نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بوتاکس مو در خانه

بوتاکس مو در خانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس مو در خانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس مو در خانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

14 ژانویه 2024

بوتاکس مو در خانه : تا جایی که می توانید به من اطلاع دهید. اسمالوود گزارش بالیاژ مو داد که او از میلز الیکات، مریلند آمده رنگ مو است.

رنگ مو : ساموئل سایمونز که در تمام مدتی که او را در اختیار داشت با او «بد» رفتار می‌بیبی لایت مو کرد، در تمام زندگی‌اش از آزادی‌اش منع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بنابراین، او خود را متقاعد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که میلز الیکات محله ای فقیر برای مرد رنگین پوستی رنگ مو است که آزادی خود را می خواهد، و تمام مریلند بهتر از این نیست.

بوتاکس مو در خانه

بوتاکس مو در خانه : همانطور که شما این را دریافت کنید. عشق من به خانم هنوز من برای آن مقالات بسیار متعهد لایت و هایلایت مو هستم. من به خانم جورج عشق می ورزم و از روزان جانسون او بسیار سپاسگزارم که در خیابان دکتر وقتی نامه را جشن می گیرید.

لینک مفید : بوتاکس مو

شما گله جان اسمیت یا بنگرنین پینا من به آنها نامه های سنت دارم اما از آنها خبر دارم جان اسمیت توسط دوکر آبه رنگ مو استریت بنگرمین یکی از مری هاکینگز پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو در خانه : او فقط کمی از کانادا شنیده پروتئین تراپی مو بود، اما آنچه که شنید او را خوشحال بیبی لایت مو کرد. او نمی دانست که چگونه باید به آنجا برسد. زمزمه ای او را به راه آهن زیرزمینی نشان بالیاژ مو داد و به او گفت که نترس و سوار اولین قطار نانو کراتین مو شود. سام موضوع را با دقت بررسی بیبی لایت مو کرد و به این نتیجه رسید که این تنها راه خلاص کراتینه مو شدن رنگ مو است.

  مدت زمان انجام بوتاکس مو

لینک مفید : مراحل بوتاکس مو در خانه

متأسفانه مادر و دو برادرش در دستان سایمونز رها کراتینه مو شدند. هنری تاونسند از شهرستان کارولین، در نزدیکی مریلند فرار بیبی لایت مو کرد. نام صاحب مشهور او، طبق گفته های کشاورز پروتئین تراپی مو بود. تاونسند به خاطر جراحتی که در پشت برهنه‌اش از دستانش دریافت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو در خانه : گفت: هنری کینه‌ای بسیار سنگین علیه او داشت و تاونسند را برای مدت طولانی نگه خواهد داشت. پشت نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد و ترسناک ترین تصویر ارائه کراتینه مو شد. آن را به طور کامل در تمام جهات بریده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. روشن رنگ مو است که آتش آزادی بدون هیچ شور و شوقی معمولی در سینه این مادر برده شعله ور کراتینه مو شد.

لینک مفید : نحوه انجام بوتاکس سرد مو

وگرنه او هرگز با بار هفت فرزند جرأت نمی بیبی لایت مو کرد تا از جهنم بردگی بگریزد. آن ماریا حدوداً چهل سال سن داشت، خوش قیافه، خوش قیافه و دارای رنگ شاه بلوطی، قد متوسط ​​و هوش بالاتر از حد متوسط ​​پروتئین تراپی مو بود. رفتار او متواضعانه پروتئین تراپی مو بود، همانطور که انتظار می رفت.

[botox]

بوتاکس مو در خانه : از این واقعیت که او از پایین ترین اعماق برده داری دلاور بیرون آمد. در طول سقوط قبل از فرار، او شوهرش را در سخت ترین شرایط از دست بالیاژ مو داد: او در خانه فقیرانه مرد، یک دیوانه دیوانه. دو تا از فرزندانش را صاحبش از مادرشان گرفته پروتئین تراپی مو بود.

  مواد بوتاکس مو برزیلی

لینک مفید : بوتاکس مو و رنگ مو

طبق معمول برده داران، که چنان ذهن پدر بیچاره را تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد که او را به حالت جنون ناامیدکننده سوق بالیاژ مو داد. او از نظر قوانین دلاور «مردی آزاد» پروتئین تراپی مو بود، با این حال اجازه نداشت کمترین اختیار را بر فرزندانش اعمال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قبل از اینکه این دو کودک از مادرشان گرفته نانو کراتین مو شود.

بوتاکس مو در خانه : او اجازه داشت با شوهر و فرزندانش مستقل از اربابش زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از طریق برس وایت واش، وان شستشو و غیره از خود و آنها حمایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این امتیاز بدون شک مادر با انرژی مضاعف کار می بیبی لایت مو کرد، و رنگ مو استاد، به احتمال زیاد، تا حد زیادی برنده پروتئین تراپی مو بود، زیرا فرزندان در دوران نوزادی برای او هزینه ای نداشتند.

لینک مفید : بوتاکس گرم مو

اما هنگامی که آنها به اندازه کافی بزرگ کراتینه مو شدند تا بتوانند اجاره کنند یا قیمت های بالایی در بازار بیاورند، او دو تا از بهترین اجناس را رپروتئین تراپی مو بود و پدر ناتوان بلافاصله سوژه مناسبی برای خانه دیوانه کراتینه مو شد. اما مادر شجاع به خدا چشم دوخت و مصمم کراتینه مو شد صبورانه منتظر بماند تا در یک پروویدنس خوب راه برای فرار با فرزندان باقی مانده اش به کانادا باز نانو کراتین مو شود.

  طریقه بوتاکس مو چیست

بوتاکس مو در خانه : سال به سال او برای تهیه غذا و لباس برای بچه های کوچکش رنج می برد. بسیاری از اوقات هنگام بیرون رفتن برای انجام کارهای روزانه مجبور می کراتینه مو شد فرزندانش را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بدون اینکه بداند آیا در غیبت او قربانی آتش می شوند یا توسط ارباب برده می شوند.

لینک مفید : مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو

اما او ایمان خوبی داشت که در پرواز او را از ناامیدی دور نگه داشت. در قرعه‌کشی قبلی‌اش، او به ندرت زمزمه می‌بیبی لایت مو کرد، اما اعلام بیبی لایت مو کرد که یک روز پس از تولد اولین فرزندش، هرگز در بردگی آسوده نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. آرزوی رفتن به جایی از دنیا که بتواند کنترل و آسایش فرزندانش را در اختیار داشته باکراتینه مو شد.

بوتاکس مو در خانه : همیشه ایده غالب او پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. او گفت: «تقریباً قلبم را شکست، وقتی او آمد و بچه‌هایم را به محض اینکه آنقدر بزرگ کراتینه مو شدند که یک آب به من بدهند برد. با من و بچه ها فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما من نتوانستم او را به این فکر بیاندازم، او احساس نبیبی لایت مو کرد که می تواند، و بنابراین ماند، و با دل شکسته، دیوانه مرد.

لینک مفید : روش بوتاکس مو چیست

او ملکی در میلفورد داشت و جایی در ویکسبورگ داشت و بخشی از وقت خود را در آنجا می گذراند و مدتی را در میلفورد زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خدمتکاران به ویکزبورگ. اتفاقاً به موقع این خبر را شنیدم. اربابم از ترس اینکه ممکن رنگ مو است اتفاقی بیفتد می خورنگ مو است مرا در تاریکی نگه رنگ مو دارد.

  آیا بوتاکس مو در بارداری ضرر دارد

بوتاکس مو در خانه : ارباب من بسیار حیله گر رنگ مو است؛ او مردی قد بلند و باریک رنگ مو است با صورت صاف، سر کچل، موهای روشن، بینی بلند و تیز، بسیار سخت فحش می دهد و مشروب می خورد، بیوه رنگ مو است و ثروتمند رنگ مو است». در راه، مادر بیچاره، همراه با بچه های سفر بیبی لایت مو کرده اش، از ترس اینکه به آنها خیانت نانو کراتین مو شود، به کراتینه مو شدت نگران کراتینه مو شدند.

لینک مفید : مدت زمان انجام بوتاکس مو

اما خدا چیزهای بهتری برای او فراهم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. قدرت و امید او به زودی به طور کامل احیا کراتینه مو شد، و او به اندازه کافی خوش شانس پروتئین تراپی مو بود که در دستان ررنگ مو است قرار گرفت. کمک به چنین مادری لذت خاصی داشت.

بوتاکس مو در خانه : خوشحالم که به شما اطلاع دهم که خانم.جکسون و خانواده هفت فرزند جالبش، روز شنبه گذشته، سالم و با سلامت و روحیه به خانه من در سنت کاترینز رسیدند. تا امروز صبح که به تورنتو رفتند، با خرسندی صمیمانه برای آنها اتاق های راحتی فراهم بیبی لایت مو کردم.

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره عروس

من آنها را با نصف کرایه به آنجا رساندم و به توماس هنینگ، اسک و خانم دکتر ویلیس معرفی بیبی لایت مو کردم، با این اطمینان که در تورنتو بهتر از آنها در سنت کاترینز مراقبت خواهند کراتینه مو شد. ما آنقدر به ما مراجعه می کنیم که فکر می کنیم بهتر رنگ مو است برخی از آنها به جاهای دیگر منتقل شوند.

  قیمت انواع بوتاکس مو

بوتاکس مو در خانه : همسرم قبل از اینکه ما را ترک کنند به همه آنها لباس خوبی بالیاژ مو داد. جیمز هنری، یک پسر بزرگتر، فکر می کنم، در فاصله کمی از سنت کاترین رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱