نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بهترین سالن زیبایی

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی : دام ایلزه می دانست خوب چه عذابی برای شوهرش داشت و پشیمانی باعث کراتینه مو شد تاریک ترین پیشگویی ها. «آه! لوسیا، او فریاد زد، “من بسیار می ترسم که پدرت خودش را بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد مایه دردسر.” و تا صبح نشستند و بر خیالات خودشان گریه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. به محض روشن کراتینه مو شدن هوا دوباره هر گوشه خانه را جستجو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و هر میخ دیوار و هر تیر را بررسی بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : اما، خوشبختانه، رنگ مو استاد پیتر پروتئین تراپی مو بود از هیچ کدام آویزان نیست پس از آن همسایه ها با طولانی بیرون رفتند در هر خندق و برکه ای، میله ها را ماهیگیری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما چیزی پیدا نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و سپس دیم ایلزه از این ایده که هرگز دوباره شوهرش را ببیند دست کشید و خیلی زود دلجویی بیبی لایت مو کرد خودش، فقط تعجب می‌بیبی لایت مو کرد که چگونه کیسه‌های ذرت را به آسیاب می‌بردند.

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی : آینده. او تصمیم گرفت برای انجام کار یک الاغ قوی بخرد و با انتخاب یکی، و پس از مدتی چانه زنی با مالک در مورد قیمت آن، به سراغ آن رفت کمد در دیوار برای آوردن پول اما وقتی او چه احساسی داشت متوجه کراتینه مو شدم که هر قفسه در مقابل او خالی و برهنه رنگ مو است! برای یک لحظه او مات و مبهوت ایستاد.

  نزدیک ترین آرایشگاه زنانه به من

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

سپس به کراتینه مو شدت غوغا بیبی لایت مو کرد که لوسیا به سمت او دوید در زنگ هکراتینه مو شدار؛ اما به محض شنیدن خبر ناپدید کراتینه مو شدن پولی که پروتئین تراپی مو بود از صمیم قلب خوشحالم، و دیگر نمی ترسید که پدرش آسیبی ببیند، اما فهمید که حتماً برای جستجوی ثروتش به دنیا رفته رنگ مو است یک راه جدید حدود یک ماه بعد از آن، یک روز یک نفر در خانه دام ایلزه را زد و او رفت تا ببیند آیا برای غذا مشتری رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی : یا نه. اما یک مرد جوان خوش تیپ قدم گذاشت، مانند پسر دوک لباس پوشیده پروتئین تراپی مو بود که با احترام به او سلام بیبی لایت مو کرد و از او پرسید دختر زیبایی که انگار یک دوست قدیمی رنگ مو است، هر چند او نمی تواند به یاد بیاورد قبلاً به او چشم دوخته پروتئین تراپی مو بودم. با این حال، او از او دعوت بیبی لایت مو کرد تا پا به خانه بگذارد و در حالی که او باز می کراتینه مو شد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه تهران شهرک ولیعصر

بنشیند کسب و کار او با یک هوای اسرارآمیز از او اجازه خورنگ مو است تا با آن صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند لوسیای زیبا، که مهارتش در سوزن دوزی آنقدر شنیده پروتئین تراپی مو بود، همانطور که داشت کمیسیون به او بدهند دام ایلسه نظر خودش را در مورد این داشت به احتمال زیاد آن را سفارش دهید – یک غریبه جوان برای یک دوشیزه زیبا آورده رنگ مو است.

  آرایشگاه زنانه خیابان ونک

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی : با این حال، از آنجایی که جلسه تحت نظر خودش پروتئین تراپی مو بود، او مخالفتی نبیبی لایت مو کرد، اما دختر زحمتکشش را صدا زد که کار را رها بیبی لایت مو کرد و مطیعانه آمد. اما وقتی مرد غریبه را دید کوتاه ایستاد، سرخ کراتینه مو شد و او را پایین انداخت چشم ها. با محبت به او نگاه بیبی لایت مو کرد و دستش را گرفت که سعی بیبی لایت مو کرد آن را دور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گریان: «آه! فریدلین، چرا اینجایی؟ فکر بیبی لایت مو کردم صد مایل دورتر لایت و هایلایت مو هستی لایت و هایلایت مو هستند.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در ونک تهران

دوباره می آیی تا مرا غصه بدهی؟» او پاسخ بالیاژ مو داد: “نه، عزیزترین دختر”. “من آمده ام تا شادی شما و من را کامل کنم خود. از آخرین باری که ملاقات بیبی لایت مو کردیم، ثروت من کاملاً تغییر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. من دیگر فقیر نیستم ولگردی که اون موقع پروتئین تراپی مو بودم عموی ثروتمندم فوت بیبی لایت مو کرده و پول و کالا برای من باقی گذاشته رنگ مو است به وفور، تا جرأت کنم خود را به عنوان خورنگ مو استگاری به مادرت معرفی کنم.

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی : دست این که دوستت دارم خوب می دانم؛ اگر بتوانی مرا دوست داشته باشی، من واقعاً مرد خوشبختی لایت و هایلایت مو هستم.» چشمان آبی زیبای لوسیا در حین صحبت با خجالت به بالا نگاه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و حالا لبخند می زد لب های گلگونش را باز بیبی لایت مو کرد؛ و او یک نگاه به مادرش دزدید تا ببیند او چیست به همه چیز فکر بیبی لایت مو کرد؛ اما دختر با تعجب گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  سالن زیبایی الی فردوس شرق

لینک مفید : آرایشگاه زنانه سعادت آباد میدان کاج

که او را پیدا بیبی لایت مو کرد دختری که می‌توانست بگوید هرگز از دید او دور نپروتئین تراپی مو بوده پروتئین تراپی مو بود قبلاً به خوبی با غریبه خوش تیپ آشنا پروتئین تراپی مو بود و کاملاً مایل پروتئین تراپی مو بود که او باکراتینه مو شد عروس. قبل از اینکه او خیره کراتینه مو شدن را تمام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، این ووو عجول راهش را هموار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود پوشاندن میز براق با قطعات طلا به عنوان هدیه عروسی به عروس مادر، و پیش بند لوسیا را در معامله پر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی : پس از آن خانم هیچ مشکلی ایجاد نبیبی لایت مو کرد و موضوع به سرعت حل کراتینه مو شد. در حالی که ایلزه طلاها را جمع بیبی لایت مو کرد و با خیال راحت پنهان بیبی لایت مو کرد، عاشقان زمزمه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با هم، و آنچه فریدلین به او گفت به نظر می رسید هر لحظه لوسیا را بیشتر می بیبی لایت مو کرد خوشحال و راضی در حال حاضر یک تند تند بزرگ در خانه آغاز کراتینه مو شد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه ده ونک تهران

و آماده سازی برای عروسی با سرعت پیش رفت چند روز بعد یک واگن سنگین سوار کراتینه مو شد و از آن خارج کراتینه مو شد جعبه ها و عدل های زیادی آمد که دام ایلزه در شگفتی از ثروت آن گم کراتینه مو شد داماد آینده اش روز عروسی انتخاب کراتینه مو شد و همه آنها دوستان و همسایگان به این جشن دعوت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  سالن زیبایی طراحان فا

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی : همانطور که لوسیا در حال تلاش برای او پروتئین تراپی مو بود تاج گل عروس به مادرش گفت: این گلدسته مرا خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اگر پدر پیتر می توانست مرا به کلیسا هدایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر فقط می توانست برگردد از نو! در اینجا ما در حال غرق کراتینه مو شدن در ثروت بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم در حالی که او ممکن رنگ مو است. از گرسنگی نیش بزند جدول.” و فکر چنین چیزی او را به گریه انداخت.

لینک مفید : ادرس ارایشگاه زنانه در ونک

در حالی که حتی دام ایلز گفت: من نباید از بازگشت او متاسف باشم – همیشه چیزی وجود رنگ مو دارد وقتی مرد خوب نیست، خانه ای نرنگ مو دارد.» اما واقعیت این پروتئین تراپی مو بود که او از نداشتن کسی برای سرزنش بسیار خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و به نظر شما چه اتفاقی افتاد؟ در همان شب عروسی مردی که چرخ دستی را هل می بالیاژ مو داد به شهر رسید.

آرایشگاه زنانه خیابان سهروردی شمالی : دروازه، و عوارض بر بشکه ای از میخ که در آن پروتئین تراپی مو بود پرداخت بیبی لایت مو کرد، و سپس ساخته کراتینه مو شد بهترین راه خود را به خانه عروس رساند و در زد. خود عروس از پنجره به بیرون نگاه بیبی لایت مو کرد تا ببیند چه کسی می تواند باکراتینه مو شد و آنجا پدر پیتر ایستاد! آنگاه شادی عظیمی در خانه برپا کراتینه مو شد. لوسیا به سمتش دوید او را در آغوش بگیر و حتی دام ایلزه دستش را به نشانه خوشامدگویی دراز بیبی لایت مو کرد.

  بهترین آرایشگاه زنانه قلهک

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی

فقط گفت: وقتی کمد خالی گنج را به یاد آورد: «سرکش، راهت را اصلاح کن». پدر پیتر با نگاهی زیرکانه به داماد سلام بیبی لایت مو کرد، در حالی که مادر و دختر با عجله تمام آنچه می دانستند به نفع او گفت و به نظر می رسید از او به عنوان یک داماد راضی رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱