نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بالیاژ مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ بالیاژ یخی

رنگ بالیاژ یخی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ بالیاژ یخی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ بالیاژ یخی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

رنگ بالیاژ یخی : لیدی پروتئین تراپی مو بود پرسید: مال کیست؟ آیا این نیست، یا غرایز تربیت کراتینه مو شده ام مرا فریب می دهند بلیک جوان، شاعر جدید؟ آیا او «دختری نیست که می دهد آهنگی که طلا هرگز نمی توانست بخرد؟ او به همان اندازه خوش تیپ رنگ مو است یک مرد کاری نرنگ مو دارد که باکراتینه مو شد.

رنگ مو : لیدی پروتئین تراپی مو بود گفت: او از بلادونا برای چشم هایش رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ‘من از آن مطمئنم.’ “خب، او نمی داند، یا اهمیتی نرنگ مو دارد، و آنها زیبا لایت و هایلایت مو هستند جدایی ناپذیر در یکی دو روز آخر. لیدی پروتئین تراپی مو بود گفت: “این تقصیر خودت رنگ مو است.” ‘شما اینقدر ظالمانه با شاعر شوخی کن او به او رحم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ بالیاژ یخی

رنگ بالیاژ یخی : من تعجب می کنم که میزبان ما به هموطنان اجازه می دهد در اینجا بمانند.” مرتون گفت. “اگر آقای نقصی داشته باکراتینه مو شد، به جز آن شجره ماکری ها (که قبل از مکدونالدها یا مکنزی، و در شخص او بازگشته اند)، اختراعات علمی رنگ مو است.

لینک مفید : بالیاژ مو

روشنایی الکتریکی، و اسباب بازی جدید او، جعبه تلگراف بی سیم در رصدخانه شما می توانید برج را از اینجا ببینید، و قطب با جعبه در بالا من خودم به این چیزها اهمیت نمی دهم، اما فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ بالیاژ شرابی

رنگ بالیاژ یخی : آن را بهشت ​​برای دریافت پیام از اخبار مرکزی و بورس اوراق بهادار اینجا، پنجاه مایلپ. 325از جانب یک پست تلگراف خوب، دیروز بلیک در کل به تمسخر می پرداخت امر.’ “این دستگاه بی سیم چیست؟ برای من توضیح بده، گفت بانو پروتئین تراپی مو بود. مرتون پرسید: «چطور می‌توانی اینقدر ظالم باشی؟» “چرا بی رحمانه؟” اوه، شما به خوبی می دانید.

لینک مفید : بالیاژ روی زمینه مشکی

که جنسیت شما چگونه توضیح می دهد. شما سه راه برای انجام آن دارید. “به آنها توضیح دهید!” “خب، اولین راه این رنگ مو است که اگر مردی بخواهد توضیح دهد که “برای سنت به معنی یا تفاوت «شانس» یا «شانس». علیه» یعنی اگر قمار نکنند، قمار خود را می اندازند.

رنگ بالیاژ یخی : دستهای ناامیدانه در خارج از کشور، و گریه می کنند، “اوه، نکن، من هرگز نمی توانم فهمیدن!” راه دوم نشستن و لبخند زدن و نگاه بیبی لایت مو کردن رنگ مو است باهوش لایت و هایلایت مو هستند و به خیاطشان فکر می کنند یا به بچه هایشان یا خودشان مرد جوان، و سپس گفتن، “متشکرم، تو همه چیز را اینطور ساخته ای روشن!” “و راه سوم؟” راه سوم این رنگ مو است.

لینک مفید : بالیاژ زیتونی تیره

که شما آن را برای توضیح دهنده روشن کنید که او نمی فهمد چه چیزی را توضیح می دهد. «خب، من را امتحان کن؛ ماشین بی سیم چگونه کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ سپس، برای شروع با یک مثال ساده در زندگی عادی، شما می دانید تله پاتی چیست؟ “البته، اما به من بگو.” فرض کنید جونز به اسمیت فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  بالیاژ سبز

رنگ بالیاژ یخی : یا بهتر رنگ مو است بگوییم اسمیت خواهر جونز در حال مرگ رنگ مو است یا پشت سر هم در هند. خانم اسمیت در رنگ مو است. او جونز را در اتاق پذیرایی خود می بیند. این فکر جونز به نوعی به گیرنده ای در مغز برخورد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، مثلاً، خانم اسمیت پ. 326اما ممکن رنگ مو است دوشیزه اسمیت او را نبیند، ممکن رنگ مو است.

لینک مفید : بالیاژ طبیعی

شخص دیگری، مثلاً عمه اش، یا او را نبیند پیاده به این دلیل رنگ مو است که عمه یا پادگان به درستی تمام دکلره مو دارند گیرنده را در مغز خود تنظیم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و خانم اسمیت این کار را نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.» “می بینم، تا اینجا – اما ماشین؟” این یک دستگاه الکتریکی رنگ مو است که با یک پیام شارژ می نانو کراتین مو شود.

[balayage]

رنگ بالیاژ یخی : پیام توسط سیم ها هدایت نمی نانو کراتین مو شود، بلکه صرفاً به همراه خود منتقل می نانو کراتین مو شود نوع جدیدی از امواج، “امواج هرتز”، من فکر می کنم، اما وجود رنگ مو دارد مهم نیست. آنها در فضا، این امواج و هر کجا پرسه می زنند آنها با دستگاه دیگری از همان نوع ملاقات می کنند.

لینک مفید : رنگ بالیاژ دخترانه

یک گیرنده، آنها ارتباط برقرار می کنند آی تی.’ پس هرکسی که دستگاهی مانند آقای مکرا رنگ مو دارد لیدی پرسید: همه پیام های آقای مکرا را بیهوده دریافت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ پروتئین تراپی مو بود. مرتون گفت: “آنها را می گیرند.” ‘ولی اینجرنگ مو است که هنرنمایی به میان می آید.

  بالیاژ رنگ های سرد

رنگ بالیاژ یخی : دو شعبده باز ایتالیایی، یا برق کاران، آقایان ، یک پیشرفت اختراع بیبی لایت مو کرده اند پیشنهاد کراتینه مو شده توسط یک جاخالی از سرخپوستان در رودخانه آمازون. آنها ماشین هایی بسازید که فقط با یکدیگر هماهنگ باشند. ماشین آنها پیامی را منتشر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هیچ دستگاه دیگری نمی تواند آن را دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بالیاژ دخترانه روی موی مشکی

یا به جز آن ضربه بزند آقای می گویند مشتری آنها. گیرنده های دیگر همه در سراسر جهان آن را درک نمی کنند، آنها هماهنگ نیستند. این رنگ مو است گویی جونز فقط می تواند به عنوان یک خشم برای خانم اسمیت ظاهر نانو کراتین مو شود و معاون برعکس.’ “چگونه انجام می نانو کراتین مو شود؟” اوه، از من نپرس! علاوه بر این، من فکر می کنم.

رنگ بالیاژ یخی : این یک تجارت رنگ مو است راز، تنظیم یک چیز خوب در آن وجود رنگ مو دارد، شما می‌دانید چگونه منظره هایلند توسط پست‌های تلگراف خراب می‌نانو کراتین مو شود؟ پ. 327«بله، همه جا همیشه یک پست تلگراف در پیش زمینه وجود رنگ مو دارد. «خب، آقای ماکره اولین بار که اینجا پروتئین تراپی مو بود، آنها را داشت، اما رنگ مو دارد همه آنها را قطع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، او را برکت دهید.

لینک مفید : بالیاژ زیتونی روشن

زیرا او جاخالی جدید را دریافت بیبی لایت مو کرد. او همه چیز را برای من و بلیک توضیح می بالیاژ مو داد و بلیک فقط به تمسخر می پرداخت متوجه نکراتینه مو شد، نشان بالیاژ مو داد که حوصله اش سر رفته رنگ مو است. “به نظر من لذت بخش رنگ مو است! آقای بلیک چه گفت؟ “اوه، چیزهای همیشگی او. علم گران و ناکافی رنگ مو است.

  مدل بالیاژ جلو مو

رنگ بالیاژ یخی : جانشین شعر و مواهب شاعرانه انسان طبیعی که لایت و هایلایت مو هست هنوز در ایرلند موجود رنگ مو است. او می‌تواند افکار خود را جرقه بزند، و هر گونه اخبار کوچکی که او ممکن رنگ مو است در سراسر اقیانوس ها و قاره ها دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اصلا ماشین آلات نیست آنچه در خارطوم انجام می نانو کراتین مو شود نیز همین رنگ مو است.

لینک مفید : بالیاژ بلوند یخی

روز در قاهره.’ “آقای مکرا چه گفت؟” او پرسید که چرا مردم قاهره در قاهره ثروت به دست نمی آورند بورس اوراق بهادار.’ “و آقای بلیک؟” او خیلی خوب به نظر می رسید، اما چیزی نگفت. سپس، به عنوان گفتم، او نشان بالیاژ مو داد که حوصله اش را سر می برد وقتی آن را برای ما به نمایش گذاشت ماشین و سعی بیبی لایت مو کرد.

رنگ بالیاژ یخی : به ما یاد دهد که چگونه کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و فلسفه آن را. بلیک آن را متوجه نکراتینه مو شد و من هم واقعاً متوجه نکراتینه مو شدم، اما البته من نشان بالیاژ مو دادم یک علاقه هوشمندانه او هیچ کدام را نشان نبالیاژ مو داد. او گفت که چیز تلگراف فقط ما را به این همه کودک نزدیکتر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : تبدیل تمام دکلره به بالیاژ

از طبیعت-‘ ‘او فرزند طبیعت، با بلادونای خود!’ “به همه چیزهایی که یک کودک طبیعت می خورنگ مو است فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این ماشین یک مار نواری ساطع بیبی لایت مو کرد.

  تفاوت بالیاژ با سامبره

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱