نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

مدل رنگ مو آمبره دودی

مدل رنگ مو آمبره دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو آمبره دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو آمبره دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

27 فوریه 2024

مدل رنگ مو آمبره دودی : خشمش را فرو نشاند، اما وقتی چوب پنبه را بیرون زد، فوران بیبی لایت مو کرد و تمام خانه اش را پاشید. در چهره ها پرواز بیبی لایت مو کرد و همه کسانی را که به او نزدیک می کراتینه مو شدند خشمگین بیبی لایت مو کرد. آقای لامبول به سختی بازوی پسرش را گرفت و او را داخل گاری مالیاتی برد. پسر هیچ مقاومتی نبیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : روحش شکست، امیدهایش خاموش کراتینه مو شد. ماه ها آرزوی کمانچه قرمز به قیمت سه و شش را داشت و حالا که پس از درد و رنج فراوان، آن را به دست آورده پروتئین تراپی مو بود، کمانچه به صدا در نمی آمد. “از خودت خجالت نمی کشی که بالیاژ مو دادای عزیزت را اینقدر زحمت می دهی، وایپر؟” آقای لامبول سر اسب را به سمت خانه چرخاند.

مدل رنگ مو آمبره دودی

مدل رنگ مو آمبره دودی : وصله سیاهش را به سمت گاندر کوچولو گرفته پروتئین تراپی مو بود که در ته گاری نشسته پروتئین تراپی مو بود و ویولن خرابش را در آغوش گرفته پروتئین تراپی مو بود. وقتی آقای لامبول صحبت می‌بیبی لایت مو کرد، صورتش را گرد بیبی لایت مو کرد تا چشم فعال را به شکل کوچکی که زیر آن خمیده پروتئین تراپی مو بود، بپذیرد. افعی پاسخی نبالیاژ مو داد، اما به بالا نگاه بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : آمبره

آقای لامبول صورتش را برگرداند و چشم بینا گوش‌های اسب را تماشا بیبی لایت مو کرد و لکه‌ی سیاه به سمت چهره‌ای ترسیده، رقت‌انگیز و خواهش‌گر پروتئین تراپی مو بود که به بالا نگاه می‌بیبی لایت مو کرد، با نور آسمان غروب که آن را تابش می‌بیبی لایت مو کرد و نشان می‌بالیاژ مو داد که چقدر ضعیف رنگ مو است. ، گونه ها چقدر توخالی پروتئین تراپی مو بودند ، چقدر چشم ها فرورفته پروتئین تراپی مو بودند ، چقدر بینی کوچک نیشگون گرفته پروتئین تراپی مو بودند.

مدل رنگ مو آمبره دودی : پسر بازویش را که کمان را گرفته پروتئین تراپی مو بود بالا آورد و با آستین چشمانش را پاک بیبی لایت مو کرد. با این کار او با انتهای کمان دنده های پدرش را فرو بیبی لایت مو کرد. “و حالا!” آقای لامبول با سوگند گفت: “تا حالا چه وقاحتی بیبی لایت مو کردی، گوریل؟” اگر تازیانه را در یک دست و افسار را در دست دیگر نمی گرفت، کمان را از دست کودک می گرفت و به جاده می انداخت.

لینک مفید : رنگ موی جدید آمبره سامبره

او به رپ زدن سر جو با انتهای شلاق بسنده بیبی لایت مو کرد. “چی داری اونجا، اوه؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. کودک با ترس پاسخ بالیاژ مو داد: خواهش می کنم پدر، کمانچه. “از کجا گرفتی، اونو بدزدی؟” جو با لرزش جواب بالیاژ مو داد: نه بابا، خریدمش. “خریدش! پول را از کجا آوردی؟” “خانم آموری آن را به من بالیاژ مو داد.” “چقدر؟” گاندر پاسخ بالیاژ مو داد.

مدل رنگ مو آمبره دودی : او پنج شیلینگ به من بالیاژ مو داد. “پنج شیلینگ! و آن چه برکت بالیاژ مو داد” (او نگفت “خجسته”، اما چیزی کاملاً برعکس) “کمانچه برای شما هزینه بیبی لایت مو کرد؟” “سه و شش پول.” “پس فقط یک و شش باقی مانده رنگ مو است؟” “من ندارم، بابا.” “چرا که نه؟” کودک با سوسو زدن امید در چشمان کم نورش پاسخ بالیاژ مو داد: “چون من یک شیلینگ برای یک لوله برای شما خرج بیبی لایت مو کردم.

لینک مفید : رنگ مو آمبره شکلاتی

شش پنس برای یک انگشتانه برای نامادری به عنوان هدیه.” راه‌ساز فریاد زد: «مرا هول کن، اگر تو بدتر نیستی و نه آقای چمبرلین، که نان ارزان قیمت را از ما می‌دزدید! منظورتان از هدر بالیاژ مو دادن پول گرانبها برای چنین احمقی‌هایی رنگ مو است، به نام تندر و رنگ مو استخوان‌ها. من پیپم را دارم، مثل فردا که پشتت سیاه می‌نانو کراتین مو شود.

[ombre]

مدل رنگ مو آمبره دودی : و مادر یک انگشتانه قدیمی رنگ مو دارد به اندازه‌ای که پوستت را قبل از اینکه شب بزرگ‌تر نانو کراتین مو شود درست کنم. صبر کن تا به خانه برسیم. و من از آن کمانچه موسیقی زیبایی خواهم ساخت! جو روی صندلیش میلرزید و سرش افتاد. آقای لامبول شوخ طبعی بازیگوشی داشت. او سفر خود را به خانه فریب بالیاژ مو داد و طنزش مانند برق تابستانی بالای سر کودک می‌درخشید.

لینک مفید : رنگ مو آمبره و سامبره

او در حالی که تکه سیاهش در انبوهی از انبوهی در گوشه گاری می درخکراتینه مو شد، گفت: “شما به سختی منتظر شام فراوانی لایت و هایلایت مو هستید که در انتظار شمرنگ مو است.” “میتونم بهت بگم پانسمان کم نیست. تو دوست داری که گوشتت خوب ضماد بشه، اینطور نیست؟ این سس باعث نارضایتی شما نمیشه. کمه؟ اوه عزیزم، نه! چیزی برای من کم نکراتینه مو شده.

مدل رنگ مو آمبره دودی : ترشی؟ من؟ می توانم به شما قول بدهم که چیزی در ترشی برای شما وجود رنگ مو دارد، داغ – بسیار داغ و گزنده. مقدار زیادی کپر – گوشت گوسفند و کیپر. پوره سیب زمینی؟ آیا این درخورنگ مو است روی زبان شما پروتئین تراپی مو بود؟ شما می خواهید – پوره، نه سیب زمینی. هیچ چیز در ذهن من قابل مقایسه با خوک جوان با تروق زدن نیست. پوست به خوبی راه راه رنگ مو است.

لینک مفید : نمونه رنگ آمبره

در خطوط از گردن تا دم بریده کراتینه مو شده رنگ مو است. فکر می‌کنم قبل از صبح روی خوک‌هایمان ترقه می‌خوریم.» او اکنون چشم بینای خود را به اعماق گاری انداخت تا به تأثیر تفریحش بر کودک توجه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما ناامید کراتینه مو شد. هیچ خنده داری را برانگیخته پروتئین تراپی مو بود. جو، خسته از راه رفتن، فرسوده از ناامیدی و سرش روی کمانچه اش که روی زانوهایش افتاده پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو آمبره دودی : به خواب رفته پروتئین تراپی مو بود. دویدن گاری، نگرش، بر زخم او تأثیر گذاشت. گچ جای خود را بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و خون روی کمانچه قرمز کوچک می‌ریخت و از سوراخ S در هر طرف به بدن توخالی آن می‌چکید. هوا خیلی تاریک پروتئین تراپی مو بود که آقای لامبول متوجه این موضوع نکراتینه مو شد. لب هایش را گذاشت. عزت نفس او از این که کودک از شرط بندی خود لذت نمی برد صدمه دیده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ آمبره جلو مو

خانم لامبول آن را مشاهده بیبی لایت مو کرد که مدت کوتاهی بعد، گاری در کلبه جمع کراتینه مو شد و او کودک خوابیده را بیرون آورد. شوهرش گفت: “باید گاری را به کشاورز اگینز برگردانم.” “وظیفه فست، و لذت پس از.” وقتی پدرش رفت، خانم لامبول گفت: “حالا جو، تو پسر بسیار بد و بدی پروتئین تراپی مو بودی و خدا هرگز تو را به خاطر شیطنتی که مرتکب کراتینه مو شدی و زحمتی که پدر بیچاره ات را به آن کشاندی نخواهد بخشید. و من.” او باید تندتر صحبت می بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو آمبره دودی : اما سرش به مراقبت او نیاز داشت و دیدن خون او را خلع سلاح بیبی لایت مو کرد. علاوه بر این، او می دانست که شوهرش با توبیخ از آنچه رخ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود عبور نخواهد بیبی لایت مو کرد. وقتی گچ را دوباره تنظیم بیبی لایت مو کرد گفت: “لباسات را در بیاور و به رختخواب برو، جو.” می‌توانی یک تکه نان خشک با خودت ببری، ببینم نمی‌توانم پدرت را متقاعد کنم.

لینک مفید : رنگ مو آمبره روسی

که شلاق زدن تو را یک یا دو روز به تعویق بیندازد.» جو شروع به گریه بیبی لایت مو کرد. او گفت: “آنجا، گریه نکن. وقتی بچه های شرور کارهای بد انجام می دهند، باید به خاطر آنها عذاب بکشند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱