نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی کنفی کاراملی

انواع رنگ موی کنفی کاراملی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی کنفی کاراملی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی کنفی کاراملی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی کنفی کاراملی : یک نوع کشتی بخار رودخانه ای که آمریکایی ها را شگفت زده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یک چرخ عقب قدیمی رنگ مو است که توسط نیروی انسانی اداره می نانو کراتین مو شود. با یک تردمیل درست جلوتر از چرخ بزرگ عقب ارائه کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : ممکن رنگ مو است با یک قایق شبانه به آن برسد. زمانی که در مانیل پروتئین تراپی مو بودم، گزارش‌های بسیار نگران‌کننده‌ای از شورش در کانتون و خونریزی احتمالی در رقابت بین منچوها برای کنترل ارتش و انقلابیون شنیدم. این شورش به دنبال ترور ژنرال تارتار که با تعبالیاژ مو دادی محافظش منفجر کراتینه مو شد، در حالی که او به طور رسمی از دروازه جنوبی اصلی وارد شهر می کراتینه مو شد، منفجر کراتینه مو شد.

انواع رنگ موی کنفی کاراملی

انواع رنگ موی کنفی کاراملی : بازدید از کانتون در روزهای وحشت وحشی هر مسافری که مشرق زمین را دیده رنگ مو است به شما خواهد گفت که کانتون، بزرگترین مرکز تجاری چین، قابل توجه ترین شهر امپراتوری و در میان جالب ترین شهرهای جهان را از دست ندهید. فقط کمی بیش از هشتاد مایل از هنگ کنگ فاصله رنگ مو دارد و اگر کسی بخواهد در زمان خود صرفه جویی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

وقتی به هنگ کنگ رسید، این شایعات در مورد مشکل بیشتر کراتینه مو شد و هر روز با ورود هزاران پناهنده از کانتون با قایق و قطار به آنها امتیاز بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. هر روز تابلوهای اعلانات در محله چینی حاوی پیام هایی از کانتون پروتئین تراپی مو بود که در اطراف آن گروهی از افراد باحال و هیجان زده جمع می کراتینه مو شدند و درباره اخبار بحث می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. یک شب خبر رسید که نایب السلطنه به انقلابیون اعتراف بیبی لایت مو کرده و روز بعد حاضر به تسلیم کراتینه مو شده رنگ مو است.

  ترکیب رنگ مو مشکی و ابی

این گزارش با شور و شوق فراوان دریافت کراتینه مو شد و صدها دلار ترقه برای جشن موفقیت جنبش ملی نوین سوزانده کراتینه مو شد. [73]آن شب من هنگ کنگ را با کوونگ سی، یکی از قایق های چینی که بین هنگ کنگ و کانتون در حال تردد با پرچم بریتانیا پروتئین تراپی مو بود، ترک بیبی لایت مو کردم. ده ها گردشگر آمریکایی نیز در این قایق پروتئین تراپی مو بودند، از جمله چند خانم. سفر به سمت مصب رودخانه پرل که به کانتون منتهی می نانو کراتین مو شود.

بدون حادثه انجام کراتینه مو شد و قایق صبح زود در رودخانه مقابل شامین یا امتیاز خارجی لنگر انداخت، اما مسافران تا حدود ساعت هشت و نیم در کشتی ماندند. . گزارش هایی که از ساحل می آمد اطمینان بخش نپروتئین تراپی مو بود. راهنماهایی که با سمپان بیرون آمدند گفتند که تنها امیدی برای ورود به شهر محصور وجود رنگ مو دارد، زیرا تقریباً تمام دروازه‌ها برای دو روز بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

انواع رنگ موی کنفی کاراملی : آنها همچنین این خبر نگران کننده را آوردند که نایب السلطنه در تصمیم شب گذشته خود تجدید نظر بیبی لایت مو کرده و خبر بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که پیشنهاد مقاومت با زور در برابر هرگونه تلاش انقلابیون برای تصرف شهر را رنگ مو دارد. پرچم انقلاب نیز پایین کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و پرچم آشنای زرد اژدها به جای آن برافراشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در حالی که منتظر راهنما پروتئین تراپی مو بودیم تا صندلی هایی را برای مهمانی در شهر ترتیب دهد.

  انواع رنگ مو مسی قهوه ای

ما فرصت خوبی برای مطالعه زندگی رودخانه ای داشتیم که کانتون را در بین شهرهای چین منحصر به فرد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از مجموع جمعیت بیش از دو میلیون نفر، حداقل یک چهارم میلیون نفر از بدو تولد تا مرگ در قایق زندگی می کنند و خانه دیگری نمی شناسند. بسیاری از این قایق‌ها زباله‌های باری بزرگی لایت و هایلایت مو هستند که در رودخانه بالا و پایین می‌روند و محصول را به بازار بزرگ شهر می‌آورند.

اما اکثریت آن‌ها سمپان‌های کوچکی لایت و هایلایت مو هستند که یک خانواده چینی را در خود جای بالیاژ مو داده‌اند و در جابه‌جایی مسافران و بارها از یک طرف شهر خدمات دائمی پیدا می‌کنند. رودخانه به سمت دیگر، و همچنین به و از صدها کشتی بخار که در بندر حرکت می کنند. آنها یک کابین سرپوشیده تمام دکلره مو دارند که خانواده در شب بازنشسته می شوند. [74]این سمپان ها عمدتاً توسط زنان پارو می زنند.

که با مهارت بالایی قایق ها را اداره می کنند. یک دختر جوان معمولاً پارو کوتاهی را روی کمان می‌چرخاند، در حالی که مادرش با کمک بچه‌های کوچک‌تر، پارو بزرگ را کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا در قسمت عقب آن جارو می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وسط سمپان را یک خانه بامبو پوشانده رنگ مو است و در قسمت جلوی این خانه خانواده آتش آشپزخانه و تمام وسایلش برای غذا رنگ مو دارد.

مسافر روی صندلی عقب نزدیک عقب قایق می نشیند. این قایق ها به گونه ای تمیز می شوند که آثار چوبی بدرخکراتینه مو شد و پشتی صندلی ها با حصیر تازه پوشانده می نانو کراتین مو شود. با نگاه بیبی لایت مو کردن از کشتی بخار، حداقل دو مایل از این سمپان‌های کوچک و کشتی‌های بزرگ‌تر را دیدم که در امتبالیاژ مو داد هر دو ساحل رودخانه، که در اینجا حدود نیم مایل عرض رنگ مو دارد.

  رنگ مو ترند دخترانه

انواع رنگ موی کنفی کاراملی : جمع کراتینه مو شده‌اند. امتیاز خارجی یا شامین از این قایق ها آزاد رنگ مو است. این واقعاً یک تف شنی رنگ مو است که با آب احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است که پس از جنگ تریاک به دست خارجی ها بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. شمال شامین حومه غربی جدید کانتون رنگ مو است که اخیراً در خطوط اروپایی تکمیل کراتینه مو شده رنگ مو است. این یک دسته زیبا، سنگفرش ظریف، با ساختمان های قابل توجهی رو به رودخانه رنگ مو دارد.

از نزدیک در مقابل این دسته، و در امتبالیاژ مو داد ساحل رودخانه برای حداقل دو مایل، ردیف در ردیف قایق‌های خانه قرار تمام دکلره مو دارند. هر چند دقیقه یک قایق از توده بیرون می زند و به سمت یکی از کشتی های رودخانه کشیده می نانو کراتین مو شود. شهر قایق ها، کانتون شهر قایق ها در کانتون. این شهر شناور در رودخانه پرل روبروی کانتون دارای 250000 نفر رنگ مو است.

که بسیاری از آنها هرگز روی خشکی نمی روند. در آن سوی رودخانه و در کنار ساحل هونام، حومه مقابل کانتون، جمع کراتینه مو شده رنگ مو است، درهم تنیده دیگری از سمپان ها، با هزاران نفر از مردم رودخانه فعال، که همگی فریاد می زنند و فریاد می زنند. این هزاران زرد که از تعطیلات روز تا پاسی از شب زحمت می کشند، انسانی به نظر نمی رسند.

انواع رنگ موی کنفی کاراملی : این حال هر قایق زندگی خانوادگی خود را رنگ مو دارد. بچه‌های کوچک‌تر را می‌بندند تا نتوانند از دریا بیفتند و بزرگ‌ترها شناورهای هوشمندانه می‌پوشند.[75]که اگر در آب بیفتند آنها را شناور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پسران و دختران چهار یا پنج ساله در کار قایق کمک می کنند، در حالی که دختران دوازده یا چهارده ساله در دست زدن به پارو و رنگ مو استفاده از قلاب قایق بلند بامبو که برای بیرون آوردن کشتی کوچک از پیچ و خم فعالیت رودخانه ها متخصص لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو قهوه ای دودی تیره بدون دکلره

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱