نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

بوتاکس مو قبل از بارداری

بوتاکس مو قبل از بارداری | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس مو قبل از بارداری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس مو قبل از بارداری را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس مو قبل از بارداری : که جایی برای آنها باقی نگذاشت که باور کنند او چیزی غیر از “گرگی در لباس میش” رنگ مو است. آنها او را به عنوان “مردی یدک، سر کچل، کلاه گیس بر سر” توصیف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این دو مسافر تقریباً به سه سال و ده سال زیر یوغ رسیده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : با این وجود به نظر می رسید که آنها از ایده رفتن به یک کشور آزاد برای لذت بردن از آزادی، حتی برای مدت کوتاه، خوشحال به نظر می رسیدند.

بوتاکس مو قبل از بارداری

بوتاکس مو قبل از بارداری : به علاوه برخی از فرزندان آنها در روزهای گذشته فرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و آنها امیدوار پروتئین تراپی مو بودند که آنها را پیدا کنند. بسیاری از کسانی که در این سالها پیشرفت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : بوتاکس مو

سپس این واقعیت که بخشی از فرزندان آنها توسط این رنگ مو استاد به گرجستان فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، توسط بن و همسرش با احساس بسیار مورد اشاره قرار گرفت. همینطور این واقعیت که او آنها را به خاطر غذا و پوشاک خنثی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و به طور کلی زندگی سختی برای آنها داشت.

بوتاکس مو قبل از بارداری : موفق نکراتینه مو شدند به کانادا بروند. پنجاه سال سن داشت، جثه معمولی داشت، آدرس خوبی داشت و باهوش پروتئین تراپی مو بود. او در مالکیت یک برده دار به نام دانیل مینه، ساکن اسالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندریه در ویرجینیا به دنیا آمد. ارباب او حدود هشتاد و چهار سال داشت و او را مهربان می‌دانستند.

لینک مفید : بوتاکس موی سر

با اینکه برخی از برده‌هایش را فروخته پروتئین تراپی مو بود و طرفدار برده‌داری پروتئین تراپی مو بود. او دو پسر به نام‌های رابرت و آلبرت داشت که «هر دو از هم پاشیدند، میخانه‌های پرتغالی را مرتب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و کم کم شرکت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، آن‌قدر که نمی‌توانستند برای پدرشان کاری انجام دهند». ویلیام باید برای ارباب خود دست ررنگ مو استی می پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو قبل از بارداری : پسران که دیدند “مال” به جای خودشان مورد اعتماد رنگ مو است، به طور طبیعی از آن متنفر کراتینه مو شدند، بنابراین مردان جوان تصمیم گرفتند که در هنگام مرگ پدرشان، ویلیام باید تا آنجا که ممکن رنگ مو است به جنوب فرستاده نانو کراتین مو شود. ویلیام که می‌دانست پیرمرد نمی‌تواند بیشتر از این تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  هزینه بوتاکس مو چقدر است

لینک مفید : بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده

متوجه کراتینه مو شد که سیرنگ مو است او این رنگ مو است که هرچه سریع‌تر فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او شوهر زن آزاده ای پروتئین تراپی مو بود که پیشاپیش او آمده پروتئین تراپی مو بود. ویلیام به مدت سی سال سرکارگر در مزرعه ارباب پیر خود پروتئین تراپی مو بود، اما به دلیل دلهره ناشی از بدخواهی اربابان جوان احتمالی خود، بدون شک حداقل تا زمان مرگ پیرمرد در خدمت می ماند.

[botox]

بوتاکس مو قبل از بارداری : اما وقتی ویلیام تأمل بیبی لایت مو کرد و آنچه را که در تمام عمرش در اسارت از آن محروم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود دید و هنگامی که شروع به تنفس هوای آزاد بیبی لایت مو کرد، به امید پایان بالیاژ مو دادن به روزهایش در زمین آزاد، خوشحال کراتینه مو شد که چشمانش باز کراتینه مو شده رنگ مو است. برای دیدن خطر خود، و اینکه او برای شروع آزادی حرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو و ریزش مو

جان رایت و همسر، الیزابت آن، و چارلز کانر. این مهمانی از شهرستان ساسکس وارد کراتینه مو شد. جان حدوداً سی سال سن داشت، جثه معمولی، سیاه پوست و سر روشن. از نظر ظاهری او به راحتی برای یک کارگر برتر قبول می کراتینه مو شد. با این حال، تیزبینی چشمان او و سرعت درک او، بدون شک او را در برخی از مناطق جنوب مورد سوء ظن قرار می بالیاژ مو داد.

بوتاکس مو قبل از بارداری : حقیقت این پروتئین تراپی مو بود که عشق به آزادی به وضوح در قیافه‌ی رسا او نمایان پروتئین تراپی مو بود. ویلیام اس. فیلیپس، کشاورز، حداقل در هشت سال گذشته، خون جان را «مکیده» و او را فقیر و نادان نگه داشته رنگ مو است. قبل از آن، پدر فیلیپس از رنگ مو استخدام او فریب بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. در زمان پدر و پسر جان سخت کار فراوان و رنگ مو استفاده بد پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  بوتاکس مو بهتر است یا اوزون تراپی

لینک مفید : مدت زمان انجام بوتاکس مو

شلاق های کراتینه مو شدید و مکرر مستثنی نپروتئین تراپی مو بود. ارباب و معشوقه پیر و ارباب و معشوقه جوان، از جمله تمام خانواده، متعلق به آنچه به عنوان “کلیسای کشاورز” در پورتسویل شناخته می کراتینه مو شد، پروتئین تراپی مو بودند. در ظاهر آنها مسیحیان خوبی پروتئین تراپی مو بودند. جان گفت: «گاهی اوقات پیرمرد دعاهای خانوادگی می‌خواند» و به قول خود جان، «در جمع سعی می‌بیبی لایت مو کرد اخلاقی‌سازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بوتاکس مو قبل از بارداری : اما خارج از جمع مثل همیشه شلوغ پروتئین تراپی مو بود.» او در وصف بیشتر رنگ مو استاد پیرش گفت که او مردی درشت اندام، با صورت سرخ و دماغی کج و تند و تندخو پروتئین تراپی مو بود. می‌نوشید و قسم می‌خورد – و حتی همسرش، با تمام دست‌ها، باید بدود که او «بلند کراتینه مو شد». او درباره رنگ مو استاد جوانش گفت: “او مردی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : ایا بوتاکس مو سرطان زرنگ مو است

با اندام دراز و صورت لاغر، با وزن بیش از صد و پنجاه پوند. خلق و خوی درست مانند پدرش، اگرچه مشروب نمی‌نوشید – این همان کیفیت خوبی رنگ مو است که من دارم. می تواند در او توصیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” جان همچنین گفت که رنگ مو استادش در یک موقعیت، با حالتی بسیار خشمگین، تهدید بیبی لایت مو کرد که “تا زانوهایش در خون خود (جان) خواهد رفت.” این اتفاق افتاد که خون جان در آن زمان بسیار بالا پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو قبل از بارداری : و به ارباب خود فهماند که ترجیح می دهد به جنوب برود (فروخته نانو کراتین مو شود) تا تسلیم تازیانه ای که قریب الوقوع پروتئین تراپی مو بود. شاخ و برگ جان احتمالاً تأثیری در فرونشاندن آتش رنگ مو استاد داشت. به هر حال طوفان پس از مدتی فروکش بیبی لایت مو کرد و تا روزی که او سوار ماشین راه آهن زیرزمینی کراتینه مو شد.

لینک مفید : بوتاکس طبیعی مو در خانه

  بوتاکس مو بهتر است یا پروتئین تراپی

خدمتکار توانست با ارباب خود مدارا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از آنجایی که همسر جان در آستانه فروختن پروتئین تراپی مو بود، از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد تا مدتی زودتر از آنچه که در غیر این صورت انجام می‌کراتینه مو شد، آنجا را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، در آن روزها لازم پروتئین تراپی مو بود که آنها به دنبال اقامت دائمی بگردند، جایی که آزادی آنها امن تر از فیلادلفیا باکراتینه مو شد.

بوتاکس مو قبل از بارداری : بنابراین به آنها توصیه کراتینه مو شد که مستقیماً به بوستون به دفتر مرکزی بروند. فرض بر این پروتئین تراپی مو بود که در آنجا در امان خواهند پروتئین تراپی مو بود، زیرا در آن زمان حدود یک نسل از بازگرداندن یک فراری از ایالت خلیج قدیمی، و در اثر زحمات بی‌وقفه ویلیام لوید گاریسون، پیشگام بزرگ، و یاران وفادارش گذشته رنگ مو است.

لینک مفید : بوتاکس مو تبادل

پذیرفته کراتینه مو شد که هرگز نمی توان یک پرونده برده فراری دیگر را در خاک آزاد ماساچوست تحمل بیبی لایت مو کرد. بنابراین به بوستون رفتند. در بدو ورود، دل‌های گرم لغو کراتینه مو شدگان از آنها رنگ مو استقبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بدون هیچ مانعی با آنها سلام و تشویق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها تظاهر نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که آمدن خود را مخفی نگه می تمام دکلره مو دارند.

بوتاکس مو قبل از بارداری : یا آن را زیر یک بوش پنهان می کنند. درنگ مو استان فرار آنها در سراسر کشور – شمال و جنوب، و در واقع در جهان متمدن پخش کراتینه مو شد. برای دو سال یا بیشتر، کوچکترین ترسی از این که آنها در بوستون به اندازه ای که به کانادا رفته پروتئین تراپی مو بودند امن نیستند، وجود نداشت. اما روزی که لایحه فراری تصویب کراتینه مو شد.

لینک مفید : بوتاکس مو در خانه

حتی شجاع‌ترین فرد لغو لغو ممنوعیت نیز از این می‌ترسید که برده فراری دیگر در هیچ کجای زیر ستاره‌ها و خطوط راه راه، شمال یا جنوب امن نیست و ویلیام و الن کرافت هر لحظه ممکن رنگ مو است توسط جورجیا دستگیر شوند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه