نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

کراتینه مو | بورن لیدی | رنگ مو

عوارض کراتین مو در بارداری

عوارض کراتین مو در بارداری | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت عوارض کراتین مو در بارداری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با عوارض کراتین مو در بارداری را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

12 ژانویه 2024

عوارض کراتین مو در بارداری : در مورد قطب های تلگراف، بالا و پایین رفتن با آنها. . . . صدای پیرمردی با ریش بلند سفید، تنها ساکن آن کالسکه با او، به کراتینه مو شدت مانند یک چاقوی فولادی شکسته کراتینه مو شد از طریق کاغذ لکه دار “ببخشید اما یک عنکبوت روی گردن شمرنگ مو است!” هارکنس شروع به کار بیبی لایت مو کرد. دو کتاب روی زمین لیز خوردند.

رنگ مو : از او گذشت دست خیس از گرمای بعدازظهر، بالای گردن خنکش. متنفر پروتئین تراپی مو بود عنکبوت ها لرزید. انگشتانش روی چیز پروتئین تراپی مو بود. با یک لرز او از پنجره پرتش بیبی لایت مو کرد بیرون “متشکرم” او گفت، با کمی سرخ کراتینه مو شدن. “به هیچ وجه” پیرمرد به کراتینه مو شدت گفت: “تقریباً خواب پروتئین تراپی مو بودی.

عوارض کراتین مو در بارداری

عوارض کراتین مو در بارداری : داخل لحظه‌ای دیگر می‌توانست پشت شما باکراتینه مو شد.” او آن پیرمردی نپروتئین تراپی مو بود که انتظار داشتید به زبان انگلیسی ببینید کالسکه درجه یک، مگر اینکه اکنون در این روزهای دموکراتیک ممکن رنگ مو است ببینید هر کس در هر کجا اما کرایه های درجه یک بسیار گران لایت و هایلایت مو هستند.

لینک مفید : کراتینه مو

شاید همین به همین دلیل رنگ مو است که فقط فقرا لایت و هایلایت مو هستند که می توانند آنها را بپردازند. پیرمردی که نازک و سیمی پروتئین تراپی مو بود، چکمه های کهنه درشت، شلوارهای گشاد و قدیمی داشت، الف کلاه حصیری باغچه. دست هایش مثل گره هایش غرغر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود درختان. او به طرز وحشتناکی تمیز پروتئین تراپی مو بود.

  آیا کراتین رنگ مو را تغییر میدهد

عوارض کراتین مو در بارداری : او چشمان آبی داشت. روی زانوهایش بزرگ پروتئین تراپی مو بود سبد خرید و از آن ناهار عظیم خود را خورد – اینجا بسیار زیاد رنگ مو است ساندویچ با تکه‌های ژامبون مانند تکه‌هایی از بنرها، وجود رنگ مو دارد سیب، گلابی هیولا – “دور می روی؟” پیرمرد را نوش جان بیبی لایت مو کرد. “نه” هارکنس گفت: دوباره سرخ کراتینه مو شد. “به ترلیس. من در تروث تغییر می کنم.

لینک مفید : کراتین مو را از کجا بخریم

من ایمان داشتن. ما باید ساعت 4.30 آنجا باشیم.” “باید” پیرمرد در حالی که گلابی اش را دریبل می بیبی لایت مو کرد گفت. ” قطار دیر بیبی لایت مو کرد . . . یکی دیگر از گردشگران،” او ناگهان اضافه بیبی لایت مو کرد. “ببخشید؟” هارکنس گفت. “یکی دیگر از این توریست های لعنتی. تو لایت و هایلایت مو هستی یعنی من زندگی می بیبی لایت مو کردم.

عوارض کراتین مو در بارداری : ترلیس. چنانکه مرا راندی.” “متاسفم” هارکنس با لبخند کمرنگی گفت. “فکر می کنم من من لایت و هایلایت مو هستم اگر منظور شما از توریست کسی رنگ مو است که برای دیدن چه چیزی به مکانی سفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مانند و از زیبایی آن لذت ببرید. یکی از دوستان به من گفته رنگ مو است.

لینک مفید : بوتاکس مو بهتره یا کراتینه

او می گوید این رنگ مو است زیباترین مکان انگلستان.” “زیبایی” پیرمرد در حالی که انگشتانش را می لیسید گفت: خیلی شما توریست ها به زیبایی فکر کنید – با و پرتقال و نوزادان و آمریکایی ها اگر راهم را داشتم، آمریکایی‌ها را مجبور می‌بیبی لایت مو کردم مالیات بپردازند.

  کراتینه مو مضرات

عوارض کراتین مو در بارداری : خراب بیبی لایت مو کردن کشور ما همانطور که آنها انجام می دهند.” “من آمریکایی لایت و هایلایت مو هستم،” هارکنس به آرامی گفت. پیرمرد انگشت شست خود را لیسید و به آن نگاه بیبی لایت مو کرد و دوباره آن را لیسید. “من فکرش را نمی بیبی لایت مو کردم،» او گفت. “لهجه شما کجرنگ مو است؟” “من سالهای زیادی در این کشور زندگی بیبی لایت مو کرده ام،” او توضیح بالیاژ مو داد، “و همه ما نمی گوییم ‘من حدس می زنم’ هر لحظه به عنوان رمان نویس ما را وادار به انجام،” او با لبخند اضافه بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : کراتین مو در خانه مردانه

لبخند زدن، بله اما چقدر از این گفتگوی ناگوار متنفر پروتئین تراپی مو بود! چقدر خوشحال کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و حالا این پیرمرد با بی ادبی و خشونت صلح را به هزاران تکه تکه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما قدیمی مرد کمی بیشتر صحبت بیبی لایت مو کرد از چشمان آبی اش فقط به هارکنس خیره کراتینه مو شد، و گفت: “ترلیس مکانی برای شما بسیار زیبرنگ مو است.

[keratin]

عوارض کراتین مو در بارداری : به شما آسیب می رساند،” و فورا به خواب رفت II بله، هارکنس فکر بیبی لایت مو کرد و به ظهور و سقوط پیرمرد نگاه بیبی لایت مو کرد ریش، عجیب و غم انگیز رنگ مو است که چقدر از صلیب متنفرم کلمه! به همین دلیل رنگ مو است که من همیشه از چیزها دور می شوم، چرا من نیز هرگز دوست نشوید—دوست واقعی نیستید.

  آیا کراتین مو در ماه اول بارداری ضرر دارد

لینک مفید : بوتاکس مو بعد از کراتین

چرا در سی و پنج سالگی من یک شکست کامل لایت و هایلایت مو هستم – یعنی از نظر هر چیزی واقعی من هم پر از ترحم به خود لایت و هایلایت مو هستم، او هنگام باز بیبی لایت مو کردن به بهشت اضافه بیبی لایت مو کرد. دوباره و به دنبال صفحه چهار رفتم و ترحم به خود نفرت انگیزترین آنهرنگ مو است همه رذایل وقتی آنجا نشسته پروتئین تراپی مو بود و فکر می بیبی لایت مو کرد.

عوارض کراتین مو در بارداری : برای چشم ناخوشایند نپروتئین تراپی مو بود. او پروتئین تراپی مو بود لباس بسیار آررنگ مو استه ای به تن داشت، اما لباسش چیزی شبیه به آن پروتئین تراپی مو بود اثر زره زنجیری آیا این تا حدی به این دلیل پروتئین تراپی مو بود که شکل او بسیار ناچیز پروتئین تراپی مو بود که او هرگز نمی تواند هر لباسی را به اندازه کافی پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ این ممکن رنگ مو است بنابراین.

لینک مفید : مواد کراتینه مو ریچی

یقه نرم سفیدش، کراوات آبی کمرنگش، چشمان آبی ملایمش، او انگشتان بلند آرام، این چیزها همه ملایم پروتئین تراپی مو بودند. چانه اش بیرون زد. او را “لاغر” توسط دوستان نامحسوس، اما این کلمه ضعیفی پروتئین تراپی مو بود برای او. او برای آن خیلی کوچک پروتئین تراپی مو بود، بیش از حد ملایم، بیش از حد محجوب. خود موها از قبل به طرز افتضاحی از روی پیشانی او عقب نشینی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

  کراتین مو شپش را از بین میبرد

عوارض کراتین مو در بارداری : بدون لاغری مرد خیلی ترسو لبخند می زد آررنگ مو استگی و پاکی بی آلایش او لباس پوشیدن نشان از سختگیری داشت که بزدلی او را بهانه بیبی لایت مو کرد. فکر بیبی لایت مو کرد چون من ترسو لایت و هایلایت مو هستم. این یک تعطیلات دیگر رنگ مو است.

لینک مفید : کراتین طبیعی مو با بامیه

که من لایت و هایلایت مو هستم به تنهایی گرفتن تنها بعد از این همه سال و پریچارد یا میسون، سرگرد رنگ مو استوک یا هنری ترنچارد، کارستیر ویلینگ یا فالک براندون—هر کدام اگر من شجاعت داشتم از اینها شاید آرزوی رفتن داشتند. . . یا حتی شاید خود مارادیک آمده باکراتینه مو شد. تنها اصحابی را که در این امر با خود برده پروتئین تراپی مو بود.

عوارض کراتین مو در بارداری : تأمل بیبی لایت مو کرد سفر حکاکی های او پروتئین تراپی مو بود، با او مهربان تر، با او صمیمی تر، بیشتر از هر انسان دیگری به او پاداش می دهد.

لینک مفید : قیمت کراتینه مو دخترانه

هفت او حکاکی‌ها – هفت مورد از چهل او پرواز رامبراند به مصر” “اورویتو” مویرهد بون، “دروری لین” ویستلر پرتره رنگ مو استرنگ اچ بیبی لایت مو کردن خودش،” و مریون. هفت او حکاکی.-بزرگترین دوستان او در جهان، البته به جز هتی و جین خواهرانش بله او فکر بیبی لایت مو کرد.

عوارض کراتین مو در بارداری : شما می توانید یک مرد را با دوستانش قضاوت کنید، و در بزدلی خود تمام قلبم را به این چیزها بالیاژ مو داده ام زیرا آنها نمی توانند جواب من را بدهند.

  کراتین مو گلد

نمی توانند در زمانی که مشتاقانه انتظار دارم مرا ناکام بگذارند چیزی از آنها، وقتی با آنها تماس می‌گیرم همیشه آنجا لایت و هایلایت مو هستند.

لینک مفید : قیمت کراتین مو دخترانه

عوارض کراتین مو در بارداری : تغییر نکن و نه به من خیانت کن و با این حال این فقط بزدلی نیست. صمیمی لایت و هایلایت مو هستند و فردی که هیچ شکل دیگری از هنر گرافیک نیست.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱