↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی خاکستری شامپاینی بدون دکلره

رنگ موی خاکستری شامپاینی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی خاکستری شامپاینی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی خاکستری شامپاینی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی خاکستری شامپاینی بدون دکلره : یخچال طبیعی در خلیج پناس در اروپا، جنوبی ترین یخچال طبیعی که به دریا می رسد، به گفته فون بوخ، در سواحل نروژ، در لات ملاقات می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : گیاهان؛ سرخس های بزرگ و ظریف متعدد لایت و هایلایت مو هستند و علف های درختی درختان را در یک توده درهم تنیده به ارتفاع سی یا چهل فوت از سطح زمین می پیچند. درختان نخل در عرض جغرافیایی 37 درجه رکراتینه مو شد می کنند. یک چمن درختکاری، بسیار شبیه بامبو، در 40 درجه؛ و نوع دیگر نزدیک به هم، با طول زیاد، اما نه ررنگ مو است، حتی تا 45 درجه جنوبی شکوفا می نانو کراتین مو شود.

رنگ موی خاکستری شامپاینی بدون دکلره

رنگ موی خاکستری شامپاینی بدون دکلره : کشت می نانو کراتین مو شود. و انگور، انجیر، زیتون، پرتقال، آب و خربزه مشک میوه فراوان می دهد. اگرچه آب و هوای مرطوب و مساوی چیلوئه و سواحل شمال و جنوب آن برای میوه های ما بسیار نامطلوب رنگ مو است، اما جنگل های بومی از لات. 45 تا 38 درجه، تقریباً از نظر تجمل رقیب مناطق درخشان بین گرمسیری رنگ مو است. درختان باشکوه از انواع مختلف، با پوست صاف و رنگارنگ، توسط تک لپه های انگلی بارگیری می شوند.

به نظر می رسد آب و هوای مساوی، آشکارا به دلیل مساحت وسیع دریا در مقایسه با خشکی، در بخش بزرگی از نیمکره جنوبی گسترش یافته رنگ مو است. و در نتیجه، پوشش گیاهی از ویژگی نیمه گرمسیری برخوردار رنگ مو است. سرخس های درختی در سرزمین ون دیمن (لات. 45 درجه) به خوبی رکراتینه مو شد می کنند، و من دور یک تنه را که کمتر از شش فوت نیست اندازه گرفتم.

  رنگ مو مش کرم استخوانی

یک سرخس درختکاری توسط فورستر در نیوزیلند در 46 درجه پیدا کراتینه مو شد، جایی که گیاهان ارکیده روی درختان انگلی لایت و هایلایت مو هستند. به گفته دکتر دیفن باخ [10] در جزایر اوکلند، سرخس ها دارای تنه های ضخیم و بلندی لایت و هایلایت مو هستند که تقریباً می توان آنها را سرخس درخت نامید. و در این جزایر، و حتی در جنوب تا لات. 55 درجه در جزایر مک کواری، آسمان ابری رنگ مو است و ما دیدیم که میوه های جنوب اروپا تا چه اندازه موفق می شوند.

از سوی دیگر، در مرکز شیلی، کمی به سمت شمال کنسپسیون، آسمان به طور کلی صاف رنگ مو است، در هفت ماه تابستان باران نمی بارد، و میوه های جنوب اروپا به طرز شگفت انگیزی موفق می شوند. و حتی نیشکر نیز کشت کراتینه مو شده رنگ مو است. [12] بدون شک صفحه ی برف دائمی در بالا متحمل خمش فوق العاده 9000 فوتی می نانو کراتین مو شود که در سایر نقاط جهان بی نظیر رنگ مو است.

نه چندان دور از عرض جغرافیایی Concepcion، جایی که زمین دیگر پوشیده از درختان جنگلی نیست. زیرا درختان در آمریکای جنوبی نشان دهنده آب و هوای بارانی و باران آسمان ابری و گرمای کمی در تابستان رنگ مو است. [11] در کوردیلرا در مرکز شیلی، من معتقدم که ارتفاع برف در تابستان های مختلف بسیار متفاوت رنگ مو است.

رنگ موی خاکستری شامپاینی بدون دکلره : به من اطمینان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که در یک تابستان بسیار خشک و طولانی، تمام برف ها از آکونکاگوا ناپدید کراتینه مو شدند، اگرچه به ارتفاع شگفت انگیز 23000 فوت می رسد. این احتمال وجود رنگ مو دارد که بیشتر برف در این ارتفاعات به جای ذوب کراتینه مو شدن تبخیر کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. [12] Miers’s Chile ، جلد. من، ص. 415. گفته می نانو کراتین مو شود که نیشکر در Ingenio، lat. 32 تا 33 درجه، اما به اندازه کافی برای سودآوری ساخت نیست.

  رنگ مو فانتزی زرد

در دره کویلوتا، در جنوب اینجنیو، چند درخت خرما بزرگ دیدم. صدای ایر من تصور می‌کنم که فرود یخچال‌ها به دریا باید عمدتاً (البته با توجه به عرضه مناسب برف در منطقه بالا) به پستی خط برف دائمی در کوه‌های شیب‌دار نزدیک ساحل بستگی داشته باکراتینه مو شد. از آنجایی که خط برف در Tierra del Fuego بسیار کم رنگ مو است، ممکن رنگ مو است انتظار داشته باشیم که بسیاری از یخچال های طبیعی به دریا رسیده باشند.

با این وجود، وقتی برای اولین بار محدوده‌ای را دیدم که فقط از 3000 تا 4000 فوت ارتفاع داشت، در عرض جغرافیایی کامبرلند، با هر دره پر از نهرهای یخ که به ساحل دریا می‌رسیدند، شگفت‌زده کراتینه مو شدم. تقریباً هر بازوی دریا که به زنجیره بالاتر داخلی نفوذ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نه تنها در Tierra del Fuego، بلکه در ساحل به طول 650 مایلی به سمت شمال، توسط “یخچال های عظیم و شگفت انگیز” به پایان می رسد.

همانطور که یکی از افسران در نظر سنجی. توده‌های بزرگی از یخ اغلب از این صخره‌های یخی فرو می‌ریزند، و سقوط مانند گوشه‌های وسیع یک مرد جنگی از طریق کانال‌های تنهایی طنین‌انداز می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همانطور که در فصل آخر مشاهده کراتینه مو شد، این آبشارها امواج بزرگی تولید می کنند که در سواحل مجاور می شکنند.

مشخص رنگ مو است که زمین لرزه ها اغلب باعث سقوط توده های زمین از صخره های دریا می شوند: پس چقدر وحشتناک خواهد پروتئین تراپی مو بود. اثر یک شوک کراتینه مو شدید (و مانند آن در اینجا [13] رخ می دهد ) بر جسمی مانند یخچال طبیعی، که از قبل در حرکت رنگ مو است، و شکاف ها از آن عبور می کنند! من به راحتی می توانم باور کنم که آب نسبتاً از عمیق ترین کانال کوبیده می نانو کراتین مو شود.

  مدل رنگ موی مش دودی

و سپس، با نیرویی بسیار زیاد، در اطراف توده های عظیم سنگ مانند کاه بسیار می چرخد. در آوای ایر، در عرض جغرافیایی پاریس، یخچال های طبیعی عظیم وجود رنگ مو دارد، و با این حال مرتفع ترین کوه همسایه تنها 6200 فوت ارتفاع رنگ مو دارد. در این صدا، حدود پنجاه کوه یخ در یک زمان مشاهده کراتینه مو شد که به سمت بیرون شناور پروتئین تراپی مو بودند.

و یکی از آنها باید حداقل 168 فوت ارتفاع داشته باکراتینه مو شد. برخی از کوه‌های یخ با بلوک‌های بی‌اندازه بی‌اندازه، از گرانیت و سنگ‌های دیگر، متفاوت از تخته سنگ‌های رسی کوه‌های اطراف پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. دورترین یخچال از قطب، که در طول سفرهای ماجراجویی و بیگل بررسی کراتینه مو شده رنگ مو است ، در لات رنگ مو است. 46 درجه و 50 دقیقه، در خلیج پناس. طول آن 15 مایل و در یک قسمت 7 پهنا رنگ مو است و به سمت ساحل دریا فرود می آید.

رنگ موی خاکستری شامپاینی بدون دکلره : اما حتی چند مایلی به سمت شمال این یخچال طبیعی، در لاگونا د سان رافائل، برخی از مبلغان اسپانیایی [14] با «کوه های یخ زیادی، برخی بزرگ، برخی کوچک و برخی متوسط،» در بازوی باریک دریا، روبرو کراتینه مو شدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه