نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی نسکافه ای

رنگ مرواریدی نسکافه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی نسکافه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی نسکافه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی نسکافه ای : که با خنده های تحقیرآمیز و نیمه عذرخواهی پوشانده می نانو کراتین مو شود. -و زنان دیگر با شور و اشتیاق این تصور را به وجود آوردند که با وجود اینکه در میان جمعیت پروتئین تراپی مو بودند، از آن جمع نیستند.

رنگ مو : او خندید و به او سه روز مرخصی بالیاژ مو داد. این بی نهایت رضایت بخش تر پروتئین تراپی مو بود. یک روز یکشنبه بعدازظهر درست قبل از کریسمس او تماس گرفت و او را مستقیماً پس از یک نزاع مهم اما مرموز در آرامش یافت: او با لحنی آمیخته از خشم و سرگرمی به او اطلاع بالیاژ مو داد که مردی را از آپارتمانش بیرون فرستاده رنگ مو است – در اینجا آنتونی با خشونت حدس می زد.

رنگ مرواریدی نسکافه ای

رنگ مرواریدی نسکافه ای : کارت دریافت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود او چندین بار برای ناهار و چای با او نامزدی بیبی لایت مو کرد – اولی عجله داشت و حداقل برای او موقعیت‌های رضایت‌بخش نپروتئین تراپی مو بود، زیرا او خواب‌آلود و معمولی پروتئین تراپی مو بود و قادر به تمرکز بر چیزی یا توجه متوالی به سخنان او نپروتئین تراپی مو بود. وقتی بعد از دو تا از این وعده‌های بی‌حساب، او را متهم بیبی لایت مو کرد که پوست و رنگ مو استخوان‌های آن روز را نرم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

و اینکه مرد همان شب برای او شام کوچکی می‌بالیاژ مو داد و البته او نمی‌رفت. بنابراین آنتونی او را به شام ​​برد. “بیا بریم سراغ یه چیزی!” وقتی در آسانسور پایین می‌رفتند، خورنگ مو استگاری بیبی لایت مو کرد. “من می خواهم یک نمایش ببینم، نه؟” پرس و جو در میز بلیط هتل تنها دو “کنسرت” یکشنبه شب را فاش بیبی لایت مو کرد. او با ناراحتی گله بیبی لایت مو کرد: “همیشه همینطور لایت و هایلایت مو هستند.

  بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی

همان کمدین های قدیمی ییدیش. اوه، بیا بریم جایی!” آنتونی برای پنهان بیبی لایت مو کردن یک سوء ظن مجرمانه مبنی بر اینکه او باید برای تأیید او یک اجرای خاص ترتیب می بالیاژ مو داد، بر شادی آگاهانه تأثیر گذاشت. “ما به یک کاباره خوب می رویم.” “من همه را در شهر دیده ام.” “خب، ما یک مورد جدید پیدا خواهیم بیبی لایت مو کرد.” او در شوخ طبعی پروتئین تراپی مو بود. که مشهود پروتئین تراپی مو بود چشمان خاکستری او اکنون واقعاً گرانیت پروتئین تراپی مو بود.

وقتی حرف نمی‌زد، درست به جلویش خیره کراتینه مو شد، انگار به چیزی انتزاعی ناپسند در لابی نگاه می‌بیبی لایت مو کرد. “خب، پس بیا.” او را دنبال بیبی لایت مو کرد، دختری برازنده حتی با خز پوشیده اش، تا تاکسی رفت، و با هوای داشتن یک مکان مشخص، به راننده دستور بالیاژ مو داد که به برادوی برود و سپس به جنوب بپیچد. او چندین بار تلاش بیبی لایت مو کرد تا مکالمه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما در حالی که او زرهی غیرقابل نفوذ از سکوت را در اختیار گرفت و با جملاتی به او جواب بالیاژ مو داد که تاریکی سرد تاکسی را رها بیبی لایت مو کرد، و با فرض اینکه روحیه مشابهی در تاریکی فرو رفت. دوجین بلوک پایین‌تر چشمان برادوی آنتونی توسط تابلوی الکتریکی بزرگ و ناآشنا با املای “ماراتون” با خط زرد باشکوه، تزیین کراتینه مو شده با برگ‌ها و گل‌های برقی که به‌طور متناوب ناپدید می‌کراتینه مو شدند و بر خیابان خیس و درخشان می‌تابیدند، گرفتار کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو با فویل

به پنجره تاکسی تکیه بالیاژ مو داد و رپ زد و در یک لحظه از دربان رنگین پوست اطلاعاتی دریافت بیبی لایت مو کرد: بله، این یک کاباره پروتئین تراپی مو بود. کاباره خوب “آیا آن را امتحان کنیم؟” گلوریا با آهی سیگارش را از در باز بیرون انداخت و آماده کراتینه مو شد تا آن را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس از زیر تابلوی فریاد، از زیر دریچه عریض، و با آسانسوری خفه کراتینه مو شده به این قصر لذت ناگفته رد کراتینه مو شدند.

زیستگاه همجنس گرایان بسیار ثروتمند و بسیار فقیر، افراد بسیار باهوش و بسیار جنایتکار، نه تنها به دختران بسیار بوهمیایی که اخیراً مورد رنگ مو استثمار قرار گرفته اند، نه تنها برای دختران دبیرستانی ترسناک آگوستا، جورجیا، و ردوینگ، مینه سوتا، شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مرواریدی نسکافه ای : از طریق پخش های متحرک و جذاب مکمل های تئاتر یکشنبه، اما از طریق چشمان شوکه و نگران کننده آقای روپرت هیوز و سایر وقایع نگاران سرعت دیوانه وار آمریکا. اما سفرهای هارلم به برادوی، شیطنت‌های کسل‌کننده‌ها و عیاشی افراد محترم فقط برای خود شرکت‌کنندگان یک دانش باطنی رنگ مو است. نکته‌ای منتشر می‌نانو کراتین مو شود – و در جایی که آگاهانه ذکر کراتینه مو شد.

طبقات اخلاقی پایین‌تر را در شب‌های شنبه و یکشنبه جمع کنید – مردان کوچک مشکل‌دار که در کمیک‌ها به‌عنوان «مصرف‌کننده» یا «عمومی» تصویر کراتینه مو شده‌اند. آنها مطمئن کراتینه مو شده اند که این مکان دارای سه شرایط رنگ مو است: ارزان رنگ مو است. با نوعی هیاهوی نامرغوب و مکانیکی از شیطنت های پر زرق و برق کافه های بزرگ در منطقه تئاتر تقلید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و – مهمتر از همه اینها – جایی رنگ مو است.

  رنگ مو متناسب با پوست روشن

که آنها می توانند “یک دختر خوب را ببرند”، که البته به این معنی رنگ مو است که همه به یک اندازه بی ضرر، ترسو و بی علاقه به دلیل کمپروتئین تراپی مو بود پول و تخیل کراتینه مو شده اند. یکشنبه‌ها شب‌ها در آنجا افراد ساده لوح، احساساتی، کم دستمزد و پرکار با مشاغل خط تیره جمع می‌شوند: دفتردار، بلیت‌فروش، مدیر دفتر، فروشنده، و مهم‌تر از همه، کارمندان – کارمندان اکسپرس، پست‌ها، خواربارفروشی، کارگزاری، بانک. با آنها زنان قهقهه زن، بیش از حد ژست، و متظاهر متظاهر آنها لایت و هایلایت مو هستند که با آنها چاق می شوند، بچه های زیادی برای آنها به دنیا می آورند.

بی پناه و ناراضی در دریایی بی رنگ از مشقت و امیدهای شکسته شناور لایت و هایلایت مو هستند. نام این کاباره های بروماژم را به نام خودروهای پولمن می گذارند. “ماراتن”! نه برای آنها تشبیهات دلپذیری که از کافه های پاریس به عاریت گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است! اینجرنگ مو است که حامیان مطیع آن‌ها «زنان خوب» خود را می‌آورند.

که خیالات گرسنه‌شان بیش از حد حاضر رنگ مو است باور کنند که صحنه نسبتاً همجنس‌گرا و شادی‌آور و حتی به‌کراتینه مو شدت غیراخلاقی رنگ مو است. این زندگی رنگ مو است! چه کسی به فکر فردا رنگ مو است؟ مردم رها کراتینه مو شده! آنتونی و گلوریا نشسته پروتئین تراپی مو بودند و به آنها نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در میز بعدی، یک مهمانی چهار نفره در حال پیوستن پروتئین تراپی مو بود و یک حزب سه نفره، دو مرد و یک دختر، که ظاهراً دیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ موی بلوند مناسب پوست سفید

و روش دختر مطالعه در جامعه‌شناسی ملی پروتئین تراپی مو بود. او داشت با چند مرد جدید ملاقات می بیبی لایت مو کرد – و ناامیدانه وانمود می بیبی لایت مو کرد. با اشاره و با کلمات و با حرکات به سختی قابل درک پلک هایش وانمود می بیبی لایت مو کرد که متعلق به طبقه ای رنگ مو است که کمی برتر از کلاسی رنگ مو است که اکنون باید انجام دهد، که چندی پیش پروتئین تراپی مو بود و اکنون دوباره خواهد پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مرواریدی نسکافه ای : در هوای بالاتر و کمیاب تر. او تقریباً به طرز دردناکی پالایش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. سال گذشته کلاهی بر سر داشت که با بنفشه پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که بیش از خودش مصونیت‌آمیز و مصنوعی نپروتئین تراپی مو بود. آنتونی و گلوریا مجذوب کراتینه مو شده دختر را تماشا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که نشسته پروتئین تراپی مو بود و این تصور را از خود نشان می بالیاژ مو داد که او فقط با تحقیر حضور داشت. چشمان او گفت که این برای من عملاً یک سفر نزولی رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱