نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ بلوند مرواریدی تیره

رنگ بلوند مرواریدی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ بلوند مرواریدی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ بلوند مرواریدی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ بلوند مرواریدی تیره : وزغ های شاخدار را که روی او خزیده پروتئین تراپی مو بودند تکان بالیاژ مو داد و دوباره روی نیمکت نشست. همه موجودات، پس از این حمله اول، بی حرکت ماندند، گویی منتظر دستور پروتئین تراپی مو بودند. میمون خاکستری پیر بافتنی را به تن بیبی لایت مو کرد و اکنون به سمت ارویک نگاه نمی بیبی لایت مو کرد، و اسکیزر جوان به سختی روی صندلی خود نشست.

رنگ مو : چیزی برای آرزو باقی نمی ماند. در این روحیه ذهنی پروتئین تراپی مو بود که تبدیل به یک میکروسکوپ ساز سازنده کراتینه مو شدم. پس از گذشت یک سال دیگر در این جستجوی جدید، آزمایش بر روی هر ماده قابل تصور – شیشه، سنگ‌های قیمتی، سنگ چخماق، کریستال‌ها، کریستال‌های مصنوعی که از آلیاژ مواد زجاجیه مختلف تشکیل کراتینه مو شده‌اند.

رنگ بلوند مرواریدی تیره

رنگ بلوند مرواریدی تیره : به طور خلاصه، با ساختن انواع عدسی‌ها به اندازه چشم‌های آرگوس. دقیقاً از همان جایی که شروع بیبی لایت مو کردم دیدم، جز دانش وسیع شیشه‌سازی چیزی به دست نیاوردم. از ناامیدی تقریبا مرده پروتئین تراپی مو بودم. پدر و مادرم از اینکه ظاهراً می‌خواهم در تحصیلات پزشکی پیشرفت کنم تعجب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند (از زمان ورودم به شهر در یک سخنرانی شرکت نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم)، و هزینه‌های تعقیب دیوانه‌وار من آنقدر زیاد پروتئین تراپی مو بود که مرا به کراتینه مو شدت شرمنده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

روزی در این ذهنیت پروتئین تراپی مو بودم و در آزمایشگاهم روی یک الماس کوچک آزمایش می‌بیبی لایت مو کردم – آن سنگ، به دلیل قدرت انکساری بسیارش که همیشه بیش از هر چیز دیگری توجه من را به خود معطوف می‌بیبی لایت مو کرد – وقتی یک جوان فرانسوی که روی زمین بالای من زندگی می‌بیبی لایت مو کرد، و که عادت داشت گهگاهی به من سر بزند، وارد اتاق کراتینه مو شد.

  رنگ مو مش نود درصد

من فکر می کنم که ژول سیمون یک یهودی پروتئین تراپی مو بود. او ویژگی های زیادی از شخصیت عبری داشت: عشق به جواهرات، لباس پوشیدن و زندگی خوب. چیزی مرموز در مورد او وجود داشت. او همیشه چیزی برای فروش داشت و با این حال وارد جامعه ای عالی کراتینه مو شد. وقتی می‌گویم بفروش، شاید باید می‌گفتم دستفروشی. زیرا عملیات او عموماً محدود به دفع اشیاء تکی پروتئین تراپی مو بود.

مثلاً یک عکس یا یک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کاری نادر از عاج، یا یک جفت تپانچه دوئل یا لباس یک کابالرو مکزیکی . وقتی برای اولین بار داشتم اتاق‌هایم را تجهیز می‌بیبی لایت مو کردم، او از من بازدید بیبی لایت مو کرد، که به خرید یک چراغ نقره‌ای عتیقه ختم کراتینه مو شد، که به من اطمینان بالیاژ مو داد که یک سلینی رنگ مو است – حتی برای آن هم به اندازه کافی خوش‌تیپ پروتئین تراپی مو بود – و چند چیز دیگر برای نشستنم.

رنگ بلوند مرواریدی تیره : اتاق چرا سیمون باید این تجارت کوچک را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، من هرگز نمی توانستم تصور کنم. او ظاهراً پول زیادی داشت و بهترین خانه‌های شهر را در اختیار داشت – با این حال، فکر می‌کنم مراقب پروتئین تراپی مو بود که هیچ معامله‌ای در دایره مسحور ده بالا انجام ننانو کراتین مو شود . من مدتی طولانی به این نتیجه رسیدم که این دستفروشی فقط نقابی برای پوشاندن چیزهای بزرگتر رنگ مو است و حتی تا آنجا پیش رفتم که باور بیبی لایت مو کردم آشنای جوانم در تجارت برده دخیل رنگ مو است.

  رنگ موی عسلی با مش کنفی

با این حال، این موضوع به من مربوط نپروتئین تراپی مو بود. به مناسبت حاضر، سایمون با حالتی بسیار هیجان زده وارد اتاق من کراتینه مو شد. او فریاد زد : ” آه! من آمی! “، قبل از اینکه بتوانم حتی یک سلام معمولی به او بدهم، “به ذهنم خطور بیبی لایت مو کرد که شاهد شگفت انگیزترین چیزهای جهان باشم. خودم را تا خانه مادام سیر می کنم — حیوان کوچک – le renar – چگونه نام خود را به لاتین می گذارد؟ جواب بالیاژ مو دادم: “ولپس.” «آه! “رسانه روح؟” “بله، رسانه بزرگ. بهشت ​​بزرگ! چه زنی! من بر روی کاغذی می نویسم.

که بسیاری از سؤالات مربوط به امور پنهانی را در بر می گیرد – اموری که خود را در ورطه های قلب من عمیق ترین پنهان می کنند. بنابراین نباید از هر چیزی که می بینید یا می شنوید بترسید.» حالا ارویک مثل هر جوان معمولی شجاع پروتئین تراپی مو بود و می‌دانست که ماهی‌هایی که با او صحبت می‌کنند ررنگ مو استگو لایت و هایلایت مو هستند و باید به آنها تکیه بیبی لایت مو کرد، با این حال وقتی کتری را برمی‌داشت و به در کلبه نزدیک می‌کراتینه مو شد.

غرق کراتینه مو شدن قلب عجیبی را تجربه بیبی لایت مو کرد. . وقتی چفت را بالا می‌برد، دستش می‌لرزید، اما مصمم پروتئین تراپی مو بود به دستوراتش عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در را باز بیبی لایت مو کرد، سه قدم به وسط اتاقی که کلبه در آن قرار داشت برداشت و سپس ایستاد و به اطرافش نگاه بیبی لایت مو کرد. مناظری که با نگاه او روبرو کراتینه مو شد برای ترساندن هر کسی که به درستی هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود کافی پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ مو بدون دکلره روشن

درست قبل از ارویک، تمساح بزرگی روی زمین خوابیده پروتئین تراپی مو بود، چشمان قرمزش به طرز شیطانی می درخشیدند و دهان بازش ردیفی از دندان های تیز را نشان می بالیاژ مو داد. وزغ های شاخدار در اطراف پریدند. هر یک از چهار گوشه بالای اتاق با یک تار عنکبوت ضخیم پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در مرکز آن عنکبوت به بزرگی یک تشت دستشویی نشسته پروتئین تراپی مو بود و با پنجه هایی شبیه گیره مسلح پروتئین تراپی مو بود.

یک مارمولک قرمز و سبز تمام طول روی طاقچه کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و موش‌های سیاه از سوراخ‌هایی که در کف کلبه ایجاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند به داخل و خارج می‌رفتند. اما شگفت‌انگیزترین چیز یک میمون خاکستری بزرگ پروتئین تراپی مو بود که روی نیمکتی می‌نشست و می‌بافد. یک کلاه توری، مانند پوشیدن خانم های مسن، و یک پیش بند کوچک توری می پوشید.

رنگ بلوند مرواریدی تیره : اما لباس دیگری نداشت. چشمانش درخشان پروتئین تراپی مو بود و به نظر می رسید که زغال در آنها می سوزد. میمون به طور طبیعی به اندازه یک فرد عادی حرکت بیبی لایت مو کرد و در ورودی ارویک از بافتن دست کشید و سرش را بلند بیبی لایت مو کرد تا به او نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “برو بیرون!” صدایی تند که به نظر می رسید از دهان میمون می آمد فریاد زد. ارویک نیمکت دیگری را دید، خالی، درست آن سویش، پس از روی کروکودیل گذشت، روی نیمکت نشست و کتری را با احتیاط کنارش گذاشت.

  رنگ مو مش سبز

“برو بیرون!” دوباره صدا گریه بیبی لایت مو کرد ارویک سرش را تکان بالیاژ مو داد. او گفت: “نه، من می خواهم بمانم.” عنکبوت ها چهار گوشه خود را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، روی زمین افتادند و به سمت اسکیزر جوان هجوم بردند و با گیره های باز کراتینه مو شده دور پاهای او چرخیدند. ارویک هیچ توجهی به آنها نبیبی لایت مو کرد. موش بزرگ سیاهی روی بدن ارویک دوید، دور شانه هایش رد کراتینه مو شد و جیغ های نافذی در گوشش بر زبان آورد، اما او خم نکراتینه مو شد.

مارمولک سبز و قرمز که از طاقچه بیرون می آمد، به ارویک نزدیک کراتینه مو شد و شروع به تف بیبی لایت مو کردن مایع شعله ور به او بیبی لایت مو کرد، اما ارویک فقط به آن خیره کراتینه مو شد. موجودی و شعله اش به او نرسید. تمساح دم خود را بالا آورد و در حالی که به اطراف می چرخید، ارویک را با ضربه ای قوی از روی نیمکت برد. اما موفق کراتینه مو شد کتری را از ناراحتی نجات دهد و او بلند کراتینه مو شد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱