نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

مدت زمان انجام بوتاکس مو

مدت زمان انجام بوتاکس مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدت زمان انجام بوتاکس مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدت زمان انجام بوتاکس مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

مدت زمان انجام بوتاکس مو : اما از آن زمان ذهنش دستخوش چنین تغییر ناگهانی و قدرتمندی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، او شروع به احساس بیبی لایت مو کرد که هیچ چیز نمی تواند او را در ویرجینیا نگه رنگ مو دارد. مکان برای او نفرت انگیز کراتینه مو شد.

رنگ مو : او به یک برده‌دار به‌عنوان یک نوع زنده نگاه می‌بیبی لایت مو کرد که راه می‌رفت و می‌گفت: «شیطان، مانند شیری غرش می‌چرخد و می‌خواهد چه کسی را ناپروتئین تراپی مو بود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند».

مدت زمان انجام بوتاکس مو

مدت زمان انجام بوتاکس مو : او همسرش را با یک فرزند ترک بیبی لایت مو کرد. نام او نانسی جین و نام فرزندش الیزابت پروتئین تراپی مو بود. از آنجایی که رابرت از امتیازات نادری برخوردار پروتئین تراپی مو بود که با همسرش ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بوتاکس مو

او “در مورد یک معامله خوب ضربه خورده پروتئین تراپی مو بود.” او مدت کوتاهی قبل از فرار اظهار داشت که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم قرار گرفته رنگ مو است، به طوری که فکر فرار به او کتک خورده رنگ مو است. او پیش از این هرگز احساس نمی بیبی لایت مو کرد که به خود جرات می دهد امیدوار باکراتینه مو شد که از اسارت خارج نانو کراتین مو شود.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : ترک بیبی لایت مو کردن را کمتر از آن احساس می بیبی لایت مو کرد که در غیر این صورت یک آزمایش باکراتینه مو شد. ویلیام سیدام صاحب زن و فرزند پروتئین تراپی مو بود. سوزان رنگ مو استوارت و جوزفین اسمیت با هم از ناحیه کلمبیا فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  بوتاکس گرم مو چیست

لینک مفید : رنگ مو آمبره با بالیاژ

برای مدت طولانی فرار سوزان ایده مورد علاقه سوزان پروتئین تراپی مو بود، زیرا او از دست رنگ مو استادان مختلف رنج زیادی کشیده پروتئین تراپی مو بود. علت اصلی پرواز او این پروتئین تراپی مو بود که دوباره به فروش نرسد. زیرا اخیراً توسط هنری هارلی تهدید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : کسی که «رانندگی را دنبال می‌بیبی لایت مو کرد» و ثروتمند نپروتئین تراپی مو بود، در هر زمانی که او ممکن پروتئین تراپی مو بود نیاز به پول داشته باکراتینه مو شد، او احساس می‌بیبی لایت مو کرد که ممکن رنگ مو است مجبور نانو کراتین مو شود برود. هنگامی که دختری تنها دوازده سال داشت، ذهن جوانش به کراتینه مو شدت از برده پروتئین تراپی مو بودن طغیان بیبی لایت مو کرد و در آن دوران جوانی، ثروت خود را برای فرار امتحان بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : نانو کراتین یا بوتاکس مو

در حالی که او هرگز توسط صاحبانش گرفتار نکراتینه مو شد، او بدبختی را داشت که به دست برده‌داری دیگری بیفتد که بهتر از ارباب قدیمی‌اش نپروتئین تراپی مو بود، در واقع او فکر می‌بیبی لایت مو کرد که در زیر او حتی بدتر از شلاق‌های کراتینه مو شدید می‌افتد.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : سوزان رنگ قهوه‌ای روشن، جثه متوسط، سریع و فعال ذهنی و جسمی داشت، و اگرچه از برده‌داری رنج زیادی برده پروتئین تراپی مو بود، چون در سال‌های زیادی پیشرفت نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، ممکن پروتئین تراپی مو بود هنوز برای خودش کاری انجام دهد. او هیچ خویشاوند نزدیکی را که از آن آگاه پروتئین تراپی مو بود باقی نگذاشت.

  بوتاکس مو را صاف می کند؟

لینک مفید : مدل مو عروس با رنگ امبره

ژوزفین از دست خانم آنا ماریا وارن که قبلاً از عوارض فلج سرگردان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود فرار بیبی لایت مو کرد. ژوزفین این دوره از بیماری معشوقه خود را فرصتی برای برنامه ریزی برای فرار قبل از به هوش آمدن معشوقه اش می دانست جیمز اندی ویلکینز “لغزش را” به کشاورز به نام جورج بیدل بالیاژ مو داد.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : که در یک مایلی سیسیل، شهرستان سیسیل، مریلند زندگی می بیبی لایت مو کرد. در حالی که او از برده داری متنفر پروتئین تراپی مو بود، دست کم از برخی جهات دیدگاه مساعدی نسبت به ارباب خود داشت، زیرا او می گفت که او “مردی معتدل در صحبت” رنگ مو است. اما “حیله گر در عمل”. اربابش در تابستان دو جفت شلوار و یکی در زمستان به او بالیاژ مو داد.

لینک مفید : بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده

همچنین یک ژاکت زمستانی، بدون جلیقه، بدون کلاه یا کلاه. جیمز فکر می‌بیبی لایت مو کرد که مجموع لباس‌های کل سال بیش از ده دلار نخواهد پروتئین تراپی مو بود. او مجبور کراتینه مو شد لباس یکشنبه را با کار شبانه برای خود تهیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او از غروب‌ها دسته تبر، حصیر و غیره درست می‌بیبی لایت مو کرد.

[botox]

مدت زمان انجام بوتاکس مو : روز یکشنبه موش‌های مشک را صید می‌بیبی لایت مو کرد و از پوست آن‌ها برای تهیه وسایلی برای ضروری‌ترین نیازهایش رنگ مو استفاده می‌بیبی لایت مو کرد.

  بوتاکس مو و پروتئین تراپی

لینک مفید : روش انجام امبره مو

علاوه بر این امتیازات لیبرال، اربابش عادت داشت دو روز کامل در هر برداشت محصول به او اجازه دهد و در کریسمس از بیست و پنج سنت تا سه دلار و پنجاه سنت به او ولخرجی می بالیاژ مو دادند.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : ارباب او لیسانس پروتئین تراپی مو بود، مردی با امکانات قابل توجه، و “شرکت خوب قابل تحملی داشت” و تنها صاحب دو برده دیگر به نام های ریچل آن دامبسون و جان پرایس پروتئین تراپی مو بود. لوسیندا، همدم جیمز، بیست و یک ساله، خوش قیافه، خوش فرم و قهوه ای رنگ پروتئین تراپی مو بود. او از مردی به نام جورج فورد به عنوان صاحب خود صحبت بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : اموزش تکنیک امبره روسی

با این حال، گفته می‌نانو کراتین مو شود که او از «طبقه معتدل» برده‌داران رنگ مو است. لوسیندا تنها دارایی برده ای پروتئین تراپی مو بود که در اختیار داشت و از طریق همسرش (که متدیست پروتئین تراپی مو بود) به او رسید. تا آنجا که به کلیسا مربوط می کراتینه مو شد، رنگ مو استاد یک فرد خارجی پروتئین تراپی مو بود. هر چند وقت یک‌بار به لوسیندا اجازه بالیاژ مو داده می‌کراتینه مو شد که به کلیسا برود.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : زمانی که می‌توانست از کارهای روزمره‌اش یعنی آشپزی، شستن و غیره در امان بماند. این محرومیت‌های ساده از آنجایی‌که ویژگی جدی نداشتند، هیچ ایراد جدی در آنها یافت نکراتینه مو شد. دو کوچکتر نظرات برادر بزرگتر را شنیدند و ابراز تمایل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که از او پیروی کنند.

  بوتاکس مو با مواد طبیعی در خانه

لینک مفید : بوتاکس مو چقدر زمان میبرد

ادوارد، با رضایت از این که کاری که آنها می خورنگ مو استند انجام دهند باید به سرعت انجام نانو کراتین مو شود، راضی کراتینه مو شد، رهبری را بر عهده گرفت و برای یک ایالت آزاد شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : جان متعلق به یکی از جیمز بی.راجرز، یک کشاورز، و «بیشتر هر نوع انسان»، همانطور که جان خود را بیان بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره عروس

در واقع جان فکر می بیبی لایت مو کرد که صاحبش آنقدر عجیب و غریب، شرور و متقابل رنگ مو است که نمی توانست به خودش بگوید او چیست. جان با دیدن این که با بردگان بهتر از سگ ها و گرازها رفتار نمی نانو کراتین مو شود.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : فکر بیبی لایت مو کرد که او آنقدر جوان نیست که بتواند قدم هایی برای فرار بررنگ مو دارد. چارلز توسط جیمز راجرز، پدر، نگهداری می‌کراتینه مو شد، و او می‌گفت که 9 سال خدمت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، با دورنمای ضعیفی که مدتی آزاد می‌نانو کراتین مو شود، اما زمان آن مشکوک پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : طریقه رنگ مو امبره

دیدن پسرهای ساده، نه بیست و یک ساله، آنقدر باهوش که بتوانند زیرک ترین و عاقل ترین برده داران ویرجینیا را گول بزنند، بسیار خوشحال کننده پروتئین تراپی مو بود.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : مردان جوانی که این ورود را تشکیل می‌بالیاژ مو دادند از این مرتبه تیزبین پروتئین تراپی مو بودند. جیمز فقط کمی بیست ساله پروتئین تراپی مو بود، رنگ زرد و باهوشی داشت.

  بهترین بوتاکس مو خانگی

لینک مفید : بوتاکس مو در بارداری ضرر رنگ مو دارد

تاجری به نام جورج آیلر اظهار داشت که صاحب جیمز رنگ مو است. او گفت که از او به خوبی قابل تحمل رنگ مو استفاده کراتینه مو شده رنگ مو است، نه آنقدر بد که از بسیاری رنگ مو استفاده کراتینه مو شده رنگ مو است. جیمز در حال یادگیری حرفه نجار پروتئین تراپی مو بود. اما او مشتاق پروتئین تراپی مو بود که آزادی خود را به دست آورد.

مدت زمان انجام بوتاکس مو : و دو همراه خود را در مورد سؤال اصلی صادقانه یافت، در ارتباط با آنها نقشه ای برای فرار ابداع بیبی لایت مو کرد و “بیرون زد.” پدر و مادرش، هریسون و جین تیلور، در فردریکزبورگ رها کراتینه مو شدند تا در غیاب پسرشان عزاداری کنند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱