نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بوتاکس مو تبادل

بوتاکس مو تبادل | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس مو تبادل را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس مو تبادل را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس مو تبادل : ابرام گفت: «پیرمردی پروتئین تراپی مو بود به نام آیک که از همان ملکی پروتئین تراپی مو بود که من داشتم، با او مثل سگ رفتار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، بعد از اینکه دیگر کاری از او نگرفتند، گفتند: بگذار بمیرد.

رنگ مو : هیچ خدمتی نرنگ مو دارد؛ هیچ فایده ای از گرفتن دکتر برای او وجود نرنگ مو دارد. بر این اساس، برای پیرمرد سرنوشت دیگری جز رنج کشیدن و مرگ با خزنده در پاهایش وجود نداشت.

بوتاکس مو تبادل

بوتاکس مو تبادل : اما او معشوقه جوان خود را به این ترتیب بدون دلایل موجه ترک نبیبی لایت مو کرد. او در مصاحبه خود با کمیته حدود پنج روز پس از خروج از خانه قدیمی خود، نارضایتی خود را اینگونه بیان بیبی لایت مو کرد: “من برده آقای کانوی از واشنگتن دی سی به دنیا آمدم” تحت این شخصیت جورج اعتراف بیبی لایت مو کرد که تجربه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

لینک مفید : بوتاکس مو

من آنجا را ترک بیبی لایت مو کردم زیرا می خورنگ مو استم کمی از خودم لذت ببرم. احساس می بیبی لایت مو کردم اگر بمانم و پیر شوم هیچ کس این کار را نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مراقب من باش، من برای هیچ کس حسابی نخواهم داشت.” “اما آیا برده های قدیمی به خوبی توسط اربابان خود مراقبت نمی شوند؟” یکی از اعضای کمیته در اینجا خاطرنشان بیبی لایت مو کرد. “مراقب آنها باش! نه!” ابرام با جدیت فراوان پاسخ بالیاژ مو داد و سپس توضیح بالیاژ مو داد که چگونه چنین اموالی از بین رفته رنگ مو است.

  بوتاکس مو و استخر

بوتاکس مو تبادل : شنیدن مواردی از مصائب مشابه در مورد بردگان پیر، برای او بیمار کننده پروتئین تراپی مو بود. ابرام دو خواهر و یک برادر را در اسارت گذاشت. * * * * * ورود از واشنگتن، دی سی جورج جانسون، توماس و آدام اسمیت. گلیف فراری نزدیک شهر واشنگتن، دی سی، فرار بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : روش بوتاکس سرد مو

ارتفاع حدود شش فوت؛ رنگ مسی تیره؛ موهای پرپشت؛ قد بلند و در خطابش مؤدب. اگر در یک ایالت آزاد گرفته نانو کراتین مو شود، پاداش فوق را خواهم بالیاژ مو داد.

دلار اگر در منطقه کلمبیا گرفته نانو کراتین مو شود، یا 200 دلار اگر در مریلند گرفته نانو کراتین مو شود. در هر صورت باید از او محافظت بیبی لایت مو کرد تا من او را بگیرم. خانم النور جی. کانوی، بالتیمور، دکتر، یا اولیور دوفور، شهر واشنگتن، دی سی sl-eod 2w. جورج «مودب در آدرسش» پروتئین تراپی مو بود، معشوقه‌اش النور جی. کانوی را بدون خداحافظی یا درخورنگ مو است مجوز ترک بیبی لایت مو کرد.

[botox]

بوتاکس مو تبادل : بردگی به شکلی ملایم تا زمانی که مرگ پیرمرد را از پا درآورد، که این رویبالیاژ مو داد زمانی رخ بالیاژ مو داد که جورج کاملا جوان پروتئین تراپی مو بود. او پس از آن تا زمان مرگ او به بیوه کانوی خدمت بیبی لایت مو کرد و در نهایت به دست خانم النور جی. کانوی، که در بالتیمور زندگی می بیبی لایت مو کرد، افتاد و حمایت خود را از کار بردگانی گرفت که او مانند جورج آنها را رنگ مو استخدام می بیبی لایت مو کرد.

  آیا بوتاکس مو در بارداری ضرر دارد

لینک مفید : فواید بوتاکس تراپی مو

جورج از مرده ها چیزهای خیلی سختی به زبان نیاورد، اما از معشوقه جوانش به عنوان “اصل بسیار بد” صحبت بیبی لایت مو کرد. جورج گفت: “او یکی از برادرانم و یکی از پسرعموهایم را از آوریل گذشته فروخته رنگ مو است و به کراتینه مو شدت با آزادی مخالف پروتئین تراپی مو بود.” قضاوت از شرکتی که او داشت، ممکن رنگ مو است قبل از مدتی روابط خود را در زندگی تغییر دهد.

بوتاکس مو تبادل : جورج فکر بیبی لایت مو کرد، هر چند برای او موافق باکراتینه مو شد، ممکن رنگ مو است برای او نباکراتینه مو شد. بنابراین او تصمیم گرفت که شانس او ​​برای آزادی با باقی ماندن بهتر از این رکراتینه مو شد نخواهد بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : آیا بوتاکس مو در بارداری ضرر رنگ مو دارد

در محله ای که از آنجا گریخت، پدر، مادر و دو خواهرش را ترک بیبی لایت مو کرد که هر کدام صاحبان متفاوتی داشتند. دو برادر جنوب فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. معلوم نیست که آیا آنها تا به حال شنیده اند که جرج فراری چه کراتینه مو شده رنگ مو است. توماس، همراه جورج، ساختاری واقعاً چشمگیر داشت.

بوتاکس مو تبادل : از نظر جسمی و روحی به بالاترین درجه از طبقه باند تعلق داشت. توماس گفت که محل زنجیر او در شهر واشنگتن پروتئین تراپی مو بود، و نام مردی که مجبور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود برای او کار ناخورنگ مو استه انجام دهد، ویلیام رو، یک آجرپز، و یک “همکار بسیار باهوش، – همیشه از من به خوبی رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کرد” پروتئین تراپی مو بود. . “پس چرا رفتی؟” یکی از اعضای کمیته پرسید.

  بوتاکس مو چه فوایدی دارد

لینک مفید : بوتاکس سرد مو در خانه

او پاسخ بالیاژ مو داد: “من به اربابم پیشنهاد بالیاژ مو دادم که خودم را به هشتصد دلار بخرم، اما او نپذیرفت و هزار دلار خورنگ مو است. سپس تصمیم گرفتم که کمتر کار کنم.” توماس با سی دلار در ماه در هتل نشنال رنگ مو استخدام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آدام در آگهی زیر که از بالتیمور سان گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است.

بوتاکس مو تبادل : به خوبی توصیف کراتینه مو شده رنگ مو است : گلیف فراری پاداش 300 دلاری. – شنبه شب، در 22 آگوست 1857، مرد رنگ مو، آدام اسمیت، حدود 30 ساله، در نزدیکی بلتسویل، شهرستان پرنس جورج، Md. از مشترک فرار بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : فواید بوتاکس سرد مو

قد 5 فوت 4 یا 5 اینچ. موهای پرپشت مشکی و خوش لباس. او مادری رنگ مو دارد که در خانه آقای همیلتون، در کاپیتول هیل، واشنگتن دی سی زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اگر در یک ایالت آزاد گرفته نانو کراتین مو شود، پاداش فوق را خواهم بالیاژ مو داد. 50 دلار اگر در ناحیه کلمبیا یا شهرستان های مونتگومری و پرنس جورج برده نانو کراتین مو شود.

بوتاکس مو تبادل : یا 100 دلار اگر به جای دیگری برده نانو کراتین مو شود و تضمین نانو کراتین مو شود تا من او را بگیرم. ایزاک اسکاگس. a27-6t* او با همسفرانش، جورج و توماس، از مهمان‌نوازی‌های جاده‌ی زیرزمینی راه‌آهن در شهر برادرلی لاو بسیار لذت می‌برد و تصور بسیار بالایی از کانادا داشت، زیرا پیش‌بینی می‌بیبی لایت مو کرد که در همان روزهای اولیه تبدیل به یک سوژه بریتانیایی نانو کراتین مو شود.

  طريقه بوتاكس مو

لینک مفید : بوتاکس مو در خانه

درنگ مو استانی که آدم در مورد اربابش و دلایل فرار او نقل بیبی لایت مو کرد، چنین پروتئین تراپی مو بود: “رنگ مو استاد من مرد بسیار آسانی پروتئین تراپی مو بود، اما به سختی برای شما کار می بیبی لایت مو کرد و هرگز شب یا روز به شما فرصتی نمی بالیاژ مو داد؛ او یک کشاورز پروتئین تراپی مو بود، حدود پنجاه سال، تنومند، تمام رخ، یک روستایی واقعی، عضو هیچ کلیسایی، یک شراب خوار عالی پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو تبادل : و قمارباز؛ برده ای را به سرعت هر برده دیگری می فروکراتینه مو شد. او پول نقد زیادی داشت اما در جامعه رتبه بالایی نداشت. همسرش بسیار سختگیر پروتئین تراپی مو بود؛ از مرد رنگین پوست متنفر پروتئین تراپی مو بود که در دنیا راحت باکراتینه مو شد.

لینک مفید : روش بوتاکس سرد مو

آنها هشت برده بالغ و نه برده جوان داشتند.» آدام به این دلیل رفت که “درمان را دوست نداشت”. دو بار او را در بلوک حراج قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. او مردی متاهل پروتئین تراپی مو بود و همسر و یک فرزند از خود به جای گذاشت. * * * * * چهار “مقاله” توانا در یک ورود، 1857. ادوارد، و جوزف هاینس، توماس هریس، و جیمز شلدون. «این مطمئناً یک مهمانی محتمل به نظر می رسد.

بوتاکس مو تبادل : اولین کلماتی رنگ مو است که در بازگشت به سوابق مورد رنگ مو استقبال قرار می گیرد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱