نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بهترین سالن زیبایی

سالن زیبایی الای جنت آباد

سالن زیبایی الای جنت آباد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی الای جنت آباد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی الای جنت آباد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی الای جنت آباد : آنها را در یک حجم منظم برای مرجع تاریخی. برای اینکه شروع این مورد جالب و هیجان انگیز را به طور کامل در اختیار خواننده قرار دهیم، فقط لازم به نظر می رسد که نامه پیوستی که توسط یکی از بازیگران درام نوشته کراتینه مو شده و خطاب به نیویورک تریبون نوشته کراتینه مو شده و یک پاراگراف اضافی منتشر نانو کراتین مو شود. ممکن رنگ مو است لازم باکراتینه مو شد تا نکته خاصی را روشن کنیم.

رنگ مو : که قاضی کین به این نتیجه رسید که در سینه “سرسخت” پاسمور ویلیامسون پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است، همانطور که ویلیامسون مدام در بالیاژ مو دادگاه قاضی مذكور امتناع می كرد تا بداند از معمای مورد بحث اطلاع رنگ مو دارد. . پس از آن، نگاهی گذرا به برخی از نکات مهم این پرونده کافی رنگ مو است.

سالن زیبایی الای جنت آباد

سالن زیبایی الای جنت آباد : که عموم مردم با حقایق و جزئیات مربوط به نمایندگی آقای پاسمور ویلیامسون و دیگران آشنا نکراتینه مو شده‌اند، در رابطه با پرونده برده‌هایی که اکنون این شهر را برانگیخته‌اند، و به خصوص که مادر برده بیچاره و دو پسرش بسیار کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بوده‌اند. با ارائه نادرست، من وظیفه خود می دانم که حقایق را برای انتشار یا هر گونه دیگری، آنطور که شما درست فکر می کنید.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

در اختیار شما قرار دهم. روز چهارشنبه بعدازظهر هفته، ساعت 4 تا 1/2، یادداشت زیر توسط پسر رنگین پوستی که قبلاً هرگز او را ندیده پروتئین تراپی مو بودم، در دستانم گذاشت تا به یاد بیاورم: “آقای رنگ مو استیل- آقا : آیا هر چه زودتر به هتل بلادگود می آیید – چون سه برده فراری اینجا لایت و هایلایت مو هستند و آنها آزادی می خواهند. ارباب آنها اینجا با آنهرنگ مو است، در راه نیویورک.” یادداشت بدون تاریخ پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی الای جنت آباد : و امضا به قدری نامشخص نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که برای من قابل درک نیست، و ظاهراً در یک لحظه عجله نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بدون معطلی با یادداشت به دفتر آقای پی ویلیامسون دویدم، هفتم و آرچ، او را پشت میزش پیدا بیبی لایت مو کردم و به او بالیاژ مو دادم و پس از خواندن آن، گفت که نمی تواند پایین برود، زیرا باید برود. آن شب برای کار به هریسبورگ رفتم.

لینک مفید : سالن زیبایی پینار جنت آباد

اما او به من توصیه بیبی لایت مو کرد که بروم و اسامی برده‌دار و برده‌ها را بیاورم تا به نیویورک تلگراف بزنم تا آنها را در آنجا دستگیر کنند، زیرا فرصتی برای تهیه نامه باقی نمانده رنگ مو است. یادداشت زیر بسته کراتینه مو شده رنگ مو است، که اگر خیلی دیر نباکراتینه مو شد، ممکن رنگ مو است کمی به “الیزابت براون و توماس جانسون” کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اگر آنها قبلاً راه “آسیب گمکراتینه مو شده” را نرفته باشند.

سالن زیبایی الای جنت آباد : ادوارد جوانی رنگ مو است سخت و با ظاهری محکم، بیست و چهار ساله، رنگ شاه بلوطی، جثه متوسط ​​و “احتمالا” – بدون شک 1400 دلار به بازار می آورد. او به عنوان دارایی بیوه، “بتسی براون”، که در نزدیکی میل گرین PO، در شهرستان هارفورد، Md زندگی می بیبی لایت مو کرد، نگهداری می کراتینه مو شد. در میان رنگین پوستان؛ هرگز راضی نپروتئین تراپی مو بود؛ او با مادرم بسیار سخت رفتار می بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن زیبایی نانا سعادت آباد

او را با چوب کتک می زد و غیره. او پیرزنی پروتئین تراپی مو بود و به کلیسای کاتولیک تعلق داشت. بردگانش را نگه می داشت ناظری که مردی بسیار شرور پروتئین تراپی مو بود، با رنگین پوستان بسیار بد پروتئین تراپی مو بود، نامش “بیل ادی” پروتئین تراپی مو بود. الیزابت براون صاحب دوازده سر پروتئین تراپی مو بود.” هنری پوستی قهوه ای رنگ مو دارد، مرد جوانی خوش قیافه، تنها نوزده سال سن رنگ مو دارد، که ظاهر جذابش قیمت بالایی را برای او در بازار تضمین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سالن زیبایی الای جنت آباد : او با ادوارد به پستی خانم بتسی براون و همچنین آرزوی اشتیاق خود برای آزادی شهادت می دهد. هنری که با ادوارد همکار پروتئین تراپی مو بود، یکی از طرفین نقشه فرار پروتئین تراپی مو بود. او در بردگی مادر و سه خواهرش را که متعلق به «پیرزن» پروتئین تراپی مو بود که از دست او فرار بیبی لایت مو کرد، رها بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن زیبایی سی مای سعادت آباد

جیمز حدودا بیست و یک سال سن رنگ مو دارد، تمام سیاه پوست و سایز متوسط. از آنجایی که برای کرایه‌های نامناسب زحمت کشیده پروتئین تراپی مو بود، به همراه برادر و دو عموزاده‌اش به این نتیجه رسید که پدر و مادرش را به بردگی رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که متعلق به “بیوه پیل” پروتئین تراپی مو بود، که مالک خودش نیز پروتئین تراپی مو بود. او بالای هشتاد سال پروتئین تراپی مو بود، بسیار پرشور و بداخلاق، اگرچه عضو کلیسای پروتستان پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی الای جنت آباد : جیمز ممکن رنگ مو است 1400 دلار ارزش داشته باکراتینه مو شد. رنگ مو استفن برادر جیمز رنگ مو است و تقریباً هم اندازه رنگ مو است، اگرچه یک سال بزرگتر رنگ مو است. تجربه او از نظر مادی با برادرش تفاوت نداشت. متعلق به همان زنی پروتئین تراپی مو بود که “به خاطر رفتار بدش” با او از او متنفر پروتئین تراپی مو بود. شاید 1400 دلار بیاورد. این حقایق در ماهیت، و تا حد زیادی در کلمات دقیق، از زبان مسافرانی که اگرچه در جهل و اسارت نگه داشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : سالن آرایش و زیبایی گیوا سعادت آباد

به نظر می رسید که چشمان خود را کاملاً به خطاهایی که رخ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، باز بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. بر آنها انباشته کراتینه مو شد و به طور خاص مصمم پروتئین تراپی مو بودند که در هر خطری به خاک آزاد برسند. کمیته با کمال میل به خورنگ مو استه های مالی و سایر خورنگ مو استه های آنها پرداخت و با توصیه های تشویق کننده آنها را تشویق بیبی لایت مو کرد.

سالن زیبایی الای جنت آباد : آنها برای اطلاعات تبلیغاتی به بدهکار پروتئین تراپی مو بودند. و در اینجا می توان بیشتر اضافه بیبی لایت مو کرد که “خورشید” به خاطر این نوع ادبیات کاملاً مشهور پروتئین تراپی مو بود، و تنها به همین دلیل کمیته روزانه برای آن اشتراک می گرفت و هرگز نتوانست ستون های خاصی را که با یک مرد رنگ مو در حال دویدن به تصویر کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود اسکن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : سالن زیبایی نگین سعادت آباد

دور با یک بسته نرم افزاری بر روی پشت خود. بسیاری از این تصاویر و تبلیغات محبوب حفظ کراتینه مو شدند، بسیاری دیگر از راه دور نزد دوستانی فرستاده کراتینه مو شدند که علاقه خاصی به مسائل UGRR داشتند. دوستان و سهامداران در انگلستان عادت داشتند ببینند که چگونه هنرهای زیبا، با این مشخصات، در جنوب (“سرزمین جوانمردی”) تشویق می نانو کراتین مو شود.

سالن زیبایی الای جنت آباد : از پنجره بیرون پرید و فرار بیبی لایت مو کرد. هنری از باکستاون، شرکت دورچستر، Md.، مارس 1857 فرار بیبی لایت مو کرد. از نظر فیزیکی او یک غول رنگ مو است. حدود 27 سال سن، تنومند و خوش‌ساخت، کاملاً سیاه‌پوست و بدون احمق، همانطور که در حال حاضر ظاهر می‌نانو کراتین مو شود. تنها مدت کوتاهی قبل از فرار، اربابش او را تهدید به فروش در جنوب بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن زیبایی جنت آباد

بنابراین، برای جلوگیری از این سرنوشت، او به این نتیجه رسید که شانس خود را در راه آهن زیرزمینی امتحان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و همراه با هفت نفر دیگر – دو نفر از آنها زن – راهی کانادا کراتینه مو شد.

سالن زیبایی الای جنت آباد : برای دو یا سه شبانه روز آنها توانستند از همه دشمنان خود پیشی بگیرند و با شجاعت موفق کراتینه مو شدند بهترین راه را برای رسیدن به یک ایالت آزاد داشته باشند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱