نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو مش

انواع رنگ مو مش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو مش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو مش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو مش : برخی از اصلاحات ساده که انگلیسی ها به دست آورده اند. مانند الغای سوتی و بهپروتئین تراپی مو بود وضعیت کودکان بیوه. اما تأثیر آنها بر توده عظیم مردم بسیار اندک پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

رنگ مو : فقیرترین صنعتگران هنرمندانی اصیل لایت و هایلایت مو هستند و کار آنها زیبایی و پایانی را تنها در آثار بالاترین طراحان کشورمان می توان یافت. در یک فصل از بخش مربوط به ژاپن، من به این نظریه مبتکرانه پرداخته‌ام که نشان می‌دهد این فداکاری آنها به باغ رنگ مو است که باعث کراتینه مو شده ژاپنی‌ها با گام‌های بزرگی که در بیست سال گذشته در تجارت و فتوحات برداشته‌اند، خراب نشوند.

انواع رنگ مو مش

انواع رنگ مو مش : بلکه در سراسر کشور عمومیت داشت. اینجا نیز مردمی لایت و هایلایت مو هستند که آنقدر به فرهنگ زیبایی پایبند لایت و هایلایت مو هستند که صدها مایل را برای دیدن جشن‌های سالانه گل داوودی و گل‌های دیگر سفر می‌کنند. و اینجا مردمی لایت و هایلایت مو هستند که چنان به هنر برای هنر پایبند لایت و هایلایت مو هستند که حتی افراد فقیر و بی‌سواد باغچه‌های کوچکی در حیاط‌های پشتی و خانه‌های خود تمام دکلره مو دارند که ذائقه‌ای ظریف را در معماری و دکوراسیون نشان می‌دهد.

برای گرفتن جایگاه اصلی [xv]در میان قدرت های جهان بدون هیچ مبارزه مقدماتی، دستاوردی رنگ مو است که ممکن رنگ مو است سر هر قومی را برگرداند. با این حال، این بهره‌برداری به سادگی ژاپنی‌ها را تأیید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آموزش ملی آنها به این موفقیت منجر کراتینه مو شده رنگ مو است که سایر کشورها تنها با صرف سال‌ها کار و مطالعه به دست آورده‌اند.

  رنگ مو قرمز تیره

وقتی احترامی را که همه در ژاپن به مقبره چهل و هفت رونین نشان می دهند، می بینید، احساس می کنید که اینجا نیروی معنوی وجود رنگ مو دارد که در همه کشورهای اروپایی وجود نرنگ مو دارد. در اینجا چیزی وجود رنگ مو دارد، چه آن را وفاداری، چه میهن‌پرستی یا تعصب، که حتی زنان و کودکان ژاپنی را مشتاق می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا تمام آنچه را که برایشان عزیزتر از همه در قربانگاه کشورشان رنگ مو است، قربانی کنند.

کمتر از وفاداری آنها قابل توجه نیست، حسن نیت ژاپنی ها رنگ مو است که سفر در کشورشان را لذت بخش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حتی مردم فقیر و نادان کشور نیز در روابط متقابل خود ادبی نشان می دهند که به متمدن ترین نژاد افتخار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در حالی که همه نسبت به خارجی ها ادب و ملاحظه ای نشان می دهند که غالباً با بی حوصلگی و توهین از طرف گردشگران و ساکنان خارجی جبران می نانو کراتین مو شود.

ژاپن. یکی دیگر از ویژگی های زندگی ژاپنی که نمی تواند غریبه ها را تحت تأثیر قرار دهد، وزن کمی رنگ مو است که به ثروت بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود. طبقه حاکم و افراد ثروتمند در روابط خود با خارجی ها به تمام اشکال متعارف پایبند لایت و هایلایت مو هستند. اما در میان خود سادگی زندگی اجتماعی آنها بسیار جذاب رنگ مو است. کاربیبی لایت مو کردهای دقیق ناشناخته رنگ مو است.

  مدل رنگ مو شیک

انواع رنگ مو مش : تغییر در لباس، که لباس زنانه را به عنوان یکی از هزینه های خانواده در هر کشور اروپایی تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، غیر ضروری رنگ مو است. برخی از ثروتمندان ژاپنی اکنون در خانه های خود که تا حدودی از طرح های اروپایی الگوبرداری کراتینه مو شده رنگ مو است، پول ولخرجی می کنند. اما در اصل، خانه های مسکونی، حتی افراد ثروتمند، بسیار ساده و بی تکلف رنگ مو است.

این خانه‌ها مملو از ظروف چینی، یشم، نقاشی‌ها و چاپ‌های گران‌قیمت لایت و هایلایت مو هستند، اما هیچ نمایشی صرفاً برای نمایش گنجینه‌های هنری وجود نرنگ مو دارد. [xvi]در مانیل، گردشگر آمریکایی فرصت خوبی رنگ مو دارد تا آنچه را که هموطنانش انجام بالیاژ مو داده اند با آنچه بریتانیایی ها در بنادری مانند هنگ کنگ و سنگاپور انجام بالیاژ مو داده اند، مقایسه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بدون شک طرح انگلیسی بازده مالی بیشتری را نشان خواهد بالیاژ مو داد، اما با بی‌توجهی خودخواهانه به منافع بومیان انجام می‌نانو کراتین مو شود که دره یک آمریکایی را به هم می‌زند. مرد انگلیسی به حفظ شکاف گسترده بین طبقات مسلط و فروتن معتقد رنگ مو است. او معتقد نیست که بومی را طوری تربیت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند می تواند از طبقه ای که در آن متولد کراتینه مو شده رنگ مو است بلند نانو کراتین مو شود.

  بهترین رنگ مو برای موی کوتاه

طرح آمریکایی در فیلیپین تشویق توسعه شخصیت و کارآمدی در هر کجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. و نتیجه این رنگ مو است که بسیاری از مناصب عمومی برای مردانی باز رنگ مو است که ده سال پیش وحشی‌های سر شکار پروتئین تراپی مو بودند. بالاتر از همه چیزهای دیگر در فیلیپین، همانطور که در پاناما نشان بالیاژ مو دادیم، ثابت بیبی لایت مو کرده‌ایم که آب و هوای گرمسیری نباید ناسالم باکراتینه مو شد.

انواع رنگ مو مش : ما از مانیل وبا، تب زرد و طاعون ببونیک – سه آفتی که زمانی آن را در مشرق زمین ترسناک می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، بیرون رانده ایم. این، با تامین آب فراوان، وقتی که آن را با سیستم فاضلاب غیربهداشتی هنگ کنگ و سنگاپور مقایسه کنیم، دستاوردی رنگ مو است که مایه افتخار رنگ مو است. بخش کوچکی از امپراتوری بزرگ چین که توانستم آن را ببینم.

تصور واضحی از فعالیت و اشتیاق مردم در گسترش دکترین‌های جدید جمهوری‌خواه به من بالیاژ مو داد. روشی که چیزهای قدیمی کنار گذاشته کراتینه مو شده و آداب و رسوم جدید اتخاذ کراتینه مو شده تقریباً مانند یک معجزه به نظر می رسد. تصور کنید که یک مردم تمام روش‌های امتحانی خود را که برای خدمات کشوری به رسمیت شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

همراه با صف‌ها، کلاه‌ها و کفش‌هایشان کنار می‌گذارند. همه مقامات پیش‌بینی بیبی لایت مو کرده‌اند که چین قرن‌هرنگ مو است که همان تغییراتی را که ژاپنی‌ها در یک نسل ایجاد بیبی لایت مو کرده‌اند نشان می‌دهد. اما وقایع اخیر ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ژاپن در رقابت برای پیشرفت از همسایه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند خود پیشی خواهد گرفت. چه عمیق[xvii]رنگ مو استقامت و ظرفیت کاری مردم عادی هر بازدید کننده ای را تحت تاثیر قرار می دهد.

  رنگ مو مش یاسی

کارگران خستگی ناپذیر این چینی ها لایت و هایلایت مو هستند، چه برای خودشان کار کنند و چه برای اروپایی ها. چیزی که آنها قادر به انجام آن با ماشین آلات صرفه جویی در کار خواهند پروتئین تراپی مو بود، هیچکس نمی تواند پیش بینی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یقیناً اگر روش‌های مدرن کار را بپذیرند، با همان شور و شوقی که روش‌های جدید حکومتی را در پیش گرفته‌اند.

بازارهای دنیا از محصول این چهارصد میلیون به هم می‌خورد. چین امروز در حال دگرگونی رنگ مو است – نوسان، گسترده، که تنها به واسطه ظرفیت مردمی منحصربه‌فرد برای جذب ایده‌های جدید محدود کراتینه مو شده رنگ مو است. در هند تضاد با چین و ژاپن عالی رنگ مو است. اینجا یک تمدن قدیمی رنگ مو است که بر پایه کرنگ مو است بنا کراتینه مو شده رنگ مو است: اینجا مردمان زیادی لایت و هایلایت مو هستند اما همه به پرستش نظامی پیوسته اند که می گوید پسر باید راه پدر را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو مش : که نمی توان با غریبه ای از طبقه دیگر نان شکست تا او و قبیله اش نجس شوند. هیچ چیز وحشتناک تر از این سیستم کرنگ مو است هندی تصور نکراتینه مو شده رنگ مو است، با این حال این سیستم در برابر نیروی یادگیری خارجی ایستاده رنگ مو است و احتمالاً برای قرن های آینده به مهار توسعه بومیان هند ادامه خواهد بالیاژ مو داد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱