نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بوتاکس موی سر

بوتاکس موی سر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس موی سر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس موی سر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس موی سر : سخت تر، جلیقه ام را درآوردم و سرعتم را دو برابر بیبی لایت مو کردم، پاسبان و تاجر هر دو روی پای داغ تعقیب و گریز. تاجر دو بشکه از هفت تیر خود را به دنبال من شلیک بیبی لایت مو کرد و با صدای بلندی که می توانست فریاد زد، G–dd– n، و غیره، اما من هرگز از دویدن دست برنداشتم، بلکه برای اربابم دویدم.

رنگ مو : به سمت او آمدم، فریاد زدم: پروردگارا، رنگ مو استاد، آیا مرا فروختی؟ بله، پاسخ او پروتئین تراپی مو بود. او پاسخ بالیاژ مو داد: بله، چرا نتوانستی مرا به برخی از همسایه ها بفروشی؟ با حالت خشکی گفت: «نمی‌دانم.» در حالی که دستانم را به گردن اربابم انداخته پروتئین تراپی مو بودم، التماس بیبی لایت مو کردم و از او التماس بیبی لایت مو کردم که به من بگوید چرا مرا فروخته رنگ مو است.

بوتاکس موی سر

بوتاکس موی سر : اربابم را رها بیبی لایت مو کردم و برای نجاتم به سمت پاشنه ام رفتم. حدود یک مایل دویدم و به سد آسیاب تا سرم در آب دویدم. سرم را درست بالای سرم نگه داشتم و بقیه قسمت های بدنم را بیش از بیش از آن پنهان بیبی لایت مو کردم. دو ساعت، تا زمانی که وارد آب نکراتینه مو شدم، تصمیم خود را برای فرار نگرفته پروتئین تراپی مو بودم.

لینک مفید : بوتاکس مو

فقط برای اینکه قبل از رفتن به جورجیا یا نیواورلئان فرصت کمی برای نفس کشیدن داشته باشم، می دویدم؛ اما خیلی زود تصمیمم را در آب گرفتم تا سعی کنید به یک ایالت آزاد بروید و به کانادا بروید و آزمایشی را انجام دهید، اما من نمی دانستم به کدام سمت سفر کنم.” فرار باریک چنین تغییرات بزرگی در چشم اندازهای آلفرد که در مدت کوتاهی به وجود آمده پروتئین تراپی مو بود.

  بوتاکس مو مواد

بوتاکس موی سر : همراه با چنین ترسناکی که به دنبال سرنوشتی در جنوب دورتر وحشتناکتر از مرگ پروتئین تراپی مو بود، ناگهان، مانند یک معجزه، چهره خود را به سمتی برگرداند. شمال. اما ستاره شمال، همانطور که پروتئین تراپی مو بود، چهره خود را از او پنهان بیبی لایت مو کرد. یک هفته سعی می بیبی لایت مو کرد به خاک آزاد برسد، باران به سختی برای یک ساعت قطع می کراتینه مو شد.

لینک مفید : روش بوتاکس سرد مو

کل سفر به کراتینه مو شدت دلسرد کننده پروتئین تراپی مو بود، و بسیاری از گام ها باید بیهوده، گرسنه و خسته برداشته می کراتینه مو شد. اما با ایمان کسانی که در کتاب مقدس از آنها صحبت می نانو کراتین مو شود، که در غارها و غارهای زمین سرگردان پروتئین تراپی مو بودند، در حال فقر، مصیبت و عذاب پروتئین تراپی مو بودند، او تا آخر تحمل بیبی لایت مو کرد و به سلامت به کمیته رسید.

بوتاکس موی سر : او پدر و مادرش را که هر دو برده پروتئین تراپی مو بودند، در نزدیکی میدلبورگ، در ویرجینیا، نه چندان دور از محل زندگی اربابش که سی شین نام داشت، رها بیبی لایت مو کرد و کشاورزی را دنبال بیبی لایت مو کرد. گفته می کراتینه مو شد که ارباب و معشوقه او اعضای “کلیسای باپتیست جنوبی” پروتئین تراپی مو بودند و هر دو تا یک سال یا بیشتر قبل از خروج آلفرد شخصیت های خوبی داشتند.

لینک مفید : پروتئین تراپی و بوتاکس مو چیست

از آن زمان اختلاف بسیار کراتینه مو شدیدی بین آنها رخ بالیاژ مو داد که منجر به جدایی آنها، دعوی سنگین و در نتیجه هزینه های کلان کراتینه مو شد. به عقیده آلفرد، این مشکل خانگی پروتئین تراپی مو بود که فروش او را ضروری بیبی لایت مو کرد. از محاسن اتهامات سنگین اربابش علیه معشوقه اش، آلفرد اظهار داشت که هیچ نظری نداشته رنگ مو است.

  بوتاکس مو بعد از دکلره
[botox]

بوتاکس موی سر : با این حال، او می‌دانست که رنگ مو استادش یک رنگ مو استاد مدرسه به نام کانوی را به خاطر وضعیت غم‌انگیز خانواده‌اش سرزنش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زمان نمی‌توانست از شادی فراوان آلفرد که از این واقعیت به دست می‌آید بگوید که «پاشنه‌های» او را از بازار جنوبی نجات بالیاژ مو داده رنگ مو است.

لینک مفید : بوتاکس مو یا پروتئینه

به همان اندازه دشوار خواهد پروتئین تراپی مو بود که ابراز علاقه کمیته به این مسافر و فرار شگفت‌انگیز او با عرض مو. * * * * * ورود از BELLEAIR. جولیوس اسمیت، همسر مری، و پسر جیمز، هنری و ادوارد اسمیت، و جک کریستی. در حالی که این حزب از نظر تعبالیاژ مو داد بسیار محترم پروتئین تراپی مو بود و همدردی زیادی داشت.

بوتاکس موی سر : با این حال آنها هیچ زخم یا کپروتئین تراپی مو بودی برای نشان بالیاژ مو دادن یا گزارش های بسیار سختی برای ارائه نسبت به اسارت خود نداشتند. رفتاری که با آنها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تقریباً به اندازه ای که بردگی می توانست تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند پروتئین تراپی مو بود. و وضعیت جسمانی مسافران نشان می دهد.

لینک مفید : بوتاکس مو شرق تهران

که آنها برای رژیم غذایی به چیزی بهتر از شاه ماهی و کیک ذرت عادت بیبی لایت مو کرده اند. جولیوس که به اندازه کافی موفق کراتینه مو شد همسر و پسرش را با خود بیاورد، نمونه فوق العاده ای با ابعاد عضلانی پروتئین تراپی مو بود. اگرچه مردی جوان پروتئین تراپی مو بود، اما بیست و پنج سال، دویست و بیست و پنج پوند وزن داشت.

  بوتاکس مو یا پروتئینه

بوتاکس موی سر : او از تاج سر تا کف پا بلند و خوش اندام پروتئین تراپی مو بود. و نه او کاملاً عضلانی پروتئین تراپی مو بود. او از نظر شوخ طبعی و زیرکی مادر به خوبی متعادل پروتئین تراپی مو بود. با نگاه بیبی لایت مو کردن به گودالی که از آنجا تحویل بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، می‌توانست درنگ مو استان بسیار جالبی از آنچه تجربه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود تعریف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که از آن آشکار پروتئین تراپی مو بود که او یک ناظر بیکار از آنچه نسبت به مؤسسه عجیب و غریب گذشته پروتئین تراپی مو بود نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

لینک مفید : بوتاکس مو غرب تهران

به خصوص کاملاً مطمئن پروتئین تراپی مو بود که او هرگز چیزی دوست داشتنی یا گزارش خوب متعلق به سیستم ندیده پروتئین تراپی مو بود. تا آنجا که به روابط شخصی او مربوط می نانو کراتین مو شود، او اذعان داشت که فردی به نام آقای رابرت هولان، خود را به عنوان رنگ مو استاد بر او تحمیل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و همین مرد نیز به ناحق تمام وقت خود را مطالبه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

بوتاکس موی سر : و همه امتیازات مشترک و ویژه را از او سلب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. ; علاوه بر این، او را از تحصیل و غیره محروم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، که قبل از ترک مریلند به اندازه کافی بد به نظر می رسید، اما در پرتو آزادی، و از دیدگاه ایالت آزاد، این ایده که “غیرانسانی پروتئین تراپی مو بودن انسان نسبت به انسان” باید چنین غول آسا فرض نانو کراتین مو شود.

  بوتاکس مو بهتر است یا اوزون تراپی

لینک مفید : روش بوتاکس مو چیست

نسبت هایی که باعث می کراتینه مو شد او همنوع خود را بگیرد و او را در اسارت دائمی نگه رنگ مو دارد، در نهایت شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. جولیوس در مریلند در تاریکی نگه داشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما در خاک آزاد، نور تا حدی تقریباً گیج‌کننده بر روی دید حیرت‌انگیز او هجوم آورد. ژولیوس فکر می‌بیبی لایت مو کرد که ارباب او مردی «محتوا و بسیار عالی» پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس موی سر : زیرا آنها از کار بدون مزد به دست آمده پروتئین تراپی مو بودند. در بررسی او، اشاره ای نه تنها به اربابش، بلکه به معشوقه اش نیز کراتینه مو شد، که در آن او گفت که او “زنی نزاع و خرچنگ، با اندام متوسط ​​رنگ مو است.” او برای اینکه دلیلی برای رفتنش به این شکل نشان دهد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱