نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بوتاکس طبیعی مو در خانه

بوتاکس طبیعی مو در خانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس طبیعی مو در خانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس طبیعی مو در خانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس طبیعی مو در خانه : اما من جلسه را رد بیبی لایت مو کردم و بلافاصله با او به کلیسای آفریقا رفتم، جایی که برادران رنگین پوست در حال برگزاری جلسه پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : بالیاژ مو داداش ال. از در نگاه بیبی لایت مو کرد و اولین کسی که دید هریس پروتئین تراپی مو بود. وقتی لوگن با لحنی نسبتاً سرزنش‌کننده و هیجان‌زده گفت: “تو اینجا چه کار می‌کنی، به تو نگفتم که به کانادا بروی؟ نمی‌دانی آنها دنبالت می‌گردند؟” او را صدا زدند.

بوتاکس طبیعی مو در خانه

بوتاکس طبیعی مو در خانه : یا می خواهیم او را باکس کنیم تا او را بفرستیم. به سمت کانادا. بالیاژ مو داداش L. در سالن را باز بیبی لایت مو کرد و او را معرفی بیبی لایت مو کرد. اما او چنان ترسیده پروتئین تراپی مو بود که در ابتدا همسرش را نشناخت، تا اینکه او او را جیمز صدا بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بوتاکس مو

و با ما بیا، ما از تو مراقبت خواهیم بیبی لایت مو کرد.” بیچاره در این زمان کاملاً ترسیده پروتئین تراپی مو بود و واقعاً فکر می بیبی لایت مو کرد که تحت تعقیب قرار گرفته رنگ مو است. نزدیک به یک مایل او را به هتلی که همسرش در آنجا منتظرش پروتئین تراپی مو بود بردیم، و او را همچنان در این تصور باقی گذاشتیم که تحت تعقیب رنگ مو است و ما او را به مکانی امن می بریم.

بوتاکس طبیعی مو در خانه : زمانی که آنها ملاقات بسیار شادی داشتند. او اکنون خدمتکار خانواده من رنگ مو است و کار رنگ مو دارد و خوب کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با او می رود.

  مدل موی بوتاکس شده

لینک مفید : مدل های رنگ مو امبره

ما تمام تلاش خود را برای آنها انجام خواهیم بالیاژ مو داد و خواندن و نوشتن را به آنها یاد خواهیم بالیاژ مو داد و سعی خواهیم بیبی لایت مو کرد آنها را در شرایطی قرار دهیم که از خودشان مراقبت کنند.

بوتاکس طبیعی مو در خانه : دیشب لوگوئن جلسه خوبی در تابرناکل من داشت و مجموعه خوبی برای مبارزه با فراریان درست بیبی لایت مو کرد. خوشحال می شوم از شما و خانواده ی مهربانتان که مرا بسیار به یاد تمام دکلره مو دارند، بشنوم. باور کن واقعا مال توست، L.D. منسفیلد. آقا و خانم هریس مایلند با سپاس از شما و شما یاد شوند.

لینک مفید : رنگ موی امبره طلایی

بنجامین پینی گزارش بالیاژ مو داد که او از شهرستان بالتیمور، مریلند، جایی که تحت فرمان مری هاوکینز نگهداری می کراتینه مو شد، آمده رنگ مو است. او ادعا بیبی لایت مو کرد که دلیل بسیار جدی برای شکایت رنگ مو دارد.

[botox]

بوتاکس طبیعی مو در خانه : که او برای مدت طولانی با او بدرفتاری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و اخیراً تهدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که او را به گرجستان می فروکراتینه مو شد.

لینک مفید : تکنیک ایرتاچ در رنگ مو

برادران و خواهرانش همه فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، اما او قصد داشت اگر بتواند به خودش کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، این کار را نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مصائبی که از او خورنگ مو استه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود چشمانش را باز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و او همچنان در انتظار واگن راه آهن زیرزمینی ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

  بوتاکس مو و کراتینه

بوتاکس طبیعی مو در خانه : در حالی که مشتاقانه می خورنگ مو است با تمام سرعت ممکن به شمال سفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او کمی صبر بیبی لایت مو کرد، قبل از اینکه در راه پروتئین تراپی مو بود، در سختی ها درست رنگ مو است.

لینک مفید : بوتاکس مو در بارداری ضرر رنگ مو دارد

اما او به سلامت رسید و با خوشحالی مورد رنگ مو استقبال قرار گرفت. او تصور بیبی لایت مو کرد که معشوقه‌اش در حیرت و گیجی، مانند آنچه ممکن رنگ مو است از آن لذت ببرد، آیا می‌تواند از کانادا یا جایی امن به او نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بوتاکس طبیعی مو در خانه : با این حال، او آرزوی بدی برای او نداشت، اما بسیار مصمم پروتئین تراپی مو بود که دیگر نمی خواهد با او کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنیامین بیست ساله، رنگ پوست تیره، اندازه معمولی، ظرفیت ذهنی، با در نظر گرفتن فرصت ها خوب پروتئین تراپی مو بود. جان اسمیت پسری زرد رنگ، نوزده ساله، هیکل تنومند، با هوش مشخص پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو ریزش میاره

او خیابان دکتر آبراهام را مسئول رفتار با او به عنوان یک برده می دانست. دکتر در منطقه مارشال، شهرستان هارفورد، مریلند زندگی می بیبی لایت مو کرد. جان صریحاً به اعتبار دکتر اعتراف بیبی لایت مو کرد که «خوردن، نوشیدن و پوشیدن فراوان رنگ مو دارد»، با این حال اعلام بیبی لایت مو کرد که حاضر نیست برده بماند، او اهداف بالاتری رنگ مو دارد.

  عوارض بوتاكس مو

بوتاکس طبیعی مو در خانه : او می خورنگ مو است فراتر از این شرط باکراتینه مو شد. جوان غلام روشن فکر گفت: «رفتم، چون می خورنگ مو استم کشور را ببینم، اگر مرا در قندیل نگه می داشت، نمی ماندم». جان گفت: “آنها هر چیزی به من گفتند – به من گفتند که از اربابم اطاعت کنم.

لینک مفید : ترکیب رنگ مو برای امبره

اما من اهمیتی نبالیاژ مو دادم. من برای دیدن کتاب مقدس می روم.” اندرو جکسون از نزدیکی سیسیل، دلاور، جایی که مالک آن مردی پروتئین تراپی مو بود به نام توماس پالمر، که صاحب هفت یا هشت نفر دیگر پروتئین تراپی مو بود، بیرون آمد.

بوتاکس طبیعی مو در خانه : آداب او به هیچ وجه مورد قبول اندرو نپروتئین تراپی مو بود. او کاملاً “پرهیجان” پروتئین تراپی مو بود و در یکی از حملات خود خطرناک پروتئین تراپی مو بود. اگرچه اندرو فقط بیست و سه سال داشت، اما فکر می بیبی لایت مو کرد که پالمر قبلاً بسیار بیشتر از آنچه که حقش پروتئین تراپی مو بود خدمات ارزشمند او را دریافت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و تصمیم گرفت که اگر او (رنگ مو استاد) روزی تلاش بیبی لایت مو کرد او را دستگیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : نانو کراتین یا بوتاکس مو

کاری کن که طولانی ترین روزی که زندگی بیبی لایت مو کرده یادش بیاد. ویلیام هیوز یک “قطعه دارایی” ساحل شرقی متعلق به دانیل کاکس پروتئین تراپی مو بود.

  مرکز بوتاکس مو در تهران

بوتاکس طبیعی مو در خانه : ویلیام بسیاری از کارهای تاریک برده داری را دیده پروتئین تراپی مو بود و ذهنش کاملاً در برابر این سیستم قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود. درست رنگ مو است، او فقط بیست و دو سال زیر پاشنه رنگ مو استادش پروتئین تراپی مو بود، اما همین کافی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ مو مش امبره

وسلی ویلیامز، هنگام ورود از واریک، مریلند، شهادت بالیاژ مو داد که در دست مردی به نام جک جونز پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که تقریباً روزانه شلاق و غذای کمی از او دریافت می‌بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. جونز به اصطلاح صاحب او پروتئین تراپی مو بود. این تازیانه های مداوم روحیه آزادی را در وسلی به حدی برانگیخت که او مجبور کراتینه مو شد برای جان خود فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بوتاکس طبیعی مو در خانه : او مادرش (یک زن آزاد) و یک خواهرش را در برده داری رها بیبی لایت مو کرد. روزانا جانسون با نام مستعار کاترین بژ. نقطه‌ای که روزانا با وحشت به آن می‌نگریست و به‌عنوان برده در زیر مردی به نام دکتر رنگ مو استریت رنج می‌برد.

لینک مفید : امبره مو در منزل

نزدیک صخره دیر کریک، در شهرستان هارفورد، مریلند پروتئین تراپی مو بود. در تاریکی که برده‌داری معمولاً «سیاه‌پوستان آزاد» را در بند نگه می‌داشت، مدت زیادی طول کشید تا روزانا ببیند که او و نژادش چقدر وحشیانه مورد ظلم و ستم قرار می‌گیرند و زمین‌گیر می‌شوند.

  چگونه بوتاکس مو خانگی درست کنیم

بوتاکس طبیعی مو در خانه : مجبور به انجام کار نامناسب – محروم از تحصیل. موظف به دریافت کاف، لگد، و نفرین پیر یا جوان رنگ مو است که ممکن رنگ مو است به طور اتفاقی برای آنها عنوانی داشته باکراتینه مو شد. اما وقتی وضعیت واقعی خود را دید، راضی نکراتینه مو شد تا اینکه خود را در راه آهن زیرزمینی یافت.روزانا حدود سی سال سن داشت، رنگ تیره، قد متوسط ​​و باهوش پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو ریزش میاره

او دو برادر و پدرش را پشت سر گذاشت. کمیته او را به شمال فرستاد. از آلبانی رز برای پرس و جو از دوستان خاص، و تشکر از کسانی که به او کمک بیبی لایت مو کرده اند.

بوتاکس طبیعی مو در خانه : نامه نوشت – به شرح زیر: آلبانی، 30 ژانویه 1858. خانم ویلیام رنگ مو استیل: – من می نشینم تا برای شما جملاتی را برای گفتن بیان کنم.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱