↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو شیک

انواع رنگ مو شیک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو شیک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو شیک را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو شیک : دکتر بارها شایعاتی مبنی بر دفن گنج در نقاط مختلف جزیره شنیده پروتئین تراپی مو بود و مدتها پروتئین تراپی مو بود که مشتاق پروتئین تراپی مو بود که آثار آن را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به محض اینکه هوس های بیداری و خواب ولفرت به او محرمانه کراتینه مو شد، او علائم تایید کراتینه مو شده یک مورد حفر پول را در آنها مشاهده بیبی لایت مو کرد و هیچ زمانی را برای بررسی تا ته آن از دست نبالیاژ مو داد.

رنگ مو : سایه‌های غروب روی جنگل‌ها پخش می‌کراتینه مو شدند و صخره و درخت شروع به آمیختن با هم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ظاهراً در حال حاضر برای تلاش بیشتر دیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و در واقع، ولفرت ابزاری برای پیگیری تحقیقات خود نداشت. بنابراین، با راضی پروتئین تراپی مو بودن از کشف مکان، به تمام نشانه‌های آن توجه بیبی لایت مو کرد تا دوباره آن را بشناسد، و در بازگشت به خانه خود تصمیم گرفت بدون تأخیر این شرکت طلایی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

انواع رنگ مو شیک

انواع رنگ مو شیک : با این حال، در اینجا، رنگ مو پیر کاملاً در ضرر پروتئین تراپی مو بود، و در واقع او را با نظرات مختلف گیج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، زیرا خاطرات او همه گیج پروتئین تراپی مو بودند. گاهی اوقات او می گفت که باید در پای یک درخت توت پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. سپس در کنار یک سنگ سفید بزرگ. سپس در زیر یک گره سبز کوچک، در فاصله کوتاهی از طاقچه صخره‌ها، تا اینکه ولفرت در نهایت مانند خودش گیج کراتینه مو شد.

اضطراب پیشرو که تا به حال هر احساسی را در خود جذب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اکنون تا حدودی آرام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، خیالی شروع به سرگردانی بیبی لایت مو کرد و در هنگام بازگشت از این منطقه خالی از سکنه، هزاران شکل و واهی را تداعی بیبی لایت مو کرد. دزدان دریایی آویزان به زنجیر به نظر می رسید که از هر درختی تاب می خوردند، و او تقریباً انتظار داشت مقداری دان اسپانیایی را ببیند.

  رنگ مو کرم شیری

با گلویش گوش به گوش بریده کراتینه مو شده، به آرامی از زمین بلند می نانو کراتین مو شود و روح یک کیسه پول را تکان می دهد. راه برگشت آنها از میان باغ متروک پروتئین تراپی مو بود و اعصاب ولفرت به حالت حساسی رسیده پروتئین تراپی مو بود که تکان پرنده، خش خش برگ یا افتادن یک مهره برای مبهوت بیبی لایت مو کردن او کافی پروتئین تراپی مو بود. وقتی وارد محوطه باغ کراتینه مو شدند، در فاصله ای چشم به چهره ای دیدند که به آرامی در یکی از مسیرها پیش می رفت و زیر بار سنگینی خم می کراتینه مو شد.

مکث آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با دقت به او نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او یک کلاه پشمی به نظر می‌رسید، و از آن چیزی که نگران‌کننده‌تر پروتئین تراپی مو بود، یک کلاه قرمز خشن‌تر. چهره به آرامی حرکت بیبی لایت مو کرد، از ساحل بالا رفت و در همان درب طاق قبر ایستاد. درست قبل از ورود به آن نگاهی به اطراف انداخت. وقتی ولفرت چهره وحشتناک مرد غرق کراتینه مو شده را تشخیص بالیاژ مو داد، چه وحشتی داشت! انزال وحشتناکی به زبان آورد.

فیگور به آرامی مشت آهنین خود را بالا برد و با تهدیدی وحشتناک آن را تکان بالیاژ مو داد. ولفرت دیگر مکث نبیبی لایت مو کرد تا چیزی ببیند، اما با سرعتی که پاهایش می توانستند او را حمل کنند، عجله بیبی لایت مو کرد، و سام هم در تعقیب بیبی لایت مو کردنش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نپروتئین تراپی مو بود، زیرا تمام وحشت های برنگ مو استانی اش زنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. پس، از میان بوته‌ها و ترمزها رد کراتینه مو شدند، به طرز وحشتناکی از هر خرواری که دامنشان را می‌کشید، ترسیدند.

انواع رنگ مو شیک : و برای نفس کشیدن مکث نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا اینکه راهشان را به اشتباه از میان این چوب‌های خطرناک عبور بالیاژ مو دادند و تقریباً به بزرگراه شهر رسیدند. چندین روز گذشت تا ولفرت بتواند جرات کافی برای پیگرد قانونی این شرکت را به دست آورد، آنقدر که از ظاهر کراتینه مو شدن مرد بداخلاق، چه زنده و چه مرده، وحشت زده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در این میان چه تضاد فکری به او وارد کراتینه مو شد! از همه دغدغه‌هایش غافل کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو فانتزی مجلسی

تمام روز بداخلاق و بی‌قرار پروتئین تراپی مو بود، اشتهایش را از دست بالیاژ مو داد، در افکار و حرف‌هایش سرگردان پروتئین تراپی مو بود و هزار اشتباه مرتکب کراتینه مو شد. رنگ مو استراحتش شکسته پروتئین تراپی مو بود و وقتی به خواب رفت، کابوس به شکل کیسه پولی بزرگ، چمباتمه زده روی سینه‌اش نشست. او در مورد مبالغ غیرقابل حساب غوغا می بیبی لایت مو کرد، تصور می بیبی لایت مو کرد که مشغول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندن پول رنگ مو است، رختخواب را به سمت چپ و ررنگ مو است پرت می بیبی لایت مو کرد.

به این فکر که رنگ مو دارد خاک را کنار می ککراتینه مو شد، برای جستجوی گنج زیر تخت دستی زد، و همانطور که فکر می بیبی لایت مو کرد به بیرون رفت. دیگ طلای غیر قابل تخمین دام وبر و دخترش از چیزی که دوباره جنون را تصور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، ناامید پروتئین تراپی مو بودند. دو پیشگوی خانوادگی وجود رنگ مو دارد که یکی از آنها زنان خانه دار هلندی در تمام موارد شک و حیرت زیاد با آنها مشورت می کنند.

در حال حاضر آنها را به دکتر تعمیر. در آن زمان مرد کمی تیره و کپک زده پزشکی وجود داشت که در میان همسران قدیمی منهتو به دلیل مهارتش، نه تنها در هنر شفابخشی، بلکه در همه امور عجیب و غریب و اسرارآمیز، مشهور پروتئین تراپی مو بود. نام او دکتر نیپرهاوزن پروتئین تراپی مو بود، اما بیشتر با نام “دکتر عالی آلمانی” شناخته می کراتینه مو شد. [1] همان چیزی که بدون شک در تاریخ از آنها یاد کراتینه مو شده رنگ مو است.

  جدید ترین مدل رنگ مو مش

آنها دکتر را در اتاق مطالعه کوچک خود نشسته پروتئین تراپی مو بودند، در حالی که ردای دانش تیره خود را پوشیده پروتئین تراپی مو بود، با کلاه مخملی مشکی خود، به روش بوئرهاو، [2] ون هلمونت، [3] و دیگر حکیمان پزشکی، یک جفت. از عینک های سبز رنگی که با شاخ سیاه روی بینی چماق دار او چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و بر روی یک برگه آلمانی که تاریکی چهره او را منعکس می بیبی لایت مو کرد، نگاه می بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو شیک : دکتر با توجه عمیق به اظهارات آنها در مورد علائم بیماری ولفرت گوش بالیاژ مو داد، اما هنگامی که آنها به هیاهوی او در مورد پول های دفن کراتینه مو شده اشاره آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، مرد کوچک گوش هایش را تیز بیبی لایت مو کرد. افسوس زنان بیچاره! آنها كمكی را كه فراخوانده پروتئین تراپی مو بودند می دانستند.

شیمیدان مشهور فلاندری. دکتر نیپرهاوزن نیمی از عمر خود را در جست‌وجوی راه‌های کوتاهی برای رسیدن به بخت و اقبال گذرانده پروتئین تراپی مو بود، که در جستجوی آن یک عمر طولانی تلف می‌نانو کراتین مو شود. او چند سال از جوانی خود را در میان کوه‌های هارتس[1] آلمان گذرانده پروتئین تراپی مو بود و از معدنچیان دستورالعمل‌های ارزشمندی گرفته پروتئین تراپی مو بود که شیوه جستجوی گنج مدفون در زمین را لمس می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

انواع رنگ مو شیک : او همچنین تحت نظر حکیمی سیار که اسرار پزشکی را با سحر و جادو و افسانه پیوند می‌بالیاژ مو داد، مطالعات خود را پیگیری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. بنابراین، ذهن او با انواع و اقسام افسانه های عرفانی درگیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او کمی به طالع بینی، کیمیاگری، فالگیری پرداخته پروتئین تراپی مو بود. در یک کلام، به دلیل ماهیت تاریک دانش خود، نام «دکتر عالی آلمان» را به دست آورده پروتئین تراپی مو بود، که تقریباً معادل نام نکرومانسر رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه