نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ تنباکویی روشن روی دکلره

رنگ تنباکویی روشن روی دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ تنباکویی روشن روی دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ تنباکویی روشن روی دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ تنباکویی روشن روی دکلره : قبل از اینکه بتوانید یک درخورنگ مو است را بخرید، منتظر اقدام هیئتی از مقامات باشید. قرص نان. پدر گفت که بانی یک دوره عملی در رشته مدنی خواهد گرفت که می تواند آن را نزد معلمش برگرداند.

رنگ مو : مطمئناً بابا بیشتر از هر کس دیگری از این جاده رنگ مو استفاده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما مقداری از مالیات را نیز می‌پردازد. تمام افرادی که دارای ملک در امتبالیاژ مو داد سرسره لایت و هایلایت مو هستند، سهمی می پردازند و جاده جدید ارزش دارایی آنها را افزایش می دهد. همه اینها را پدر ابتدا برای بانی و سپس برای آقای کری، پیرمردی صمیمی که در دامنه های خط الراس مشرف به دره سان الیدو زردآلو و هلو می کاشت، توضیح بالیاژ مو داد.

رنگ تنباکویی روشن روی دکلره

رنگ تنباکویی روشن روی دکلره : ظاهراً آقای کری از ملاقات با یک اپراتور معروف نفت خرسند کراتینه مو شد و آنها را به خانه برد و آنها را روی صندلی های بزرگ ایوان نشست و به خانم کری زنگ زد تا برای بانی کمی لیموناد بیاورد. پدر سیگار برگ های طلایی خود را تولید بیبی لایت مو کرد و به رئیس هیئت نظارت شهرستان گفت که اگر تحولات نفتی آغاز نانو کراتین مو شود، چه چیز بزرگی برای کل این بخش خواهد پروتئین تراپی مو بود.

او در مورد اجاره بانک ساید در پراسپکت هیل، و میلیون ها و بیشتر که به خانواده بانک ساید پرداخت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و قصری در مقابل ساحل که آقای بنک ساید اکنون در آن اشغال کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، گفت. وقتی پدر این سراشیبی پوشیده از جنگلی از سنگ های نفتی را دید، می توانستی چشم های آقا و خانم کری را بیشتر و بیشتر باز کنی.

  رنگ موی متالیک دوماسی

به طور قطع، همه چیز به یک مشکل بستگی داشت، مشکل جاده ها. بدیهی رنگ مو است که نمی‌توانستید مواد چوبی و ابزار حفاری و ماشین‌های سنگین را روی آن مسیر گوسفندی که اکنون در اختیار داشتند و فنر ماشین جدید پدر را شکسته پروتئین تراپی مو بود بیاورید. شهرستان نمی تواند انتظار داشته باکراتینه مو شد که پدر با هزینه خود یک جاده عمومی را بهپروتئین تراپی مو بود بخکراتینه مو شد تا از امتیاز پرداخت ده ها هزار دلار مالیات جدید به خزانه داری شهرستان برخوردار نانو کراتین مو شود.

آقای کری با همه آنها موافقت بیبی لایت مو کرد. بابا ادامه بالیاژ مو داد که این مسئله زمان رنگ مو است. اگر مقامات شهرستان می‌خورنگ مو استند به او کمک کنند و او را در انتظار نگه تمام دکلره مو دارند – پس چرا، او بخش‌های زیادی داشت که می‌توانست حفاری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و او اینجا بهشت ​​را برای نگهداری بلدرچین نگه می‌داشت. آقای کری نگران به نظر می‌رسید و گفت که تمام تلاشش را می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما آقای راس البته می‌دانست که امور عمومی با عجله پیش نمی‌رود، شما باید اوراق قرضه صادر کنید تا جاده جدیدی هموار نانو کراتین مو شود و باید وجود داشته باکراتینه مو شد. یک انتخابات ویژه برای رای بالیاژ مو دادن به آنها. بابا گفت این چیزی رنگ مو است که او آمده پروتئین تراپی مو بود تا از آن مطلع نانو کراتین مو شود. اگر اینطور پروتئین تراپی مو بود، تا آنجا که به او مربوط می کراتینه مو شد، همه چیز خاموش پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی زنانه شیک جدید

رنگ تنباکویی روشن روی دکلره : آیا راهی وجود نداشت که بتوان این کار را به یکباره انجام بالیاژ مو داد، بر اساس تعمیرات یک جاده قدیمی، به جای سنگفرش جدید؟ و آقای کری گفت که البته، آنها پروتئین تراپی مو بودجه ای برای تعمیر کار داشتند، او نمی دانست چقدر، باید با همکارانش در هیئت مدیره مشورت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آقای کری بلند کراتینه مو شد و با بابا و بانی به سمت ماشین رفت.

و در حالی که ایستاده پروتئین تراپی مو بودند و مشغول گفتگو پروتئین تراپی مو بودند، بابا یک پاکت از جیبش بیرون آورد و گفت: «آقا. کری، من از شما وقت زیادی می‌خواهم، و این منصفانه نیست که نباید بی‌هیچ کار کنید. امیدوارم اگر از شما بخواهم اجازه بدهید هزینه بنزین و لرنگ مو استیکتان را بپردازم، ناراحت نشوید، در حالی که شما در حال انجام این کار لایت و هایلایت مو هستید.» آقای کری تردید بیبی لایت مو کرد و گفت که نمی‌دانست این دقیقاً درست رنگ مو است.

یا نه. و بابا گفت فهمیده می‌نانو کراتین مو شود، این موضوع برای زمان آقای کری پروتئین تراپی مو بود، این قضاوت او را در مورد اینکه چه باید بیبی لایت مو کرد تغییر نمی‌بالیاژ مو داد. بدون شک آنها معاملات دیگری داشتند و شاید روزی پدر به دامداری آقای کری بیاید. دیگری پاکت را در جیبش گذاشت و گفت که پدر به زودی از او خبر خواهد داشت. حالا بانی دوره ای را در مدرسه می گذراند که به آن «مدنی» می گفتند.

  انواع برند رنگ موی گیاهی

همه چیز را در مورد نحوه اداره دولت کشورش یاد گرفته پروتئین تراپی مو بود. در کلاس بحث های زیادی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و از جمله به «فساد مقامات دولتی» اشاره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. بانی -البته بدون هیچ اشاره ای مبنی بر اینکه تا به حال از چنین چیزی اطلاع شخصی داشته رنگ مو است- از خانم معلم در مورد امکان پرداخت مبلغ اضافی توسط یک تاجر به یک مقام دولتی برای وقت و مشکلاتش در امور عمومی پرسیده پروتئین تراپی مو بود.

و خانم معلم از چنین پیشنهادی شوکه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و بدون هیچ سوالی اعلام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که این رشوه رنگ مو است. حالا بانی به بابا گفت و پدر توضیح بالیاژ مو داد. این تفاوت بین نگاه نظری و عملی به یک سوال پروتئین تراپی مو بود. خانم معلم هرگز مجبور به حفاری چاه نفت نپروتئین تراپی مو بود، کار او به جابجایی مواد سنگین در مسیر گوسفندان وابسته نپروتئین تراپی مو بود. تنها کاری که او انجام بالیاژ مو داد این پروتئین تراپی مو بود.

که در اتاقی بنشیند و از کلماتی مانند “ایده آل ها” و “دموکراسی” و “خدمات عمومی” رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مشکل این تجارت آموزشی همین پروتئین تراپی مو بود، افرادی که آموزش می بالیاژ مو دادند افرادی پروتئین تراپی مو بودند که هرگز کاری انجام نبالیاژ مو دادند و هیچ شناخت واقعی از جهان نداشتند. در این مورد همه چیز به یک سوال ختم کراتینه مو شد، آیا آنها می‌خورنگ مو استند تراکت واتکینز را سوراخ کنند.

  آیا رنگ مو با رنگ ابرو فرق دارد

رنگ تنباکویی روشن روی دکلره : یا نه؟ البته ممکن رنگ مو است ده سال منتظر بمانند تا در مسیر توسعه شهرستان، شخص دیگری وارد نانو کراتین مو شود و کاری را انجام دهد که پدر اکنون انجام می‌بالیاژ مو داد – لغزش‌ها را زیر نظر مقامات دولتی بگذارد و اسکیت‌ها را «چربی» الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در بسیاری از موارد، مقامات حریص پروتئین تراپی مو بودند، آنها از عمد بیرون آمدند تا شما را نگه تمام دکلره مو دارند و شما را وادار به پرداخت کنند.

در موارد دیگر جست جاهل و بی تفاوت پروتئین تراپی مو بودند. اما به هر حال، اگر می خورنگ مو استید کارها انجام نانو کراتین مو شود، باید برای آنها هزینه می پرداختید. پدر تفاوت بین تجارت دولتی و خصوصی را توضیح بالیاژ مو داد. در کسب و کار خود، شما رئیس پروتئین تراپی مو بودید، و جلوتر می رفتید و کارها را پیش می بردید. اما هنگامی که به مقامات دولتی برخورد بیبی لایت مو کردید، شاهد فساد و اسراف و ناکارآمدی پروتئین تراپی مو بودید.

تا اینکه شما را بیمار بیبی لایت مو کرد. و با این حال احمقانی همیشه برای مالکیت عمومی ریشه داشتند. افرادی که خود را سوسیالیست می‌خواندند و می‌خورنگ مو استند همه چیز را به دولت بسپارند تا اداره نانو کراتین مو شود، و زمانی که راهشان را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، باید ده‌ها جای خالی درخورنگ مو است را پر می‌بیبی لایت مو کردی.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱