نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

زمان بوتاکس مو

زمان بوتاکس مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زمان بوتاکس مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زمان بوتاکس مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

زمان بوتاکس مو : از قرار گرفتن در معرض سرما او به کراتینه مو شدت یخ زده پروتئین تراپی مو بود. در حالی که از یخبندان رنج می برد در فقیرخانه نگهداری می کراتینه مو شد. پس از بهپروتئین تراپی مو بودی نسبی، راهی بالتیمور و از آنجا به فیلادلفیا کراتینه مو شد. یکی دو بار او را دستگیر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به عقب بردند. کمیته مشکوک پروتئین تراپی مو بود که او یک شیاد حیله گر پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : که آموخته پروتئین تراپی مو بود چگونه درنگ مو استانی از رنج را به سادگی برای برانگیختن همدردی افراد خیرخواه تعریف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، با نقشه ویرجینیا که پیش از آنها پروتئین تراپی مو بود، ثابت بیبی لایت مو کرد که با مناطق مجاور محله ای که در آن بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود آشنا رنگ مو است. اگرچه کمیته از اظهارات او راضی نپروتئین تراپی مو بود، تصمیم گرفت به او کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زمان بوتاکس مو

زمان بوتاکس مو : پاسمور ویلیامسون، که علاقه عمیقی به بررسی پرونده خود داشت، برای اطمینان از حقایق، یادداشت زیر را خطاب به سرگرد رونی، با رنگ مو استفاده از نام دوستش، به عنوان امضای خود، ارسال بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بوتاکس مو

تاکر گزارش بالیاژ مو داد که در هفته کریسمس قبل از ورودش، از دست سرگرد آیزاک رونی، از بالیاژ مو دادگاه دینویدی، ویرجینیا گریخت. که او به پترزبورگ رسید و سپس با سخت ترین ماهیت مشکلات روبرو کراتینه مو شد. او سپس در سیتی پوینت توقف بیبی لایت مو کرد و در آنجا به همان اندازه بدشانسی آورد.

زمان بوتاکس مو : چند روزی رنگ مو است که مردی رنگین پوست در خیابان های این شهر می چرخد ​​و همدردی خیرخواهان را با خواندن درنگ مو استانی از این شهر برانگیخته رنگ مو است. سختی هایی که اخیراً از سر گذرانده رنگ مو است.

لینک مفید : پروتئین تراپی و بوتاکس مو چیست

او نشان می دهد که تاکر وایت، برده شما، یک نجار رنگ مو است و کریسمس گذشته از خدمت شما فرار بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او کاملاً تیره رنگ مو است، نسبتاً سایز متوسط، و کمی لنگ رنگ مو است. دومی احتمالاً از تأثیر سرمازدگی روی پاهایش پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که به ادعای او به کراتینه مو شدت از آن رنج برده رنگ مو است.

  مدل موی بوتاکس

زمان بوتاکس مو : به نظر می رسد که او به خوبی با محلات مجاور آشنا رنگ مو است، اما در مجموع روایت او تقریبا باورنبیبی لایت مو کردنی رنگ مو است، و از این رو به من وادار می نانو کراتین مو شود که تحقیق کنم که آیا چنین مردی از خدمت شما فرار بیبی لایت مو کرده یا اخیراً محله شما را ترک بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. ما کاملاً غرق در چنین ولگردهایی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

لینک مفید : بوتاکس مو و پروتئین تراپی

اگر بتوان از برخی اقدامات برای نگه داشتن آنها تحت محدودیت قانونی رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد، تسکین بزرگی خواهد پروتئین تراپی مو بود. پاسخی خطاب به شماره 73 خیابان چهارم جنوبی، بالاتر از گردو، به دست من می رسد و شما را ملزم به می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هفته ها گذشت، اما هیچ پاسخی از سرگرد نیامد.

زمان بوتاکس مو : تمام امید به دستیابی به یک سرنخ رضایت بخش تر از تاریخ تاکر وایت رها کراتینه مو شد. با این حال، حدود سه ماه پس از نوشتن آقای ویلیامسون، یادداشت ضمیمه به عنوان پاسخ آمده رنگ مو است: کانبی: سرگرد رونی نامه ای از بستگان شما به پسرش، تاکر وایت، دریافت بیبی لایت مو کرد و من را به اینجا فرستاد تا اکنون محل اختفای او را از شما جویا شوم.

لینک مفید : رنگ مو آمبره تیره

اگر چیزی در مورد او می دانید و چنین اطلاعاتی را به من می دهید تا او را به دست بیاورم، پاداش زحمت خود را خواهید گرفت. لطفا آدرس هتل آمریکایی شماره 147 را بفرمایید. سرگرد زودتر اعزام می بیبی لایت مو کرد، اما او مریض پروتئین تراپی مو بود و نامه چندین روز در دفتر گذاشته کراتینه مو شد. آقای کانبی در آن زمان بیمار پروتئین تراپی مو بود و هیچ توجهی به ارتباطات نمی کراتینه مو شد.

  بوتاکس مو عوارض دارد
[botox]

زمان بوتاکس مو : پس از یک روز تاخیر، یادداشت زیر به دست آمد، اما، مانند نمونه قبلی، هیچ پاسخی دریافت نکراتینه مو شد. آقای. کانبی: شما با نوشتن نامه ای که به سرگرد آیزاک رونی، از خانواده بالیاژ مو دادگاه دینویدی، ویرجینیا، نسبت به پسرش تاکر وایت، واقعاً نویسنده نامه ای پروتئین تراپی مو بودید، لطف بزرگی به من خواهید بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : مراحل بوتاکس سرد مو

و اگر نویسنده آن پروتئین تراپی مو بودید، لطفاً به من بگو آخرین بار کی او را دیدی و کجا. من دیروز با شما تماس گرفتم تا شما را ببینم، اما پسر عموی شما (فکر می‌کنم او گفته پروتئین تراپی مو بود) به من گفت که شما مبتلا به وبا لایت و هایلایت مو هستید و اگر به اندازه کافی احساس خوبی داشته باشید، فردا به کشور می‌روید.

زمان بوتاکس مو : امیدوارم نوشته امروزم را با این حساب بهانه کنید. اگر بخواهم تا فردا صبر کنم، نمی‌دانم نامه‌ای را به کجا ارسال کنم. اگر شما چیزی در مورد او می دانید و به من اطلاع می دهید تا او را پیدا و دستگیر کنم، بسیار موظف خواهید پروتئین تراپی مو بود، من. تاکر. هتل آمریکایی پلاک 147.لطفاً امروز پاسخی برای من بنویسید تا فردا بدانم چگونه ادامه دهم.

لینک مفید : مدت زمان انجام بوتاکس مو

اگر او را پیدا کنم، بسیار خوشحال خواهم کراتینه مو شد که شما را قبل از اینکه به نمایندگی از سرگرد رونی، که اکنون در تجارت او مشغول لایت و هایلایت مو هستم، بروم، ببینم. I.M.T. با این حال، یکی، که در نامه اول دستی داشت، سرگرد را به خیابان‌های پاسمور ویلیامسون، هفتم و آرک ارجاع بالیاژ مو داد.

زمان بوتاکس مو : در کمال تعجب آقای ویلیامسون، فردی که آقای سی را مورد خطاب قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، با همان نامه ای که توسط آقای دبلیو. (با امضای دبلیو. نامه را دراز بیبی لایت مو کرد و پرسید: “آقا شما نویسنده این نامه لایت و هایلایت مو هستید؟” آقای دبلیو به آن نگاه بیبی لایت مو کرد و گفت که به نظر می رسد.

  بهترین بوتاکس مو

لینک مفید : آیا بوتاکس مو در بارداری ضرر رنگ مو دارد

توسط شخصی به نام کانبی نوشته کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. “اسم من ویلیامسون رنگ مو است، اما اگر وارد شوید و بنشینید، چند لحظه دیگر به حضورتان خواهم آمد.” بر این اساس، پس از کمی وقت گذاشتن در تنظیم برخی از اوراق، به غریبه اشاره بیبی لایت مو کرد که آماده پاسخگویی به سؤالات وی رنگ مو است.

زمان بوتاکس مو : آقای دبلیو گفت: من به صراحت می گویم که نویسنده آن نامه لایت و هایلایت مو هستم. سپس برای پاسخ مکث بیبی لایت مو کرد. مرد غریبه سپس گفت: “من از طرف سرگرد رونی از ویرجینیا آمده ام تا به دنبال پسرش، تاکر وایت، بگردم؛ سرگرد بسیار مشتاق پروتئین تراپی مو بود که او را بازیابی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : انواع رنگ مو امبره و سامبره

و او با کمال میل به آقای دبلیو یا هرکس دیگری که کمک می بیبی لایت مو کرد پاداش می بالیاژ مو داد. او در این موضوع.” سپس از آقای دبلیو پرسید که آیا چیزی از محل اختفای او می داند؟ آقای دبلیو پاسخ بالیاژ مو داد: “در حال حاضر نمی دانم، مدت هرنگ مو است که چیزی از او نشنیده ام.

زمان بوتاکس مو : باید به شما بگویم که بسیار متاسفم که سرگرد رونی به خودش زحمت بالیاژ مو داد تا تمام راه را به فیلادلفیا بفرستد تا دوباره پسرش تاکر وایت را دستگیر کنید، و در مورد بالیاژ مو دادن اطلاعات یا کمک، فقط یک یا دو مرد را در این شهر می شناسم که برای انجام چنین کارهای کثیفی خم می شوند.

لینک مفید : روش بوتاکس مو چیست

به همان اندازه بدنام مانند مشاوری از شکارچیان برده که همه آنها را تحقیر می کنند، ممکن رنگ مو است در این مورد به شما خدمت بیبی لایت مو کرده باشند. من دیگران را نمی شناسم که توصیه کنم؛ اگر کسی بتواند “پسر” را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می تواند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه