نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

کراتینه مو | بورن لیدی | رنگ مو

آیا کراتین مو عوارض دارد

آیا کراتین مو عوارض دارد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آیا کراتین مو عوارض دارد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آیا کراتین مو عوارض دارد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

12 ژانویه 2024

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : و آنقدر دست به کار کراتینه مو شدند که دانه ها به دو پشته تقسیم کراتینه مو شد قبل از اتمام شورا وقتی پادشاه برگشت، باورش نمی کراتینه مو شد چشم ها؛ اما هر چه توانست در میان دو انبوه جست و جو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : هیچ کدام را پیدا نبیبی لایت مو کرد جو در میان گندم، یا هر گندمی در میان جو. پس او را ستود شاهزاده به دلیل صنعت و زیرکی خود، و او را بلافاصله مباشر خود بیبی لایت مو کرد.

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : این امر باعث حسادت دو سرباز کراتینه مو شد و آنها شروع به بیرون آوردن سرباز دیگری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند طرح. یک روز در حالی که شاه روی پله ها ایستاده پروتئین تراپی مو بود به او گفتند: «اعلیحضرت از کاخ، “آن شخص دوباره به خود می بالید که اگر مراقبت می بیبی لایت مو کرد گنج های شما به اندازه یک سنجاق طلا نباید گم شوند.

لینک مفید : کراتینه مو

بدهی خود را پس خواهم بالیاژ مو داد.» بنابراین گفت که او پرواز بیبی لایت مو کرد از پنجره بیرون، شاهزاده را با امیدی در دلش رها بیبی لایت مو کرد. بعد از چند دقیقه او بازگشت و به دنبال آن ابری از کبوترهای چوبی، بسیار متراکم که انگار اتاق را پر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. پادشاه آنها به آنها نشان بالیاژ مو داد که چه کاری باید انجام دهند.

  کراتین موهای کم حجم

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : این بیهوده را بگذارید هموطن اثبات، دعا می کنیم و حلقه را از انگشت شاهزاده خانم پرتاب کن به جوی رفت و از او بخواه آن را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به زودی خواهیم دید که صحبت او چه ارزشی رنگ مو دارد.» و پادشاه احمق به آنها گوش بالیاژ مو داد و دستور بالیاژ مو داد شاهزاده را بیاورند قبل از او گفت: «پسرم، شنیده ام که اگر تو را بسازم.

لینک مفید : قیمت کراتین مو دخترانه

گفته ای نگهبان گنجینه های من هرگز به اندازه یک سنجاق طلا ضرر نمی کنی. اکنون، در برای اینکه صحت حرف شما را ثابت کنم، حلقه را از روی آن پرتاب می کنم انگشت شاهزاده خانم در جویبار، و اگر آن را پیدا نبیبی لایت مو کردی قبل از اینکه من برگردم از شورا، باید به مرگی وحشتناک بمیری.» انکار اینکه او چنین چیزی گفته رنگ مو است فایده ای نداشت.

[keratin]

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : شاه این کار را نبیبی لایت مو کرد باورش کن؛ در واقع او اصلاً توجهی نبیبی لایت مو کرد و با عجله رفت و آنجا را ترک بیبی لایت مو کرد پسر بیچاره بی زبان با ناامیدی در گوشه. با این حال، او به زودی به یاد آورد که اگرچه خیلی بعید پروتئین تراپی مو بود که حلقه را در جویبار بیابد، اما آن را غیرممکن پروتئین تراپی مو بود که با اقامت در قصر آن را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  کراتین مو بهتر است یا بوتاکس

لینک مفید : کراتین مو را از کجا بخریم

برای مدتی شاهزاده بالا و پایین پرسه می زد و به پایین خانه نگاه می بیبی لایت مو کرد نهر، اما با اینکه آب بسیار شفاف پروتئین تراپی مو بود، چیزی از حلقه نمی دید. در نهایت او آن را در ناامیدی رها بیبی لایت مو کرد، و خود را به پایین در پای پرتاب بیبی لایت مو کرد.

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : درخت، به کراتینه مو شدت گریه بیبی لایت مو کرد. “چی کراتینه مو شده شاهزاده عزیز؟” صدایی درست بالای سرش گفت و صدایش را بلند بیبی لایت مو کرد سر، اردک وحشی را دید. «پادشاه این کشور اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که اگر نتوانم پیدا کنم باید به مرگی وحشتناک بمیرم شاهزاده پاسخ بالیاژ مو داد: حلقه شاهزاده خانم را که در نهر انداخته رنگ مو است.

لینک مفید : کراتین مو چند درصد صافی رنگ مو دارد

او پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، نباید خودت را در این مورد اذیت کنی، زیرا من می توانم به شما کمک کنم.” پرنده «من پادشاه اردک‌های وحشی لایت و هایلایت مو هستم که تو از جان او گذشتی و اکنون آن من رنگ مو است بچرخ تا مال خودت را نجات بده.» سپس او پرواز بیبی لایت مو کرد.

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : و در عرض چند دقیقه یک گله بزرگ از اردک‌های وحشی با تمام وجود در جریان آب و هوا شنا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و مدتها قبل از اینکه پادشاه از شورای خود بازگردد، آنجا امن پروتئین تراپی مو بود روی چمن کنار شاهزاده با این منظره، شاه از زیرکی او بیشتر متحیر کراتینه مو شد مباشر، و بلافاصله او را به عنوان نگهبان جواهرات خود ارتقا بالیاژ مو داد.

  نحوه کراتینه مو زنانه

لینک مفید : کراتین مو در خانه مردانه

حالا شما فکر می کنید که تا این زمان شاه راضی کراتینه مو شده رنگ مو است با شاهزاده، و او را تنها می گذاشتم. اما ذات مردم بسیار رنگ مو است به سختی تغییر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و هنگامی که دو سرباز حسود با او به سراغ او آمدند باطل، او مانند گذشته آماده پروتئین تراپی مو بود تا به آنها گوش دهد.

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : آنها گفتند: «عظمت بخشنده، جوانی که شما او را نگهبان خود قرار بالیاژ مو داده اید جواهرات به ما اعلام بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که در این شب کودکی در قصر به دنیا خواهد آمد. که قادر خواهد پروتئین تراپی مو بود به هر زبانی در جهان صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هر کدام را بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ساز موسیقی آیا پس از آن پیامبر می نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : کراتین طبیعی مو با بامیه

یا جادوگر که باید چیزهایی می‌دانی که هنوز محقق نکراتینه مو شده‌اند؟» از این سخنان پادشاه بیشتر از همیشه عصبانی کراتینه مو شد. سعی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود یاد بگیرد خودش جادو بیبی لایت مو کرد. اما به هر نحوی جادوهای او هرگز کارساز نپروتئین تراپی مو بود، و او هم همینطور پروتئین تراپی مو بود از شنیدن این که شاهزاده مدعی قدرتی رنگ مو است.

  انواع کراتین مو و کاربرد انها

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : که از آن برخوردار نیست عصبانی کراتینه مو شده رنگ مو است. لکنت زبان از خشم دستور بالیاژ مو داد جوان را پیش او بیاورند و نذر بیبی لایت مو کرد که اگر این معجزه محقق نمی کراتینه مو شد، شاهزاده را به سمت آ دم اسب تا مرد. علیرغم آنچه سربازان گفته پروتئین تراپی مو بودند، پسر جادویی بیشتر از آن نمی دانست.

لینک مفید : کراتین مو و ریزش مو

پادشاه این کار را بیبی لایت مو کرد و وظیفه او ناامید کننده تر از قبل به نظر می رسید. او دراز کشید و گریه بیبی لایت مو کرد اتاقی که از خروج او منع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، ناگهان صدای ضربه تند شنید پشت پنجره، و با نگاه بیبی لایت مو کردن به بالا، یک لک لک را دید. چه چیزی تو را اینقدر غمگین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : شاهزاده؟ از او پرسید. «شخصی به پادشاه گفته رنگ مو است که من نبوت بیبی لایت مو کرده ام که فرزندی به دنیا خواهد آمد این شب در قصر که می تواند به تمام زبان های دنیا صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند هر ساز موسیقی من جادوگری نیستم که این چیزها را تحقق بخشم، اما او می‌گوید.

لینک مفید : قیمت کراتین مو ریو

که اگر این اتفاق نیفتد، من را در شهر می‌کشاند دم اسب تا بمیرم.» لک لک پاسخ بالیاژ مو داد: “خودت را اذیت نکن.” “من موفق خواهم کراتینه مو شد چنین چیزی را پیدا کنم ای فرزند، زیرا من پادشاه لک لک‌هایی لایت و هایلایت مو هستم که تو از جانشان گذشتی و اکنون می‌توانم تاوانش را به شما بدهد.

  بوتاکس مو کراتینه

آیا کراتین مو عوارض رنگ مو دارد : لک لک پرواز بیبی لایت مو کرد و به زودی برگشت و نوزادی را که در منقارش پیچیده پروتئین تراپی مو بود حمل بیبی لایت مو کرد قنداق كرد و آن را نزديك عود گذاشت. در یک لحظه کودک دستان کوچکش را دراز بیبی لایت مو کرد و شروع بیبی لایت مو کرد به نواختن آهنگی آنقدر زیبا که حتی شاهزاده هنگام گوش بالیاژ مو دادن غم هایش را فراموش بیبی لایت مو کرد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱