نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

پروتئین تراپی مو | بورن لیدی | رنگ مو

پروتئین تراپی مو یعنی چه

پروتئین تراپی مو یعنی چه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت پروتئین تراپی مو یعنی چه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پروتئین تراپی مو یعنی چه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

پروتئین تراپی مو یعنی چه : در پایین پنجره نور درونی را دید. دختران، با این حال، کمی مشکوک به خطر آنها، به دوخت و دوخت ادامه بالیاژ مو داد.

رنگ مو : در شب سوم نهی، پادیشاه آن را به خود گرفت به دور شهر برود تا ببیند آیا همه نگه می تمام دکلره مو دارند یا خیر فرمان او شانس آورد جلوی خانه آن سه نفر دختران فقیر، و به عنوان چین های پرده کاملا پوشش نمی دهد.

پروتئین تراپی مو یعنی چه 

پروتئین تراپی مو یعنی چه : بله، و من این کار را خواهم بیبی لایت مو کرد برای او فرشی آنقدر بلند بدوز که همه اسب‌هایش و همه او مردان می توانند روی آن جا پیدا کنند.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو

در مورد امور بدشان با یکدیگر صحبت می کنند. بزرگ‌تر گفت: «اوه، کاش پادیشاه مرا با رئیسش ازدواج می‌بیبی لایت مو کرد آشپز، چه غذاهای خوشمزه ای باید هر روز بخورم.

پروتئین تراپی مو یعنی چه : دختر متوسط ​​گفت: “در مورد من، من دوست دارم با او ازدواج کنم. نگهبان کمد لباسش چه لباس زیبا و دوست داشتنی باید پس از آن باید بپوشند و بعد از پادیشاه چادری آنقدر بزرگ می ساختم که همه اسب هایش و همه مردانش باید زیر آن پناه بیابند.» جوان‌ترین دختر فریاد زد: «خب، من به هیچ‌کس جز پادیشاه نگاه نمی‌کنم.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو بهتره یا کراتین

خودش پروتئین تراپی مو بود و اگر فقط مرا به همسری می گرفت، دو نفر را برای او به دنیا می آوردم بچه های کوچک{55}با موهای طلایی یکی باید پسر باکراتینه مو شد و دیگری الف دختر و نیمه ماه بر پیشانی پسر بتابد و الف ستاره درخشان باید بر روی شقیقه های دختر بدرخکراتینه مو شد.

  چگونه در خانه پروتئین تراپی کنیم

پروتئین تراپی مو یعنی چه : پادیشاه سخنان سه دختر را شنید و زود شنید سپیده دم سرخ در آسمان صبح از او برای هر سه به آسمان می درخکراتینه مو شد قصر. بزرگ ترین را به شلنگ سرش بالیاژ مو داد، دومی را به سرش چمبرلین، اما جوانترین را برای خود گرفت. و در حقیقت با این سه دختر عالی عمل بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بوتاکس مو چه جوریه

را بزرگتر آنقدر غذاهای غنی برای خوردن داشت که وقتی نوبت به خیاطی رسید قالی قول بالیاژ مو داد که به ندرت می تواند سوزن خود را برای خواب تکان دهد موج سواری بنابراین دوباره او را به کلبه هیزم شکن ها فرستادند. دومین دختر نیز، هنگامی که آنها او را لباس طلا و نقره می پوشیدند نمی خورنگ مو است با ساختن چادر انگشتانش را کثیف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

پروتئین تراپی مو یعنی چه : پس او را برگرداندند همچنین برای همراهی با خواهر بزرگترش. و جوان‌ترینشان چطور؟ خوب، بعد از نه ماه و ده روز آن دو خواهران بزرگتر بیچاره به قصر آمدند تا ببینند آیا این بیچاره رنگ مو است واقعاً به اندازه کلام او خوب خواهد پروتئین تراپی مو بود و این دو شگفت انگیز را به نمایش می گذارد.

لینک مفید : خواص بوتاکس تراپی مو

فرزندان. در دروازه های قصر پیرزنی را دیدند و آنها او را با هدایا و قول هایی متقاعد بیبی لایت مو کرد که در این موضوع دخالت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حالا این پیرزن دیوی پروتئین تراپی مو بود{56}من دختر خودم لایت و هایلایت مو هستم، پس آن شیطنت و بدخواهی گوشت و نوشیدنی او پروتئین تراپی مو بودند. حالا رفت و دو تا توله برداشت و برد آنها با او به بالین زن بیمار رفتند.

  پروتئین تراپی مو در بارداری
[protein]

پروتئین تراپی مو یعنی چه : و ای جان من! زن پادیشاه دو بچه به دنیا آورد بچه ها ستاره های درخشان را دوست تمام دکلره مو دارند یکی پسر و دیگری دختر پروتئین تراپی مو بود. بر روی پیشانی پسرها نیمه ماه پروتئین تراپی مو بود و روی دختر ستاره، تا آن تاریکی زمانی که آنها در آنجا پروتئین تراپی مو بودند به نور تبدیل کراتینه مو شد.

لینک مفید : روش پروتئین تراپی در منزل

سپس پیرزن شرور بچه ها را با توله ها عوض بیبی لایت مو کرد و در گوش آنها گفت پدیده که همسرش دو توله به دنیا آورده پروتئین تراپی مو بود. پادیشاه شبیه پروتئین تراپی مو بود در خشم خشم خود دچار تناسب کراتینه مو شده رنگ مو است. زن بیچاره اش را گرفت او را تا کمر در زمین دفن بیبی لایت مو کرد و در سراسر آن فرمان بالیاژ مو داد شهری که هر رهگذری باید با سنگ به سرش بزند.

پروتئین تراپی مو یعنی چه : اما به محض اینکه جادوگر شرور دو کودک را به چنگ آورد، او آنها را به یک راه طولانی به خارج از شهر برد، آنها را در ساحل a در معرض دید قرار بالیاژ مو داد نهر جاری، و به سمت قصر بازگشت، خوشحال از این کار کار او خیلی خوب رنگ مو است حالا نزدیک آبی که دو بچه در آن دراز کشیده پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : پروتئین تراپی و بوتاکس مو

کلبه ای ایستاده پروتئین تراپی مو بود یک زوج مسن زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند پیرمرد یک بز داشت که بیرون می رفت صبح بچرند و عصر برگرد تا دوشیده شوند و اینگونه پروتئین تراپی مو بود که مردم فقیر جسم و روح را در کنار هم نگه می داشتند. یک روز، با این حال، پیرزن پروتئین تراپی مو بود [تصویر در دسترس نیست.] بچه های طلایی مو.-ص. 57. {57} با تعجب متوجه کراتینه مو شدم که بز یک قطره شیر نبالیاژ مو داد.

  نظرات در مورد پروتئین تراپی مو

پروتئین تراپی مو یعنی چه : او از این موضوع به پیرمرد شوهرش شکایت بیبی لایت مو کرد و به او گفت دنبالش برود بز را ببیند که آیا کسی لایت و هایلایت مو هست که شیر را دزدیده باکراتینه مو شد. پس فردای آن روز پیرمرد به دنبال بز رفت که درست به بالا رفت لبه آب و سپس پشت درخت ناپدید کراتینه مو شد. و تو چیکار میکنی فکر می کنی دید.

لینک مفید : پروتئین تراپی سرد مو چیست

او منظره ای را دید که چشمان شما را به وجد می آورد همچنین – دو بچه مو طلایی در علف ها دراز کشیده پروتئین تراپی مو بودند و بز به سمت آنها رفت و به آنها بالیاژ مو داد تا بمالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس او به آنها خون بالیاژ مو داد اندک، و بنابراین آنها را رها بیبی لایت مو کرد و به چرا رفت. و پیرمرد چنین پروتئین تراپی مو بود از دیدن چیزهای پر ستاره کوچکی که دوست داشت خوشحال کراتینه مو شد.

پروتئین تراپی مو یعنی چه : از خوشحالی سرش را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است پس كوچكان را گرفت (خداوند نگرفته پروتئین تراپی مو بود). فرزندانی از خود به او بالیاژ مو داد) و آنها را به کلبه خود برد و آنها را به همسرش بالیاژ مو داد.

لینک مفید : خواص بوتاکس تراپی مو

زن با شادی بیشتر از آن پر کراتینه مو شد فرزندانی که خداوند به او عطا بیبی لایت مو کرده و از آنها مراقبت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است آنها را مطرح بیبی لایت مو کرد.

  فرق پروتئین تراپی با بوتاکس

پروتئین تراپی مو یعنی چه : اما حالا بز کوچولو وارد کراتینه مو شد که انگار درد رنگ مو دارد پریشانی، اما لحظه ای که بچه ها را دید، به سمت آنها رفت و آنها را شیر بالیاژ مو داد و دوباره برای چرا بیرون رفت.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱