنها. ممکن رنگ مو است فرصت کمی برای ترسیم شخصیت وجود داشته باکراتینه مو شد، و همه انواع زینت و نظر باید به کمترین حد خود کاهش یابد. در اینجا، در واقع، مانند همه جا، نابغه راه خود را خواهد داشت.

و در حالی که یک نویسنده صرفاً با رنگ مو استعبالیاژ مو داد نمی‌تواند درنگ مو استان «حشره طلا» را در کمتر از یک جلد روایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پو می‌توانست آن را در چند هزار کلمه انجام دهد، و با این حال به نظر می‌رسد همه چیز را گفته رنگ مو است که ارزش گفتن رنگ مو دارد. در مورد درنگ مو استان‌های شرلوک هلمز، آنها مجموعه‌ای را تشکیل می‌دهند.

شناخت قبلی ما از قهرمان، نویسنده را قادر می‌سازد تا از توصیف و همراهی زیادی که اگر آن شخصیت برجسته تنها در یک عارضه از رویبالیاژ مو دادها ارائه می‌کراتینه مو شد، صرف نظر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین، هر قسمت ویژه از حرفه تحلیلگر بزرگ را می توان با نهایت صرفه جویی در دست گرفت، و در عین حال، تمام الزامات علاقه و درک هوشمندانه را پر بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو قهوه ای صدفی

اما، به عنوان یک قاعده، رمان معما به موضوع خود با روحی اساساً غیر از آن چیزی که الهام‌بخش درنگ مو استان کوتاه رنگ مو است، نزدیک می‌نانو کراتین مو شود. همانطور که پروتئین تراپی مو بود، به جای یک تصویر ژانر دقیق، یک چشم انداز گسترده به ما بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود. تعبالیاژ مو داد دراماتیس پرسونا بسیار بیشتر رنگ مو است، و بخش هایی که به بسیاری از آنها بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود ممکن رنگ مو است بسیار کم باکراتینه مو شد.

انواع رنگ مو و مش جدید : اگرچه هر کدام باید عملبیبی لایت مو کرد لازم خود را در طرح کلی داشته باشند. ایجاد گیجی در این شرایط بسیار ساده تر رنگ مو است. اما از سوی دیگر، رمان معما نیازمند قدرتی از تصویر واضح شخصیت و توصیف گویا رنگ مو است که در روایت کوتاه‌تر ضروری نیست. درنگ مو استان معروفی که شاید چهل سال پیش منتشر کراتینه مو شد، اما نمی توان آن را در مجموعه ما گنجاند، درنگ مو استان قتلی را روایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که راز آن تا آخرین لحظه به طرز تحسین برانگیزی پنهان رنگ مو است. و بسیاری از جذابیت های کتاب به دلیل توانایی هایی رنگ مو است که شخصیت اصلی و برخی از شخصیت های فرعی به آن کشیده کراتینه مو شده اند. نویسنده یک زن پروتئین تراپی مو بود، و من اغلب تعجب بیبی لایت مو کرده‌ام که زنان به ندرت به این شکل از ادبیات دست می‌زنند. بسیاری از آنها رنگ مو استعبالیاژ مو داد سازنده خوبی تمام دکلره مو دارند و عشق آنها به جزئیات و رمز و راز بدنام رنگ مو است.

شاید آنها بیش از حد به احساسات علاقه تمام دکلره مو دارند. و احساسات باید با احتیاط در درنگ مو استان‌های معما رفتار نانو کراتین مو شود. عیب همه رمان‌های معمایی این رنگ مو است که ناگزیر دو نوع علاقه را در بر می‌گیرند و به ندرت می‌توانند این‌ها را چنان متعادل کنند که یکی یا دیگری از آنها آسیب نبیند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه