نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بوتاکس مو نظرات

بوتاکس مو نظرات | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس مو نظرات را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس مو نظرات را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس مو نظرات : با توجه به توصیه آنها، او در شرایطی شروع به خدمت بیبی لایت مو کرد که در مقایسه با آن، رژیم غذایی، کار و راحتی یک ندامتگاه معمولی مجلل پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : غذای اصلی که به بردگان در مزرعه اجازه می‌بالیاژ مو داد شامل مشروب قابلمه‌ای پروتئین تراپی مو بود که گوشت خوک در آن پخته می‌کراتینه مو شد، همراه با نان هندی. تنها نگاهی به آنچه او در طول اقامت کوتاه خود در مزرعه تجربه بیبی لایت مو کرد، کافی رنگ مو است.

بوتاکس مو نظرات

بوتاکس مو نظرات : در میدانی که جان به همراه تعبالیاژ مو دادی دیگر کار می بیبی لایت مو کرد، تپه ای ایستاده پروتئین تراپی مو بود که بارها و بارها مجبور پروتئین تراپی مو بودند از آن بالا بروند، با بارهایی بر پشت، و ناظر در پاشنه پا، با شلاق در دست، گهگاه در ابتدا یک ضربه را می زد.

لینک مفید : بوتاکس مو

جان قبل از رسیدن به مقصد موفق کراتینه مو شد دست و پایش را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به سمت جنگل فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سه روز مخفی ماند. یکی دو بار مخفیانه موفق کراتینه مو شد با مادرش و یکی از خواهرانش مصاحبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او را متقاعد بیبی لایت مو کرد که نزد رنگ مو استادش بازگردد.

بوتاکس مو نظرات : و سپس دیگری؛ برای ادامه بالیاژ مو دادن، حداکثر رنگ مو استقامت بدنی مشمول مالیات پروتئین تراپی مو بود. جان، اگرچه مرد جوانی تنومند پروتئین تراپی مو بود، و هرگز شرایط دیگری جز بندگی نمی دانست، با این حال خود را با موقعیت کنونی کاملاً نابرابر می دید.

  بهترین بوتاکس مو در تهران

لینک مفید : بوتاکس مو برای ریزش مو

گفت: تعجب بیبی لایت مو کردم. “برای دیدن مهارتی که همه با آن از تپه پرواز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.” “یک زن، کاملاً شهوت‌انگیز، که برای بیرون رفتن از خانه ناتوان پروتئین تراپی مو بود، در حال دویدن از تپه، سقوط بیبی لایت مو کرد.

بوتاکس مو نظرات : پس از یک لحظه او دوباره با قلم مو بر روی پشتش بلند کراتینه مو شد و یک ساعت بعد ناظر او را شلاق می‌زد.» ناظر با فریاد گفت: «نوبت من رسید.

لینک مفید : پروتئین تراپی و بوتاکس مو چیست

در همان زمان او با پوست گاو من را زد. “به او گفتم که تحمل نخواهم بیبی لایت مو کرد.” “عمو جورج واشنگتن پیر هرگز نتوانست هر روز شلاق بخورد.” پس پس از خدمت در این تنها چند روز، جان آخرین عهد رسمی خود را برای آزادی یا مردن عهد بیبی لایت مو کرد.

بوتاکس مو نظرات : و برای کانادا شروع بیبی لایت مو کرد. اگرچه او مجبور پروتئین تراپی مو بود با مشکلات بی شماری دست و پنجه نرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما سرانجام به پناهگاه مورد نظر رسید. او اهل یکی از شهرستان های پایین مریلند پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو تبادل

جان راضی نپروتئین تراپی مو بود که به تنهایی از این موهبت لذت ببرد، بلکه مانند یک عاشق واقعی آزادی، کسانی را که در پیوند با آنها لایت و هایلایت مو هستند به یاد می آورد، و به همین ترتیب قصد داشت یک “ماجراجویی” خطرناک در جنوب، در دستور سریع تحویل “خانواده” خود، انجام دهد.

  بوتاکس مو قیمت
[botox]

بوتاکس مو نظرات : همانطور که نامه پیوست نشان خواهد بالیاژ مو داد نامه شما را دریافت بیبی لایت مو کردم و از شنیدن اینکه حال همسر و خانواده شما خوب رنگ مو است خوشحال کراتینه مو شدم و امیدوارم همینطور ادامه یابد. خوشحالم که به شما اطلاع می دهم که این موضوع برای من خوب رنگ مو است.

لینک مفید : بوتاکس مو در خانه

همچنین آقای با این حال، از شما می خواهم نظر خود را با توجه به شرایط من برای من ارسال کنید. تصمیم خود را گرفته‌ام که بعد از خانواده‌ام ماجراجویی کنم و می‌خواهم از شما پاسخی بگیرم و سپس بدانم چگونه باید عمل کنم و سپس تمام اطلاعات مربوط به شروع آمدنم به خانه‌تان را برایتان ارسال می‌کنم.

بوتاکس مو نظرات : آقای هنوز هم باید خوشحال باشم که آبراهام هریس کجرنگ مو است، همانطور که باید به اندازه برادرانم از دیدن او خوشحال باشم. همسرش و مادر همسرم خواهر لایت و هایلایت مو هستند. همسر من متعلق به املاک السون بوردل رنگ مو است.

لینک مفید : بوتاکس مو باعث ریزش مو مینانو کراتین مو شود

همسر آبراهام متعلق به سام آدامز رنگ مو است. آقای هنوز نباید به من فکر کنید که این چند خط را برای شما نوشتم، زیرا تا زمانی که خانواده عزیزم را آزاد نکنم نمی توانم آرام بگیرم.

بوتاکس مو نظرات : من کمترین شکی ندارم اما می توانم بدون کمترین دردسر از آن عبور کنم. پس در حال حاضر دیگر از بنده حقیر تو نیست جان در قسمت های مختلف بدن فیلمبرداری کراتینه مو شده رنگ مو است.

  بهترین مرکز بوتاکس مو در تهران

لینک مفید : بوتاکس مو و رنگ مو استخر

جیمز به کمیته گفت که حدوداً چهل و سه سال سن داشته رنگ مو است، او به عنوان برده در شهرستان نلسون، کی. جیم گفت: «او (معشوقه) برای من مثل یک مادر پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو نظرات : من حدود شانزده ساله پروتئین تراپی مو بودم که او درگذشت؛ املاک مستقر کراتینه مو شد و من را در جنوب فروختند به مردی به نام وینسنت ترنر، یک مزرعه‌کار، و من انتظار دارم که بدترین مردی که تا به حال خورشید بر آن تابیده رنگ مو است. به قتل رسید؛ دویست ضربه شلاق برای او فقط یک وعده پروتئین تراپی مو بود. او حدود سیصد برده داشت.

لینک مفید : زمان بوتاکس مو

من تا زمان مرگ ترنر با او زندگی بیبی لایت مو کردم. پس از مرگ او هنوز با بیوه او، خانم ویرجینیا ترنر، در مزرعه زندگی می بیبی لایت مو کردم. حدود دوازده سال پیش (قبل از فرار جیم) او با آقای چارلز پارلانژ ازدواج بیبی لایت مو کرد، “مردی فقیر، هرچند مردی بسیار باهوش، بد دل و بسیار وحشی.” قبل از ازدواج دوم او همیشه پنبه کشت می کراتینه مو شد.

بوتاکس مو نظرات : اما چند سال بعد شکر جای پنبه را گرفت و به اصلی ترین چیزی که در آن قسمت از کشور پرورش می یافت تبدیل کراتینه مو شد.

لینک مفید : تفاوت بوتاکس سرد و گرم مو

با تغییر، قند بالا رفت و بردگان مجبور کراتینه مو شدند روزهای سخت‌تری را از همیشه تجربه کنند. آنها مجاز پروتئین تراپی مو بودند فقط از سه تا سه و نیم پوند گوشت خوک در هفته همراه با یک وعده غذایی بخورند.

  بوتاکس مو و عوارض آن

بوتاکس مو نظرات : هیچ چیز دیگری مجاز نپروتئین تراپی مو بود آنها صبح، درست زمانی که به سختی می دیدند، شروع به کار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها کار را در غروب زمانی که نمی توانند بیشتر ببینند کار را ترک می کنند. میسترس زنی درشت اندام، خوش اندام، خوش قیافه، و بسیار مورد پسند برده هایش پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : روش بوتاکس تراپی مو

مکانی که مزرعه در آن قرار داشت در پوینت کوپی، در رودخانه فالز، در حدود صد و پنجاه مایلی نیواورلئان پروتئین تراپی مو بود. او همچنین دارای اموال و حدود بیست برده در شهر نیواورلئان پروتئین تراپی مو بود. “من در آنجا زندگی بیبی لایت مو کردم و مدتی وقتم را اجیر بیبی لایت مو کردم. روزهای سختی را در مزرعه دیدم.

بوتاکس مو نظرات : بارها برده‌هایی را دیده‌ام که تقریباً تا سر حد مرگ شلاق خورده‌اند – خوب، به شما می‌گویم که آنها را تا حد مرگ شلاق دیده‌ام.

لینک مفید : مرکز بوتاکس مو در تهران

برده‌ای به نام سام پروتئین تراپی مو بود. تازیانه تا سر حد مرگ بسته به زمین جو، برده دیگر، توسط ناظر تا حد مرگ شلاق خورد: فرار جرم پروتئین تراپی مو بود. “چهار بار به من شلیک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بوتاکس مو نظرات : یک بار، قبل از اینکه مرا بگیرند، همه دست‌ها، از پیر و جوان در مزرعه در تعقیب من پروتئین تراپی مو بودند. من به کراتینه مو شدت به تبر، تاماهاوک و چاقوی قصابی مسلح پروتئین تراپی مو بودم. انتظار داشتم کشته شوم.

  مدل بوتاکس مو

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱