نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بهترین سالن زیبایی

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان را برای شما فراهم کنیم.

2/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

4 مارس 2024

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان : رنج در جاده اندکی کمتر از مرگ برای لوئیس تمام کراتینه مو شد، اما شادی موفقیت به زودی برای از بین بردن آثار درد و سختی های متحمل کراتینه مو شده به دست آمد. اسکار، مسافر بعدی، به شرح زیر تبلیغ کراتینه مو شد: گلیف فراری پاداش 200 دلاری – از خدمت کشیش جی پی مک گوایر، دبیرستان اسقفی، شهرستان فیرفکس، ویرجینیا، در روز شنبه، دهمین دوره، مرد رنگ مو، اسکار پین 30 ساله، 5 فوت و 4 اینچ ارتفاع، مربع ساخته کراتینه مو شده فرار بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : رنگ مولاتو، کت و شلوار ضخیم و پرپشت، گرد، صورت کامل، و وقتی با او صحبت می نانو کراتین مو شود حالتی دلپذیر رنگ مو دارد – لباسی که به یاد نمی آید. اگر از ایالت خارج شوند، 200 دلار برای بهپروتئین تراپی مو بودی او، یا اگر در ایالت برده شوند، 150 دلار می‌دهم و مطمئن شوم که می‌توانم او را بگیرم. چنین اعلامیه هایی هرگز کمیته راه آهن زیرزمینی را نترساند.

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان : در واقع، کمیته ترجیح می‌بالیاژ مو داد اسامی مسافران خود را در روزنامه‌ها ببیند، زیرا در آن صورت، می‌توانستند با احتیاط بیشتری علیه آقایان شکارچی برده اقدام کنند. اسکار یک “مقاله درجه یک و درجه یک” به ارزش 1800 دلار پروتئین تراپی مو بود. شرح فوق در مورد وی مورد تایید رنگ مو است. درنگ مو استان او چنین پروتئین تراپی مو بود: “من زیر نظر خانم مری بالیاژ مو داد، از اسالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندریه خدمت بیبی لایت مو کرده ام.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

خانم بالیاژ مو داد معشوقه بسیار باهوشی پروتئین تراپی مو بود، او من را رنگ مو استخدام بیبی لایت مو کرد. وقتی من را ترک بیبی لایت مو کردم، در مدرسه – دبیرستان ویرجینیا رنگ مو استخدام کراتینه مو شدم. دوران با من خیلی خوب پروتئین تراپی مو بود. هیچ امتیازی نپروتئین تراپی مو بود. به من اجازه بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که کتاب بخوانم، نمی توانم بگویم که به دلیل دیگری جز آزادی خود را ترک بیبی لایت مو کردم، زیرا معتقدم که مانند هر برده ای در منطقه مورد رنگ مو استفاده قرار گرفته ام.

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان : من هیچ بستگانی به جز دو پسر عموی خود باقی نگذاشتم؛ دو برادرم. بروکس و لارنس فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما نمی توانم بگویم کجا رفتند، اما خوشحال می شوم بدانم. سه برادر و یک خواهر به جنوب فروخته کراتینه مو شده اند، نمی توانم بگویم کجا لایت و هایلایت مو هستند.” روایت کوتاه اسکار چنین پروتئین تراپی مو بود. که او ررنگ مو است می گفت جایی برای شک نیست.

لینک مفید : سالن های زیبایی سعادت آباد

مسافر بعدی موسی یا موسی پروتئین تراپی مو بود که به نظر می رسید به کراتینه مو شدت از او مراقبت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، چاق، چاق و فوق العاده باهوش. او اعلام بیبی لایت مو کرد که ژنرال بریسکو، از جرج تاون، دی سی، سیزده دلار در ماه از او کلاهبرداری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، این مبلغی پروتئین تراپی مو بود که او برای آن رنگ مو استخدام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و ژنرال به جای اینکه بتواند آن را برای خودش بککراتینه مو شد.

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان : آن را به جیب زد. برای این “رفتار مهربانانه” او آنچه را که به نظر می رسید یک لایحه واقعی برای ده سال علیه ژنرال پروتئین تراپی مو بود، خلاصه بیبی لایت مو کرد. اما او اتهام دیگری را در مورد شخصیتی هنوز جدی تر مطرح بیبی لایت مو کرد: او گفت که ژنرال ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او را رنگ مو دارد. اما از آنجایی که او (موسی) کاملا خسته پروتئین تراپی مو بود و معتقد پروتئین تراپی مو بود برده داری توجیه پذیرتر از قتل نیست.

لینک مفید : سالن زیبایی شبنم نظیف سعادت آباد

تصمیم خود را گرفت که ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به حزب اتحادیه به کانادا بپیوندد. او اظهار داشت که ژنرال تعبالیاژ مو داد زیادی برده داشت که عمدتاً آنها را رنگ مو استخدام بیبی لایت مو کرد. موسی هیچ عیب خاصی از ارباب خود نداشت، به جز مواردی که به آنها اشاره کراتینه مو شده رنگ مو است، اما در مورد معشوقه بریسکو، او گفت که او بسیار خشن رنگ مو است. موسی چهار خواهر را در اسارت گذاشت.

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان : دیوید، عضو بعدی این گروه آزادیخواه، مردی باهوش پروتئین تراپی مو بود. آداب و حرکات او کاملاً محتاطانه پروتئین تراپی مو بود. او حدود سی و هفت سال سن داشت، تیره‌رنگ، قد بلند و قد بلندی داشت و امیدهای زیادی داشت. او دکتر جوزیا هاردینگ از راکویل، شهرستان مونتگومری را متهم بیبی لایت مو کرد که او را برخلاف میل یا میل خود به بردگی گرفته رنگ مو است.

لینک مفید : سالن زیبایی قصر صدف نبرد

دیوید به عنوان برده زمانی مجبور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در مزرعه کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و زمانی دیگر کالسکه را، البته بدون دستمزد. دوباره او را به عنوان پیشخدمت در سیستم بدون پرداخت مقید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، و دوباره او را به آشپزخانه فراخوانده پروتئین تراپی مو بودند تا غذا بپزد، همه به نفع دکتر – اجیر به جیب دکتر. دیوید در خفا به این تجارت اعتراض بیبی لایت مو کرد.

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان : اما وقتی در راه آهن زیرزمینی پروتئین تراپی مو بود، اعتراضات او “بیش از حد” پروتئین تراپی مو بود. دیوید در مورد دکتر گفت که “او باهوش پروتئین تراپی مو بود، اما یک کاتولیک”. او همچنین گفت که فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند همسرش «باهوشی قابل تحمل» رنگ مو است، اگرچه هرگز زیر دست او قرار نگرفته پروتئین تراپی مو بود که اگر ویژگی‌های بد او را داشت، فرصتی برای آموختن خصلت‌های بد او داشت.

لینک مفید : سالن زیبایی تیسا سعادت آباد

دکتر سخاوتمندانه با دیوید چانه زنی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که با پرداخت 1000 دلار می تواند خودش را داشته باکراتینه مو شد. او به همین ترتیب متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که چگونه می‌توان این پول را پرداخت بیبی لایت مو کرد، و می‌گفت چه خوب رنگ مو است که «دیو» یک روز صبح از خواب بیدار نانو کراتین مو شود و خود را مرد خودش ببیند. قرار پروتئین تراپی مو بود این کار به این صورت انجام نانو کراتین مو شود: دیو قرار پروتئین تراپی مو بود سالانه هشتاد و پنج دلار بپردازد و در حدود دوازده سال دیگر هزار و اندکی بیشتر از آن تمام می کراتینه مو شد.

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان : بر اساس این اصل و پیشنهاد، دیو صادقانه و سخت حفاری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و با کمک دوستان تقریباً موفق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. درست زمانی که او در معرض دید جایزه بزرگ قرار داشت، و درست در زمانی که آخرین پرداخت در شرف انجام پروتئین تراپی مو بود، در کمال تعجب دیو، دکتر یک روز به خاطر یک موضوع کوچک (همه تظاهر) بسیار عصبانی کراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن آرایش و زیبایی گیوا شماره تماس

با عصبانیت ظاهری خود گفت: «سیاه‌پوستان آزاد» بیش از حد زیادی در جریان پروتئین تراپی مو بودند، و او فکر می‌بیبی لایت مو کرد که دیو به عنوان برده بهتر عمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و غیره. پس از آن، تمام رضایتی که او توانست از دکتر بیرون بیاید، به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود که او را برای صد و پنجاه دلار در سال به آقای موریسون رنگ مو استخدام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. دیوید پس از “دروغ گفتن و تقلب” خود در این راه، تصمیم گرفت که از شانس خود در راه آهن زیرزمینی رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان : جرقه ای از ایمان به دکتر نداشت. با این حال، برای مدتی، قبل از اینکه فرصت فرار فراهم نانو کراتین مو شود. به عنوان پیشخدمت نزد آقای موریسون رفت، جایی که رنگ مو استان او پروتئین تراپی مو بود تا منتظر شش نفر از قضات بالیاژ مو دادگاه عالی ایالات متحده باکراتینه مو شد. در همین حین، حزب او مقدمات سفر خود را کامل بیبی لایت مو کرد، بنابراین دیو “بیرون” و قضات را بدون پیشخدمت ترک بیبی لایت مو کرد. هر چه بیشتر به ماهیت اشتباهاتی که متحمل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود فکر می بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن آرایش و زیبایی برلیان

کمتر به دکتر فکر می بیبی لایت مو کرد. جو، که او نیز با این گروه آمده پروتئین تراپی مو بود، نیمه آنگلوساکسون پروتئین تراپی مو بود. مردی توانا، سی و چهار ساله. او گفت که “خانم الیزابت گوردون، یک زن سفیدپوست ساکن اسالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندریه” او را ادعا بیبی لایت مو کرد. او ایراد زیادی از او پیدا نبیبی لایت مو کرد. او به او اجازه بالیاژ مو داد تا وقت خود را رنگ مو استخدام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱