نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره

رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره : می داند که به ندرت می توان حتی برای یک سؤال ساده مانند سیاه یا سفید پروتئین تراپی مو بودن یک چیز، پاسخی دریافت بیبی لایت مو کرد. به نظر می رسد ایده سیاه یا سفید به طور متناوب ذهن آنها را پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در مورد این فیوژیان نیز چنین پروتئین تراپی مو بود، و از این رو به طور کلی غیرممکن پروتئین تراپی مو بود که با پرسش های متقابل پی ببریم که آیا کسی به درستی هر چیزی را که آنها ادعا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند درک بیبی لایت مو کرده رنگ مو است یا خیر. بینایی آنها بسیار حاد پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : با صحت کامل تکرار کنند و مدتی چنین کلماتی را به خاطر داشتند. با این حال همه ما اروپایی ها می دانیم که تشخیص صداها در یک زبان خارجی چقدر دشوار رنگ مو است. به عنوان مثال، کدام یک از ما می تواند یک سرخپوست آمریکایی را از طریق جمله ای بیش از سه کلمه دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ به نظر می رسد که همه وحشی ها تا حدی غیر معمول از این قدرت تقلید برخورتمام دکلره مو دارند.

رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره

رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره : تقریباً با همان کلمات، از همان عادت مضحک در میان کافره ها به من گفتند. رنگ مو استرالیایی‌ها نیز از دیرباز به این دلیل که می‌توانستند راه رفتن هر مردی را تقلید کنند و توصیف کنند تا او را بشناسند، بدنام پروتئین تراپی مو بوده‌اند. چگونه می توان این دانشکده را توضیح بالیاژ مو داد؟ آیا این نتیجه عادات ادراک و حواس تیزتر رنگ مو است که برای همه افراد در حالت وحشی مشترک رنگ مو است.

  ترکیب رنگ مو شکلاتی و طبیعی

در مقایسه با افرادی که مدتها متمدن پروتئین تراپی مو بودند؟ وقتی آهنگی توسط حزب ما پخش کراتینه مو شد، فکر بیبی لایت مو کردم که فوگی ها با حیرت به زمین می افتند. آنها با همان تعجب به رقص ما نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما یکی از مردان جوان، وقتی از آنها پرسیده کراتینه مو شد، مخالفتی با کمی والس زدن نداشت. مقدار کمی به اروپایی‌ها آن‌طور که به نظر می‌رسند عادت بیبی لایت مو کرده‌اند.

اما آنها سلاح گرم ما را می‌شناختند و از آن می‌ترسیدند. هیچ چیز آنها را وسوسه نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که اسلحه را در دست بگیرند. آنها برای چاقوها التماس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آنها را با کلمه اسپانیایی صدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها همچنین آنچه را که می‌خواهند توضیح بالیاژ مو دادند، طوری رفتار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که انگار تکه‌ای در دهان تمام دکلره مو دارند و سپس وانمود می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که به جای پاره بیبی لایت مو کردن آن را می‌برند.

من هنوز متوجه که ما در کشتی داشتیم. در طول سفر قبلی ماجراجویی و بیگل در سال‌های کاپیتان فیتز روی یک مهمانی از بومیان را به‌عنوان گروگان برای از دست بالیاژ مو دادن یک قایق دزدیده کراتینه مو شده دستگیر بیبی لایت مو کرد تا به خطر بزرگی که گروهی که در نظرسنجی مشغول به کار پروتئین تراپی مو بودند، بپردازند.

  مدل رنگ مو خاکستری روشن

رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره : و برخی از این بومیان و همچنین کودکی را که او را به خاطر یک دکمه مروارید خرید، با خود به انگلستان برد و تصمیم گرفت که با هزینه شخصی آنها را آموزش دهد و به آنها آموزش دین دهد. اسکان این بومیان در کشورشان یکی از انگیزه های اصلی کاپیتان فیتز روی پروتئین تراپی مو بود تا سفر کنونی ما را انجام دهد. و قبل از اینکه دریاسالاری تصمیم به اعزام این اکسپدیشن بگیرد.

کاپیتان فیتز روی سخاوتمندانه یک کشتی اجاره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و خودش آنها را پس می گرفت. بومیان توسط مبلغی به نام همراهی می کراتینه مو شدند. از آنها و از بومیان، کاپیتان فیتز روی گزارش کامل و عالی منتشر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. دو مرد، که یکی از آنها در انگلستان در اثر آبله جان باخت، یک پسر و یک دختر کوچک، در ابتدا دستگیر کراتینه مو شدند.

و در حال حاضر، یورک مینستر، جمی باتن (که نامش بیانگر پول خرید اوست) و Fuegia Basket را داشتیم. یورک مینستر مردی بالغ، کوتاه قد، ضخیم و قدرتمند پروتئین تراپی مو بود: خلق و خوی او محتاطانه، کم حرف، دمدمی مزاج و وقتی هیجان زده می کراتینه مو شد به کراتینه مو شدت پرشور پروتئین تراپی مو بود. محبت او نسبت به چند دوست در کشتی بسیار کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بود. عقلش خوبه جیمی باتن محبوب جهانی پروتئین تراپی مو بود.

اما به همین ترتیب پرشور پروتئین تراپی مو بود. حالت صورتش به یکباره حالت خوب او را نشان می بالیاژ مو داد. او شاد پروتئین تراپی مو بود و اغلب می خندید و با هر کسی که درد می بیبی لایت مو کرد به طرز قابل توجهی همدردی می بیبی لایت مو کرد: وقتی آب مواج می کراتینه مو شد، من اغلب کمی مریض پروتئین تراپی مو بودم و او به سمت من می آمد و با صدایی گلایه آمیز می گفت: «بیچاره، بیچاره. همکار!” اما پس از زندگی آبی او، این تصور که مردی دریازده رنگ مو است.

  رنگ موی زنانه نارنجی

خیلی مضحک پروتئین تراپی مو بود، و او به طور کلی مجبور پروتئین تراپی مو بود به یک طرف بچرخد تا لبخندی را پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا بخندد، و سپس تکرار می بیبی لایت مو کرد: «بیچاره، بیچاره! ” او دارای روحیه میهن پرستانه پروتئین تراپی مو بود. و دوست داشت قبیله و کشور خود را ستایش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در آن واقعاً می گفت “درختان زیادی وجود رنگ مو دارد” و از همه قبایل دیگر سوء رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد: او با قاطعیت اعلام بیبی لایت مو کرد که در آنجا در سرزمین خود شیطان نپروتئین تراپی مو بود.

جمی کوتاه قد، ضخیم و چاق پروتئین تراپی مو بود، اما از ظاهر شخصی بیهوده پروتئین تراپی مو بود. او همیشه دستکش می‌پوشید، موهایش مرتب کوتاه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و اگر کفش‌های براقش کثیف می‌کراتینه مو شد، ناراحت می‌کراتینه مو شد. او دوست داشت خود را در شیشه ای تحسین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و یک پسر سرخپوست سرخوش اهل ریو نگرو، که ما چند ماه در کشتی داشتیم، به زودی متوجه این موضوع کراتینه مو شد و او را مسخره بیبی لایت مو کرد.

رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره : جیمی که همیشه نسبت به توجه به این پسر کوچک حسادت می بیبی لایت مو کرد، این کار را نبیبی لایت مو کرد. اصلاً اینطور پروتئین تراپی مو بود و با یک چرخش تحقیرآمیز سرش می‌گفت: «خیلی زیاد. وقتی به تمام ویژگی‌های خوب او فکر می‌کنم، به نظرم شگفت‌انگیز می‌آید که او باید از یک نژاد می‌پروتئین تراپی مو بود و بی‌تردید با وحشی‌های بدبخت و پستی که برای اولین بار در اینجا ملاقات بیبی لایت مو کردیم، از یک شخصیت برخوردار پروتئین تراپی مو بود.

  مدل مو دخترانه رنگ سفید

دختر جوان خوب، متواضع، محجوب، با بیانی نسبتاً دلنشین اما گاهی عبوس پروتئین تراپی مو بود و در یادگیری هر چیزی، به ویژه زبان‌ها، بسیار سریع پروتئین تراپی مو بود. او این را با برداشتن مقداری پرتغالی و اسپانیایی، زمانی که فقط برای مدت کوتاهی در ریودوژانیرو و مونت ویدئو در ساحل ماند، و در دانش انگلیسی خود نشان بالیاژ مو داد. یورک مینستر از توجهی که به او می کراتینه مو شد بسیار حسادت می بیبی لایت مو کرد.

زیرا واضح پروتئین تراپی مو بود که او مصمم رنگ مو است به محض اینکه آنها در ساحل مستقر کراتینه مو شدند با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگرچه هر سه می‌توانستند به خوبی انگلیسی صحبت کنند و درک کنند، اما کسب اطلاعات زیادی از آنها در مورد عادات هموطنانشان دشوار پروتئین تراپی مو بود. این تا حدی به دلیل دشواری ظاهری آنها در درک ساده ترین جایگزین پروتئین تراپی مو بود. هر کس که به کودکان بسیار کوچک عادت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱