نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

طریقه رنگ مو امبره

طریقه رنگ مو امبره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت طریقه رنگ مو امبره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با طریقه رنگ مو امبره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

طریقه رنگ مو امبره : قیمت 30 تومن صحافی در تخته 50 سنت. بازیگر آماتور برتون. راهنمای کامل تئاترهای خصوصی. ارائه دستورالعمل های ساده برای چیدمان، تزئین و نورپردازی صحنه. با قوانین و پیشنهادات برای نصب، تمرین و اجرای انواع نمایش، پانتومیم سالنی و پانتومیم سایه. با حکاکی‌های متعدد، و شامل مجموعه‌ای از نمایشنامه‌های اصلی، با پیش‌گفتارها، اپیلوگ‌ها، و غیره. ۱۶ ماهه، جلد کاغذی نورانی ۳۰ سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. قرائت و تلاوت. سخنرانی ها و گفتگوهای جدید کاوانا برای کودکان خردسال. این یک سری کاملاً جدید از تلاوت ها و گفتگوهای کوتاه، توسط خانم راسل کاوانا رنگ مو است.

رنگ مو : شامل انواع قطعات طنز، جدی و نمایشی مناسب برای کودکان سه تا ده ساله. جلد کاغذ 30 سانت. جلدهای صحافی تخته 50 سنت. سخنران نوجوان کاوانا. برای پسران و دختران بسیار کوچک. حاوی سخنرانی‌ها و گفت‌وگوهای کوتاه و آسان‌آموزی رنگ مو است که به صراحت برای جشن‌های مدرسه، جشنواره‌های روز مه و سایر سرگرمی‌های کودکان اقتباس کراتینه مو شده رنگ مو است.

طریقه رنگ مو امبره

طریقه رنگ مو امبره : شامل قطعات آسان به زبان ساده، به آسانی برای کودکان کوچک قابل درک، و به صراحت برای نمایشگاه های مدرسه و کریسمس و دیگر جشن های نوجوانان اقتباس کراتینه مو شده رنگ مو است. جلد کاغذی 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. قاری نمایشگاهی کاوانا، برای کودکان بسیار کوچک. مجموعه‌ای از تلاوت‌ها، دیالوگ‌ها، سخنرانی‌های کوتاه و تابلوهای سخنرانی، که برای پسران و دختران بسیار کوچک اقتباس کراتینه مو شده رنگ مو است.

  مدل رنگ مو جدید ساده

لینک مفید : آمبره

گردآوری و ویرایش توسط جان اف اسکات. این کتاب حاوی برخی از بهترین آهنگ‌های پیشرو سیاه‌پوستان در زمان حال رنگ مو است، همچنین جوک‌های شادی‌آور و بازخوانی‌های مشهورترین مردان پایانی روز، و به‌ویژه برای معرفی سرگرمی در سرگرمی‌های عصرانه طراحی کراتینه مو شده رنگ مو است.

طریقه رنگ مو امبره : در آغوش گرفتن صد و بیست و سه قطعه موثر. توسط خانم راسل کاوانا. جلد کاغذی نورانی 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. مجموعه تلاوت‌ها و خوانش‌های دیک، شماره‌های 1 تا 15. شامل مجموعه‌ای از قطعات طنز، رقت‌انگیز، فصیح، میهنی و احساساتی در شعر و نثر رنگ مو است که به‌طور انحصاری برای تلاوت یا خواندن طراحی کراتینه مو شده رنگ مو است. ویرایش کراتینه مو شده توسط Wm. ب. دیک. هر شماره از مجموعه شامل حدود 180 صفحه رنگ مو است.

لینک مفید : رنگ موی امبره برای عروس

جلد کاغذ نورانی، هر کدام 30 سنت. صحافی در پارچه کامل 50 سنت. تلاوت ها و قرائت های بیچر. طنز، جدی، دراماتیک، از جمله نثر و منتخب شاعرانه در گویش های هلندی، یانکی، ایرلندی، رنگ مو و دیگر. 180 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. تلاوت هاوارد. طنز، جدی و رقت انگیز. مجموعه ای از تلاوت های تازه به نثر و منظوم، مناسب برای نمایشگاه ها و مهمانی های شبانه. 180 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. کتاب سخنرانی های طنز و تلاوت های طنز اسپنسر. مجموعه ای از سخنرانی های طنز، نثر طنز و تلاوت های شاعرانه، صحنه های دراماتیک خنده دار و درنگ مو استان های گویش عجیب و غریب. 192 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. کتاب تلاوت ها و گفتگوهای ویلسون. شامل گزیده ای از تلاوت های منظوم و منثور. به عنوان دستیار معلمان و دانش آموزان در آماده سازی نمایشگاه ها طراحی کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ موی مش سوزنی طلایی

طریقه رنگ مو امبره : جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. تلاوت های طنز بارتون و دیالوگ های طنز. انواع تلاوت های طنز در نثر و منظوم، سخنرانی های عجیب و غریب و میان گویی های خنده دار. 180 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. دیالوگ های درول مارتین و تلاوت های خنده دار. مجموعه‌ای از دیالوگ‌های طنز، تلاوت‌های طنز، برلسک‌های درخشان و سخنرانی‌های روح‌انگیز رنگ مو استامپ. 188 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. ⁂ کاتالوگ ها رایگان ارسال می شوند.

لینک مفید : رنگ مو وانیلی سرد

کتابهای گفتگو. گفتگوهای مدرسه گراهام برای جوانان. مجموعه‌ای جدید و بدیع از دیالوگ‌ها رنگ مو است که برای سالگردها و نمایشگاه‌ها در نظر گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است، که با دقت آماده کراتینه مو شده و به خوبی محاسبه کراتینه مو شده رنگ مو است تا رنگ مو استعبالیاژ مو دادهای نمایشی را توسعه دهد. 176 صفحه، جلد کاغذی نورپردازی کراتینه مو شده 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. دیالوگ های جدید مک براید. به خصوص برای مدرسه و سرگرمی های آماتور ادبی طراحی کراتینه مو شده رنگ مو است.

طریقه رنگ مو امبره : شامل بیست و چهار دیالوگ کاملا جدید و اصلی رنگ مو است که شخصیت های ایرلندی، یانکی و دیگر شخصیت های عجیب و غریب را معرفی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. توسط صفحه، جلد کاغذی نورپردازی کراتینه مو شده 30 سانت. صحافی در تخته 50 سنت. گفتگوهای اعتدال مک براید. طراحی کراتینه مو شده برای رنگ مو استفاده از مدارس، انجمن های اعتدال، گروه های امید، بخش ها، لژها و محافل ادبی. معرفی شخصیت های گویش یانکی، هلندی، ایرلندی، رنگ مو و دیگر. توسط صفحه، جلد کاغذ 30 سنت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. دیالوگ های طنز مک براید.

  جدیدترین رنگ مو کوتاه

لینک مفید : رنگ مو دارچینی تیره

مجموعه‌ای از دیالوگ‌های جدید، مملو از طنز و بازخوانی شوخ. برخی از آنها شخصیت های ایرلندی، هلندی، یانکی و دیگر گویش ها را معرفی می کنند. 192 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. دیالوگ های کمیک مک براید.

طریقه رنگ مو امبره : مجموعه‌ای از بیست و سه گفتگوی طنز اصلی، به ویژه برای نمایش رنگ مو استعبالیاژ مو دادهای دراماتیک آماتور، و معرفی انواع شخصیت‌های احساساتی، درخشان، کمیک و واقعی یانکی، و دیگر موارد عجیب و غریب طراحی کراتینه مو شده رنگ مو است.

توسط صفحه، کاغذ نورانی 30 سی تی. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. همه نوع دیالوگ مک براید. مجموعه ای از بیست و پنج دیالوگ اصلی، طنز و داخلی که شخصیت های یانکی، ایرلندی، هلندی و دیگر را معرفی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به خوبی برای اجراهای آماتور اقتباس کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : رنگ موی امبره مسی

طریقه رنگ مو امبره : کاغذ نورانی 30 سی تی. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. دیالوگ های خیلی کم هولمز برای افراد خیلی کوچک. شامل چهل و هفت گفتگوی جدید و اصیل، با بخش های کوتاه و آسان، تقریباً تماماً در کلمات یک هجا، متناسب با ظرفیت و درک کودکان بسیار خردسال. جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. گفتگوهای فررنگ مو است برای جوانان. مجموعه ای از سی و شش گفتگوی اصلی، اخلاقی و طنز. مناسب برای پسران و دختران بین ده تا چهارده سال. جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. کتاب دیالوگ های جدید فررنگ مو است.

  رنگ مو مشکی فیتو

لینک مفید : رنگ موی امبره روی موی کوتاه

شامل بیست و نه گفتگوی طنز کاملا جدید و اصیل برای پسران و دختران بین سنین دوازده تا پانزده سال. 180 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. گفتگوهای طنز و نمایشگاهی فررنگ مو است. این مجموعه ای از بیست و پنج دیالوگ اصیل پرشور در نثر و منظوم رنگ مو است.

طریقه رنگ مو امبره : که قرار رنگ مو است در نمایشگاه های مدرسه ارائه نانو کراتین مو شود. 178 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته 50 سنت. تئاترهای آماتور. تمام نمایشنامه های کتاب های عالی زیر به ویژه برای اجرای آماتور طراحی کراتینه مو شده اند. اکثر آنها در یک عمل و یک صحنه لایت و هایلایت مو هستند و ممکن رنگ مو است در هر سالنی با اندازه متوسط ​​نمایش بالیاژ مو داده شوند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱