نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ تنباکویی روشن شماره ۸

رنگ تنباکویی روشن شماره ۸ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ تنباکویی روشن شماره ۸ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ تنباکویی روشن شماره ۸ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ تنباکویی روشن شماره ۸ : که سر و صدای زیادی به پا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آرای مورد نیاز دستگاه شهرستان را از دست بدهد. همانطور که آقای راس گفته پروتئین تراپی مو بود که قبلاً راهی برای مسیر خود داشتند، از جاده پدر رنگ مو استقبال نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها ممکن رنگ مو است مطالبی را برای هفته نامه کرانک تهیه کنند و ممکن رنگ مو است به کمیته ایالتی ضربه بزنند و زندگی آقای کافی را به جهنم کوچک تبدیل کنند.

رنگ مو : آنها قصد نداشتند به راه خود برسند، فقط با پرداخت انعام به یک باغدار زردآلو. و مطمئناً این کار را نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! چند روز بعد پدر با آقای کری تماس تلفنی گرفت و متوجه کراتینه مو شد که او با سایر اعضای هیئت مدیره مصاحبه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و می‌ترسید که مخالفت‌هایی وجود داشته باکراتینه مو شد. هیأت مدیره پاییز امسال مجدداً برای انتخابات انتخاب کراتینه مو شد.

رنگ تنباکویی روشن شماره ۸

رنگ تنباکویی روشن شماره ۸ : نارضایتی های زیادی بر سر هدر رفتن پروتئین تراپی مو بودجه جاده ها وجود داشت و هیچ کس نمی خورنگ مو است بیشتر از این به دردسر بیفتد. قرار پروتئین تراپی مو بود هفته آینده جلسه هیأت مدیره برگزار نانو کراتین مو شود و در ضمن اگر بابا نفوذی داشت زمان خوبی پروتئین تراپی مو بود که از آن رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پدر این را برای بانی تکرار بیبی لایت مو کرد و توضیح بالیاژ مو داد که قرار پروتئین تراپی مو بود با سایر اعضای هیئت مدیره تماس بگیرد و چند پاکت دیگر پخش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل چانکی لایت

پدر گفت: «اما من این کار را به صورت عمده انجام خواهم بالیاژ مو داد، و این کار را سریع انجام خواهم بالیاژ مو داد – قبل از اینکه جمعیت پیت اکسلسیور از خواب بیدار شوند و ببینند چه اتفاقی رنگ مو دارد می افتد. این تنها شانس مرنگ مو است، من یک ایده دارم.» پس پدر وارد دفتر آقای هارداکر، مشاور املاک کراتینه مو شد، و از میان دود سیگار برگ طلایی، این مشکل را برای آن آقا دانا مطرح بیبی لایت مو کرد.

که او، آقای هارداکر، در صورتی که با چه افرادی تماس بگیرد. می خورنگ مو استم جاده ای در شهرستان سن الیدو بسازم. آقای هارداکر خندید و گفت که اول به دیدن جیک کافی می رود و بعد از آن به خانه می رود و رنگ مو استراحت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سؤالات بیشتر این واقعیت را نشان بالیاژ مو داد که جیک کافی فروشنده علوفه و خوراک در شهر سن الیدو، مقر این شهرستان پروتئین تراپی مو بود.

همچنین، او رئیس جمهوری خواه شهرستان پروتئین تراپی مو بود. بابا گفت باشه، ممنون، و او و بانی به زودی سوار ماشین کراتینه مو شدند و با سرعت معمول پدر به سمت سن الیدو حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او گفت: “حالا پسرم، تو درس مدنی خود را تمام می کنی!” II جیکوب کافی، یونجه، خوراک و دانه، آهک، سیمان و گچ در دفتر خصوصی پشت فروشگاهش نشسته پروتئین تراپی مو بود.

رنگ تنباکویی روشن شماره ۸ : پاهایش روی میز وسطی که هنوز بقایای بازی پوکر از آن پاک نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، نشسته پروتئین تراپی مو بود. او فردی سخت گزیده پروتئین تراپی مو بود که دهانش را محکم بسته پروتئین تراپی مو بود و ویژگی‌های دیگری داشت. پوستش به چرم دباغی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و تمام دندان هایش تا آنجا که نشان می بالیاژ مو دادند طلا پروتئین تراپی مو بود. پاهایش را از روی میز برداشت و بلند کراتینه مو شد. و وقتی اسم بابا را شنید گفت: من بیشتر انتظار داشتم که زنگ بزنی.

  رنگ مو موقت مردانه

پدر گفت: من فقط در مورد تو شنیدم. من با سرعت پنجاه مایل در ساعت آمدم.» بنابراین آنها با هم دوست پروتئین تراپی مو بودند و آقای کافیی سیگار برگ طلایی را به جای سیگار نیمه جویده خود پذیرفت و به کار نشستند. “آقای. بابا گفت: کافی، من یک نفتی مستقل لایت و هایلایت مو هستم. چیزی که پنج بزرگ یکی از «پرنده‌های کوچک» نامیده می‌نانو کراتین مو شود.

البته نه آنقدر کم که من اینجا در شهرستان سن الیدو نشان ندهم. من دوازده هزار جریب خریده ام و می خواهم نفت پیدا کنم. اگر در اینجا وجود داشته باکراتینه مو شد، من دو صد چاه در تراکت می‌گذارم، هزار مرد را رنگ مو استخدام می‌کنم، چند میلیون دلار دستمزد می‌پردازم، و ارزش املاک را برای پنج یا ده مایلی دو برابر می‌کنم.

و البته آنها برای بیرون نگه داشتن من یا هر کس دیگری مبارزه خواهند بیبی لایت مو کرد. چیزی که من می‌خواهم به شما فعالان سیاسی نشان دهم این رنگ مو است که این شرکت‌های بزرگ هرگز خمیر را درست نمی‌کنند، مگر اینکه مجبور شوند، و به هر حال همه چیز به ماشین دولتی می‌رسد. مانند هر چیز دیگری، آنها به کمی رقابت نیاز تمام دکلره مو دارند تا آنها را نرم نگه رنگ مو دارد.

ما رنگ مو استقلالی‌ها پول بیشتری می‌پردازیم و بازیکنان بزرگ را نیز مجبور می‌کنیم بیشتر بپردازند. فکر می کنم دارم با مردی صحبت می کنم که این بازی را می شناسد. آقای کافی با خشکی گفت: “شما ممکن رنگ مو است این را فرض کنید.” “دقیقاً چه می خواهید؟” “در حال حاضر، یک چیز را در نظر سامبره مو بگیرید – جاده ای به بهشت. این یک مورد بدون جاده رنگ مو است.

  ترکیب رنگ مو مشکی زیتونی

حفاری نیست، و این یک بلوف نیست، اما یک واقعیت رنگ مو است که می توانید درک کنید، زیرا شما خودتان مواد سنگین را حمل می کنید، و ممکن رنگ مو است سعی بیبی لایت مو کرده باشید آن مسیر گوسفند را به آنجا برسانید. آقای کافی گفت: “دارم.” “خب، پس نیازی به کلمات نیست. من یک جاده می‌خواهم، و آن را بدون تشریفات اداری می‌خواهم – می‌خواهم شهرستان ظرف ده روز آینده کار را شروع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ تنباکویی روشن شماره ۸ : و کار را درست پیش ببرم، تا بتوانم وارد اینجا شوم و چاهم را حفر کنم. یک دکل برای یدک گرفتم شاید قبلا هرگز این کار انجام نکراتینه مو شده باکراتینه مو شد، اما این همان چیزی رنگ مو است که من می خواهم، و آمده ام تا بپرسم ارزشش چیست. آیا خودم را روشن می کنم؟» آقای کافی گفت: «کاملاً،» و صورت سخت او به لبخندی خفیف تسلیم کراتینه مو شد. معلوم پروتئین تراپی مو بود که روش های تجاری پدر را دوست رنگ مو دارد.

او به طرف خود از این قضیه گفت; و بانی فهمید که در حال چانه زنی رنگ مو است و تصویری شیک از مشکلات عظیمی که در آن وجود رنگ مو دارد ترسیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ماشین کانتی اخیراً با مشکلات زیادی روبرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، یک احمق لعنتی مقداری پول دزدیده پروتئین تراپی مو بود – آقای کافی گفت که گرفتن پول شهرستان کار احمقانه ای رنگ مو است، در حالی که می توانید از راه های قانونی خیلی بیشتر به دست آورید.

  رنگ مو شرابی

همچنین انتقاداتی از قراربالیاژ مو دادهای جاده ای وجود داشته رنگ مو است. آنها یک میل لنگ در این شهر داشتند که یک هفته نامه به نام “سگ نگهبان” منتشر می بیبی لایت مو کرد و آن را با اتهامات بی پروا پر می بیبی لایت مو کرد. خوب، طولانی و کوتاه آن این پروتئین تراپی مو بود که رنگ مو استفاده از پروتئین تراپی مو بودجه تعمیرات اضطراری شهرستان برای ساختن جاده برای یک اپراتور نفت، باعث می کراتینه مو شد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱