نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بوتاکس مو و پروتئین تراپی

بوتاکس مو و پروتئین تراپی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس مو و پروتئین تراپی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس مو و پروتئین تراپی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : برای سالها آنها حتی یک اتاق را اشغال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، هنری به عنوان یک پسر خدمتکار و محافظ ارباب جوان احتمالی خود. تحت این روابط، پیوندهای بسیار قوی بین آنها ایجاد کراتینه مو شد.

رنگ مو : او حدود بیست و سه سال سن داشت و خود را در خطر بزرگی می‌پنداشت که توسط یکی از چارلز ال. هابسون در معرض حراج قرار گیرد. هابسون و هنری از کودکی با هم بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

بوتاکس مو و پروتئین تراپی

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : دستمزدهای خوبی را به نفع ارباب جوان خود دریافت می بیبی لایت مو کرد، کسی که تجارت را به عنوان یک تاجر تنباکو با حدود هفت سر برده در اختیار داشت.

لینک مفید : بوتاکس مو

و هنری موفق کراتینه مو شد با یک درس گاه به گاه در املا، دانش الفبا را به دست آورد. هر دو به اکثریت خود رسیدند. ویلیام در هتل آمریکایی رنگ مو استخدام کراتینه مو شد و از آنجایی که “پسری باهوش و ظاهرا” پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : یک یا دو سال آزمایش ثابت بیبی لایت مو کرد که ارباب جوان به عنوان یک تاجر موفق نپروتئین تراپی مو بود و قبل از انقضای سه سال تمام برده های خود را به جز هنری فروخته پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو در بارداری ضرر رنگ مو دارد

بر اساس چنین نشانه هایی، هنری کاملا متقاعد کراتینه مو شد که زمان او نزدیک رنگ مو است، و اضطراب او در حین مراقبه در مورد بلوک حراج بسیار زیاد پروتئین تراپی مو بود. “در قلبش” او بارها و بارها تصمیم گرفت که هرگز فروخته ننانو کراتین مو شود.

  مواد پروتئین تراپی مو چیست

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : بنابراین، او باید از آن سرنوشت بد جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او ابتدا تصمیم گرفت خودش را بخرد، اما با محاسبه هزینه متوجه کراتینه مو شد که به هیچ وجه نمی تواند به اندازه ای که اربابش برای او مطالبه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پول جمع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : انواع رنگ مو امبره و سامبره

بنابراین، او این ایده را رها بیبی لایت مو کرد و بلافاصله توجه خود را به جاده راه آهن زیرزمینی معطوف بیبی لایت مو کرد، مسیری که او اغلب از فرار برده ها شنیده پروتئین تراپی مو بود.او نیاز به پول احساس می‌بیبی لایت مو کرد و این که باید هر زمان که می‌توانست، یک ربع بیشتر بسازد و پس‌انداز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

[protein]

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : او به زودی یاد گرفت که یک اقتصاددان بسیار سفت و سخت باکراتینه مو شد، و از آنجایی که در انتظار آقایان در هتل و چشمه‌ها بسیار دلپذیر پروتئین تراپی مو بود، متوجه کراتینه مو شد که «تعبالیاژ مو داد» کوچکش هر هفته در حال افزایش رنگ مو است.

لینک مفید : رنگ مو آمبره خاکستری

هدف او این پروتئین تراپی مو بود که به اندازه کافی برای یک اسکله خصوصی در یکی از کشتی های بخار ریچموند بپردازد و همچنین پس از فرود در سرزمینی غریب و در میان غریبه ها کمی باقی بماند تا دوباره روی آن بیفتد. او حدود دویست دلار پول نقد پس انداز بیبی لایت مو کرد.

  ایا پروتئین تراپی باعث ریزش مو میشود

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : او سپس آماده حرکت رو به جلو پروتئین تراپی مو بود و تمام برنامه های خود را با یک مامور در ریچموند ترتیب بالیاژ مو داد تا در تعطیلات کریسمس با یکی از کشتی های بخار خارج نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : اموزش رنگ كردن مو امبره

مامور گفت: “باید در تاریکی تاریک به کشتی بخار بیایید و اگر همه چیز درست باکراتینه مو شد می بینید که مامور راه آهن زیرزمینی با مقداری خاکستر به عنوان سیگنال بیرون می آید و با این کار ممکن رنگ مو است بدانید که همه چیز آماده رنگ مو است.” هنری گفت: “من قطعا آنجا خواهم پروتئین تراپی مو بود.” هفته کریسمس او مطمئن پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : که طبق معمول یک هفته تعطیلات به او اعطا می نانو کراتین مو شود. چند روز قبل از کریسمس نزد اربابش رفت و اجازه خورنگ مو است تا تعطیلات خود را با مادرش در شهرستان کامبرلند بگذراند و اضافه بیبی لایت مو کرد که به مقداری پول خرج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، حداقل برای پرداخت کرایه خود و غیره. رنگ مو استاد جوان آزادانه درخورنگ مو است او را اجابت بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده

برای او یک پاس نوشت و پول کافی برای پرداخت کرایه خود از آنجا به او بالیاژ مو داد، اما به این نتیجه رسید که هنری می تواند پول خود را پس از پول اضافی پرداخت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او هیچ دوستی نداشت به جز دوستانی که در شرایط مشابه با خودش پروتئین تراپی مو بودند، با این وجود تصمیم داشت فروخته ننانو کراتین مو شود.

  مواد بوتاكس مو

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : چگونه او باید از این سرنوشت فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در ابتدا خود را نشان نبالیاژ مو داد. همه چیز بسیار غم انگیز به نظر می رسید. بردگی را برای او مرگ می دانست. و از آنجایی که اربابش او را تهدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، به او به عنوان بزرگترین دشمن خود نگاه می بیبی لایت مو کرد و به جای اینکه برده ای را ادامه دهد.

لینک مفید : ایا بوتاکس مو سرطان زرنگ مو است

زندگی در باتلاق ها را با حیوانات وحشی ترجیح بالیاژ مو داد. درست یک سال قبل از زمانی که راه شمال را طی بیبی لایت مو کرد، و مصمم پروتئین تراپی مو بود که دیگر برده نباکراتینه مو شد، به باتلاق گریخت و به خلوت‌ترین نقطه‌ای که می‌توانست بیابد، رفت، به مکان‌هایی که تقریباً غیرقابل نفوذ پروتئین تراپی مو بودند. درختان و زیر درختان متراکم پروتئین تراپی مو بودند.

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : این برای هنری بهتر پروتئین تراپی مو بود، او می خورنگ مو است امنیت را به دست آورد. او آرزوی شرکت نداشت. او برنامه‌های خود را به برادر عزیزی که متعهد می‌کراتینه مو شد گهگاهی به او غذا می‌بالیاژ مو داد، اعلام بیبی لایت مو کرد. هنری دوازده ماه را در این راه سپری بیبی لایت مو کرد و دید که هیچ انسانی جز برادرش نیست.

لینک مفید : رنگ مو آمبره تیره

برادرش هر از گاهی با وفاداری برای او غذا می برد. هوای زمستان سال 1859 بسیار سخت پروتئین تراپی مو بود، اما تحمل آن به اندازه رنگ مو استادش ناتانیل دیکسون سخت نپروتئین تراپی مو بود. وصیت رنگ مو استاد قدیمی هنری به او حق آزادی می بالیاژ مو داد، اما وارثان گفته پروتئین تراپی مو بودند که باطل خواهد کراتینه مو شد.

  چگونه پروتئین تراپی کنیم

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : این عمل علاوه بر صحبت از فروش، در راندن او به جنگل تأثیر داشت. او برای مدتی در گودال درختی پنهان کراتینه مو شد، که با او بسیار سخت گذشت، با این حال حاضر پروتئین تراپی مو بود به جای بازگشت به ارباب خود، هر چیزی را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او سرانجام توانست فرار خود را جبران الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و برای کمک و همدردی به کمیته آمد.

لینک مفید : مدل های رنگ مو امبره

ورود از مریلند. ویلیام پیرس اما تعبالیاژ مو داد کمی از مسافران نسبت به ویلیام پیرس، از لانگ گرین، خود را با عبارات قوی‌تر در رابطه با به اصطلاح ارباب خود بیان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.او گفت: “من از جان هیکول، کشاورز، حدود پنجاه ساله، با کله خاکستری و بسیار سخت ویسکی می نوکراتینه مو شد – که همیشه شیطان بزرگی پروتئین تراپی مو بود – گریختم.

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : او صاحب پانزده سر پروتئین تراپی مو بود، او صاحب سه برادر من رنگ مو است. او یک زن رنگ مو دارد، یک شیطان بزرگ، سر قرمز، خدمتکارانش، او به آنها غذا نمی بالیاژ مو داد، مگر با نان ذرت، او هم دعوا می بیبی لایت مو کرد و وقتی آماده می کراتینه مو شد فحش می بالیاژ مو داد. او و شوهرش هم دعوا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

لینک مفید : بوتاکس مو و ریزش مو

  طریقه بوتاکس مو چیست

برده‌ای، مردی فریبکار، که در یک مورد به تماشای او گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زمانی که بقیه برده‌ها به خود کمک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند تا مرغی تهیه کنند و حدود نیمه‌شب آن را پخته و خوردند.

بوتاکس مو و پروتئین تراپی : هرچند به او اجازه بالیاژ مو داده کراتینه مو شد بخشی از ضیافت را تقسیم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ، به اندازه کافی آماده پروتئین تراپی مو بود تا صبح روز بعد بارها به آنها خیانت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱