نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

قیمت آمبره موی بلند

قیمت آمبره موی بلند | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت قیمت آمبره موی بلند را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با قیمت آمبره موی بلند را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

قیمت آمبره موی بلند : البته شایستگی اصلی آن در افشاگری‌های خارق‌العاده‌اش از بی‌عدالتی و ظلم نظام مرده برده‌داری رنگ مو است، اما مایه خوشحالی رنگ مو است که بدانیم با سبکی بسیار کامل و تحسین‌برانگیز چاپ و به دنیا ارسال خواهد کراتینه مو شد. آن را به عنوان کتابی که هر شهروند باید در کتابخانه خود داشته باکراتینه مو شد، با شادی ستایش کنید.

رنگ مو : واقعاً، مال شما، من بسیار صمیمانه به بیانیه و توصیه قبلی می پیوندم. مورتون مک مایکل، شهردار سابق فیلا، سردبیر. روزنامه. من صمیمانه با سرهنگ فورنی و دیگر آقایان در توصیه به عموم کار آقای رنگ مو استیل با عنوان “راه آهن زیرزمینی” متحد می شوم.

قیمت آمبره موی بلند

قیمت آمبره موی بلند : روایت‌های هیجان‌انگیز را نمی‌توان حتی در این روز بدون هیجان‌انگیزترین احساسات خواند. من کاملاً و صمیمانه با نظر سرهنگ فورنی با احترام به کار آقای رنگ مو استیل با عنوان “راه آهن زیرزمینی” موافق لایت و هایلایت مو هستم. گیبون ها. به نظر من کارهای آقای رنگ مو استیل یکی از آثار بسیار مورد توجه من رنگ مو است و من صمیمانه در توصیه آن به عموم مردم متحد می شوم.

لینک مفید : ایرتاچ

دفتر مطبوعاتی، فیلادلفیا، پا.آقای عزیزم:—من اکثر برگه های اثبات کتاب آینده شما را با عنوان «راه آهن زیرزمینی» خوانده ام و به تازگی نامه مطبوعاتی مقدماتی انتشار آن را بررسی بیبی لایت مو کرده ام. حکاکی‌های همراه، و نمی‌توانم از بیان این مطلب خودداری کنم که معتقدم این اثر در نوع خود بی‌نقص رنگ مو است.

  تفاوت آمبره و سامبره چیست

قیمت آمبره موی بلند : هنری سی کری. از جی. میلر مک کیم. من کتاب شما را با احساس غرور و لذت آمیخته خوانده ام. از سهم ارزشمندی که در تاریخ ضد برده داری و ادبیات ضد برده داری ارائه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خوشحالم و افتخار می کنم که شما نویسنده آن لایت و هایلایت مو هستید. اما ارزش اصلی کتاب را در روایت‌های اصلی آن می‌توان یافت.

لینک مفید : مدل رنگ موی آمبره روشن

که به زندگی شخصیت برده‌داری، روحیه و خلق و خوی مردانی که برای سرنگونی آن درگیر پروتئین تراپی مو بودند، و مشکلاتی که این مردان باید بر آن‌ها غلبه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به تصویر می‌کشید.

[ombre]

قیمت آمبره موی بلند : دستیابی به هدف خود کتابی که از نظر نوع منحصربه‌فرد، از نظر علاقه شگفت‌انگیز، و در گفته‌هایش آنقدر قابل اعتماد رنگ مو است، نمی‌تواند در حال حاضر و در نسل‌های آینده مطالعه گسترده‌ای نداشته باکراتینه مو شد. این که شما – دوست و همکار طولانی مدت من – نویسنده این کتاب لایت و هایلایت مو هستید، برای من مایه افتخار و خوشحالی رنگ مو است.

لینک مفید : نمونه رنگ موی آمبره

از محترم. جون از اوهایو. خواهش می کنم تشکر مرا به خاطر فرصتی که به من بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است بپذیرید تا کارنامه شما از مبارزات آزادی برده و دوستانش را بررسی کنم. بدون شک این کار مورد علاقه بسیاری از شهروندان ما خواهد پروتئین تراپی مو بود. از آمریکای شمالی و روزنامه ایالات متحده. اینجا مرجعی رنگ مو است.

  رنگ مو آمبره کوتاه

قیمت آمبره موی بلند : که با تأییدهای بسیاری قابل تردید، صالح و درست نیست، که بدون رنگ مو استدلال، به الگوی واقعی هرودوت و وقایع نگاران، نشان می دهد که برده داری در آمریکا در دهه بلافاصله قبل از سرنگونی آن چه پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. از «پرسشگر فیلادلفیا». “پیش از این هرگز کار راه‌آهن زیرزمینی تا این حد توضیح بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ موی آمبره دودی یاسی

در اینجا ما با جزئیات کامل روش‌های مختلفی را که برای دور زدن دشمنان آزادی اتخاذ کراتینه مو شده‌اند، داریم و همانطور که لایت و هایلایت مو هست، با سادگی و احساس طبیعی، روایت یکی رنگ مو است. حوادث هیجان انگیز، ماجراجویی های قهرمانانه و فداکاری های نجیبانه هر صفحه را روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و صمیمانه ترین همدردی های همه روح های سخاوتمند را به همراه خواهد داشت.

قیمت آمبره موی بلند : دقیقاً این پروتئین تراپی مو بود که چنین رکوردی از یکی از چشمگیرترین مراحل مبارزه با برده داری تهیه نانو کراتین مو شود تا یاد و خاطره مبتکران و حامیان نجیب راه آهن سبز بماند و آیندگان بتوانند تصوری واقعی از آن شکل دهند. ضرورتی که آن را به وجود آورد و مشکلاتی که تحت آن کارش انجام کراتینه مو شد.

لینک مفید : بالیاژ آمبره موی کوتاه

کار تدوین نمی‌توانست به دستان مناسب‌تر یا شایسته‌تر بیفتد.” او از خدمات خود با کمال تواضع صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در واقع در هیچ یک از شگفت انگیزترین سری درنگ مو استان هایی که او نقل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هیچ تلاشی برای اغراق وجود نرنگ مو دارد. سفر خود را به کانادا آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آقای رنگ مو استیل آزادانه با اسامی افرادی که در عین حال زندگی می کنند.

  رنگ مو آمبره دودی نقره ای

قیمت آمبره موی بلند : صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بدون شک اگر این خارق العاده ترین کتاب هرگز منتشر نمی کراتینه مو شد بسیار خوشحال می کراتینه مو شدند. تعبالیاژ مو داد مسافران «راه‌آهن زیرزمینی»، و اکنون آنها نمی‌توانند از نام بردن در ارتباط با بردگانی که جرأت بیبی لایت مو کرده‌اند، همه چیز را برای آزادی نجات دهند.

لینک مفید : قیمت آمبره مو تهران

نیکوکاران فیلادلفیا موفق به ارائه کمک سیستماتیک به برده های فراری کراتینه مو شدند و این آرزو اکنون برآورده کراتینه مو شده رنگ مو است. ویلیام رنگ مو استیل که سالها با دفتر مبارزه با برده داری در فیلادلفیا ارتباط داشت و رئیس کمیته هشیاری شعبه راه آهن زیرزمینی فیلادلفیا، جلد پرتحرکی با عنوان «رالرو زیرزمینی» نوشته رنگ مو است.

قیمت آمبره موی بلند : او کار خود را به خوبی انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است. جلدی که پیش روی مرنگ مو است، اگرچه نزدیک به 800 صفحه را شامل می نانو کراتین مو شود، بیش از حد ضرورت شرح بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده رنگ مو است و نسبتاً مملو از طرح های جالب رنگ مو است. از اسقف پین از A.M.E. کلیسا، فیلادلفیا تعهدات رسمی و وظایف خصوصی من باعث کراتینه مو شده که نتوانم کار شما را در سراسر راه آهن زیرزمینی بخوانم.

لینک مفید : رنگ موی آمبره لایت

اما بخش‌هایی که برای خواندن آن وقت داشته‌ام، مرا متقاعد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به عنوان محرکی برای تلاش شریف، ارزش زیادی رنگ مو دارد. همچنین یادپروتئین تراپی مو بود بزرگی از مبارزات گذشته فرشته روح آزادی با شیطان برده‌داری آمریکایی رنگ مو است. همچنین به عنوان چراغی برای پیشرفت آینده ما در حرکت صعودی عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سزاوار انتشار گسترده ای در جمهوری رنگ مو است.

  رنگ مو سامبره و امبره

قیمت آمبره موی بلند : این کتاب باید هر کسی را که آن را ظاهری بسیار ستودنی می‌داند، تحسین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و برای هر کسی که آن را می‌خواند، باید خود را به عنوان یکی از جالب‌ترین موارد تحسین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این اثری رنگ مو است که نمی تواند اعتباری غیرعادی را بر مراقبت، صنعت و توانایی خارق العاده نویسنده خود منعکس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : روش زدن رنگ موی آمبره

درود بر شما هموطن عزیزم برای موفقیت شما. وقتی تقریباً چهار سال پیش شما اغلب در مورد پروژه نوشتن این کتاب با من صحبت می بیبی لایت مو کردید، همیشه به شما می گفتم که فکر می کنم موفقیت آمیز خواهد پروتئین تراپی مو بود. اما من اکنون به صراحت به شما می گویم که اگرچه من هرگز برای لحظه ای شک نبیبی لایت مو کردم.

قیمت آمبره موی بلند : که در آمادگی خاص شما برای تهیه چنین کاری با فشار بالیاژ مو دادن به دغدغه ها و سردرگمی های روزمره، ممکن رنگ مو است در پای کوه توقف کنید و صعود خسته کننده را رها کنید. اما شما در واقع صعود بیبی لایت مو کرده اید و اکنون در بالای کوه ایستاده اید. هورا برای دوست قدیمی من هنوز! هورا! هورا!! هورا!!! از جانب. پروفسور دبلیو هاوارد روز، در «پیشرفت ملی ما».


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱