نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی

رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی : همچنین پیتر نگران نل پروتئین تراپی مو بود. نزدیک به یک هفته پروتئین تراپی مو بود که در موقعیت جدیدش پروتئین تراپی مو بود و او حتی یک کلمه از او نشنیده پروتئین تراپی مو بود. او او را از نوشتن منع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، از ترس اینکه مبادا چیزی بنویسد. بگذار فقط صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ادیث یوستیس می‌داند چگونه از خودش مراقبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و همه چیز درست پروتئین تراپی مو بود، پیتر هیچ شکی در مورد توانایی ادیت یوستا در مراقبت از خود نداشت. چیزی که او را آزار می‌بالیاژ مو داد این پروتئین تراپی مو بود که می‌دانست روی «فریم‌آپ» دیگری کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : او را ببندید! او را ببند!» مردی با طناب دوان دوان آمد و فریاد زد: “آویزش کن!” مجری مراسم سعی بیبی لایت مو کرد از طریق بلندگوی خود اعتراض الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما ساز از دستش افتاد و او را به یک طرف کشیدند و در حال حاضر مردی پروتئین تراپی مو بود که از درخت کاج بالا می‌رفت و طناب را روی عضوی آویزان می‌بیبی لایت مو کرد. شما نمی توانستید گریدی را به دلیل انبوهی که در اطراف او وجود داشت را ببینید.

رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی

رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی : او در کشور چوب بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و قدرتش شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود، و قبل از اینکه جمعیت کاملا متوجه شوند، او بین دو تا از ماشین ها می پرید. دوجین مرد از دوجین جهت بر او سرازیر کراتینه مو شدند و او در میان غوغاهای وحشی فرود آمد. او را با صورت له کراتینه مو شده در خاک چسباندند، و از میان جمعیت غرشی مانند حیوانات وحشی در شب بلند کراتینه مو شد.

  رنگ مو جدید روی موی مشکی

اما ناگهان صدایی از جمعیت بلند کراتینه مو شد، و شما او را کاملاً واضح دیدید – او با طناب دور گردنش و پاهایش به کراتینه مو شدت به هوا شلیک بیبی لایت مو کرد. در زیر، مردان در اطراف می رقصیدند و فریاد می زدند و کلاه های خود را در هوا تکان می بالیاژ مو دادند، و مردی از جا پرید و یکی از پاهای لگد را گرفت و به آن آویزان بیبی لایت مو کرد. سپس، بیش از همه هیاهو، صدایی از طریق مگافون شنیده کراتینه مو شد: “یه ذره او را ولش کن! بگذار به او برخورد کنم!» و آنهایی که طناب را گرفته پروتئین تراپی مو بودند.

تسلیم کراتینه مو شدند و جسد همچنان به زمین آمد و همچنان لگد می زد و مردی چاقوی قلابی را بیرون آورد و لباس را از بدن جدا بیبی لایت مو کرد و چیزی را از بدن جدا بیبی لایت مو کرد. فریاد دیگری از جمعیت بلند کراتینه مو شد و مردان سوار بر زانوهای خود سیلی زدند و با رضایت فریاد زدند. کسانی که با پیتر در ماشین پروتئین تراپی مو بودند زمزمه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که اوگدن، پسر رئیس اتاق بازرگانی رنگ مو است.

رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی : و روز بعد و برای هفته‌ها بعد از آن، در سرتاسر شهر، مردان همدیگر را تکان می‌بالیاژ مو دادند و در مورد آنچه باب اوگدن با جسد شاون گریدی، منشی «لرزش‌های لعنتی» بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، زمزمه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و هرکسی که در مورد آن زمزمه می‌بیبی لایت مو کرد، مطمئن پروتئین تراپی مو بود که به این وسیله ترور سرخ برای همیشه سرکوب کراتینه مو شده رنگ مو است، و آمریکاگرایی 100% اثبات کراتینه مو شده رنگ مو است.

  مدل ترکیب رنگ مو بدون دکلره

و راه‌حل مسالمت‌آمیز مشکل سرمایه و کار قطعی کراتینه مو شده رنگ مو است. شاید عجیب به نظر برسد، اما یکی از اعضای IWW با آنها موافق پروتئین تراپی مو بود. یکی از قربانیان آن شب درسش را گرفته پروتئین تراپی مو بود! زمانی که تام دوگان توانست دوباره بنشیند، یعنی شش هفته بعد، مقاله ای درباره تجربه خود نوشت که در یک مقاله IWW منتشر کراتینه مو شد و سپس به صورت جزوه توسط صدها هزار کارگر خوانده کراتینه مو شد.

در آن شاعر گفته رنگ مو است: مقدمه IWW با این بیانیه آغاز می نانو کراتین مو شود که طبقه کارگر و طبقه کارگر هیچ وجه اشتراکی نتمام دکلره مو دارند. اما به همین مناسبت فهمیدم که مقدمه اشتباه رنگ مو است. در این مناسبت من یک چیز مشترک بین طبقه کارفرما و طبقه کارگر دیدم و آن چیز شلاق مار سیاه پروتئین تراپی مو بود. لب به لب تازیانه در دست طبقه کارگر پروتئین تراپی مو بود و شلاق تازیانه بر پشت طبقه کارگر پروتئین تراپی مو بود.

بدین ترتیب تا ابد نماد حقیقت رابطه طبقات پروتئین تراپی مو بود!» بخش 61 پیتر صبح روز بعد با احساس واضحی از درد و وحشت زندگی از خواب بیدار کراتینه مو شد. او فریاد می زد که آن قرمزها مجازات شوند. اما او به نحوی به این مجازات به شکلی انتزاعی فکر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، چیزی که می‌توانستید با تکان بالیاژ مو دادن دست به آن توجه کنید. او کاملاً متوجه جنبه فیزیکی آن نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو سبز زیتونی

رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی : چه کار کثیف و خونینی را ثابت می بیبی لایت مو کرد. دو ساعت و بیشتر او به صدای شلاق بر گوشت انسان گوش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و هر ضربه جداگانه ضربه ای بر اعصاب خودش پروتئین تراپی مو بود. پیتر بیش از حد انتقام گرفت. و حالا، صبح روز بعد، وجدانش او را می خورد. او هر یک از آن پسرها را می شناخت، و چهره هایشان برای تعقیب او بالا رفت.

کدام یک از آنها چه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند که مستحق چنین رفتاری پروتئین تراپی مو بودند؟ آیا می‌توانست بگوید که تا به حال یکی از آنها را می‌شناخت که به خشونتی که همه آن‌ها متحمل کراتینه مو شده‌اند دست بزند؟ اما پیتر بیش از هر چیز دیگری از ترس نگران پروتئین تراپی مو بود. پیتر، مورچه، متوجه کراتینه مو شد که درگیری غول‌ها وحشیانه‌تر می‌نانو کراتین مو شود و به بی‌ثباتی موقعیت خود زیر پای غول‌ها پی برد.

شور و شوق هر دو طرف در حال افزایش پروتئین تراپی مو بود، و هر چه نفرت آنها کراتینه مو شدیدتر می کراتینه مو شد، شانس کشف پیتر بیشتر می کراتینه مو شد، اگر کشف نانو کراتین مو شود سرنوشت او وحشتناک تر می کراتینه مو شد. این برای مک گیونی بسیار خوب پروتئین تراپی مو بود که به او اطمینان بالیاژ مو داد که فقط چهار نفر از مردان گفی حقیقت را می‌دانند و ممکن رنگ مو است به همه اینها تا حد مرگ اعتماد نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو بلوند طلایی خیلی روشن با دکلره

رنگ موی قهوه ای تیره گیاهی : پیتر سخنی را به یاد آورد که شنیده پروتئین تراپی مو بود شاون گریدی گفته پروتئین تراپی مو بود و باعث کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بیش از یک وعده اشتهایش را از دست بدهد. جوان ایرلندی گفته پروتئین تراپی مو بود: «آنها در میان ما جاسوسان تمام دکلره مو دارند. “خب، دیر یا زود خودمان کمی جاسوسی خواهیم بیبی لایت مو کرد!” و اکنون این کلمات مانند صدایی از قبر به پطرس برگشت. فرض کنید یکی از قرمزها که پول داشت قرار پروتئین تراپی مو بود کسی را رنگ مو استخدام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

تا در دفتر گوفی کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! فرض کنید یک دختر قرمز قرار پروتئین تراپی مو بود دستگاه پیتر را امتحان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یکی از مردان گفی را اغوا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – به هیچ وجه کار دشواری نیست! این مرد حتی ممکن رنگ مو است قصد نداشته باکراتینه مو شد فاش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که پیتر گاج یک مامور مخفی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. او ممکن رنگ مو است اجازه دهد آن را از دست بدهد، همانطور که جنی کوچک اجازه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود حقیقت در مورد جک ایبتز از بین برود!

بنابراین مک می دانست چه کسی او را قاب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. و هنگامی که مک با وثیقه پیتر را ترک بیبی لایت مو کرد، با او چه می بیبی لایت مو کرد؟ وقتی پیتر به چنین چیزهایی فکر بیبی لایت مو کرد، متوجه کراتینه مو شد که جنگ رفتن به چه معنرنگ مو است. دید که با خانه نشینی چیزی به دست نیاورده، شاید در سنگر خط مقدم هم پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است! بالاخره این جنگ پروتئین تراپی مو بود، جنگ طبقاتی. و در تمام جنگ ها مجازات جاسوسی مرگ رنگ مو است.

  ترکیب رنگ موی مشکی ملایم

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱