نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بوتاکس مو برای موهای رنگ شده

بوتاکس مو برای موهای رنگ شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس مو برای موهای رنگ شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس مو برای موهای رنگ شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : و هدفش فرار از راه آهن زیرزمینی پروتئین تراپی مو بود. چارلی، یک همکار کوچک باهوش که تنها سه سال داشت، به اندازه کافی “راضی و خوشحال” پروتئین تراپی مو بود. لوسیندا پدرش موسی ادگار رایت و دو برادر را که هر دو برده پروتئین تراپی مو بودند ترک بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : با این حال لوسیندا بدون دلیل قوی برای شکایت نپروتئین تراپی مو بود. مدت کوتاهی قبل از فرار، او تهدید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که حراج را مسدود می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او احساس می‌بیبی لایت مو کرد در صورت امکان از این سرنوشت جلوگیری می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : یکی متعلق به “فرانسیس کروکسانکس” و دیگری متعلق به سروان جیم میچل پروتئین تراپی مو بود. مادرش که با نام بتسی رایت شناخته می کراتینه مو شد، زمانی که او (لوسیندا) هفت ساله پروتئین تراپی مو بود فرار بیبی لایت مو کرد. از مکان او هیچ چیز دیگری شنیده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. لوسیندا امیدوار پروتئین تراپی مو بود که او را در کانادا پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بوتاکس مو

چارلز هنری گراس زندگی خود را در مریلند آغاز بیبی لایت مو کرد و تحت رهبری هنری اسلتر، مالک کشتی بخار آریل، تحمل گرما و بار روز را در بالتیمور به عهده گرفت. به دلیل درمان سخت، چارلز مجبور کراتینه مو شد برای پناهندگی به کانادا پرواز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زنی با دو فرزند یکی در آغوش و دیگری دو ساله (اسامی و غیره ثبت نکراتینه مو شده) از ناحیه کلمبیا آمده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو رزگلد صورتی

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : مادر و فرزندان با صدای بلند درخورنگ مو است همدردی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. جان براون که به خورنگ مو است مردی پروتئین تراپی مو بود که موقعیت یک کارمند معمولی (در فروشگاه کفش مک گراندرز) را پر می بیبی لایت مو کرد، ناراضی کراتینه مو شد. از خود پرسیده پروتئین تراپی مو بود که بنجامین تورن (ارباب خود) چه حقی برای رنگ مو استخدامش رنگ مو دارد.

لینک مفید : بوتاکس گرم مو

او متوجه بی عدالتی اربابش کراتینه مو شد و تصمیم گرفت که اگر بتواند یک بلیط واقعی از طریق قطار تهیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با اولین قطار حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. راه آهن زیرزمینی او یک نماینده پیدا بیبی لایت مو کرد و به زودی همه چیز را حل بیبی لایت مو کرد. او پدر، مادر و هفت خواهر و یک برادرش را که همگی برده پروتئین تراپی مو بودند ترک بیبی لایت مو کرد.

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : جان مردی کوچک جثه، سیاه پوست، با ویژگی های خانگی پروتئین تراپی مو بود، اما بسیار مصمم پروتئین تراپی مو بود که از ظلم و ستم دور نانو کراتین مو شود. جان و لامبی روچ در نزدیکی سیفورد در اسارت نان تلخ می خوردند.جان به اصطلاح دارایی پروتئین تراپی مو بود، “مردی متعصب و سخت فحش، و هنگامی که دیوانه می کراتینه مو شد.

لینک مفید : بوتاکس مو و رنگ مو

  رنگ موی کاهی صدفی

با هر چیزی که در دستش می رسید به یکی از برده هایش ضربه می زد.” جان و همراهش سفر طولانی را با پای پیاده طی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اولی برای کار کشاورزی و مشقت‌های رایج زندگی برده‌داری آموزش دیده پروتئین تراپی مو بود.

[botox]

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : او که مردی سی و سه ساله پروتئین تراپی مو بود و توانایی های بیش از حد معمولی داشت، به موضوع اسارت خود فکر زیادی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و می دید که رنگ مو استادش «هرچه بزرگتر می نانو کراتین مو شود بدتر می نانو کراتین مو شود» و همسرش به تازگی فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، او به کراتینه مو شدت تحریک کراتینه مو شد تا برای کانادا تلاش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : رنگ مو دارچینی بدون دکلره

در حالی که این واقعیت پروتئین تراپی مو بود که همسرش قبلاً فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود ، همانطور که در بالا گفته کراتینه مو شد ، تغییر مالکیت برای چند ماه انجام نمی کراتینه مو شد ، در نتیجه جان “با عجله بیرون آمد”. همسر او دارایی دکتر شیپلی از سیفورد پروتئین تراپی مو بود که فرصتی برای جمع آوری مقداری پول داشت که برای آن امنیت به شکل این همسر و مادر فراهم بیبی لایت مو کرد.

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : هورسی نام آن جنتلمنی پروتئین تراپی مو بود که گفته می کراتینه مو شد از او لطف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. بنابراین وقتی زمان پرداخت به پایان رسید، دکتر آماده نپروتئین تراپی مو بود. بنابراین، هورسی وثیقه (همسر) را مطالبه بیبی لایت مو کرد و بنابراین مجبور کراتینه مو شد به این موضوع رسیدگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا به همراه شوهرش به موقع به کانادا فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. راهی جز راه رفتن برایشان باز نپروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو طلایی تیره مردانه

لینک مفید : رنگ مو شرابی تیره با دکلره

آنها که تصمیم گرفتند به این سمت بروند، سفر خود را با پشتکار و موفقیت غیر معمول پیگیری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هر دو با ایمان قوی به خدا دلداری می‌بالیاژ مو دادند و معتقد پروتئین تراپی مو بودند که او آنها را قادر می‌سازد تا زمانی که به دوستان خود برسند، در راه مقاومت کنند. هنری اسمالوود می دید.

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : که هر روز بیهوده کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و فکر می بیبی لایت مو کرد که بهتر از این کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او ارباب خود (واشنگتن بونافونت) را به‌عنوان یک جور آدم دژخیم توصیف بیبی لایت مو کرد که به کراتینه مو شدت مشروب می‌نوشید و تأثیر بسیار نامطلوبی در ذهن هنری بر جای می‌گذاشت، زیرا تقریباً مطمئن پروتئین تراپی مو بود که چنین رفتاری در روزی دور به فروش منجر می‌نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : بوتاکس مو و پروتئین تراپی

بنابراین او به اندازه کافی محتاط پروتئین تراپی مو بود که «به موقع به آن اشاره الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند». هنری همراه با نه نفر دیگر آنجا را ترک بیبی لایت مو کرد. اما پس از دو روز در سفر آنها را تعقیب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و از هم جدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در این مرحله هنری تمام اثری از بقیه را از دست بالیاژ مو داد. او پس از آن شنید که دو نفر از آنها دستگیر کراتینه مو شده اند، اما دیگر خبری از بقیه دریافت نبیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو فیس کانتور

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : هنری نماینده خوبی برای کانادا پروتئین تراپی مو بود. فردی قد بلند، تیره، و مردانه، سی و شش ساله. پدر و مادرش را پشت سر گذاشت. هنری جونز و ترنر فرنگ مو استر. هنری به خورنگ مو است معشوقه اش (الیزابت مان) آزاد کراتینه مو شد، اما وارثان تلاش مذبوحانه ای برای واژگونی این ساز انجام بالیاژ مو دادند.

در مورد بالیاژ مو دادگاه ریچموند خطر زیادی وجود داشت که هنری می‌ترسید که این شانس علیه او باکراتینه مو شد. که بالیاژ مو دادگاه به اندازه کافی صادق نپروتئین تراپی مو بود که بتواند او را ادا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او که مردی بومی برجسته پروتئین تراپی مو بود، به این نتیجه رسید که هر چه کمتر در مورد آزادی صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بیشتر عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : زودتر از مشکلات رهایی خواهد یافت. با این حال، از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد تا برخی از مسائل جزئی را حل و فصل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، قبل از اینکه بتواند مسیر خود را برای حرکت در جهت کانادا روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به عنوان مثال، او در فکر همسری پروتئین تراپی مو بود که باید به نحوی از او خلاص نانو کراتین مو شود، اما چگونه نمی توانست بگوید.

باز هم او در راز جنبش راه آهن زیرزمینی نپروتئین تراپی مو بود. او می‌دانست که خیلی‌ها پیاده کراتینه مو شده‌اند، اما چگونه آن را مدیریت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، او نادان پروتئین تراپی مو بود. اگر می توانست این دو نکته را به نحو رضایت بخشی حل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، فکر می بیبی لایت مو کرد حاضر رنگ مو است در راه آزادی خود، هر گونه فداکاری را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو دودی نقره ای ترکیب

بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده : او مأمور راه آهن زیرزمینی را پیدا بیبی لایت مو کرد و پس از غلبه بر مشکلات مختلف، این نقطه حل کراتینه مو شد. با خوش شانسی، همسرش که زن آزاده ای پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سایت مپ

اگرچه با اندوه فراوان این راز را شنید، حس خوبی داشت که قدم او را به بهترین نحو در نظر بگیرد، و بنابراین او آزاد پروتئین تراپی مو بود تا با تمام خطرات دیگر مبارزه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱