نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا : فلان دوست؟” گفتم: «نمی‌دانم.» و سعی بیبی لایت مو کردم به شیوه‌ای تا حدی زنانه، پیش از باز بیبی لایت مو کردن نامه، با خیره کراتینه مو شدن به بالانویس، نویسندگی نامه را حل کنم. من اصلاً دستخط را نمی شناسم. سپس نامه را باز بیبی لایت مو کردم و با عجله نگاهی به امضای آن انداختم تا ببینم خبرنگار من کیست.

رنگ مو : گفتم: «از آن بارکر رنگ مو است. “بارکر!” پارتون گریه بیبی لایت مو کرد. “بارکر در مورد چه چیزی برای شما نوشته رنگ مو است؟” در حالی که نامه را می خواندم پاسخ بالیاژ مو دادم: «او دچار مشکل رنگ مو است. “فکر می کنم مالی رنگ مو است، و می خواهد آسانسور؟” پارتون را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد.

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا : گفتم: بدتر از این، او در زندان لندن رنگ مو است. “آخه؟” پارتون انزال بیبی لایت مو کرد. “در زندان لندن؟ برای چه؟” “به ظن قتل یک مسافرخانه در جنوب انگلستان در روز سه شنبه 16 اوت.” پارتون بدون اینکه فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند روز شانزدهم آگوست روزی پروتئین تراپی مو بود که من و او برای اولین بار با بارکر روبرو کراتینه مو شدیم، گفت: “خب، متأسفم که می گویم او مقصر پروتئین تراپی مو بود.” من گفتم: “این تعصب توست، جک.” “اگر یک لحظه فکر کنی، می دانی که او بی گناه رنگ مو است.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

او در 16 آگوست اینجا پروتئین تراپی مو بود – سه شنبه گذشته. در آن زمان پروتئین تراپی مو بود که من و تو برای اولین بار او را دیدیم. لنگیدن در امتبالیاژ مو داد جاده و خونریزی از زخم در کتف.” “آیا سه شنبه شانزدهم پروتئین تراپی مو بود؟” پارتون گفت و با انگشتانش روزها را به عقب می شمرد. “این یک واقعیت رنگ مو است. این پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا : اما به هر حال این موضوع به من مربوط نیست. برای من خیلی عجیب رنگ مو است که بتوانم خودم را در آن قاطی کنم و می گویم بگذار او در زندان بمیرد. او برای چیزی سزاوار آن پروتئین تراپی مو بود ، مطمئنم -” با عصبانیت از اینکه پارتون باید با احساس عدالتش اجازه دهد تعصباتش از بین برود.

لینک مفید : سالن زیبایی فهیمه جردن

برگشتم: «خب، من خیلی گیج‌آمیز نیستم». “من به لندن می روم تا هر کاری که او می خواهد انجام دهم.” او می‌خواهد چه کاری انجام دهید؟ “دقیقاً؛ و من می روم و شما می روید، و من باید ببینم که آیا صاحبخانه اینجا اجازه نمی دهد یکی از پسرانش را برای حمایت از شهادتمان همراه ببرم.

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا : اگر لازم باکراتینه مو شد با هزینه شخصی.” پارتون پس از یک لحظه کشمکش داخلی گفت: “ررنگ مو است می گویی، پسر پیر.” «فکر می‌کنم واقعاً باید به هموطن کمک کنیم تا از شر او خلاص نانو کراتین مو شود؛ اما من به طور قطع از قاطی کراتینه مو شدن در هر نوع رابطه‌ای با مردی مانند کارلتون بارکر، خیلی کمتر در رابطه با قتل در آن، مخالفم. مشخص در مورد قتل؟” “نه.

لینک مفید : سالنهای زیبایی هروی

او مرا برای جزئیات به روزنامه های 17 و 18 لندن ارجاع می دهد. او وقت نداشت بیشتر بنویسد، زیرا او صبح سه شنبه برای معاینه می آید و از آنجایی که حضور ما برای پرونده او ضروری رنگ مو است، او لزوماً عجله داشت. ” پارتون با ناراحتی گفت: “به طرزی فریبکارانه شانس برای ما سخت رنگ مو است.” این بدان معنرنگ مو است که این سفر اسکاتلند نیست. “شانس بارکر چطور؟” من پرسیدم.

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا : او برای یک سفر اسکاتلندی نمی‌جنگد ، او برای زندگی‌اش می‌جنگد. و اینطور کراتینه مو شد که صبح روز دوشنبه، به جای حرکت به سمت ادینبورگ، سوار قطار به مقصد لندن کراتینه مو شدیم. ما سعی بیبی لایت مو کردیم کپی‌هایی از روزنامه‌های حاوی گزارش‌های جنایت انجام کراتینه مو شده را به دست آوریم.

لینک مفید : سالن زیبایی هروی تهران

اما تلاش‌های ما بی‌نتیجه ماند و تا زمانی که به لندن رسیدیم و وکلای بارکر از آنها بازدید آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اطلاعات دقیقی از قتل به دست آوردیم. و هنگامی که آن را به دست آوردیم، بیش از هر زمان دیگری متأسف پروتئین تراپی مو بودیم که در آن قاطی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم.

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا : زیرا این یک قتل غیرعادی وحشیانه پروتئین تراپی مو بود. عجیب رنگ مو است، شواهد علیه بارکر فوق العاده قانع کننده پروتئین تراپی مو بود، با توجه به اینکه در زمان ارتکاب جنایت او صدها مایل از صحنه فاصله داشت. نگهبانان راه‌آهن، همسایه‌های مسافرخانه‌دار مقتول و دیگران شهادت بالیاژ مو دادند که این بارکر پروتئین تراپی مو بود و هیچ‌کس دیگری مرتکب جنایت نکراتینه مو شد. شناسایی او کامل پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی چهره های ظفر

زخمی که در کتف او وجود داشت تقریباً فراتر از احتمال شک نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که توسط مرد مقتول در دفاع از خود ایجاد کراتینه مو شده رنگ مو است. وکیل بالیاژ مو دادگستری با جدیت گفت: “تنها امید ما اثبات حقایق رنگ مو است.

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا : من خودم نمی دانم چه چیزی را باور کنم، زنجیره شواهد علیه موکل من آنقدر کامل رنگ مو است، اما او بر بی گناهی خود تاکید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اعلام بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که من که شما دو آقا می توانید در اثبات آن کمک کنید. اگر واقعاً در 16 این ماه در محله کسویک با کارلتون بارکر روبرو کراتینه مو شدید.

لینک مفید : سالن زیبایی مصی هروی

کل پرونده علیه او به زمین می خورد. انتهای کوچک چشم انداز.” پارتون گفت: «ما قطعاً در روز سه‌شنبه، 16 آگوست، با کارلتون بارکر در کسویک ملاقات بیبی لایت مو کردیم. و او از ناحیه کتف مجروح کراتینه مو شد و ظاهرش همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که از کسی انتظار می رفت که چنین قتل وحشتناکی را که ما می دانیم انجام بالیاژ مو داده باکراتینه مو شد، اما این به ما توضیح بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که به دلیل سقوط از روی سنگ رنگ مو است.

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا : در مجاورت که به اندازه کافی قابل قبول پروتئین تراپی مو بود که دوست من را در اینجا راضی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “و نه خودت؟” از وکیل سوال بیبی لایت مو کرد پارتون گفت: “خب، من نمی دانم چه ربطی به آن رنگ مو دارد.” او در آنجا پروتئین تراپی مو بود. با این حال، من به شما به عنوان وکیل بارکر توصیه می کنم که در این موضوع خیلی عمیق تحقیق نکنید، زیرا من متقاعد کراتینه مو شده ام که اگر او در این جنایت مقصر نباکراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن زیبایی گیشا سعادت آباد

البته او اینطور نیست – او پاکترین رکورد دنیا را نرنگ مو دارد. روی تمام خطوط صورتش بد نوشته رنگ مو است و یکی دو چیز در ارتباط با ملاقات ما با او وجود داشت که ممکن رنگ مو است به سلیقه او نباکراتینه مو شد.

سالن زیبایی شیما بهمنش گیشا : در بالیاژ مو دادگاه ذکر بیبی لایت مو کرده اند». وکیل با خشکی گفت: “نیازی به مشاوره ندارم، متشکرم.” “من می خواهم به سادگی واقعیت حضور او در کسویک را در ساعت 5 بعد از ظهر روز سه شنبه 16 اوت ثابت کنم. آن ساعتی پروتئین تراپی مو بود که فرض می نانو کراتین مو شود قتل – در واقع ثابت کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : سالن زیبایی هیبو زعفرانیه

در آن انجام کراتینه مو شده رنگ مو است. در ساعت 5:30، به گفته شاهدان، موکلم در محله دیده کراتینه مو شد. با از دست بالیاژ مو دادن خون ناشی از ضربه چاقو به کتف، بیهوش کراتینه مو شد، بارکر زخم چاقو را رنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه