نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بهترین سالن زیبایی

سالن زیبایی هرا اندرزگو

سالن زیبایی هرا اندرزگو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی هرا اندرزگو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی هرا اندرزگو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی هرا اندرزگو : که معمولاً با “تکه ای چوب” روی سر “بی احساس” او برخورد می کراتینه مو شد. در یک موقعیت دیرهنگام، زمانی که آیزاک بیش از حد تکه تکه می کراتینه مو شد ، او مقاومت بیبی لایت مو کرد، اما آهنگر مداوم تسلیم نکراتینه مو شد تا اینکه آیزاک را تا این لحظه از کار انداخت که برای دو هفته آینده بی پناه کراتینه مو شد. در حالی که در این ایالت پروتئین تراپی مو بود، خود را به آزادی و کانادا عهد بیبی لایت مو کرد و تصمیم گرفت با عبور از خلیج، جایزه را به دست آورد.

رنگ مو : در حالی که این مسافران جوان دارای مغز و شجاعت نادری پروتئین تراپی مو بودند، در همان زمان مقداری غیرعادی از خاک دلاور را با خود آوردند. افراد و لباس های کهنه و فرسوده پر از آن رنگ مو است. ظاهر آنها با صدای بلند خورنگ مو استار پاکسازی فوری پروتئین تراپی مو بود. یک اتاق – بدون آب – صابون، و هر گونه کمک دیگری که لازم پروتئین تراپی مو بود به آنها مناقصه کراتینه مو شد تا کار را تا حد امکان کامل کنند.

سالن زیبایی هرا اندرزگو

سالن زیبایی هرا اندرزگو : این روند سالم به پایان رسید، لباس های تمیز و راحت پوشیده کراتینه مو شد، و تغییر در ظاهر آنها به قدری مشخص پروتئین تراپی مو بود که شاید در میان بسیاری از آشنایان قدیمی خود، اگر نه در مزارع ذرت بلافصل اربابشان، غریبه می گذشتند. مگر اینکه تحت دقیق ترین بازرسی قرار گیرد. اربابان و معشوقه‌هایشان که در کشور و در مزارع بزرگ کراتینه مو شده‌اند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

هرگز رویای تشویق آن‌ها را به پیروی از عادات پاکیزگی در سر نداشتند. شستن افراد و تعویض لباس‌هایشان اتفاق رایجی نپروتئین تراپی مو بود. تا زمانی که لباس درشت یک بار به هم چسبیده باکراتینه مو شد، بدون تغییر می‌چسبد. کابین های کثیف که برای سکونت آنها در نظر گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به خودی خود انگیزه ای برای ناپاکی شخصی پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی هرا اندرزگو : در برخی از ولسوالی ها این امر آشکارتر از سایر مناطق پروتئین تراپی مو بود. از برخی از بخش‌های مریلند و دلاور، به‌ویژه، مسافران شواهد غم‌انگیزی مبنی بر عدم دانش و پیشرفت در این جهت آوردند. اما ارباب، نه غلام، قابل سرزنش پروتئین تراپی مو بود. رنگ مو استاد، همانطور که گفته کراتینه مو شد، فقط یک لباس برای کار پیدا می‌بیبی لایت مو کرد (و گاهی اوقات هیچ لباسی برای روز یکشنبه نداشت)، در نتیجه اگر تام یک روز قرار پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی هرا سعادت آباد

گودبرداری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و گل آلود و کثیف نانو کراتین مو شود، و روز بعد از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد که کود را بیرون بیاورد. باید از کت و شلوار رنگ مو استفاده می‌کراتینه مو شد و اگر روز بعد او را به مزرعه درو می‌خواندند، همچنان موظف پروتئین تراپی مو بود که کت و شلوار حیاط انباری خود را بپوکراتینه مو شد و به همین ترتیب تا آخر. اغلب چنین مسافرانی برای اولین بار در زندگی خود در ایستگاه فیلادلفیا به طور کامل تمیز می شوند.

سالن زیبایی هرا اندرزگو : برخی قبل از درک کامل پروتئین تراپی مو بودن لازم برای پاکسازی به درسهای عملی نیاز داشتند. بنابراین، قبل از انجام عملیات، برای اینکه آنها احساس سود حاصل از آن را داشته باشند، باید موضوع را به شیوه ای بسیار ملایم به خانه شان برسانند، مبادا وانمود کنند که از سرماخوردگی می ترسند. عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودن و غیره مرسوم پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی هرانوش فسا

که به آن‌ها می‌گفتیم: «ما می‌خواهیم لباس تمیزی به شما بدهیم، اما قبل از پوشیدن آن‌ها باید بشویید. این باعث می‌نانو کراتین مو شود که احساس کنید آدم جدیدی لایت و هایلایت مو هستید که کثیفی‌های برده‌داری تمام نانو کراتین مو شود. انجام کراتینه مو شده برای شما باعث می نانو کراتین مو شود بعد از خستگی سفر احساس بهتری نسبت به یک حمام کامل داشته باشید.

سالن زیبایی هرا اندرزگو : احتمالاً به شما فرصت حمام خوب بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده رنگ مو است و بنابراین از زمانی که مادرتان شما را غسل بالیاژ مو داده رنگ مو است از آن لذت نبرده اید. نترسید. آب یا صابون – هر چه بیشتر خودتان را بمالید، احساس بهتری خواهید داشت. آیا برای شما پشت و گردنتان را نشوییم؟ می خواهیم هنگام سفر در جاده زیرزمینی ظاهر خوبی داشته باشید و از این به بعد امتحان را فراموش نکنید.

لینک مفید : سالن زیبایی چهره آذین سعادت آباد

برای مراقبت از خود” و غیره، و غیره. با این سیر اکراه در جایی که وجود داشت برطرف می کراتینه مو شد و اگر آب خیلی خنک نپروتئین تراپی مو بود، به آسانی به گزاره پذیرفته می کراتینه مو شد. از طرف دیگر، اگر سرد باکراتینه مو شد، ممکن رنگ مو است یک لرز خفیف قابل مشاهده باکراتینه مو شد که برای بلند بیبی لایت مو کردن یک خنده از ته دل کافی رنگ مو است.

سالن زیبایی هرا اندرزگو : با این حال، پس از پایان، نامزد همیشه احساس رضایت قلبی را ابراز می بیبی لایت مو کرد و واقعاً از این توجه سپاسگزار پروتئین تراپی مو بود. که روایت‌هایش در اینجا آورده کراتینه مو شده رنگ مو است، اتهامات سنگینی را علیه یکی از اعضای عقب‌رفته انجمن دوستان – یک کویکر مرتد – مطرح بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن زیبایی چم تهران

بی شک موارد نادری را می توان یافت که در آن مردان کواکر با مهاجرت از آزاد و اسکان در کشورهای برده داری و در میان برده داران، اصل آزادی خواهانه خود را رها بیبی لایت مو کرده و به زور نمونه های بد به اسارت درآورده اند و دست ستمگر را در برابر ستمگر بسته اند.

سالن زیبایی هرا اندرزگو : مظلوم با این حال، محتمل رنگ مو است که این تنها موردی رنگ مو است که ممکن رنگ مو است در این سوابق به رسوایی این بدن از مسیحیان که در چنین درجه‌ای نشانه‌ای همدردی گسترده با برده و بنده فراری پروتئین تراپی مو بودند، نشان دهد. بسیاری از فراری ها مدیون دوستانی پروتئین تراپی مو بودند که به آرامی به آنها کمک می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و اجازه نمی بالیاژ مو دادند دست چپ آنها بداند دست ررنگ مو استشان چه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : سالن آرایش و زیبایی گیوا تهرانپارس

و نتیجه این پروتئین تراپی مو بود که عملیات راه آهن زیرزمینی همیشه در جایی که خط سفر از آنجا منتهی می کراتینه مو شد بسیار امن و پر رونق پروتئین تراپی مو بود. سکونتگاه های کویکر.” ما می‌توانیم با اطمینان زیادی در این مورد صحبت کنیم.

سالن زیبایی هرا اندرزگو : به‌ویژه در مورد پنسیلوانیا، جایی که در صورت لزوم می‌توان تعبالیاژ مو داد خوبی را نام برد که قلب‌ها، خانه‌ها، اسب‌ها و پول‌هایشان همیشه آماده و مایل به کمک به فراری از زندان پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : سالن زیبایی روشا در تهرانپارس

با اندکی تأسف احساس می کنیم که حقیقت از ما می خواهد که به اصطلاح صاحب آسبری، افرایم و لیدیا را با کویکرها مرتبط کنیم. آسبری ابتدا مورد بررسی قرار گرفت و درنگ مو استان او اساساً اینگونه پروتئین تراپی مو بود: “من فرار بیبی لایت مو کردم زیرا از من بد رنگ مو استفاده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود؛ سه سال پیش توسط اربابم با تبر کشته کراتینه مو شدم؛ خون از سرم بیرون زد که گویی ریخته کراتینه مو شده باکراتینه مو شد.

سالن زیبایی هرا اندرزگو : از یک لیوان؛ شما می توانید علامت را به اندازه کافی ساده ببینید – اینجا را نگاه کنید، “(با انگشتش روی نقطه). “من میلینگتون را در رأس چستر در کنت کانتی مریلند ترک بیبی لایت مو کردم، جایی که توسط یک کشاورز که خود را مایکل نیوبولد می نامید، نگهداری می بیبی لایت مو کردم.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱