نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی کاراملی دودی

مدل رنگ موی کاراملی دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی کاراملی دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی کاراملی دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ موی کاراملی دودی : شلواری با شور و حرارت برای میدان جنگ. به زودی در قلمرو، شهرت او گسترش یافت، و هزاران نفر به کمک او شتافتند. پدر بزرگ او، خوشحال، قطار جنگجو را دید که ازدحام پی در پی و همه دشت را تاریک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و گنجینه‌هایش، شترها، اسب‌ها، و طلا را به‌خوبی عرضه بیبی لایت مو کرد. – سهراب در غرور رزمی دیده کراتینه مو شد – کلاهی یونانی بر پیشانی‌اش آررنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود – و گران‌ترین پستی که اعضایش را در آغوش گرفتند.

رنگ مو : و زمین با تمام رنگ های دوست داشتنی اش چیده کراتینه مو شد، قهرمان برخرنگ مو است تا کنار همسرش، محبت های گرم عروس گریانش را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برای او، خیلی زود لحظه های بالدار پرواز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، خیلی زود، افسوس! ساعت فراق او می دانست؛ در آغوش او گره خورده پروتئین تراپی مو بود، با اشک های جاری، بیهوده سعی بیبی لایت مو کرد گوش ناشنوای او را جلب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هنوز تلاش کراتینه مو شد، آه مبارزه بی نتیجه! برای انتقال، اندوه متورم قلب ترکیدن او. پدر اکنون با تبریک به رسم نزدیک می‌نانو کراتین مو شود و اسب جنگی آتشین را به نمایش می‌گذارد.

مدل رنگ موی کاراملی دودی

مدل رنگ موی کاراملی دودی : شجاع ترین آنها به او تسلیم می نانو کراتین مو شود یا پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؛ بنابراین حرفه درخشان او ادعای شاهانه شاهانه خواهد بیبی لایت مو کرد. افتخارات به دست آمده از شهرت جاودانه!” پرشور گفت و چشمان و صورتش را بوسید و در آغوشی عاشقانه او را در آغوش گرفت. هنگامی که خورشید درخشان، ابروی درخشانش نمایان کراتینه مو شد.

  رنگ موی پلاتینه صورتی

قهرمان، وحشی از شادی، بر افسار می نشیند، و زین را دوباره بر پشت می بندد. سپس سوار می‌نانو کراتین مو شود و پدر و همسرش را پشت سر می‌گذارد، به سوی سیستان مانند باد می‌شتابد. اما وقتی به سایه دوستانه زابل بازگشت، هیچ کس نمی دانست که جنگجو چه شادی هایی را به تعویق انداخته رنگ مو است. با این حال، خاطره ای دوست داشتنی، با فکری دوست داشتنی، غالباً صحنه ی لذت را به ذهنش می آورد.

هنگامی که نه ماه دور آلایت و هایلایت مو هسته به پایان رسید، لذت خندان شیرین روز درخشان را تحسین بیبی لایت مو کرد- پسری شگفت انگیز، اشک های تهمینه را فرو می نشاند، و غم های دلش را آرام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برای او که از پیش مقدر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که بزرگ و شجاع باکراتینه مو شد، نامی که مادر مهربانش سهراب گذاشت. و همانطور که او رکراتینه مو شد می بیبی لایت مو کرد، حیرت زده، ازدحام جمع کراتینه مو شده.

اندام های درشت، رگه های محکم و قوی خود را می دید. سال های شیرخوارگی او هیچ دوستی نرمی ادعا نمی بیبی لایت مو کرد: ورزش های ورزشی روح مشتاق او را ملتهب می بیبی لایت مو کرد. پهن در قفسه سینه و مخروطی دور کمر، جایی که بدن به باسن بالا می آید. شکارچی و کشتی گیر؛ و سرعتش آنقدر زیاد پروتئین تراپی مو بود که می توانست سبقت بگیرد و سریع ترین اسب را نگه رنگ مو دارد.

  رنگ موی ماهاگونی روی موی طبیعی

جنبه نجیب و فضل با شکوه او، به فرزندان یک نژاد باشکوه خیانت بیبی لایت مو کرد. چگونه، با عشق همیشه مضطرب یک مادر، هنوز برای حفظ او در نزدیکی قلب خود تلاش بیبی لایت مو کرد! زیرا هنگامی که پرس و جوی دوست داشتنی پدر فرا رسید، احتیاط، او هنوز تولد و نام او را پنهان می بیبی لایت مو کرد و دختری را به دنیا می آورد، بدی که باید از بدبختی جلوگیری بیبی لایت مو کرد – اما این فکر بیهوده پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ موی کاراملی دودی : چند سالی نگذشته پروتئین تراپی مو بود که با پرواز پر فروغ، او، شگفتی و لذت تهمینه، با چشمانی درخشان، و شور جوانی گرم، سینه ی پیشگویش را پر از زنگ خطر بیبی لایت مو کرد. “ای حالا دلم را راحت کن!” او گفت: “اعلام کن که از چه کسی نشات گرفته ام و هوای حیاتی را رنگ مو استشمام بیبی لایت مو کرده ام. از همان دوران کودکی در میان همبازی های برترم پروتئین تراپی مو بوده ام ؛ اگر دوست یا دشمن نام پدرم را بخواهد، سکوت من را گواهی ندهد.

شرم! اگر هنوز پنهان پروتئین تراپی مو بودی، می لنگی، باز هم به تأخیر می افتی، خون مادر جنایت را پاک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» مادر در جواب فریاد زد: “این خشم از بین رفت . ” رستم مولای نامی تو!” پس نامه رستم را در خلوت در محضر او گذاشت و با عجله سه یاقوت درخشان، سه قاچ طلا را از ایران فرستاد – گفت: ببین هدایای پدرت، این تردیدهای تو را برطرف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند . عهدهای پرهزینه عشق پدرانه!

  مدل مو با رنگ قرمز

ببین این طلسم دستبند، قدرت حاکمه برای گیج بیبی لایت مو کردن سرنوشت در ساعت وحشتناک خطر؛ اما تو هنوز باید راز خطرناک را نگه داری، و نه از خرمن شهرت بخواهی تا درو کنی؛ زیرا زمانی که با این علامت عجیب و غریب شناخته کراتینه مو شده، تو پدر باشکوه پسرش را خواهد خورنگ مو است، محکوم به جدایی از تنها شادی او در زندگی، ای فکر کن که چه دردهایی دل مادرت را می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!

دنبال شهرتی نباش که در غم و اندوه رنگ مو است، افراسیاب مهلک ترین دشمن رستم رنگ مو است! و اگر توسط او کشف نانو کراتین مو شود، از او می ترسم، انتقام بر سر بی گناه تو ناکام خواهد ماند.» جوان پاسخ بالیاژ مو داد: بیهوده آه ها و اشک های تو راز می دمد و ترس های بیهوده تو را به سخره می گیرد. حتی اکنون نیز انتقام من را احساس می کنم.

حتی اکنون در خشم لشکرهای بومی من برمی خیزند و صداهای ویرانی به آسمان می زند؛ خود کاوس که از تخت عاج خود پرتاب کراتینه مو شده رنگ مو است، به رستم تاج شاهی تسلیم خواهد کراتینه مو شد، و تو ای مادرم هنوز در پیروزی دیده می شوی. آنگاه توران در زیر دست من متحد خواهد کراتینه مو شد و این ستمگر مغرور را از سرزمین بیرون خواهد بیبی لایت مو کرد!

مدل رنگ موی کاراملی دودی : شعله‌های شعله‌ور، آیا ستاره‌های کوچک پرتوهای ضعیف خود را می‌پوشانند؟»[15] مکثی بیبی لایت مو کرد و سپس: “ای مادر، اکنون باید پدرم بجویم و پیشانی بلند او را ببینم، اسبی باش که شاهزاده ای می خواهد، برای زمین خاکی مناسب رنگ مو است، دست های جنگجو، قوی مانند فیل شکلش رنگ مو است. باید، و مانند گوزن گوزن، در حال حرکت آزاد، و سریع مانند پرنده یا ماهی باکراتینه مو شد.

  بهترين رنگ مو ايراني

جنگجوی جسور پیاده را رسوا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا چهره خود را نشان دهد. مادر که می‌بیند قلبش خمیده رنگ مو است، ستاره روزش در فلک طلوع می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دستور می‌دهد اصطبل‌ها را جستجو کنند تا در میان اسب‌ها یکی را پیدا کنند که مناسب ذهنش باکراتینه مو شد. با فشار بالیاژ مو دادن به پشت آنها قدرت و اعصاب آنها را امتحان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

هیچ یک، از دشت و کوه همسایه آورده، برابر با آرزویی رنگ مو است که روحش مملو از آن رنگ مو است. بی ثمر از هر طرف مضطرب می چرخد، بی ثمر، مغزش با بی حوصلگی وحشی می سوزد، اما وقتی درازا می آورند اسب مقدر، از راکوش پرورش یافته، از سرعت بال صاعقه، ناوگان، چون تیری از ریسمان کمان پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ موی کاراملی دودی : ناوگان، همانطور که عقاب در آسمان می چرخد، خوشحال می نانو کراتین مو شود که بهار، و با بند چابکی، در صندلی خود طاق می اندازد و چرخ گردان را می چرخاند. “با چنین اسبی – چنین سوار کراتینه مو شده، چه می ماند؟ کاوس، پادشاه ایرانی، دیگر سلطنت نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!” بلند برافروخته صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – با غرور جوانی، مشتاق درهم شکستن حالت درخشان پادشاه. او نیزه خود را با نیروی قهرمانی چنگ می زند.

  رنگ مو پوست سفید

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱