نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

مراحل بوتاکس سرد مو

مراحل بوتاکس سرد مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مراحل بوتاکس سرد مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مراحل بوتاکس سرد مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

مراحل بوتاکس سرد مو : از آنجایی که روح مسیحیان سفیدپوست در این مناطق به دلیل لغو برده داری به کراتینه مو شدت علیه رنگین پوستان تلخ کراتینه مو شده رنگ مو است. و آنها را به کلیسا یا مدرسه دعوت نمی کنند. در واقع، کلیساها در برابر آنها بسته کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : در زمان‌های مختلف، آقای دانگی وضعیت کلیساهای رنگارنگ جنوب، در شهر فیلادلفیا را به شیوایی نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است. به عنوان یک سخنران، آقای دانگی توانا و جالب رنگ مو است، خطاب خوبی رنگ مو دارد، رفتارهایش به طرز قابل توجهی برازنده رنگ مو است.

مراحل بوتاکس سرد مو

مراحل بوتاکس سرد مو : اطلاعات کلی زیادی رنگ مو دارد. نامه‌های پیوستی که از او در حالی که در کانادا فراری رنگ مو است، دریافت می‌نانو کراتین مو شود، از ویژگی‌های این مرد رنگ مو است و یک مطالعه را جبران می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بوتاکس مو

هنوز به کارگران کارآمد در دره شناندوا نیاز رنگ مو است. طبق شهادت آقای دانگی، هنوز هم ممکن رنگ مو است مکان‌های زیادی پیدا نانو کراتین مو شود که بچه‌ها از امتیاز مدرسه برخوردار نیستند، و بسیاری، چه پیر و چه جوان، پس از جنگ هرگز فرصت ورود به یک مجلس یا کلیسا را ​​نداشته‌اند.

مراحل بوتاکس سرد مو : برانتفورد با این حال، آقای عزیز: – امروز عصر نشسته ام تا چند خطی برای شما بنویسم تا به شما اطلاع دهم که سفرم را پشت سر گذاشتم و به سلامت در برانتفورد فرود آمدم، جایی که دوستم رنگ مو استپنی براون را پیدا بیبی لایت مو کردم، و خوشحالیم همدیگر را ملاقات بیبی لایت مو کردیم، و دستانشان به کراتینه مو شدت لرزید.

  نمونه بوتاکس مو

لینک مفید : بوتاکس مو و ریزش مو

و هنوز صحبت از زمان های قدیمی که در ویرجینیا داشتیم، تمام نکراتینه مو شده رنگ مو است. خدا را شکر می کنم که از سلامتی کامل برخوردارم و امیدوارم که همگی خوب باشید، همانطور که در مزمور اول نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است: “خوشا به حال کسی که به مشورت ستمکاران راه نمی رود و در راه گناهکاران نمی ایستد و نمی نشیند.

مراحل بوتاکس سرد مو : در مسند تمسخر». ای کاش اغلب به من فکر می بیبی لایت مو کردی و برای من دعا می بیبی لایت مو کردی تا بتوانم مردی بزرگ شوم، یکی از پیروان منجی فروتن و فرومایه ما. عشق من را به خانم رنگ مو استیل و خانواده و کشیش آقای گیبز که زمانی که من آنجا پروتئین تراپی مو بودم با شما زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، بدهید. اکنون باید کمی در مورد کانادا به شما اطلاع دهم.

لینک مفید : بوتاکس مو برای موهای رنگ کراتینه مو شده

حداقل به اندازه ای که من دیده ام و شنیده ام. من در 15 فوریه 1860 ساعت نه شب به شهر همیلتون رسیدم و هوا سرد و سرد پروتئین تراپی مو بود و ماشین ها تا ساعت 10 روز بعد آنجا خوابیده پروتئین تراپی مو بودند و من بالا رفتم. وارد شهر کراتینه مو شد و بخشی از آن را دید. سپس به سمت تورنتو حرکت بیبی لایت مو کردم و همان روز ساعت 12 به آنجا رسیدم.

[botox]
  بوتاکس مو مزایا و معایب

مراحل بوتاکس سرد مو : در آنجا با دوستانی از ریچموند ملاقات بیبی لایت مو کردم، چند روز آنجا ماندم. در زمانی که ما یک طوفان برفی بسیار گسترده داشتیم، و من از این فرصت رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کردم و در شهر قدم زدم و به فیل ها و دیگر مناظر عالی نگاه بیبی لایت مو کردم. خیلی دوستش داشتم؛ اما با شنیدن اینکه دوست و برادرم رنگ مو استپنی براون در برانتفورد لایت و هایلایت مو هستند.

لینک مفید : رنگ مو وانیلی سرد

ناراضی کراتینه مو شدم و در 21 فوریه 1860 به برانتفورد رفتم. آن را بسیار دلپذیر یافتم و به من گفته کراتینه مو شد که زیباترین مکان در کانادا رنگ مو است. این بر روی رودخانه گراند، که دویست مایل طول رنگ مو دارد، ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است و به دریاچه ایری می ریزد.

مراحل بوتاکس سرد مو : هر بهار به بلندی بلند می‌نانو کراتین مو شود و توده‌های بزرگ یخ پایین می‌آیند و پل‌ها، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌های اره، درختان را می‌آورند و نسبتاً همه چیز را در مقابل خود جارو می‌کنند. مردمی که در آپارتمان ها زندگی می کنند در خطر غرق کراتینه مو شدن در خانه های خود لایت و هایلایت مو هستند.

لینک مفید : روش بوتاکس سرد مو

من بلافاصله در خانه کربی، تحت تأثیر دوست و برادرم، رنگ مو استپنی براون، موقعیتی پیدا بیبی لایت مو کردم، که باید بگویم که با من بسیار مهربان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، همچنین مردم برانتفورد. کربی هاوس بزرگترین هتل در شهر رنگ مو است که حدود 250 اتاق رنگ مو دارد و یک اصطبل در پشت آن با یک خانه گاز مخصوص به خود.

  بوتاکس مو بعد از دکلره

مراحل بوتاکس سرد مو : در حال حاضر دیگر نه، اما با احترام، جان ویلیام دانگی. P.S. در اولین فرصت خود بنویسید و دوست خود، J.W.D. برانتفورد، 20 آوریل. آقای. با این حال، آقای عزیز: – من امروز عصر کاملاً احساس تنهایی می‌کنم و اخیراً خبری از شما ندارم، از این فرصت رنگ مو استفاده می‌کنم و چند خط برای شما می‌نویسم.

لینک مفید : پروتئین تراپی و بوتاکس مو چیست

من چیز زیادی برای گفتن ندارم، برادر براون به آبشار رفته رنگ مو است و انتظار رنگ مو دارد زمستان آینده برگردد.در این زمان هوا معتدل و گرم رنگ مو است. چمن در حال جمع کراتینه مو شدن رنگ مو است و شبیه بهار می نانو کراتین مو شود.

مراحل بوتاکس سرد مو : من خداوند را شکر می کنم که در این زمان از سلامتی برخوردار لایت و هایلایت مو هستم. امیدوارم این نامه شما و خانواده تان را به خوبی بیابد، به همه آنها و آقای گیبز و خانم جوانی که زمانی که من آنجا پروتئین تراپی مو بودم در خانه شما پروتئین تراپی مو بودند، تعارف کنم. زمستان امسال سخت پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، اما در حال افزایش برای بهتر کراتینه مو شدن لایت و هایلایت مو هستند.

لینک مفید : ایا بوتاکس مو سرطان زرنگ مو است

چند روز پیش برایت نامه نوشتم، نمی دانم نامه ام را گرفتی یا نه. من در نامه‌ام پرسیدم که آیا آقای ویلیامز در پنسیلوانیا رنگ مو است، که از آنها به ریچموند، ویرجینیا می‌رود. درخورنگ مو است‌هایشان می‌رسد تا به او بگویند که به برانتفورد بیاید، جایی که من در آنجا لایت و هایلایت مو هستم، زیرا فرصت‌های خوبی برای تجارت وجود رنگ مو دارد.

  بوتاکس مو و رنگ مو

مراحل بوتاکس سرد مو : ما در مورد یکی از برادران رنگین پوستمان که موفق به فرار از جنوب کراتینه مو شد، رابطه غم انگیزی داریم. این شاهدان قرار رنگ مو است دوشنبه 23 فوریه اینجا باشند، اما مدافع قانون می‌گوید که او را پس نمی‌گیرند، مگر اینکه شاهد خوب و افراد ررنگ مو استگو بیاورند. باید کمی از خودم بگویم.

لینک مفید : رنگ مو وانیلی سرد

می‌خواهم در صورت امکان تا دوازده ماه آینده خودم را وقف مطالعه کنم. من انتظار دارم در 5 مه خانه کربی را ترک کنم. من یک آرایشگاه گرفته ام که وضعیت بسیار خوبی رنگ مو دارد و یک دست با من کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مراحل بوتاکس سرد مو : اگر راهنمایی بفرمایید که چه کار کنم بسیار متعهد خواهم پروتئین تراپی مو بود. من دیروز منادی صبحگاهی را برای شما فرستادم که حاوی تصادفی پروتئین تراپی مو بود که در صندوق عقب R.W رخ بالیاژ مو داد، در آن خواهید دید که ما اینجا سیرنگ مو است زیادی نداریم. آتش سوزی مخرب اواخری که داشتیم، فکر می‌بیبی لایت مو کردم که برانتفورد را در تابستان جاری نگه می‌رنگ مو دارد.

لینک مفید : در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد

اما به آرامی در حال افزایش رنگ مو است، در حال حاضر چیزی برای گفتن ندارم. امیدوارم خداوند همه شما را برکت دهد و در این دنیا از شما مراقبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بعد از مدتی شما را در پادشاهی جاودانی خود به وسیله خداوند ما عیسی مسیح پذیرا باکراتینه مو شد. در اسرع وقت به این موضوع پاسخ دهید.

  بوتاکس مو اتو کشی دارد

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱