نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره

رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره : و با تاریکی سکوتی فرود آمد که پس از صدای انفجار و ریزش آوار، سکوت مرگ به نظر می رسید. هال برای چند لحظه مات و مبهوت ایستاد. او جریانی از مردان و پسران را دید که از شکن می ریزند.

رنگ مو : او بهای بازار را برای آنها پرداخت، اینطور نیست؟ او بهای بازار را برای سیرنگ مو استمداران پرداخت. در شهر وسترن، خانمی را می‌شناسم که زمانی که زمین‌های مدرسه را از ایالت می‌خرید، کمیسر مدرسه پروتئین تراپی مو بود – زمین‌هایی که به زغال سنگ معروف پروتئین تراپی مو بودند. او برای هر جریب سه دلار می‌پرداخت، و همه می‌دانستند که ارزش آنها سه هزار دلار رنگ مو است.» کاتن گفت: «خب، اگر سیرنگ مو استمداران را نخرید.

رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره

رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره : اما، کاتن، فرض کنید کسی قرار پروتئین تراپی مو بود ایده جدیدی را در ذهن خود قرار دهد. فرض کنید یکی به آنها می‌گفت: اموال را خراب نکنید، آنها را سامبره مو بگیرید! “” دیگری خیره کراتینه مو شد. “آنها را بگیر! پس این تصور شما از اخلاق رنگ مو است!» “این امر اخلاقی تر از روشی رنگ مو است که پیتر در ابتدا آنها را به دست آورد.” “این چه روشی رنگ مو است؟” مارشال با ظاهری خشمگین خورنگ مو استار کراتینه مو شد.

یک صبح خوب از خواب بیدار می شوید و متوجه می شوید که شخص دیگری آنها را خریده رنگ مو است. اگر دارایی داری، باید از آن محافظت کنی.» هال گفت: «پنبه، شما وقت خود را به پیتر پیر می‌فروشید، اما مطمئناً ممکن رنگ مو است بخشی از مغزتان را نگه دارید! کافی رنگ مو است به چک حقوق ماهانه خود نگاه کنید و متوجه شوید که شما نیز برده مزدی لایت و هایلایت مو هستید، نه بهتر از معدنچیانی که از آنها نفرت دارید.

  رنگ مو دخترانه صورتی

دیگری لبخند زد. اعتراف می کنم: «چک من ممکن رنگ مو است بزرگتر باکراتینه مو شد. اما من به این موضوع پی برده ام، و فکر می کنم زمان راحت تری نسبت به شما برهم زنندگان دارم. من تاپ داگ لایت و هایلایت مو هستم و انتظار دارم در اوج بمانم.” «خب، کاتن، با توجه به این دیدگاه از زندگی، تعجب نمی‌کنم که گهگاهی مست می‌شوی. سگ جنگی، بدون ایمان و انسانیت در هیچ کجا! فکر نکنید دارم به شما تمسخر می کنم.

رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره : من از ته دل با شما صحبت می کنم. من نه آنقدر جوان لایت و هایلایت مو هستم و نه آنقدر احمق که جنبه دعوای سگی به من جلب ننانو کراتین مو شود. اما چیزی در یک هموطن وجود رنگ مو دارد که اصرار رنگ مو دارد او همه سگ نیست. او حداقل امکان چیزی بهتر را رنگ مو دارد. این سگ های بیچاره را که در داخل کوه عرق می کنند، هر ساعت از شبانه روز جان خود را به خطر می اندازند تا برای من و شما ذغال سنگی فراهم کنند تا ما را گرم نگه تمام دکلره مو دارند.

تا چرخ های صنعت را در حرکت نگه داریم -» بخش 25. این آخرین کلماتی پروتئین تراپی مو بود که هال به زبان آورد. آنها کلمات به اندازه کافی واضح پروتئین تراپی مو بودند، اما وقتی او به تصادف نگاه بیبی لایت مو کرد، به نظر او یک تصادف منحصر به فرد پروتئین تراپی مو بود. زیرا در حالی که او در آنجا نشسته پروتئین تراپی مو بود و صحبت می بیبی لایت مو کرد، این اتفاق افتاد که سگ های بیچاره در داخل کوه در میان یکی از آن تجربه هایی پروتئین تراپی مو بودند که عاشقانه و وحشت معدن زغال سنگ را ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو فانتزی روی دکلره

یکی از پسرانی که بر خلاف قانون کار کودکان به صورت زیرزمینی به کار گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، مشغول به هم ریختن وظیفه خود پروتئین تراپی مو بود. او یک «پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده» پروتئین تراپی مو بود که وظیفه اش این پروتئین تراپی مو بود که چوبی را به چرخ ماشینی که در آن بارگذاری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود فرو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا آن را نگه رنگ مو دارد. و او یک بچه کوچک پروتئین تراپی مو بود، و ماشین در حال حرکت پروتئین تراپی مو بود که او تلاش بیبی لایت مو کرد. او را به دیوار کوبید – و به این ترتیب باری از زغال سنگ به سمت پایین می‌ریخت و 12 مرد خیلی دیر تعقیب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

با سرعت گرفتن، دور یک منحنی چرخید و از مسیر پرواز بیبی لایت مو کرد، به الوارها برخورد بیبی لایت مو کرد و آنها را شل بیبی لایت مو کرد. همراه با الوارها بارانی از غبار زغال سنگ آمد که برای چندین دهه در این کاربیبی لایت مو کردهای قدیمی انباشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و در همان زمان یک سیم چراغ برق آمد که با تماس با ماشین جرقه ایجاد بیبی لایت مو کرد. و به این ترتیب پروتئین تراپی مو بود که هال، در حال گفتگو با مارشال، ناگهان به جای شنیدن، غرشی کر کننده را احساس بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی سرمه ای تیره با دکلره

رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره : او احساس بیبی لایت مو کرد که هوای اطرافش به یک موجود زنده تبدیل می نانو کراتین مو شود که ضربه ای قوی به او وارد بیبی لایت مو کرد و او را صاف روی زمین پرتاب بیبی لایت مو کرد. پنجره‌های اتاق در یک دوش شیشه‌ای به سمت او کوبیدند و گچ سقف در یک دوش دیگر روی سرش فرود آمد. وقتی خودش را بلند بیبی لایت مو کرد، نیمه حیرت زده، مارشال را دید، آن هم روی زمین. این دو اهل گفتگو با چشمانی وحشت زده به هم خیره کراتینه مو شدند.

حتی وقتی خم می‌کراتینه مو شدند، تصادفی بالای سرشان رخ بالیاژ مو داد و نیمی از سقف اتاق به سمت آنها آمد و یک تکه چوب بزرگ به آن چسبیده پروتئین تراپی مو بود. همه چیز در مورد آنها سقوط های دیگری پروتئین تراپی مو بود، گویی پایان جهان فرا رسیده رنگ مو است. آنها به سختی روی پاهای خود ایستادند و با عجله به سمت در رفتند و در را باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، درست زمانی که یک تکه چوب دندانه دار پیاده رو جلوی آنها را شکست.

دوباره برگشتند و گفتند: «به داخل سرداب!» مارشال گریه بیبی لایت مو کرد و راه را به سمت پله های پشتی هدایت بیبی لایت مو کرد. اما قبل از اینکه از این پله ها پایین بیایند، متوجه کراتینه مو شدند که تصادف متوقف کراتینه مو شده رنگ مو است. “چیه؟” هال در حالی که ایستاده پروتئین تراپی مو بودند نفس نفس زد. دیگری گفت: انفجار مین. و بعد از چند ثانیه دوباره به طرف در دویدند. اولین چیزی که دیدند ستون وسیعی از غبار و دود پروتئین تراپی مو بود که بالای سرشان به آسمان بلند کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  بوتاکس مو و رنگ مو

در برابر چشمان مبهوت آنها پخش کراتینه مو شد تا اینکه همه چیز را در مورد آنها شب بیبی لایت مو کرد. هنوز بارانی از آوارهای خفیف بر روستا می بارید. همانطور که آنها خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و به آنها فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به یاد می آوردند که اوضاع قبل از این چگونه به نظر می رسید ، آنها متوجه کراتینه مو شدند که خانه شماره یک ناپدید کراتینه مو شده رنگ مو است. “منفجر کراتینه مو شد، به خدا!” مارشال فریاد زد. و آن دو به خیابان دویدند و به بالا نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره : دیدند که بخشی از ساختمان ویران کراتینه مو شده از پشت بام زندان بالای سرشان افتاده رنگ مو است. اکنون باران آوار متوقف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما ابرهای غباری وجود داشت که دو مرد را سیاه پوش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. ابرها بدتر کراتینه مو شدند تا جایی که به سختی می توانستند راه خود را ببینند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱