نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی کرم گلبهی

رنگ موی کرم گلبهی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی کرم گلبهی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی کرم گلبهی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی کرم گلبهی : و حوضچه های سنگی فوق العاده ای را برای نگهداری آب غواص می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و چراغهای سنگی سبز با سالها; و یک شاچیهوکو، مانند کسی که در زوایای اوج سقف قلعه می بیند – یک ماهی سنگی بزرگ، یک گراز دریایی ایده آل، با دماغش در زمین و دمش در هوا. [5] تپه های مینیاتوری، با درختان کهنسال بر روی آنها وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو : عمدتاً از رودخانه. تخت‌خواب‌ها و آب‌پوشیده – مجسمه‌سازی‌کراتینه مو شده با ایدئوگرافیک، اما نتراشیده. این‌ها به‌عنوان لوح‌های نذری، به‌عنوان بناهای یادپروتئین تراپی مو بود، به‌عنوان سنگ قبر نصب کراتینه مو شده‌اند و بسیار گران‌تر از ستون‌های سنگی تراش خورده معمولی و حکای‌هایی لایت و هایلایت مو هستند که با نقش‌های برجسته‌ای از خدایان بریده کراتینه مو شده‌اند.

رنگ موی کرم گلبهی

رنگ موی کرم گلبهی : اما شخصیت های درس هایی که باید به دست آورید در همه جا درباره شما وجود رنگ مو دارد، اگر زندگی شما باکراتینه مو شد. در فضای داخلی شما نمی توانید بدون رعایت وظایف و مشکلات زیبایی شناسی سنگ ها در خیابان راه بروید. در نزدیکی معابد، در کنار جاده‌ها، قبل از نخلستان‌های مقدس، و در همه پارک‌ها و تفریحگاه‌ها، و همچنین در همه گورستان‌ها، تخته سنگ‌های طبیعی بزرگ، نامنظم و مسطح را می‌بینید.

مجدداً، قبل از اکثر زیارتگاه ها، حتی در محوطه تقریباً تمام خانه های بزرگ، بلوک های نامنظم بزرگی از گرانیت یا سنگ های سخت دیگر را خواهید دید که در اثر نفوذ سیلاب ها فرسوده کراتینه مو شده و توسط سیل به حوضچه های آبی (چودزوباچی) تبدیل کراتینه مو شده اند. بریدن یک گودال دایره ای در بالا. اینها نمونه های رایجی از رنگ مو استفاده از سنگ حتی در فقیرترین روستاها لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ موی زنانه خاص

و اگر احساسات هنری طبیعی دارید، نمی توانید دیر یا زود کشف کنید که این اشکال طبیعی چقدر زیباتر از هر شکلی از دست سنگ شکن لایت و هایلایت مو هستند. همچنین این احتمال وجود رنگ مو دارد که در نهایت به دیدن کتیبه های بریده کراتینه مو شده بر روی سطوح صخره چنان عادت کنید، به خصوص اگر زیاد در سراسر کشور سفر کنید، که اغلب ناخورنگ مو استه به دنبال متون یا دیگر اسکنه هایی می گردید که هیچ کدام وجود نرنگ مو دارد.

و احتمالاً نمی تواند باکراتینه مو شد، گویی ایدئوگرافیک ها بر اساس قانون طبیعی به تشکیل سنگ تعلق تمام دکلره مو دارند. و سنگ‌ها، شاید، برای شما جنبه فردی یا ظاهری خاص را به خود می‌گیرند – همان طور که به ژاپنی‌ها می‌کنند، حالات و احساسات را نشان می‌دهند. در واقع، ژاپن به‌ویژه سرزمینی با شکل‌های تلقین‌کننده در سنگ رنگ مو است، زیرا زمین‌های آتشفشانی مرتفع مناسب لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ موی کرم گلبهی : و چنین اشکالی بدون شک در زمانی بسیار قبل از تاریخ آن متن برنگ مو استانی که از شیاطین در ایزومو می گوید که صخره ها و ریشه های درختان و برگ ها را می ساختند خطاب به تخیل نژاد پروتئین تراپی مو بودند.و کف آبهای سبز حرف زدن همانطور که انتظار می رود در کشوری که تداعی کننده اشکال طبیعی رنگ مو است، در ژاپن باورها و خرافات عجیبی در مورد سنگ وجود رنگ مو دارد.

تقریباً در هر رنگ مو استانی سنگ های معروفی وجود تمام دکلره مو دارند که قرار رنگ مو است مقدس یا تسخیر کراتینه مو شده باشند یا دارای قدرت های معجزه آسایی باشند، مانند سنگ زنان در معبد هاچیمان در کاماکورا، و سشو-سکی، یا سنگ مرگ ناسو، و ثروت- بالیاژ مو دادن سنگ در انوشیما، که زائران به آن احترام می گذارند. حتی افسانه‌هایی وجود رنگ مو دارد که سنگ‌ها حساسیت آشکاری تمام دکلره مو دارند.

  نمونه رنگ مو با قهوه

مانند سنت سنگ‌های تکان بالیاژ مو دادن که در برابر دایتا راهب تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، وقتی او کلام پروتئین تراپی مو بودا را برای آنها موعظه بیبی لایت مو کرد. یا درنگ مو استان برنگ مو استانی از کوجیکی، که امپراتور او جین، در حالی که به کراتینه مو شدت مست پروتئین تراپی مو بود، “با عصای اوت خود سنگ بزرگی را در وسط جاده اوهوساکا کوبید، که در نتیجه آن سنگ فرار بیبی لایت مو کرد.” [2] اکنون سنگ ها به دلیل زیبایی خود ارزش زیادی تمام دکلره مو دارند.

و سنگ های بزرگ انتخاب کراتینه مو شده برای شکل آنها ممکن رنگ مو است ارزش زیبایی شناختی صدها دلار داشته باکراتینه مو شد. و سنگ های بزرگ اسکلت یا چارچوب را در طراحی باغ های قدیمی ژاپنی تشکیل می دهند. نه تنها هر سنگی با توجه به بیان خاص فرم انتخاب می نانو کراتین مو شود، بلکه هر سنگی در باغ یا اطراف محل نام جداگانه و جداگانه خود را رنگ مو دارد که نشان دهنده هدف یا وظیفه تزئینی آن رنگ مو است.

رنگ موی کرم گلبهی : اما من می توانم فقط کمی، بسیار اندک، از افسانه های عامیانه یک باغ ژاپنی به شما بگویم. و اگر می خواهید در مورد سنگ ها و نام آنها و در مورد فلسفه باغ ها بیشتر بدانید، مقاله منحصر به فرد آقای کاندر در مورد هنر باغبانی منظر در ژاپن [3] و کتاب زیبای او در مورد هنر ژاپنی گل و گیاه را بخوانید.

  رنگ مو دخترانه برای پوست سفید

تزیین؛ و همچنین فصل کوتاه اما جذاب در باغ ها، در خانه های ژاپنی مورس. [4] ثانیه 3 هیچ تلاشی برای ایجاد یک منظره غیرممکن یا کاملا ایده آل در باغ ژاپنی انجام نمی نانو کراتین مو شود. هدف هنری آن کپی بیبی لایت مو کردن صادقانه از جاذبه های یک منظره واقعی و انتقال تصور واقعی رنگ مو است که یک منظره واقعی ارتباط برقرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بنابراین یک عکس و یک شعر رنگ مو است. شاید حتی بیشتر یک شعر باکراتینه مو شد تا یک عکس. زیرا همانطور که مناظر طبیعت، در جنبه های مختلف آن، ما را با احساسات شادی یا وقار، تلخی یا شیرینی، زور یا آرامش تحت تاثیر قرار می دهد، بازتاب واقعی آن در تلاش باغبان منظر نیز باید نه تنها ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تصور زیبایی، اما خلق و خوی در روح. باغبانان بزرگ و قدیمی منظره، آن راهبان پروتئین تراپی مو بودایی که برای اولین بار این هنر را به ژاپن معرفی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

متعاقباً آن را به یک علم تقریباً پنهانی توسعه بالیاژ مو دادند، نظریه خود را بسیار دورتر از اینها ارائه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها امکان بیان درس های اخلاقی در طراحی باغ و ایده های انتزاعی مانند عفاف، ایمان، تقوا، محتوا، آرامش و سعادت همنوایی را فراهم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. از این رو باغ ها بر اساس شخصیت صاحب آن اعم از شاعر، جنگجو، فیلسوف یا کشیش ساخته می کراتینه مو شدند.

  رنگ موی نسکافه ای طبیعی

در آن باغ‌های برنگ مو استانی (افسوس که این هنر تحت تأثیر پژمردگی ذائقه کاملاً رایج غربی در حال سپری کراتینه مو شدن رنگ مو است) هم حال و هوای طبیعت و هم برخی تصورات نادر شرقی از حال و هوای انسان بیان می‌کراتینه مو شد. من نمی‌دانم که تقسیم‌بندی اصلی باغ من به دنبال چه احساسات انسانی پروتئین تراپی مو بود. و کسی نیست که به من بگوید کسانی که توسط آنها ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ موی کرم گلبهی : نسل های طولانی پیش، در انتقال ابدی ارواح از دنیا رفتند. اما به عنوان شعری از طبیعت، نیازی به مفسر نرنگ مو دارد. بخش جلویی زمین، رو به جنوب را اشغال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و همچنین از غرب تا لبه تقسیم شمالی باغ امتبالیاژ مو داد می یابد، که بخشی از آن توسط یک ساختار حصار کنجکاوی از آن جدا کراتینه مو شده رنگ مو است. سنگ های بزرگی در آن وجود رنگ مو دارد که به کراتینه مو شدت خزه کراتینه مو شده اند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱