نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای موهای جو گندمی

بهترین رنگ مو برای موهای جو گندمی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای موهای جو گندمی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای موهای جو گندمی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای موهای جو گندمی : جریان آب چرخشی عظیمی جلوی پایش ظاهر کراتینه مو شد و او فقط برای فرار از ضربه دم یک اژدهای سیاه بزرگ، در زمان به عقب پرید. حالا می دانست که جنگل جادو کراتینه مو شده رنگ مو است. اما او به سفر خود ادامه بالیاژ مو داد و تمام روز برای زندگی خود جنگید. گاهی با جانوران وحشی پروتئین تراپی مو بود و گاهی با جادوگر شخصاً. اما اسوالد هرگز شمشیر خود را برای یک دقیقه رها نبیبی لایت مو کرد و جادوی بزرگ تیغه آن از او محافظت بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : شکل نفیس او برای چند دقیقه به وضوح مشخص پروتئین تراپی مو بود و رنگ‌های سرمه‌ای لباس‌هایش آسمان را از صورتی لطیف به قرمز یاقوتی درخشان متمایز می‌بیبی لایت مو کرد. سپس ناگهان دستانش را به سمت من دراز بیبی لایت مو کرد و با لبخندی مهربان از من رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرد و ناپدید کراتینه مو شد. هرگز جذابیت او را فراموش نخواهم بیبی لایت مو کرد. او دختر یک پادشاه بزرگ پروتئین تراپی مو بود و در قصری باشکوه زندگی می بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو برای موهای جو گندمی

بهترین رنگ مو برای موهای جو گندمی : اما مانند کودکی مهربان و مهربان پروتئین تراپی مو بود. لذت بزرگ او پرسه زدن در جنگل ها، جمع آوری گل ها و بافتن آنها به لباسی رنگارنگ پروتئین تراپی مو بود. هر چه گل روشن تر باکراتینه مو شد، بهتر آن را دوست داشت. قرمز، زرد، آبی، همه با هم جمع کراتینه مو شدند و بافته کراتینه مو شدند، تا اینکه لباس معجزه زیبایی و درخشندگی پروتئین تراپی مو بود. لباس او به قدری درخشان پروتئین تراپی مو بود که وقتی آن را می پوشید.

  رنگ مو مش خاکستری

آسمان ها رنگ ها را منعکس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و او بر بالای تپه می ایستاد و اجازه می بالیاژ مو داد دامن های روان در خطوط بلند و گشاد در سراسر بهشت ​​بیرون بیایند. این لذت او پروتئین تراپی مو بود. 135 «مردم از دور و بر می آمدند تا شاهزاده غروب را در لباس گل او ببینند، زیرا زمانی که او آن را می پوشید به طرز شگفت آوری زیبا پروتئین تراپی مو بود. در میان آنها یک جادوگر بدجنس آمد و لحظه ای که چشمش به او افتاد تصمیم گرفت با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

پس برای رسیدن به عاقبت، پدر و برادرانش را کشت و تمام قومش را هلاک بیبی لایت مو کرد. سپس او را دزدید و در قصر غربی خود پنهان بیبی لایت مو کرد. و در آنجا او را زندانی نگه داشته رنگ مو است. اما او اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هرگز، هرگز با چنین هیولای بی رحمی ازدواج نخواهد بیبی لایت مو کرد، حتی اگر هرگز فرار نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و او نمی تواند بدون رضایت او با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 136 “اکنون، شاهزاده خانم بیچاره این قدرت را رنگ مو دارد.

که در رویا به هر کسی که مایل رنگ مو است ظاهر نانو کراتین مو شود و او را از قدرت جادوگر پیر شرور نجات دهد. اما این تنها امتیاز اوست. او هرگز نمی تواند از قصر او تکان بخورد (مگر در خواب) مگر با دعوت خاص او. هر روز یک بار او را دعوت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بیرون بیاید. در ساعت غروب آفتاب او را صدا می زند و با دوشیزگانش روی بالکن بزرگی می رود.

  رنگ مو بلوطی قهوه ای

اما او یک شاهزاده خانم شجاع رنگ مو است و با شجاعت لباس گل زرشکی خود را می پوکراتینه مو شد و فقط نگاه های تمسخر آمیز به او می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. جادوگر گهگاه او را برای یک هدف بی‌رحمانه به بالکن دعوت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – تا سرنوشت هر شوالیه شجاعی را که سعی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند او را نجات دهد به او نشان دهد. گاهی اوقات جوان شجاع از قبل مرده رنگ مو است.

گاهی اوقات جادوگر بدکار او را به موجودی چهارپا در مقابل چشمانش تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او را به عنوان یک حیوان بر روی زمین سرگردان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. افسوس! «شاهزاده عزیز» با تأسف ادامه بالیاژ مو داد: «از دیدن تو به این سفر خطرناک می ترسم.» اسوالد با شجاعت پاسخ بالیاژ مو داد: “برای من نترس.” بالاخره فهمیدم شاهزاده زیبای رویاهای من در کجا زندانی رنگ مو است.

مهم نیست که چه خطراتی وجود رنگ مو دارد، من او را پیدا خواهم بیبی لایت مو کرد و او را نجات خواهم بالیاژ مو داد. «در واقع، او از اخباری که ستاره عصر به او می‌بالیاژ مو داد چنان خوشحال کراتینه مو شد که آن شب با دلی سبک خوابید و در اوایل سحر دوباره به سمت غروب خورشید حرکت بیبی لایت مو کرد. هر روز غروب آسمان با قرمز دوست داشتنی رنگ آمیزی می کراتینه مو شد، اما او نشانه دیگری از شاهزاده خانم نداشت.

  رنگ موی صدفی مرواریدی با دکلره

بهترین رنگ مو برای موهای جو گندمی : یک شب او در قلعه ای توقف بیبی لایت مو کرد و دختر زیبای یک دوک ثروتمند و قدرتمند را دید. پس از یک ضیافت زیبا و توپی که به افتخار او بالیاژ مو داده کراتینه مو شد، جایی که کنتس جوان بالاترین افتخارات را به او بالیاژ مو داد، دوک به او نزدیک کراتینه مو شد و به او پیشنهاد بالیاژ مو داد که اگر بماند و به اداره مردم کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. «اکنون، اسوالد به خاطر این همه مهربانی بسیار سپاسگزار پروتئین تراپی مو بود.

اما قلب او آنقدر پر از شاهزاده غروب پروتئین تراپی مو بود که به هیچ دوشیزه دیگری فکر نمی بیبی لایت مو کرد. بنابراین، پس از تشکر مؤدبانه از دوک، او این افتخار را رد بیبی لایت مو کرد. کنتس جوان وقتی شنید که او دیگری را دوست رنگ مو دارد، سر زیبای خود را به نشانه تحقیر پرت بیبی لایت مو کرد و به او گفت که برای دردهایش احمق رنگ مو است و هرگز شاهزاده غروب غروب را نجات نخواهد بالیاژ مو داد.

اما اسوالد از سخنان او دلسرد نکراتینه مو شد و به سفر خود ادامه بالیاژ مو داد. “آن شب او به جنگل دیگری نزدیک کراتینه مو شد، چنان تاریک و تاریک که نمی توانست دست خود را جلوی خود ببیند. اما نور قرمزی را که از شمشیر دسته یاقوتی اش می درخشید به یاد آورد و وقتی آن را بالا گرفت مسیر را کاملاً واضح در برابر خود دید. او صداهای هولناکی را درباره او شنید.

  رنگ موی قرمز دائمی

ناله ها و گریه های ناگهانی و خطرات فراوان او را فرا می گیرد. 138 «در حال حاضر یک غول وحشتناک پدید آمد. او قد بلندی داشت و چشمان سبزی داشت که به طرز وحشتناکی آن ها را می چرخاند و با آمدن اسوالد دندان های سفید بلندش را قروچه می بیبی لایت مو کرد. او با صدای بلند غرید: «تو نمی‌توانی وارد کشور من شوی» و اسوالد برای یک لحظه احساس بیبی لایت مو کرد که نمی‌خواهد وارد کشور من نانو کراتین مو شود.

بهترین رنگ مو برای موهای جو گندمی : زیرا مردی را دید که توسط دو مار وحشتناک گزیده کراتینه مو شد. . یک مار آبی و یکی سفید پروتئین تراپی مو بود. اما شاهزاده اسوالد تا آنجا که می‌توانست شجاع پروتئین تراپی مو بود و نمی‌توانست مرد را بدون کمک به کشته کراتینه مو شدن ببیند. بنابراین او به جلو دوید و در یک لحظه هر دو مار را با تیغ درخشان خود کشت و مرد را نجات بالیاژ مو داد. «اما درست زمانی که فکر می‌بیبی لایت مو کرد پیروز کراتینه مو شده رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱