↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10

رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 : انبوهی دیگر راه خود را می مالند. “آفریقایی ها!” آن‌ها با چهره‌های قرمز-قهوه‌ای، زرد یا شاه بلوطی، ریش‌های کم‌رنگ و ریز یا ضخیم و موخوره، کت‌های سبز مایل به زرد، و کلاه‌های گل آلودشان که هلال را به جای نارنجک ما نشان می‌دهد.

رنگ مو : می‌بینی؟ گواه آن این رنگ مو است که برای من شرکت پروتئین تراپی مو بود، و وقتی آن را برای مادر بلر فرستادم با آن خداحافظی بیبی لایت مو کردم.» او همین الان رنگ مو دارد دیگری می سازد و این یکی هم مس خواهد داشت. او با اشتیاق کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قلب او در این نوع قلمزنی که او آنقدر سرسختانه بر آن متمایل کراتینه مو شده رنگ مو است، به بهترین نحو خود را از دست می دهد.

رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10

رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 : همانطور که با احترام، در سوراخ‌های خاکی برهنه‌شان، بر روی ریزه‌های باریک ابتدایی خم می‌شوند – آنقدر کوچک که دست‌های بزرگ به سختی آنها را می‌گیرند یا اجازه می‌دهند بیفتند – این مردان هنوز وحشی‌تر، بدوی‌تر و انسانی‌تر به نظر می‌رسند. نسبت به همه زمان های دیگر شما به اولین مخترع فکر می کنید.

پدر همه صنعتگران، که به دنبال سرمایه گذاری مواد بادوام با اشکال آنچه می دید و روح آنچه که احساس می بیبی لایت مو کرد پروتئین تراپی مو بود. بیکت موبایل اعلام بیبی لایت مو کرد: «مردم می آیند. بلافاصله یک آجودان ظاهر می نانو کراتین مو شود، با تسمه هایی دور شکم و چانه اش، و غلاف شمشیرش را به هم می زند. “از راه، شما! از راه، من به شما می گویم! شما لوفران آنجا، از آن خارج! اجازه دهید شما را ترک کنید.

هی!” ما بی حوصله راه را باز می کنیم. آنهایی که در طرفین قرار تمام دکلره مو دارند با درجات آلایت و هایلایت مو هسته به زمین فشار می آورند. این یک شرکت سرزمینی رنگ مو است که برای رنگ مو استحکامات خط دوم و نگهداری از سنگرهای ارتباطی آن به بخش ما اعزام کراتینه مو شده رنگ مو است. آنها به چشم می آیند – دسته های بدبختی از وسایل، و پاهای خود را می کشند. ما آنها را یکی یکی تماشا می کنیم که بالا می آیند.

  رنگ مو فانتزی دخترانه ابی

می گذرند و ناپدید می شوند. آنها کوتاه‌قد و مسن، با صورت‌های گرد و غبار، یا درشت و با باد شکسته، محکم در کت‌های لکه‌دار و بیش از حد پوشیده کراتینه مو شده‌اند، که در شکاف‌های بی‌دندان جایی که دکمه‌ها گم کراتینه مو شده، خمیازه می‌کشند. تیرت و بارک، دوقلوها که به دیوار تکیه بالیاژ مو داده اند، ابتدا در سکوت به آنها خیره می شوند.

سپس آنها شروع به لبخند زدن می کنند. تیرت می گوید: مارس گذشته تیپ جاروب. بارکی اعلام بیبی لایت مو کرد: «ما سه دقیقه کمی سرگرم خواهیم کراتینه مو شد. برخی از زحمتکشان قدیمی کمیک لایت و هایلایت مو هستند. این کسی که پرونده او را می آورد، شانه های بطری شکلی رنگ مو دارد. اگرچه سینه بسیار باریک و دوکی شکل رنگ مو است، اما شکم بزرگی رنگ مو دارد.

او برای بارکی بیش از حد رنگ مو است. “سلام، آقا کانتین!” او می گوید. هنگامی که یک کت بزرگ وصله‌آمیزتر از آن چیزی که بقیه می‌توانند نشان دهند ظاهر می‌نانو کراتین مو شود، تیرت سرباز کهنه‌کار را زیر سوال می‌برد. “هی، نمونه های پدر! او اصرار رنگ مو دارد. دیگری برمی گردد و با دهان باز به او نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “بگو، بابا، اگر آنقدر لطف داری که آدرس خیاطت در لندن را به من بدهی!” قهقهه ای از چهره کهنه و چروکیده می آید.

رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 : و سپس پویلو که به دستور بارک برای یک لحظه بررسی می نانو کراتین مو شود، توسط سیل زیر تکان می خورد و از بین می رود. هنگامی که برخی از چهره های کمتر قابل توجه گذشته رنگ مو است، یک قربانی جدید برای جوکرها فراهم می نانو کراتین مو شود. روی گردن قرمز و چروکیده‌اش مقداری پشم گوسفند کثیف می‌چرخد. با زانوهای خمیده، بدنش به جلو، کمرش خمیده، کالسکه این سرزمین بدترین رنگ مو است. “تینز!” تیرت با انگشت اشاره بیبی لایت مو کرد، “مرد کنسرتینای معروف!

  رنگ مو با لباس گلبهی

دیدن او در نمایشگاه هزینه ای برای شما رنگ مو دارد – اینجا، او رایگان رنگ مو است!” قربانی در میان خنده های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده ای که برمی خیزد، توهین های پاسخگو را لکنت زبان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بیش از آن خنده برای هیجان دو رفیق لازم نیست. این جاه طلبی خنده دار کراتینه مو شدن شوخی هایشان توسط مخاطبان آسانشان رنگ مو است که آنها را تحریک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا ویژگی های همرزمان قدیمی خود را به سخره بگیرند.

کسانی که شب و روز در آستانه جنگ بزرگ برای آماده بیبی لایت مو کردن و ساختن خوب تلاش می کنند. میدان های نبرد و حتی تماشاگران دیگر هم به آن ملحق می شوند. خود بدبخت، بدبخت ترها را مسخره می کنند. “به آن یکی نگاه کن! و آن، نگاه کن!” “نه، اما برای من یک عکس فوری از آن قفسه کوچک را سامبره مو بگیرید! هی کرم خاکی!” “و آن یکی که پایانی نرنگ مو دارد!

در مورد یک آسمان خراش صحبت کنید! تینز، لا، او بیسکویت را می گیرد. بله، شما آن را سامبره مو بگیرید، پسر پیر!” این مرد با قدم های کوچک می رود و کلنگ خود را مانند شمع جلو می گیرد. صورتش پژمرده کراتینه مو شده و بدنش در اثر ضربات کمر به زیر کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. “مثل یک پنی، پدر بزرگ؟” بارک از او می پرسد، در حالی که از نزدیکی ضربه ای روی شانه می گذرد.

  انواع رنگ مو خیلی روشن

پویلو شکسته با سوگند دلخوری بزرگ پاسخ می دهد و پاسخ تند بارکی را برانگیخته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “حالا بیا، ممکن رنگ مو است مودب، چهره کثیف، آسیاب کثیف پیر باشی!” پیرمرد با عصبانیت به سمت ررنگ مو است می‌چرخد و شکنجه‌گر خود را به چالش می‌ککراتینه مو شد. “سلام!” بارک با خنده فریاد می زند: “او جنگ را نشان می دهد، ویرانه! او جنگجو رنگ مو است، شما را نگاه کنید.

و اگر شصت سال کوچکتر پروتئین تراپی مو بود، ممکن رنگ مو است شیطنت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!” پپین که چشمش در جست و جوی اهداف دیگر در میان جریان تازه واردان رنگ مو است، به طور ناخورنگ مو استه اضافه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “و اگر تنها نپروتئین تراپی مو بود.” قفسه سینه توخالی آخرین رگبار ظاهر می نانو کراتین مو شود و سپس پشت انحراف یافته او ناپدید می نانو کراتین مو شود. گذشته راهپیمایی جانبازان فرسوده و سنگرخیز در میان چهره‌های طعنه‌آمیز و تقریباً بدخواه این تروگلودیت‌های شوم.

رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 : که غارهای گلی اما نیمی از آنها را آشکار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به پایان می‌رسد. در همین حال، ساعت ها از بین می روند و غروب شروع به پوشاندن آسمان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و چیزهای زمین را تاریک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به یکباره خود را با سرنوشت کور و ذهن تاریک جاهل انبوهی که در آنجا غرق کراتینه مو شده اند در می آمیزد. از طریق گرگ و میش صدای زمزمه مردان ولگرد می آید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه