نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

بوتاکس مو بعد از دکلره

بوتاکس مو بعد از دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس مو بعد از دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس مو بعد از دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس مو بعد از دکلره : از اشتباهات نظام او به ویژه به موقعیت خود به عنوان یک برده و شخصیت اربابش توجه داشت. او نه تنها از بدرفتاری خود با او گفت، بلکه ظاهر فیزیکی او را نیز توصیف بیبی لایت مو کرد. “او مردی پروتئین تراپی مو بود، با سر قرمز و خلق و خوی تند و تیز: او با تند تند و تیز مانند برق می‌رفت و در این شور و شوق نسبت به بردگان شرم‌آور رفتار می‌بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : با این حال، کارولین اعتراف بیبی لایت مو کرد که همسرش خلق و خوی متفاوتی داشت و زن بسیار خوبی پروتئین تراپی مو بود. اگر او از نظر روحی شبیه همسرش پروتئین تراپی مو بود، به احتمال زیاد کارولین در اسارت باقی می ماند.

بوتاکس مو بعد از دکلره

بوتاکس مو بعد از دکلره : خوشبختانه کارولین یک زن مجرد پروتئین تراپی مو بود. مادرش را ترک بیبی لایت مو کرد. لوین هولدن، که تنها چند هفته قبل از فرارش فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، چنان تحت تأثیر تغییراتی که در انتظارش پروتئین تراپی مو بود، قرار گرفت که به طرز مقاومت ناپذیری به دنبال راه آهن زیرزمینی هدایت کراتینه مو شد.

لینک مفید : بوتاکس مو

قبل از فروخته کراتینه مو شدن، او زیر نظر رنگ مو استادی به نام جاناتان بیلی پروتئین تراپی مو بود که کشاورزی را در همسایگی لورل، دلاور دنبال می بیبی لایت مو کرد و به عنوان یک رنگ مو استاد، مردی میانه رو به حساب می آمد. اما رنگ مو استاد جدید او نمی‌توانست تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا قبلاً راز فرستادن لوین به جنوب را فاش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. لوین ترس کاملی از عرض جغرافیایی جنوبی داشت.

بوتاکس مو بعد از دکلره : او تصمیم گرفت که شانس خود را برای کانادا امتحان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. لوین مردی بیست و هفت ساله، باهوش، تیره رنگ و جثه مناسبی برای همه کارها پروتئین تراپی مو بود. ویلیام جیمز کانر، همسر، فرزند و چهار برادرش در جایگاه بعدی قرار گرفتند.

لینک مفید : دکلره مو بعد از بوتاکس صورت

برادران دوستانی به نظر می‌رسیدند و می‌توانستند در هر بازاری در جنوب میسون و دیکسون لاین، قیمت‌های بالایی داشته باشند. گفته می کراتینه مو شد که آنها دارایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندال سرگرد لوئیس پروتئین تراپی مو بودند که در نزدیکی لورل، دلاور زندگی می بیبی لایت مو کرد. ولى معلوم پروتئین تراپی مو بود كه او هرگز كارى از جانب حق تعالى نداشته، بلكه بدون حق عادلانه بر آنان ستم كرده رنگ مو است.

  شستشوی موی بوتاکس شده

بوتاکس مو بعد از دکلره : آنها کاملاً قابل توجیه پروتئین تراپی مو بودند که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندال سرگرد لوئیس و همه هوادارانش را به بهترین نحو ممکن مواظبت کنند. اتهامات بسیار جدی علیه لوئیس مطرح نکراتینه مو شد، اما برعکس آنها گفتند که به او به عنوان یک “برده دار میانه رو” نگاه می کراتینه مو شد.

لینک مفید : مراحل بوتاکس مو در خانه

آنها همچنین گفتند که “او پنجاه سال عضو کلیسای اسقفی متدیست پروتئین تراپی مو بود و در آن بدن بلند ایستاد.” علاوه بر این، آنها اظهار داشتند که او گاهی اوقات برده می فروخت. مدتی قبل از فرار این حزب، هشت نفر توسط او فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود (دو نفر از آنها به گرجستان).

[botox]

بوتاکس مو بعد از دکلره : علاوه بر این ویلیام جیمز فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و به سختی فرصتی برای فرار پیدا بیبی لایت مو کرد. Wm. جیمز، سرگرد لوئیس، دنیس بتز، پیتر و لازاروس، به همراه همسر و فرزند اولی، نه تنها روز به روز از درآمدهای سخت خود محروم می‌کراتینه مو شدند، بلکه پیش‌بینی‌های ترسناک بلوک حراج همیشه در ذهن آنها پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو بهتر رنگ مو است یا اوزون تراپی

در حالی که آنها از لوئیس به عنوان “میانه رو” و غیره صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، همه آنها می گفتند که او هیچ امتیازی برای بردگان خود نمی گذارد.

بوتاکس مو بعد از دکلره : ریچارد ویلیامز گزارش کاملی از خود ارائه بیبی لایت مو کرد، اما فقط یک گزارش ناچیز ثبت کراتینه مو شد. او گفت که از ریچموند آمده و آنجا را ترک بیبی لایت مو کرده رنگ مو است زیرا در آستانه فروخته کراتینه مو شدن توسط جان ا. اسمیت پروتئین تراپی مو بود که مالک او پروتئین تراپی مو بود.

  بوتاکس مو برای ریزش مو

لینک مفید : بعد از بوتاکس مو میشه دکلره بیبی لایت مو کرد

او به اسمیت به خاطر این که یک برده دار منصف و قابل تحمل پروتئین تراپی مو بود، اعتبار بالیاژ مو داد، اما اضافه بیبی لایت مو کرد که “همسرش زن بدنام سختی پروتئین تراپی مو بود.” او با رفتار ریچارد با او تأثیر بسیار عمیقی بر ذهن او گذاشته پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو بعد از دکلره : با این حال، با یافتن خود در زمین آزاد، با چشم اندازهای تشویقی در پیش رو، از فکر بیبی لایت مو کردن در مورد بیماری هایی که متحمل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود دست نکشید.

لینک مفید : بوتاکس مو کراتینه

بلکه از صمیم قلب شادی بیبی لایت مو کرد. او همسرش جولیا را که آزاد پروتئین تراپی مو بود ترک بیبی لایت مو کرد. سیدنی هاپکینز و هنری ویلر این مردان جوان با هم از برده داری خارج کراتینه مو شدند.

بوتاکس مو بعد از دکلره : در حالی که سیدنی زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، برای همیشه ژاکوب هوگ، از هاور-دو-گریس را به عنوان فردی که او را فریب بالیاژ مو داد و از روشن کراتینه مو شدن و تحصیل او جلوگیری بیبی لایت مو کرد، در نظر می گیرد.

لینک مفید : بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده

هنری، همراه او، نیز اهل هاور دی گریس پروتئین تراپی مو بود. او با مردی به نام آموس بارنز مشکل داشت، یا به عبارت دیگر بارنز ادعا می بیبی لایت مو کرد که او را رنگ مو دارد، درست همانطور که او صاحب اسب یا قاطر پروتئین تراپی مو بود، و هر روز او را کنترل می بیبی لایت مو کرد تقریباً به همان روشی که حیوانات بالا را اداره می بیبی لایت مو کرد.

بوتاکس مو بعد از دکلره : اشاره به. هنری هیچ توجیهی برای چنین رفتاری پیدا نبیبی لایت مو کرد. او زیر بارنز مذکور بسیار رنج کشید و سرانجام چشمانش باز کراتینه مو شد تا ببیند که یک راه آهن زیرزمینی به نفع همه روح‌های بیمار برده‌داری مانند خودش وجود رنگ مو دارد.

لینک مفید : بوتاکس مو یا اوزون تراپی

  ایا بوتاکس مو صافی هم دارد

بنابراین او در اسرع وقت یک بلیط گرفت و بدون تصادف از راه رسید و آموس بارنز را ترک بیبی لایت مو کرد تا بهترین کار ممکن را برای امرار معاش انجام دهد. این کاندیدای کانادا بیست و یک سال سن داشت و پسری ظاهراً به احتمال زیاد. جوزف هنری هیل. روح آزادی در این مسافر واقعاً مفهوم “یک ایده” پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو بعد از دکلره : در سن بیست و هشت سالگی، هدف او برای رهایی از طریق فرار در راه آهن زیرزمینی، با موفقیت محقق کراتینه مو شد، البته نه بدون مشکل. یوسف نمونه عادلانه ای از یک مرد پروتئین تراپی مو بود که از نظر جسمی و ذهنی می توانست بخواند و بنویسد و از این طریق موضوعات مورد علاقه در مورد مسئله برده داری را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بوتاکس مو باعث ریزش مو مینانو کراتین مو شود

جیمز توماس جونیور، تاجر تنباکو، در ریچموند، جو را به عنوان یک قطعه دارایی قابل فروش، یا یک ماشین دستی برای صرفه جویی در نیروی کار و کسب درآمد در دفترش ثبت بیبی لایت مو کرد. برای خوشحالی زیاد جو، او صدای زنگ راه آهن زیرزمینی را در ریچموند شنید.

بوتاکس مو بعد از دکلره : مصاحبه رضایت بخشی با هادی داشت، – پاسخ مثبت دریافت بیبی لایت مو کرد و به زودی مسافری کراتینه مو شد که در راه کانادا پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو بهتر رنگ مو است یا اوزون تراپی

او مادر، زن آزاده و دو خواهرش را در زنجیر رها بیبی لایت مو کرد. او دو بار فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما هرگز قصد نداشت دوباره فروخته نانو کراتین مو شود. ورود از ریچموند، 1859. کورنلیوس هنری جانسون. مصاحبه کاملاً قابل قبولی بین کورنلیوس و کمیته انجام کراتینه مو شد.

بوتاکس مو بعد از دکلره : او تجربه‌اش از برده‌داری را کاملاً به‌طور کامل ارائه بیبی لایت مو کرد، و کمیته او را در مورد عملبیبی لایت مو کرد راه‌آهن زیرزمینی، ارزش آزادی و امنیت کانادا به‌عنوان پناهگاه آگاه بیبی لایت مو کرد. کورنلیوس مردی مجرد، سی و شش ساله، رنگ مو کامل، جثه متوسط ​​و باهوش پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه