نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین ترکیب رنگ مو دودی

بهترین ترکیب رنگ مو دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین ترکیب رنگ مو دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین ترکیب رنگ مو دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین ترکیب رنگ مو دودی : ما فوراً می رویم و آن سربازان غول پیکر را نجات می دهیم. بنابراین همه طرف از پاکسازی خارج کراتینه مو شدند و به سمت مکانی رفتند که غول ها هنوز در میان درختان ایستاده پروتئین تراپی مو بودند. صدها میمون، میمون، بابون و اورنگ اوتانگ دور هم جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و صدای وحشیانه آنها در یک مایلی دورتر شنیده می کراتینه مو شد. اما میمون خاکستری به زودی بابل صداها را خاموش بیبی لایت مو کرد و جادوگر هیچ زمانی را برای شکستن افسون ها از دست نبالیاژ مو داد.

رنگ مو : او گفت: «ای رنگو، میمون خاکستری، این چیز بزرگی رنگ مو است که از من می‌خواهی، زیرا هرچه غول‌ها بزرگ‌تر باشند، افسون آنها قوی‌تر رنگ مو است، و بازگرداندن آنها به شکل طبیعی‌شان دشوارتر خواهد پروتئین تراپی مو بود. با این حال، در مورد آن فکر خواهم بیبی لایت مو کرد.» سپس جادوگر به قسمت دیگری از پاکسازی رفت و روی چوبی نشست و به نظر می رسید که در فکر عمیقی رنگ مو است.

بهترین ترکیب رنگ مو دودی

بهترین ترکیب رنگ مو دودی : گربه شیشه ای علاقه زیادی به درنگ مو استان میمون خاکستری داشت و کنجکاو پروتئین تراپی مو بود که ببیند سربازان غول پیکر چه شکلی لایت و هایلایت مو هستند. گربه شیشه ای با شنیدن این که سر آنها بالای بالای درختان کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است، تصمیم گرفت که اگر از درخت آووکادوی بلندی که در کنار محوطه ایستاده پروتئین تراپی مو بود بالا برود، ممکن رنگ مو است بتواند سر غول ها را ببیند.

  رنگ مو نسکافه ای عسلی با دکلره

بنابراین، موجود کریستالی بدون اشاره به وظیفه خود، به سمت درخت رفت و با چسباندن پنجه های شیشه ای تیز خود به پوست درخت، به راحتی از درخت تا بالای آن بالا رفت و با نگاهی به جنگل، شش سر غول پیکر را دید. اکنون راه درازی رنگ مو است این واقعاً منظره‌ای شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بود، زیرا سرهای بزرگ کلاه‌های سرباز عظیمی با پرهای قرمز و زرد داشتند و بسیار خشن و وحشتناک به نظر می‌رسیدند.

اگرچه قلب میمون‌های غول‌ها در آن لحظه مملو از ترس پروتئین تراپی مو بود. گربه شیشه ای با ارضای کنجکاوی خود شروع به پایین آمدن از درخت بیبی لایت مو کرد. ناگهان متوجه کراتینه مو شد که کیف سیاه جادوگر به عضوی از درخت آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. کیسه سیاه را در دندان‌های شیشه‌ای‌اش گرفت، و اگرچه برای یک حیوان کوچک سنگین پروتئین تراپی مو بود، اما توانست آن را آزاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با خیال راحت به زمین ببرد.

سپس به دنبال جادوگر به اطراف نگاه بیبی لایت مو کرد و با دیدن او که روی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده نشسته پروتئین تراپی مو بود، کیسه سیاه را در میان چند برگ پنهان بیبی لایت مو کرد و سپس به سمت جایی که جادوگر نشسته پروتئین تراپی مو بود رفت. گربه شیشه ای گفت: فراموش بیبی لایت مو کردم به شما بگویم که تروت و کپن بیل در مشکل لایت و هایلایت مو هستند و من به اینجا آمدم تا شما را شکار کنم و از شما بخواهم که بروید.

  رنگ مو مشکی کوتاه

آنها را نجات دهید. “خوب بخشنده، گربه! چرا قبلا به من نگفتی؟» جادوگر فریاد زد. 190 “به این دلیل که اینجا آنقدر هیجان پیدا بیبی لایت مو کردم که تروت و کاپن بیل را فراموش بیبی لایت مو کردم.” “مشکلشون چیه؟” جادوگر پرسید. سپس گربه شیشه ای توضیح بالیاژ مو داد که چگونه رفته پروتئین تراپی مو بودند تا گل جادویی را برای هدیه تولد اوزما بگیرند و در دام جادوی جزیره عجیب و غریب افتاده پروتئین تراپی مو بودند.

جادوگر واقعاً نگران کراتینه مو شد، اما سرش را تکان بالیاژ مو داد و با ناراحتی گفت: “می ترسم نتوانم به دوستان عزیزم کمک کنم، زیرا کیف سیاهم را گم بیبی لایت مو کرده ام.” “اگر آن را پیدا کنم، به آنها مراجعه می کنی؟” از موجود پرسید. جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “البته.” اما من فکر نمی‌کنم که گربه‌ای شیشه‌ای که چیزی جز مغزهای صورتی داشته باکراتینه مو شد، زمانی که بقیه ما شکست خورده‌ایم.

بتواند موفق نانو کراتین مو شود.» “مغز صورتی من را تحسین نمی کنی؟” گربه را خورنگ مو است. جادوگر اعتراف بیبی لایت مو کرد: “آنها زیبا لایت و هایلایت مو هستند، اما آنها مغزهای منظمی نیستند، می دانید، و بنابراین ما انتظار نداریم که تعبالیاژ مو داد آنها زیاد باکراتینه مو شد.” “اما اگر کیف سیاه شما را پیدا کنم – و ظرف پنج دقیقه آن را پیدا کنم – آیا اعتراف خواهید بیبی لایت مو کرد که مغز صورتی من بهتر از مغز انسان معمولی شمرنگ مو است؟” 191 جادوگر با اکراه گفت: “خب، من اعتراف می کنم که آنها شکارچیان بهتری لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو تنباکویی دخترانه

اما شما نمی توانید این کار را انجام دهید. ما همه جا را جست‌وجو بیبی لایت مو کرده‌ایم و کیسه سیاه پیدا نکراتینه مو شد.» “این نشان می دهد که شما چقدر می دانید!” گربه شیشه ای با تمسخر گفت. “یک دقیقه مراقب مغز من باش و ببین که در حال چرخش رنگ مو است.” جادوگر تماشا می‌بیبی لایت مو کرد، زیرا مشتاق پروتئین تراپی مو بود کیف سیاهش را دوباره به دست بیاورد، و مغزهای صورتی واقعاً به طرز شگفت‌انگیزی به اطراف می‌چرخند.

بهترین ترکیب رنگ مو دودی : گربه شیشه ای دستور بالیاژ مو داد: «حالا، با من بیا،» و جادوگر را مستقیماً به سمت جایی که کیسه را با برگ پوشانده پروتئین تراپی مو بود، هدایت بیبی لایت مو کرد. موجود گفت: طبق مغز من، کیف سیاه شما باید اینجا باکراتینه مو شد. سپس برگها را خراشید و کیسه را باز بیبی لایت مو کرد که جادوگر بلافاصله با فریاد خوشحالی آن را گرفت. اکنون که ابزار جادویی خود را به دست آورده پروتئین تراپی مو بود، احساس اطمینان بیبی لایت مو کرد که می تواند تروت و کاپن بیل را نجات دهد.

رنگو میمون خاکستری کم حوصله کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. حالا به جادوگر نزدیک کراتینه مو شد و گفت: “خب، قصد داری در مورد آن میمون های بیچاره مسحور چه کار کنی؟” مرد کوچولو پاسخ بالیاژ مو داد: “من با تو معامله می کنم، رنگو.” “اگر به من اجازه دهید ده ها تن از میمون های خود را به شهر زمرد ببرم و آنها را تا بعد از تولد اوزما نگه دارم.

  رنگ مو برای انتهای مو

من طلسم شش سرباز غول پیکر را خواهم شکست و آنها را به شکل طبیعی خود باز می گردم.” اما میمون خاکستری سرش را تکان بالیاژ مو داد. او گفت: “من نمی توانم این کار را انجام دهم.” میمون‌ها در شهر زمرد بسیار تنها و ناراضی پروتئین تراپی مو بودند و مردم شما آنها را اذیت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به سمت آنها سنگ پرتاب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که باعث می‌کراتینه مو شد دعوا کنند و گاز بگیرند.

جادوگر قول بالیاژ مو داد: “مردم آنها را تا شام تولد اوزما نخواهند دید.” من آنها را بسیار کوچک خواهم بیبی لایت مو کرد – حدود چهار اینچ ارتفاع، و آنها را در یک قفس زیبا در اتاق خودم نگه خواهم داشت، جایی که آنها از آسیب در امان خواهند پروتئین تراپی مو بود. من به آن‌ها بهترین نوع غذا را می‌دهم، آنها را آموزش می‌دهم تا چند ترفند هوشمندانه انجام دهند.

و در روز تولد اوزما، دوازده میمون کوچک را در یک کیک پنهان می‌کنم. وقتی اوزما کیک را برید، میمون ها روی میز می پرند و حقه های خود را انجام می دهند. روز بعد آنها را به جنگل باز می‌گردانم و مثل همیشه بزرگشان می‌کنم و درنگ مو استان‌های هیجان‌انگیزی برای دوستانشان خواهند داشت. رنگو چی میگی؟» “من می گویم نه!” میمون خاکستری جواب بالیاژ مو داد.

من نمی‌خواهم میمون‌هایم را طلسم کنند و برای مردم اوز حقه‌بازی کنند.» جادوگر با خونسردی گفت: خیلی خوب. “پس من می روم. بیا، دوروتی، او به دختر کوچولو صدا زد، “بیا سفر خود را شروع کنیم.” آیا نمی‌خواهید آن شش میمون را که سربازان غول‌پیکر لایت و هایلایت مو هستند، نجات دهید؟ رنگو با نگرانی پرسید.

  رنگ مو شرابی بادمجانی بدون دکلره

بهترین ترکیب رنگ مو دودی : “چرا من باید؟” جادوگر را برگرداند. «اگر لطفی را که می‌خواهم به من ندهی، نمی‌توانی انتظار داشته باشی که به تو لطفی داشته باشم.» میمون خاکستری گفت: یک دقیقه صبر کن. من نظرم را عوض بیبی لایت مو کردم. اگر با دوازده میمون به خوبی رفتار کنید و آنها را سالم به جنگل برگردانید. من به شما اجازه می دهم آنها را ببرید.” 194 جادوگر با خوشحالی پاسخ بالیاژ مو داد: متشکرم.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱