نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بالیاژ مو | بورن لیدی | رنگ مو

زیباترین رنگ بالیاژ

زیباترین رنگ بالیاژ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ بالیاژ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ بالیاژ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

زیباترین رنگ بالیاژ : لباس سر آپولو. این مدل لباس یکی از زیباترین مدل هرنگ مو است. پروتئین تراپی مو بود پوشیده کراتینه مو شده در زمان لویی چهاردهم، و به خوبی با آن موافق رنگ مو است مد امروزی با برخی تغییرات، مناسب رنگ مو است به هر رنگی توضیح: موهای جلویی را چین کنید و آن را روی موها بلند کنید.

رنگ مو : شقیقه ها با شانه پف دار موها را درست بالای گوش شانه کنید پشت، و انتها را فر کنید و موهای پشت را به صورت درشت فر کنید فر، همانطور که در برش نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

زیباترین رنگ بالیاژ

زیباترین رنگ بالیاژ : لباس سر مدرن. لباس سر از ترکیب زیبا، پایین آمدن از قدمت، مناسب برای یک زن جوان و زیبا، و کاملا موافق با چهره ای روشن توضیح.

لینک مفید : بالیاژ مو

موها را از شقیقه به شقیقه، یک اینچ تقسیم کنید از جلو، آن را روی پیشانی شانه بیبی لایت مو کرده و انتهای آن را کوچک فر کنید فرهای محکم؛ سپس موها را از شقیقه ها به عقب شانه کنید و به شکل a پف شل سه قسمت در سرتاسر سر ایجاد کنید و یک پف شکل دهید.

زیباترین رنگ بالیاژ : از هر. از موهای پشت، یک شینیون بافته یا بافته درست کنید. با چند حلقه فر در زیر; سپس دو پفک از پشت آن بزنید گوش، همانطور که در برش نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. یک شانه یا بند فانتزی روی آن بپوشید از شینیون.[255] لباس سر تفرجگاه عصر. روسری با سادگی فوق العاده و بسیار مهربان، تبدیل کراتینه مو شدن به یک چهره تیره. ممکن رنگ مو است.

  مدل موی بالیاژ خورشیدی

لینک مفید : لایت بالیاژ چیست

تطبیق بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود برای اپرا با تغییر پیرایش. توضیح: ابتدا تمام موها را چین کنید، سپس یک کوسن قرار دهید بالا زیر مو در پشت، شکل شینیون، و فر انتهای مو از گوش به گوش زیر شینیون. جمع بیبی لایت مو کردن موها را در بالای پیشانی قرار دهید، نوارهایی از روبان را روی آن قرار دهید.

زیباترین رنگ بالیاژ : با یک توری در پشت سر، موها را بالای گوش بیاورید بالا، و به روبان ببندید. یک رنگ مو استریمر روبانی را به شبکه سنجاق کنید، مانند برش.[256] لباس سر چوپان. یک لباس سر زیبا و در زمان لویی پوشیده می کراتینه مو شد شانزدهم، برای رقص و مهمانی های عصرانه، یا به عنوان لباس مبدل زمانی که پودر کراتینه مو شده.

لینک مفید : بالیاژ در رنگ مو یعنی چی

توضیح: موهای سر را از گوش جدا کنید به گوش، سه اینچ از جلو، آن را به صورت پفکی بغلتانید مسیرها در صفحه 245. موهای پشت را به صورت دوتایی بلند کنید شینیون، با موهای خود یا کاذب؛ مجموعه ای از false را اضافه کنید فرهای زیر شینیون، از گوش به گوش گسترش می یابد.

[balayage]

زیباترین رنگ بالیاژ : برش بزنید مطابق با لباس با برگ، گل و روبان، همانطور که در نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است تصویر.[257] لباس سر بالیاژ مو دادگاه. یک سرپوش غنی که دارای تمایز بزرگی رنگ مو است و به همین دلیل برای یک لباس سر بالیاژ مو دادگاه یا بزرگ اقتباس خواهد کراتینه مو شد مهمانی های عصرانه توضیح: یک قسمت از گوش به گوش روی سر ایجاد کنید.

  بالیاژ خیلی کم

لینک مفید : مدل رنگ بالیاژ جدید

دو اینچ از جلو، و یک ردیف از 9 پف کوچک روی آن تشکیل دهید پیشانی. موهای باقیمانده را به عقب شانه کنید، و تقسیم کنید چهار قسمت دور سر، و هر قسمت را به صورت بزرگ تشکیل دهید پف، مانند برش. چند حلقه فر کوچک و شکوفه های پرتقال اضافه کنید بین پفک ها برای مرجع به صفحه 245 مراجعه کنید.

زیباترین رنگ بالیاژ : لباس سر عروس جوان. یک سرپوش نفیس، با سبکی بسیار زیبا و خوب موافق با رنگ روشن یا قهوه ای، برای پوشیدن توسط یک جوان عروس یا در مجالس بزرگ توضیح: موها را به عقب شانه کنید و یک مجموعه کوچک قرار دهید فرهای شل در سراسر پیشانی؛ یک بافته دیادم را روی آن قرار دهید.

لینک مفید : زیباترین بالیاژ مو

بالای فرها، و موها را از شقیقه ها در انتهای آن شانه کنید از بافتنی، و یک شینیون یا کمان از موهای پشت، و یک قیطان سه رشته ای را در اطراف شینیون قرار دهید که از هر کدام ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است انتهای مو از شقیقه یا یک سوئیچ. یک تاج از شکوفه های سفید و حجاب، همانطور که در حکاکی نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

زیباترین رنگ بالیاژ : اگر نه برای یک عروس، پیرایش لباس مناسب.[259] سرپوش نئاپولیتی. یک لباس سر نفیس، بسیار زیبا و مدرن سبکی که تقریباً با هر رنگی موافق رنگ مو است. ممکن رنگ مو است به صورت پوشیده نانو کراتین مو شود گردشگاه یا در مهمانی های کوچک توضیح: موها را از جلو به تاج و از گوش به گوش؛ قسمت جلو را چین کنید.

  بارانی قهوه ای زنانه

لینک مفید : قیمت رنگ مو بالیاژ

انتهای آن را به صورت سه رشته ببافید قیطان کنید و انتهای آن را با روبان کوتاه کنید. یا ببافید یا بچرخانید موهای پشت، و به شکل یک کلاف. یک بافته کوچک در سراسر آن قرار دهید پیشانی، همانطور که در حکاکی نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. موها را با گل تزئین کنید.

زیباترین رنگ بالیاژ : یا مهره، به مناسبت در قرار بالیاژ مو دادن در معرض عموم تنها کتابی که تا کنون در چاپ کراتینه مو شده رنگ مو است “هنر کار مو” بلکه به خاطر خریداران آن رنگ مو است که بگویند چیزی در رابطه با تجارت موی انسان. مال من نیست با این حال، قصد ورود به جزئیات گسترده و کامل رنگ مو است.

لینک مفید : بالیاژ رنگ فانتزی

تاریخچه، اما به سادگی چند مورد را ارائه دهید که نشان دهد چه چیزی را نشان می دهد در چند سال گذشته گام های بزرگی در این زمینه برداشته کراتینه مو شده رنگ مو است شاخه کسب و کار این یک تجارت رنگ مو است که اما تعبالیاژ مو داد کمی از آن چیزی می دانند در مورد – حداقل در این کشور، زیرا اینجا نسبتاً جدید رنگ مو است.

زیباترین رنگ بالیاژ : اما این یکی از مواردی رنگ مو است که به سرعت در حال افزایش رنگ مو است و اکنون تقریباً افزایش یافته رنگ مو است هر سال خود را دو برابر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مقدار بیشتر، در واقع تقریباً کل مقدار مو خرده فروشی در این کشور از اروپا، جایی که معامله وارد می نانو کراتین مو شود در موی انسان به یک تجارت معتبر و مشروع تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است.

  مدل مو رنگ شده بالیاژ

لینک مفید : بالیاژ رنگ سرد

سالهرنگ مو است که توجه زیادی در خرید و آن را برای بازار آماده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پاریس بزرگترین بازار برای فروش موی انسان در جهان; اما مقدار اضافی موهای رنگ مو استفاده کراتینه مو شده.

زیباترین رنگ بالیاژ : پوشیده کراتینه مو شده در سراسر اروپا، آیا می توانیم آن را بدهیم ارقام، باور نبیبی لایت مو کردنی به نظر می رسند. مقدار وارد کراتینه مو شده به ایالات متحده در سالهای و دور از دسترس نپروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : هیما

پوند که در آن زمان به ارزش از دلار تا دلار از آن زمان به طور پیوسته پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است افزایش می یابد و ممکن رنگ مو است مقدار واردات در سال گذشته به میزان تعیین نانو کراتین مو شود.

زیباترین رنگ بالیاژ : سه برابر سال های ذکر کراتینه مو شده در بالا. پاریس همچنین فروش خوبی برای این مقاله در روسیه به اندازه آمریکا پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند محموله ها به هر یک از آنها تقریباً برابر رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱