نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو زرد

رنگ مو زرد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو زرد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو زرد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

22 آوریل 2024

رنگ مو زرد : وی خاطرنشان بیبی لایت مو کرد: می خواهم بنزین شما را ببینم. در یک لحظه او پایین آمد، در حالی که یک چیز کوچک مشکوک به نظر می رسید.

مو : چهره دوستانه و پسرانه اش پر از طنز عجیبی پروتئین تراپی مو بود. او با نیمه عذرخواهی گفت: “این بیشتر یک دخل و تصرف رنگ مو است، من می ترسم، اما فکر بیبی لایت مو کردم شما ممکن رنگ مو است بتوانید به من کمک کنید.” تدی با لحنی نسبتاً دلسرد گفت: “تاکنون هیچ کاری انجام نبالیاژ مو داده ام.” “من و خانم هاوکینز فقط در حال بررسی وضعیت پروتئین تراپی مو بودیم. شما در مورد کوه یخ و واروس صحبت می کنید، نه؟” “البته. این روزها هیچ کس در مورد چیز دیگری صحبت نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو زرد

رنگ مو زرد : رنگ مو استفاده از این بمب های انفجاری جدید به این معنی رنگ مو است که او باید بیش از آنچه که باید با بمب های قدیمی خود را افشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها.” “باید یک گشت هوایی بالای شهر وجود داشته باکراتینه مو شد–” تدی با تنبلی از جایش برخرنگ مو است و در تمام خطوط چهره اش دلسرد کراتینه مو شد. خدمتکار به در آزمایشگاه ضربه زد. ستوان دیویس، از سپاه پرنده نظامی، قربان. تدی با بی حوصلگی گفت: “او را نشان بده.” یک افسر جوان لاغر اندام وارد کراتینه مو شد.

تاکسی من برای عبور از جمعیت در خیابان ها مشکل داشت. آنها هنوز از انفجار در باریکه ها نمی فهمند.” تدی او را به اولین معرفی بیبی لایت مو کرد. دیویس با لبخند گفت: “لطفا، مطمئنم.” سپس صورتش هشیار کراتینه مو شد. “این شانس سختی در مورد پدر شما پروتئین تراپی مو بود، خانم هاوکینز. من در سخنرانی خوب نیستم، اما امیدوارم متوجه باشید که همه با شما همدردی می کنند و تا حدودی در غم شما شریک لایت و هایلایت مو هستند.” اولین دست بالیاژ مو داد.

  رنگ مو نسکافه ای جلو مو

او به آرامی گفت: «وقتی واروس خلع ید کراتینه مو شد، به خودم اجازه می‌دهم غصه بخورم. “تا آن زمان من جرات نمی کنم به خودم اجازه فکر بیبی لایت مو کردن را بدهم.” دیویس دستش را رها بیبی لایت مو کرد و به سمت تدی برگشت. “وارهوس – یا به هر حال، مردی که در بروشور سیاه پروتئین تراپی مو بود – بهترین دوست من، کرتیس را کشت. او در حال رانندگی با نیوپورت کوچک پروتئین تراپی مو بود که روزی که اولین بمب را منفجر بیبی لایت مو کردید به واروس حمله بیبی لایت مو کرد.

من اولین مردی پروتئین تراپی مو بودم که به نقطه ای رسیدم که کرتیس در آنجا پروتئین تراپی مو بود. سقوط بیبی لایت مو کرد، و من قسم خوردم که به خاطر آن واروس را بگیرم.” تدی گفت: یادم می آید. “منجمد.” دیویس سرش را تکان بالیاژ مو داد و صورتش قبر کراتینه مو شد. من احتمالاً سریع‌ترین ماشین کوچک در ایالات متحده را در قلعه دارم. یک ماشین دو نفره با موتورهای لیبرتی دوقلوی که بدون هیچ مشکلی تا صد و پنجاه مایل در ساعت به او شلیک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

فکر می‌کنم می‌توانم با آن واروس را دریافت بیبی لایت مو کردم تا بدانم درباره سلاح های واروس چه فکری می کنی. تدی متوجه کراتینه مو شد که مرد جوان او را بسیار مطلوب تحت تأثیر قرار می دهد. او اعتراف بیبی لایت مو کرد: «من زیاد به این موضوع فکر نبیبی لایت مو کرده‌ام، اما شما تاکتیک‌های واروس را به خاطر دارید؟» دیویس گفت: “او مثل یک کبوتر غلت‌خورده به زمین افتاد و کرتیس به او اصابت بیبی لایت مو کرد. هیچ نشانه‌ای از شلیک به جز کورتیس وجود نداشت.

  رنگ مو مسی

رنگ مو زرد : او به سادگی از جایی که واروس سه یا چهار ثانیه قبل در آنجا پروتئین تراپی مو بود رد کراتینه مو شد و سپس افتاد. وقتی او را پیدا بیبی لایت مو کردم، سفت کراتینه مو شد.” تدی با دقت گفت: «فکر می‌کنم واروس یک جت گاز مایع، احتمالاً هیدروژن، پرتاب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. برای لحظه‌ای در هوا معلق ماند و در آن لحظه هواپیمای دوباله به آن برخورد بیبی لایت مو کرد. یک قطره هیدروژن مایع. اگر در کف دستت قرار بگیری، بازویت را به خوبی از روی آرنج منجمد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

دیویس در نظر گرفت: “چیزی شاد برای مبارزه با آن، اینطور نیست؟” با لبخند پرسید. تاکتیک‌ها، نباید بالای فلایر سیاه بدود و نباید از زیر آن بدود. او احتمالاً می‌تواند مستقیماً هم به سمت پایین شلیک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تدی گفت: “و تقریباً مطمئناً از طرفین.” این مرد باید سال‌ها روی این موضوع کار بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد، و حتی اگر دیوانه باکراتینه مو شد، احمق رنگ مو است که اسلحه‌اش را تا حد امکان کارآمد نسازد.» حالت دیویس غمگین کراتینه مو شد.

او متذکر کراتینه مو شد: “پس باید فاصله‌ام را حفظ کنم، و در حالی که در هوا می‌رقصم، به او شلیک کنم. ایولین پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: بسوزش. “هیدروژن مایع به همان سرعتی که همان گاز در دمای معمولی می سوزد.” هر سه برای لحظه ای سکوت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “آیا موشک ها آن را به آتش می کشند؟” دیویس در حال حاضر پرسید. من می‌توانستم جریانی از توپ‌های آتش را جلوی ماشینم بیرون بیاورم.

  رنگ موی دودی تیره مشکی

تدی دلسردی خود را در این چشم انداز جدید در برخورد با واروس از دست می بالیاژ مو داد. “من می گویم، آیا دستگاه شما به راحتی می سوزد؟” “فقط مخزن گاز. بال ها و پایه ها نسوز لایت و هایلایت مو هستند. فرآیند جدید.” دیویس ناگهان بلند کراتینه مو شد. “آیا شما را آزار می دهد که بیایید و به دستگاه من نگاه کنید؟ احتمالاً آن موقع می توانستیم موضوع را بهتر بفهمیم.” تدی تقریباً با شوق بلند کراتینه مو شد.

رنگ مو زرد : تاکسی حامل تدی و هوانورد جوان در میان انبوه مردم دلهره ای که از پیاده روها سرازیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و خیابان ها را تقریباً صعب العبور می بیبی لایت مو کرد، مجبور کراتینه مو شد به آرامی سفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پرتاب آنها را به سرعت به قلعه برد و در چند لحظه به میدان هوایی کوچک پشت رنگ مو استحکامات در رنگ مو استاتن آیلند رسیدند. دیویس تدی را مستقیماً به سوله ای که ماشین سریعی را که به آن افتخار می بیبی لایت مو کرد در آن پروتئین تراپی مو بود هدایت بیبی لایت مو کرد.

این یک محصول باشکوه از هنر سازنده هواپیما پروتئین تراپی مو بود. موتورهای دوقلو لیبرتی نزدیک به هشتصد اسب بخار را بین آنها توسعه بالیاژ مو دادند و دو ملخ درخشان بزرگ، دستگاه را با نیروی مقاومت ناپذیری در هوا می کشیدند. دیویس با کمی اشتیاق گفت: “می بینید، موتورها در بدنه بدنه نیستند، بنابراین توپچی اینجا در کمان می نشیند و می تواند آزادانه به هر سمتی شلیک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو ارغوانی

هواپیماهای یک نفره با مسلسل های همگام شلیک می کنند. پروانه برای مبارزه واقعی با اینها کار نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یک توپچی خوب–” تدی در حالی که سینه‌اش را لمس بیبی لایت مو کرد، گفت: «خودم در فرانسه تیرانداز لایت و هایلایت مو هستم. “آیا از فرصتی رنگ مو استفاده می‌کنی که به من اجازه می‌دهی امشب جلوتر بنشینم؟” “امشب؟” دیویس پرسید. “من معتقدم که واروس امشب بمب سرد دیگری می اندازد.

رنگ مو زرد : احتمالاً داخل بندر انداخته می نانو کراتین مو شود تا کیک یخی باتری را لمس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این امر مردم را عصبانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها را وادار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از دولت التماس کنند که وارد مذاکره نانو کراتین مو شود. با واروس، تا کنون هیچ توجه رسمی به او نکراتینه مو شده رنگ مو است. بیان دیویس تند و نسبتاً خشن کراتینه مو شد. ما چهار ساعت مانده به تاریک کراتینه مو شدن هوا وقت داریم. باید دست به کار شویم. تدی رفت و از نردبانی که به کابین خلبان تکیه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود بالا رفت.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱