نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

کراتینه مو | بورن لیدی | رنگ مو

کراتین مو را از کجا بخریم

کراتین مو را از کجا بخریم | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کراتین مو را از کجا بخریم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کراتین مو را از کجا بخریم را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

12 ژانویه 2024

کراتین مو را از کجا بخریم : فکر می کنم، همینطور خواهد پروتئین تراپی مو بود کارهایی انجام بالیاژ مو داد که می‌توانست طول بککراتینه مو شد، اما او در سال اول کشته کراتینه مو شد جنگ و کتاب های قبلی او نامشخص لایت و هایلایت مو هستند. خودش را پیدا نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : این کتاب را همانطور که از کتیبه می بینید به من بالیاژ مو داده رنگ مو است. من با او آنجا پایین بعضی چیزها در آن به نظر من به ویژه متعلق به آن رنگ مو است و به خصوص منظور من را به شما نشان خواهند بالیاژ مو داد.

کراتین مو را از کجا بخریم

کراتین مو را از کجا بخریم : باید برم بیرون در که به زودی بعد از چهار به آن خواهید رسید و سه راه را پیاده روی خواهید بیبی لایت مو کرد مایل ها تا شهر خوب ارزش انجام بالیاژ مو دادن را رنگ مو دارد یک کلمه بیشتر براتون کتاب میفرستم رمانی کاملا فراموش کراتینه مو شده توسط یک رمان نویس کاملا فراموش کراتینه مو شده اگر او زندگی می بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : کراتینه مو

وقتی تو در بروید و به نگاه کنید’ گالری، اگر باکراتینه مو شد پایین کشیده نکراتینه مو شده یا به سالن رقص جاز تبدیل نکراتینه مو شده رنگ مو است. این نیز نشان خواهد بالیاژ مو داد تو منظورم چیه یا همان طور که شاید عاقلانه تر رنگ مو است، به سادگی به یک مکان زیبا بروید تعطیلات هفته، فراموش بیبی لایت مو کردن من و هر چیزی که گفته ام. یا، همانطور که شاید عاقلانه تر رنگ مو است، اصلاً نروید.

  کراتین مو مکسی گلد

کراتین مو را از کجا بخریم : در هر صورت من شما لایت و هایلایت مو هستم بدهکار گفتگوی لذت بخش دیروز ما. – با احترام، جیمز مارادیک. آنچه مارادیک گفته پروتئین تراپی مو بود اتفاق افتاد. همانطور که روزها گذشت این تصور محو کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : پروتئین تراپی یا کراتین مو

هارکنس امیدوار پروتئین تراپی مو بود که دوباره مارادیک را ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او انجام نبالیاژ مو داد بنابراین. در روزهای اول او را در خیابان ها و خیابان ها تماشا می بیبی لایت مو کرد باشگاه ها او نقشه هایی را طراحی بیبی لایت مو کرد که بهانه ای به او می بالیاژ مو داد تا یک بار با او ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بیشتر؛ ساده تر از همه این پروتئین تراپی مو بود که او را به ناهار دعوت کنیم.

کراتین مو را از کجا بخریم : او می دانست که مارادیک خواهد آمد. اما بی اعتمادی خودش به خودش در حال حاضر به عنوان همیشه او را منع می بیبی لایت مو کرد چرا مارادیک باید آرزو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند او را دوباره ببیند؟ او داشت برای او خوشایند پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : قیمت کراتین مو ریچ

بله، اما او از آن نوع پروتئین تراپی مو بود قابل قبول برای هر کس، مهربان، مهربان، و بلافاصله شما را فراموش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما مارادیک او را فراموش نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. زحمت نوشتن برایش را کشیده پروتئین تراپی مو بود و برایش کتاب بفرست نامه دوستانه ای هم پروتئین تراپی مو بود. چرا نپرس وستکات و مارادیک برای شام؟ اما وستکات متاهل پروتئین تراپی مو بود.

  کراتین مو یا بوتاکس

کراتین مو را از کجا بخریم : هارکنس داشت با همسرش، دختری جذاب و زیبای انگلیسی، که بسیار جوانتر پروتئین تراپی مو بود، ملاقات بیبی لایت مو کرد از شوهرش بله، در مورد خانم وستکات خوب رنگ مو است، اما پس از آن هارکنس باید از زن دیگری بپرسد او فهمید که مارادیک یک بیوه پروتئین تراپی مو بود. را چیز در حال تبدیل کراتینه مو شدن به یک مهمانی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : کراتین مو در زمان بارداری

آنها باید به جایی بروند، به یک تئاتر یا چیزی موضوع پیچیده، پیچیده و او از آن منصرف کراتینه مو شد. بنابراین او همیشه از هر چیزی که به او بالیاژ مو داده می کراتینه مو شد کناره گیری می بیبی لایت مو کرد زمان فکر بیبی لایت مو کردن او تمام ادب و توجه آمریکایی های مهربان را به جزئیات دقیق می بیبی لایت مو کرد.

[keratin]

کراتین مو را از کجا بخریم : رفتار انگلیسی ها اغلب او را با بی توجهی گاه به گاه خود شوکه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، مخصوصا برای خانم ها او باید کارهای اجتماعی را با دقت انجام دهد آنها را اصلا او در حال حاضر برخی از افراد بداخلاق را دور خود جمع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود رعایت لیسانس تایید کراتینه مو شده و بنابراین همانطور که مارادیک کراتینه مو شد.

لینک مفید : آیا کراتین مو در ماه اول بارداری ضرر رنگ مو دارد

برای او چیزی شبیه به یک مشکل، او او را از ذهن خود دور بیبی لایت مو کرد، درست همانطور که داشت خیلی چیزها و افراد دیگر را از ذهن خود دور بیبی لایت مو کرد زیرا او چنین پروتئین تراپی مو بود از آنها می ترسید ترلیس نیز با گذشت روزها، بخشی از اولین جادوی خود را از دست بالیاژ مو داد نام. زمانی که مارادیک برای اولین بار اشاره بیبی لایت مو کرد.

  کراتین مو در اوایل بارداری

کراتین مو را از کجا بخریم : هیجان عجیبی را احساس بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود آن، اما به زودی آن را به نام یک مکان زیبا اما دور، سپس a رنگ مو استراحتگاه ساحلی، پس اصلاً هیچ جا. او کتاب لستر را نخوانده رنگ مو است. سپس یک اتفاق عجیب رخ بالیاژ مو داد. آخرین روز جولای پروتئین تراپی مو بود و او هنوز پروتئین تراپی مو بود در لندن. تقریباً همه رفته پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : فرق بین پروتئین تراپی و کراتین مو

هرکسی که می شناخت. هنوز میلیون ها انسان در هر طرف او وجود داشتند، اما لندن برای خودش و هم نوعانش خالی پروتئین تراپی مو بود. باشگاه او به دلیل تعطیلی اهداف نظافت، و باشگاه اصلاحات به او و او پیشنهاد می بالیاژ مو داد مهمان نوازی موقت همکلابی ها او به تنهایی ناهار را خورده پروتئین تراپی مو بود.

کراتین مو را از کجا بخریم : سپس به طبقه بالا رفته پروتئین تراپی مو بود، روی صندلی راحتی فرو رفته پروتئین تراپی مو بود و یک روزنامه بخوان. آن را خوانده یا به نظر می رسد که آن را خوانده رنگ مو است. وقتش پروتئین تراپی مو بود که رفت دور. کجا باید برود؟ عمویی پروتئین تراپی مو بود که الف گرفته پروتئین تراپی مو بود جعبه تیراندازی در اسکاتلند. اون دایی رو دوست نداشت.

لینک مفید : بوتاکس مو کراتینه

او داشت دعوت از یک خانم مهربان که خانه بزرگی در ویلتشایر داشت. اما خانم مهربان از او خورنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود به این دلیل که او را ترحم بیبی لایت مو کرد، نه به این دلیل که دوست داشت به او. او این را به خوبی می دانست. چند مرد پروتئین تراپی مو بودند که اگر زودتر آنها را می گرفت، می گرفت جایی با او رفته پروتئین تراپی مو بود.

  کراتینه برای موهای کم پشت

کراتین مو را از کجا بخریم : اما او اجازه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود همه چیز رانده نانو کراتین مو شود و حالا آنها برنامه های خود را ساخته پروتئین تراپی مو بودند. او به طرز وحشتناکی احساس تنهایی می بیبی لایت مو کرد، ناگهان با آن ترحم نفرت انگیز خود غرق کراتینه مو شد که او به راحتی مستعد آن پروتئین تراپی مو بود. او به بیکر فکر بیبی لایت مو کرد – خداوندا! چقدر باید الان آنجا گرم باکراتینه مو شد! نیمه خواب پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : کراتین مو ریچ

به اندازه کافی گرم پروتئین تراپی مو بود اینجا. فقط یکی دیگر از ساکنان اتاق، و او در خواب عمیق پروتئین تراپی مو بود صندلی راحتی دیگر خرناس. اتاق با خروپف های او تکان می خورد. اوراق به طور منظم یکی پس از دیگری در زیر گرما پژمرده کراتینه مو شده اند. لندن مطیع غرش از پشت پنجره ها در امواج گرما می آمد.

کراتین مو را از کجا بخریم : یک غش رنگین کمانی بالای صندلی‌ها و مبل‌های بزرگی که شبیه آن‌ها پروتئین تراپی مو بودند معلق پروتئین تراپی مو بود نفس نفس زدن حیوانات نگاهی به اتاق طولانی انداخت. تقریباً روبروی او مربعی از دیوار پروتئین تراپی مو بود که مثل حوض آب نور فروکش را گرفت. همانطور که به آن خیره کراتینه مو شد اگرچه توجه او را می طلبید.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱