نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بهترین سالن زیبایی

سالن زیبایی مصی هروی

سالن زیبایی مصی هروی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی مصی هروی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی مصی هروی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی مصی هروی : هنری، در تاریکی خود، چیزی نمی دید، و نمی توانست خطر قریب الوقوع زندگی اش را بداند. خوشبختانه او مریض دریا نپروتئین تراپی مو بود. اما در این سفر خوب و طولانی خوابید. کشتی بخار پنج روزه می آمد. هنگام فرود در فیلادلفیا، هنری به سختی توانست ببیند یا راه برود. با این حال، روح آزادی در مرد پنهان شعله ور پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : او دو روز با دوستانش در فیلادلفیا ماند و سپس به بوستون رفت. پس از دو ماه اقامت در بوستون، یک روز در حال عبور از بازار پروتئین تراپی مو بود که در کمال تعجب از رنگ مو استاد جوان خود، چارلز ال هابسون، جاسوسی بیبی لایت مو کرد.

سالن زیبایی مصی هروی

سالن زیبایی مصی هروی : و بادهای آزاد هوای تازه و چند ساعت در خاک آزاد به زودی او را قادر ساخت تا بر مشکلاتی که در ابتدا پیش آمده پروتئین تراپی مو بود غلبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به زودی یکی از شادترین افراد کراتینه مو شد. فانی هایی که زندگی می کنند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

با این حال، هنری مطمئن پروتئین تراپی مو بود که او شناخته نکراتینه مو شده رنگ مو است، اما مشکوک پروتئین تراپی مو بود که او شکار کراتینه مو شده رنگ مو است. هنری فوراً یقه کتش را بالا کشید و کلاهش را روی صورتش کشید تا تا حد امکان خود را مبدل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما او نتوانست به طور کامل از شوکی که به این ترتیب متحمل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بهپروتئین تراپی مو بود یابد. او از بازار دور کراتینه مو شد و به زودی با دوستی که سابقاً اهل ریچموند پروتئین تراپی مو بود.

  سالن آرایش بتی تهران

سالن زیبایی مصی هروی : آشنا کراتینه مو شد که در کارخانه تنباکوی متعلق به اربابش خدمتگزار پروتئین تراپی مو بود. هنری سعی بیبی لایت مو کرد بر او غلبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا هابسون را در بازار تشخیص دهد و ببیند آیا ممکن رنگ مو است اشتباهی وجود داشته باکراتینه مو شد یا خیر. دوستش یک قدم هم در این مسیر بر نمی رنگ مو دارد. او چندین سال دور پروتئین تراپی مو بود، هنوز هم فراری پروتئین تراپی مو بود، و دوست نداشت دوباره با دوستان قدیمی یا جدیدش با پوستی سفید از ویرجینیا دوباره آشنا نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : سالن زیبایی پریا پارسا

هنری، با این حال، تا زمانی که نگاه خوبی به آقای هابسون نینداخت، نمی توانست خود را راضی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حالی که خود را مبدل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، دوباره در بازار قدم زد و به سمت ررنگ مو است و چپ نگاه بیبی لایت مو کرد. در حال حاضر او را در یک قصاب نشسته دید. او او را با رضایت خود مورد بررسی قرار بالیاژ مو داد و سپس به سرعت به مقر (اداره مبارزه با برده داری) رفت و حقیقت کشف خود را اعلام بیبی لایت مو کرد و اظهار داشت.

سالن زیبایی مصی هروی : که معتقد رنگ مو است اربابش جز دستگیری او مأموریت دیگری برای بوستون نرنگ مو دارد. بلافاصله اقداماتی انجام کراتینه مو شد تا مشخص نانو کراتین مو شود آیا فردی مانند چارلز ال هابسون در هر یک از هتل های بوستون رزرو کراتینه مو شده رنگ مو است یا خیر. وقتی متوجه کراتینه مو شد که این واقعاً یک واقعیت رنگ مو است، به هنری پیشنهاد کراتینه مو شد و پذیرفت یک اتاق خصوصی با نیکوکار معروف و دوست فراری، فرانسیس جکسون. خانه و کیف او همیشه به روی غلام باز پروتئین تراپی مو بود.

  سالن آرایش خالقی

لینک مفید : سالن تخصصی زیبایی سعادت اباد

در حالی که هابسون زیر سقف آقای جکسون پروتئین تراپی مو بود، همانطور که هابسون هنری را بسیار دقیق توصیف بیبی لایت مو کرد و دویست و پنجاه دلار جایزه برای او در نظر گرفت، دوستان هنری فکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که با چاپ او در روزنامه های بوستون کاملاً به عنوان یک تعریف و تمجید به او پاسخ خواهند بالیاژ مو داد.

سالن زیبایی مصی هروی : دقیقاً اگر نه با پاداشی به همان اندازه برای او. آنها او را به این شکل تبلیغ آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: “چارلز ال هابسون، بیست و دو ساله، شش فوت قد، با کلاه خمیده، کت مختلط، شلوار مشکی، با بزی، در هتل ترمونت توقف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” ، و غیره این به مثابه یک بمب برای آقای هابسون پروتئین تراپی مو بود، و او بلافاصله اشاره بیبی لایت مو کرد و با تنه هایش به سمت جنوب آفتابی هدایت کراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن زیبایی لایت و هایلایت مو هستی سعادت آباد

یکی دو روز بعد، هنری صلاح دید که از کانادا دیدن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از رسیدن به آنجا به رنگ مو استاد جوانش نامه نوشت تا بداند کجرنگ مو است، چرا رفت و چه می‌بیبی لایت مو کرد. نحوه دریافت نامه او به هنری هرگز اطلاع بالیاژ مو داده نکراتینه مو شد. او به مدت پنج سال در بوستون زندگی بیبی لایت مو کرد و با قایق تجارت به شرق کانادا دوید. او پول خود را پس انداز بیبی لایت مو کرد و با اعتبار از خود مراقبت بیبی لایت مو کرد.

  آرایشگاه زنانه در محدوده اقدسیه

سالن زیبایی مصی هروی : او به زودی آماده کراتینه مو شد تا به تجارتی برود که برایش بهتر از دویدن روی قایق باکراتینه مو شد. دو تن از دوستان جوانش با او موافق پروتئین تراپی مو بودند که می توانند در فیلادلفیا بهتر از بوستون کار کنند، بنابراین به شهر عشق برادرانه آمدند و یک سالن غذاخوری درجه یک در نزدیکی خیابان های سوم و چستنات افتتاح آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. مدتی با سرمایه و اعتبار قابل ستایش به تجارت پرداختند.

لینک مفید : سالن زیبایی سیما سعادت آباد

اما یکی از شرکا که از تعصب واگن های مسافربری راه آهن شهری منزجر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، احساس بیبی لایت مو کرد که دیگر نمی تواند در اینجا زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هنری که پس از ترک بردگی تنها با نام Wm شناخته می نانو کراتین مو شود. اسکات، کسب و کار رستوران را رها بیبی لایت مو کرد و به عنوان یک پیام رسان زیر نظر توماس اسکات، اسکات، معاون رئیس راه آهن مرکزی پنسیلوانیا، که در چهار سال گذشته صادقانه در آنجا خدمت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی مصی هروی : رنگ مو استخدام کراتینه مو شد و چشم انداز پر بیبی لایت مو کردن دفتر را رنگ مو دارد. برای چندین سال آینده او جوانی سخت کوش، هوشیار، ثابت قدم، ررنگ مو است قامت و باهوش رنگ مو است و در خانه ای سه طبقه آجری راحت از همسر و فرزندش مراقبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  سالن آرایشی الی در بلوار فردوس

لینک مفید : سالن زیبایی سیما سعادت آباد

بانوی بیوه ای پروتئین تراپی مو بود که در شهرستان یورک، ویرجینیا زندگی می بیبی لایت مو کرد. با این حال، او با او زندگی نبیبی لایت مو کرد، اما در شهر ریچموند رنگ مو استخدام کراتینه مو شد. او خوش شانس پروتئین تراپی مو بود که به دستانی افتاد که با او سختگیری نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. با این حال او راضی نپروتئین تراپی مو بود. بسیاری از اوقات فراغت را که تصادفاً به خاطر ساعات کاری به دست او می‌رسید، به بانجو اختصاص بالیاژ مو داد.

سالن زیبایی مصی هروی : او به عنوان نوازنده این ساز بسیار با رنگ مو استعبالیاژ مو داد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما موسیقی در ریچموند آزادی نپروتئین تراپی مو بود. دومی او هوس می بیبی لایت مو کرد. و در فکر اغلب فراتر از خط میسون و دیکسون پروتئین تراپی مو بود و از چیزی که در ویرجینیا از او محروم پروتئین تراپی مو بود لذت می برد. مایلز اگرچه فقط بیست و دو سال داشت، مردی پروتئین تراپی مو بود، و قاطعیت و هوش از ویژگی هایی پروتئین تراپی مو بود که به کراتینه مو شدت در چهره غیرمعمول خوش شکل او مشخص پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی لاویسا سعادت اباد

با شنیدن این که قرار رنگ مو است او را بفروشند، با مادر، برادران یا خواهرانش مشورت نبیبی لایت مو کرد (زیرا در ریچموند به عنوان برده زندگی می بیبی لایت مو کرد) اما تصمیم گرفت در اولین فرصت فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او که توجه خود را به جاده راه آهن زیرزمینی معطوف بیبی لایت مو کرد.

  آرایشگاه زنانه معروف پونک

سالن زیبایی مصی هروی : به زودی ماموری را پیدا بیبی لایت مو کرد که خورنگ مو استه های خود را به یکی از زنان رنگین پوستی که به عنوان آشپز یا خدمتکار اتاق در یکی از کشتی های بخار فیلادلفیا و ریچموند می دوید، در میان گذاشت و او به اندازه کافی جسارت داشت که مسئولیت او را بر عهده بگیرد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱