نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی شکلاتی

رنگ مو شامپاینی شکلاتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی شکلاتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی شکلاتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی شکلاتی : بلکه فقط شامل حلقه ای از ساقه های خار پروتئین تراپی مو بود تا نیروی باد را بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این دریاچه در حاشیه دریاچه ای وسیع اما کم عمق قرار داشت که پر از پرندگان وحشی پروتئین تراپی مو بود که در میان آنها قو سیاه گردن خودنمایی می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : دورتر در پس زمینه تاریک اسب های آنها بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، آماده برای هر خطر ناگهانی. اگر سکون دشت متروک با پارس یکی از سگ ها شکسته می کراتینه مو شد، سربازی که آتش را رها می بیبی لایت مو کرد، سرش را نزدیک زمین می گذاشت و به این ترتیب آلایت و هایلایت مو هسته افق را می دید. حتی اگر تروترو پر سر و صدا فریاد خود را به زبان بیاورد، مکثی در مکالمه ایجاد می نانو کراتین مو شود و هر سر، لحظه ای، کمی متمایل می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو شامپاینی شکلاتی

رنگ مو شامپاینی شکلاتی : به نظر ما این مردان چه زندگی بدبختی تمام دکلره مو دارند! آنها حداقل ده لیگ از سس پستا فاصله داشتند و از زمان قتلی که هندی ها مرتکب کراتینه مو شدند، بیست لیگ از دیگری فاصله داشتند. هندی ها قرار رنگ مو است در نیمه شب حمله خود را انجام دهند. زیرا در صبح زود پس از قتل، خوشبختانه آنها در حال نزدیک کراتینه مو شدن به این پست پروتئین تراپی مو بودند. با این حال، کل حزب در اینجا، همراه با سپاه اسب فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن

هر کدام برای خود خط می کشند و هر تعبالیاژ مو داد حیوانی که می توانستند با او رانندگی کنند. لانه کوچکی که از ساقه های خار ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در آن می خوابیدند، نه باد و نه باران را حفظ بیبی لایت مو کرد. در واقع در مورد دوم تنها اثری که سقف داشت، متراکم بیبی لایت مو کردن آن به قطرات بزرگتر پروتئین تراپی مو بود. آنها چیزی برای خوردن نداشتند مگر آنچه می توانستند صید کنند.

مانند شترمرغ، آهو، آرمادیلو و غیره و تنها سوخت آنها ساقه های خشک گیاه کوچکی پروتئین تراپی مو بود که تا حدودی شبیه آلوئه پروتئین تراپی مو بود. تنها تجملی که این مردان از آن لذت می بردند کشیدن سیگارهای کاغذی کوچک و مکیدن ماته پروتئین تراپی مو بود. من فکر می‌بیبی لایت مو کردم که کرکس‌های مردار، خدمتکاران همیشگی انسان در این دشت‌های غم‌انگیز، در حالی که روی صخره‌های کوچک همسایه نشسته‌اند.

با صبر و حوصله‌شان می‌گویند: «آه! وقتی هندی‌ها بیایند، جشن خواهیم گرفت.» [تصویر] صبح همه ما برای شکار به جلو رفتیم، و اگرچه موفقیت چندانی نداشتیم، تعبالیاژ مو دادی تعقیب و گریز متحرک وجود داشت. بلافاصله پس از شروع مهمانی از هم جدا کراتینه مو شدند و برنامه های خود را طوری تنظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در ساعت معینی از روز (در حدس زدن که مهارت زیادی از خود نشان می دهند) همه باید از نقاط مختلف قطب نما روی یک قطعه زمین ساده با هم ملاقات کنند و به این ترتیب رانندگی کنند.

  چانکی لایت مو

با هم حیوانات وحشی یک روز برای شکار در باهیا بلانکا به بیرون رفتم، اما مردان آنجا فقط سوار بر یک هلال کراتینه مو شدند، هر کدام حدود فاصله یک چهارم مایلی از دیگری یک شترمرغ نر خوب که توسط سرنشینان چرخانده می کراتینه مو شد، سعی بیبی لایت مو کرد از یک طرف فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گائوچوها با سرعتی بی پروا تعقیب می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و اسب های خود را با تحسین برانگیزترین فرمان به اطراف می چرخاندند و هر مرد توپ ها را دور سر خود می چرخاند.

در نهایت، اولین آنها آنها را پرتاب بیبی لایت مو کرد و در هوا چرخید: در یک لحظه شترمرغ بارها و بارها غلتید، پاهایش نسبتاً توسط بند به هم چسبیده پروتئین تراپی مو بود. دشت ها از سه نوع کبک فراوان رنگ مو است، [3] که دو نوع آن به اندازه قرقاول مرغ رنگ مو است. ناوشکن آنها، یک روباه کوچک و زیبا، نیز به طور منحصر به فرد متعدد پروتئین تراپی مو بود. در طول روز کمتر از چهل یا پنجاه نمی توانستیم ببینیم. آنها به طور کلی نزدیک زمین خود پروتئین تراپی مو بودند.

اما سگ ها یکی را کشتند. وقتی به پستا برگشتیم، دو نفر از طرف را دیدیم که خودشان به شکار رفته پروتئین تراپی مو بودند. آنها یک پوما را کشته پروتئین تراپی مو بودند و یک لانه شترمرغ با بیست و هفت تخم در آن پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. گفته می نانو کراتین مو شود که هر یک از اینها از نظر وزن برابر با یازده تخم مرغ رنگ مو است. به طوری که از این یک لانه به اندازه 297 تخم مرغ غذا به دست آوردیم.

  رنگ موی بژ نسکافه ای روشن

که با توجه به عاداتش فقط می توان آنها را کبک نامید. 14 سپتامبر . – از آنجایی که سربازان پست بعدی می خورنگ مو استند برگردند و ما باید با هم یک مهمانی پنج نفره و همه مسلح تشکیل دهیم، تصمیم گرفتم منتظر نیروهای مورد انتظار نباشم. میزبانم، ستوان، مرا بسیار تحت فشار قرار بالیاژ مو داد تا بایستم. از آنجایی که او بسیار متعهد پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو شامپاینی شکلاتی : نه تنها برای من غذا تهیه بیبی لایت مو کرد، بلکه اسب های شخصی خود را به من قرض بالیاژ مو داد – می خورنگ مو استم برای او پاداشی بگیرم. از راهنمایم پرسیدم که آیا ممکن رنگ مو است این کار را انجام دهم، اما او به من گفت که مطمئناً نه. احتمالاً تنها پاسخی که باید دریافت کنم این خواهد پروتئین تراپی مو بود: “ما برای سگ های کشورمان گوشت داریم.

به همین دلیل از یک مسیحی کینه به دل نگیریم.” نباید تصور بیبی لایت مو کرد که درجه ستوانی در چنین ارتشی به هیچ وجه مانع از پذیرش پرداخت می نانو کراتین مو شود: این فقط حس عالی مهمان نوازی پروتئین تراپی مو بود که هر مسافری باید آن را تقریباً جهانی در سراسر این رنگ مو استان ها تصدیق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از تاختن چند لیگ، به کشوری کم باتلاق رسیدیم که نزدیک به هشتاد مایل به سمت شمال، تا سیرا تاپالگوئن امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد.

در برخی قسمت‌ها دشت‌های مرطوب و مرطوب پوشیده از علف وجود داشت، در حالی که برخی دیگر دارای خاکی نرم، سیاه و نخودی پروتئین تراپی مو بودند. آنجا همچنین بسیاری از دریاچه های وسیع اما کم عمق و بسترهای بزرگ نی وجود داشت. این کشور در کل شبیه بخش های بهتری از فنس های کمبریج شایر پروتئین تراپی مو بود. شب هنگام پیدا بیبی لایت مو کردن یک مکان خشک در میان باتلاق‌ها مشکل داشتیم.

  رنگ موی مشکی پرکلاغی دوماسی

صبح خیلی زود بلند کراتینه مو شد و اندکی بعد از پستی که سرخپوستان پنج سرباز را در آن کشتند گذشت. افسر هجده زخم چوزو در بدنش داشت. در اواسط روز، پس از یک تاخت و تاز سخت، به پست پنجم رسیدیم: به دلیل مشکلی در تهیه اسب، شب را در آنجا ماندیم. از آنجایی که این نقطه در کل خط بیشتر در معرض دید قرار داشت، بیست و یک سرباز در اینجا مستقر پروتئین تراپی مو بودند.

در غروب آفتاب از شکار برگشتند و هفت آهو، سه شترمرغ و تعبالیاژ مو داد زیادی آرمادیل و کبک با خود آوردند. هنگام سواری در سراسر کشور، آتش زدن دشت امری رایج رنگ مو است. و از این رو در شب، مانند این مناسبت، افق در چندین مکان با شعله های درخشان روشن کراتینه مو شد. این کار تا حدی به خاطر گیج بیبی لایت مو کردن هر سرخپوست ولگرد انجام می نانو کراتین مو شود، اما عمدتاً برای بهپروتئین تراپی مو بود مرتع انجام می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو شامپاینی شکلاتی : در دشت‌های چمن‌زار که توسط چهارپایان نشخوارکننده بزرگ‌تر اشغال نکراتینه مو شده‌اند، به نظر می‌رسد لازم رنگ مو است که پوشش گیاهی اضافی با آتش حذف نانو کراتین مو شود تا رکراتینه مو شد سال جدید قابل رنگ مو استفاده باکراتینه مو شد. رانچو در این مکان حتی به یک سقف هم مباهات نمی بیبی لایت مو کرد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱