نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن

رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن : دوروتی اوزما را بوسید و همه مردمی که در اطراف ایستاده پروتئین تراپی مو بودند دستمال های خود را تکان بالیاژ مو دادند و گروه در بالکن بالایی یک راهپیمایی نظامی به راه انداختند. سپس جادوگر به اسب اره کوبید.

رنگ مو : لذت خوبی خواهد پروتئین تراپی مو بود، زیرا او مانند هلوی رسیده نرم رنگ مو است.” بنابراین گوف را به قلعه سلطنتی بردند، جایی که گالیپوت بزرگ به او گفت که گرولی‌وگ‌ها تصمیم گرفته‌اند به نومز در فتح سرزمین اوز کمک کنند. او افزود: «هر وقت آماده پروتئین تراپی مو بودی، به من خبر بده و من با هجده هزار تن از قدرتمندترین رزمندگانم به کمک تو می‌روم». گوف به قدری خوشحال کراتینه مو شد.

رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن

رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن : چند ساعت صبر کن. من هنوز یک چهارم سبیل هایش را بیرون نیاورده ام. پیام رسان گفت: “اگر بزرگ گالیپوت را منتظر نگه دارید، او کمر شما را خواهد شکست.” زندانبان آهی کشید: «شاید حق با شما باکراتینه مو شد. “اگر می خواهید زندانی را ببرید، اما من به شما توصیه می کنم که در هر قدمی که برمی رنگ مو دارد او را لگد بزنید.

که تمام هوشمندی های ناشی از سنجاق ها و کشیدن سبیل ها را فراموش بیبی لایت مو کرد. او حتی از رفتاری که با او کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود شکایت نبیبی لایت مو کرد، اما از گراند گالیپوت تشکر بیبی لایت مو کرد و با عجله به سفر رفت. او اکنون از کمک های و برخوردار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اما موفقیت او باعث کراتینه مو شد مشتاق متحدان بیشتری باکراتینه مو شد. زندگی خود او به فتح اوز بستگی داشت و با خود گفت: “من هیچ شانسی نمی‌کنم.

  مدل رنگ مو مسی بدون دکلره

از موفقیت مطمئن خواهم پروتئین تراپی مو بود. سپس، وقتی اوز ناپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شد، شاید مردی بزرگ‌تر از روکوات قدیمی باشم و بتوانم او را دور بیندازم و خودم پادشاه نومز باشم. چرا که نه. هوس‌ها قوی‌تر از نومس‌ها لایت و هایلایت مو هستند، و همچنین دوستان من لایت و هایلایت مو هستند. برخی از مردم هنوز قوی‌تر از گرولی‌وگ‌ها لایت و هایلایت مو هستند، و اگر بتوانم آنها را وادار کنم که به من کمک کنند، دیگر چیزی برای ترس نخواهم داشت.» 9. چگونه دو و میدانی را آموزش بالیاژ مو داد طولی نکشید.

رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن : که دوروتی خودش را در خانه جدیدش مستقر بیبی لایت مو کرد، زیرا او مردم و آداب و رسوم شهر زمرد را به همان اندازه که مزرعه قدیمی کانزاس را می شناخت، می شناخت. اما عمو هنری و عمه ام در عادت بیبی لایت مو کردن به زیبایی و شکوه و تشریفات کاخ اوزما مشکل داشتند و احساس ناراحتی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند زیرا مجبور پروتئین تراپی مو بودند همیشه “لباس پوشیده شوند”.

با این حال همه با آنها بسیار مؤدب و مهربان پروتئین تراپی مو بودند و سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند آنها را خوشحال کنند. اوزما، مخصوصاً، به خاطر دوست کوچکش، بسیاری از اقوام دوروتی را پیدا بیبی لایت مو کرد، و خوب می‌دانست که ناهنجاری‌ها و غریبی‌های شیوه جدید زندگی آنها به مرور زمان از بین می‌رود. افراد مسن عمدتاً از این واقعیت ناراحت پروتئین تراپی مو بودند که هیچ کاری برای آنها وجود نداشت.

  جدیدترین رنگ مو عید

خاله ام با قاطعیت گفت: “الان هر روز مثل یکشنبه رنگ مو است.” هنری هم نمی‌داند با خودش چه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و یک بار وقتی مرغ‌ها را غذا می‌دزدید، بیلینا او را سرزنش بیبی لایت مو کرد که به آنها اجازه بالیاژ مو داده بین غذا بخورند. من قبلاً نمی‌دانستم چه چیزی یک سختی این رنگ مو است که ثروتمند باشی و هر آنچه را که می خواهی داشته باشی.” این شکایات باعث نگرانی دوروتی کراتینه مو شد.

بنابراین او در مورد این موضوع با اوزما صحبت طولانی داشت. حاکم دخترانه اوز با جدیت گفت: “من می بینم که باید کاری برای آنها پیدا کنم.” “من عمو و عمه شما را تماشا بیبی لایت مو کرده ام و معتقدم که اگر آنها به کارهای سبک مشغول شوند، راضی تر خواهند کراتینه مو شد. در حالی که من در حال بررسی این موضوع لایت و هایلایت مو هستم، دوروتی، ممکن رنگ مو است با آنها در سرزمین اوز سفر کنید و از برخی از آنها دیدن کنید.

گوشه های عجیب و غریب و معرفی بستگان خود به برخی از افراد کنجکاو ما.” “اوه، خوب رنگ مو است!” دوروتی مشتاقانه فریاد زد. اوزما ادامه بالیاژ مو داد: “من به شما اسکورتی می دهم که در رده شما به عنوان یک شاهزاده خانم باکراتینه مو شد.” “و ممکن رنگ مو است به برخی از مکان‌هایی که هنوز ندیده‌اید بروید، و همچنین به برخی دیگر که می‌شناسید. من برنامه سفر را برای شما مشخص می‌کنم و همه چیز را آماده می‌کنم.

  رنگ مو رزگلد ایتالیایی

رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن : تا فردا صبح شروع کنید. وقتت را بگیر، عزیزم، و تا زمانی که می خواهی برو. تا زمانی که تو برگردی، من شغلی برای عمو هنری و عمه ام پیدا خواهم بیبی لایت مو کرد که آنها را از بی قراری و نارضایتی باز می رنگ مو دارد. دوروتی از دوست خوبش تشکر بیبی لایت مو کرد و فرمانروای دوست داشتنی را بوسید. بعد دوید تا این خبر خوشحال کننده را به عمو و عمه اش بگوید. صبح روز بعد.

بعد از صبحانه، همه چیز برای عزیمت آنها آماده پروتئین تراپی مو بود. اسکورت شامل امبی امبی، کاپیتان ژنرال ارتش اوزما پروتئین تراپی مو بود که علاوه بر کاپیتان ژنرال، فقط از بیست و هفت افسر تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. زمانی که امبی امبی یک سرباز خصوصی پروتئین تراپی مو بود – تنها سرباز ارتش – اما از آنجایی که اوزما هرگز درگیری برای انجام این کار وجود نداشت، نیازی به سرباز خصوصی نداشت.

بنابراین او امبی امبی را بالاترین افسر در میان همه آنها قرار بالیاژ مو داد. او بسیار قد بلند و لاغر پروتئین تراپی مو بود و یونیفورم همجنس گرا و سبیل های خشن به تن داشت. با این حال، سبیل تنها چیز خشن در مورد امبی امبی پروتئین تراپی مو بود که طبیعتش به لطیف یک کودک پروتئین تراپی مو بود. جادوگر فوق‌العاده درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که به مهمانی بپیوندد، و با او دوستش مرد پشمالو، که پشمالو پروتئین تراپی مو بود اما ژنده‌پوش نپروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو فندقی نسکافه ای بدون دکلره

با لباس‌های ابریشمی خوب با کت و شلوار ساتن همراه کراتینه مو شد. مرد پشمالو دارای سبیل و موهای کرکی پروتئین تراپی مو بود، اما حالتی شیرین و صدایی ملایم و دلنشین داشت. یک واگن باز پروتئین تراپی مو بود که سه صندلی برای مسافران داشت و واگن توسط اسب اره چوبی معروفی که زمانی توسط اوزما با پودر جادویی زنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود کشیده می کراتینه مو شد. اسب اره کفش های چوبی می پوشید.

رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن : تا پاهای چوبی خود را از بین نبرد و قوی و سریع پروتئین تراپی مو بود. از آنجایی که این موجود کنجکاو اسب مورد علاقه خود اوزما پروتئین تراپی مو بود و در بین مردم شهر زمرد بسیار محبوب پروتئین تراپی مو بود، دوروتی می‌دانست که با اجازه رنگ مو استفاده از اسب اره در سفرش بسیار مورد توجه قرار گرفته رنگ مو است. در صندلی جلوی واگن دوروتی و جادوگر نشسته پروتئین تراپی مو بودند. عمو هنری و عمه ام روی صندلی بعدی و مرد پشمالو و امبی امبی در صندلی سوم نشستند.

البته توتو با مهمانی همراه پروتئین تراپی مو بود، جلوی پای دوروتی جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و درست زمانی که می خورنگ مو استند شروع کنند، بیلینا با بال زدن در طول مسیر آمد و التماس بیبی لایت مو کرد که او را با خود ببرند. دوروتی به راحتی موافقت بیبی لایت مو کرد، بنابراین مرغ زرد پرواز بیبی لایت مو کرد و خود را روی داشبورد نشست. او به افتخار این مناسبت گردنبند مروارید و سه دستبند را روی هر پا می‌بست.

  رنگ موی شکلاتی شامپاینی

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱