نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی شبنم نظیف تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی شبنم نظیف تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران : احمق…” این برای من خیلی زیاد پروتئین تراپی مو بود و از آنجایی که نمی توانستم با پا به او لگد بزنم با زانویم این کار را انجام بالیاژ مو دادم و بعد اگر هیجان زده نمی کراتینه مو شدم باید حقیقت ناخوشایند را می فهمیدم. زانوی من مستقیماً از میان او رفت و مرد جلوتر را به دم کت بابی جلویی هل بالیاژ مو داد. برای من خوش شانس پروتئین تراپی مو بود که این اتفاق افتاد، زیرا مرد ردیف جلو به اندازه کافی عصبانی پروتئین تراپی مو بود که به من ضربه زد.

رنگ مو : اما پلیس از او مراقبت بیبی لایت مو کرد. و همانطور که او را روی برانکارد می بردند، ژله ماهی کوچولو مانند یک اسباب بازی لرنگ مو استیکی باد کراتینه مو شده هندی به اندازه های عادی خود برگشت. “به هر حال تو چی لایت و هایلایت مو هستی؟” من گریه بیبی لایت مو کردم، از این منظره بهت زده. قبل از اینکه یک سال بزرگتر بشی متوجه میشی! او با عصبانیت پاسخ بالیاژ مو داد. “من به شما یک یا دو ترفند هل بالیاژ مو دادن را نشان می دهم که دوست ندارید.

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران : یانک شکوفه!” این مرا به کراتینه مو شدت عصبانی بیبی لایت مو کرد که به من یانک شکوفا خطاب کراتینه مو شد. من یک یانکی لایت و هایلایت مو هستم و شناخته کراتینه مو شده ام که شکوفا لایت و هایلایت مو هستم، اما نمی توانم تحمل کنم که یک انگلیسی رده پایین این اصطلاح را برای من به کار می برد که انگار این یک چیز ناپسند رنگ مو است، بنابراین یک بار دیگر سعی بیبی لایت مو کردم با لگد به او لگد بزنم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

زانو دوباره زانوی من از او گذشت و این بار خود پلیس را در مجاورت جیب تپانچه اش گرفت. افسر خشمگین به سرعت چرخید، قمه اش را بالا آورد و بدجوری نه به موجود کوچک، که به من ضربه زد. به نظر نمی رسید ژله ماهی را ببیند. و سپس حقیقت وحشتناکی در ذهنم جرقه زد. چیزی که جلوی من پروتئین تراپی مو بود یک شبح پروتئین تراپی مو بود.

  آرایشگاه زنانه نزدیک ازگل

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران : یادگاری بدبخت از یک مراسم نمایشی گذشته، و فقط برای خودم که به این چیزها توجه دارم، قابل مشاهده رنگ مو است. خوشبختانه بابی سکته مغزی خود را از دست بالیاژ مو داد، و در حالی که من عذرخواهی بیبی لایت مو کردم، به او گفتم که رقص سنت ویتوس را دارم و نمی‌توانم پای ناراحتم را کنترل کنم، و عذرخواهی را با یک فرمانروای نیمه‌فرمان همراهی بیبی لایت مو کردم.

لینک مفید : سالن زیبایی شبنم نظیف

که هر دو پذیرفته کراتینه مو شدند – صلح حاکم کراتینه مو شد، و من مدت کوتاهی موفق کراتینه مو شدم سعادت از دیدن تمام حاکمیتی که از کنار آن سوار می شوند – یعنی به من گفته کراتینه مو شد که خانم پشت چتر آفتابی که همه چیز را به جز آرنج او پنهان می بیبی لایت مو کرد، اعلیحضرت ملکه رنگ مو است. هیچ چیز جالب‌تری بین این تا پایان راهپیمایی اتفاق نیفتاد، اگرچه آدم ترسناکی که در جلو پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران : گهگاه برمی‌گشت و به من تعارف می‌بیبی لایت مو کرد که به قیمت جان هر موجود مادی تمام می‌کراتینه مو شد. اما آن شب اتفاق مهمی افتاد و از آن زمان تاکنون ادامه رنگ مو دارد. این موجود دوست داشتنی درست زمانی که من می خورنگ مو استم بازنشسته شوم در اقامتگاه من ظاهر کراتینه مو شد و تا ساعت چهار بعد از ظهر با صدای تند خود صحبت می بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن زیبایی گل بانو تهران

به او دستور بالیاژ مو دادم بیرون برود و او از رفتن خودداری بیبی لایت مو کرد. من به او ضربه زدم، اما مثل دود زدن پروتئین تراپی مو بود. در حالی که لباس هایم را پوشیدم، گفتم: “باشه.” “اگر تو نخواهی بیرون بیای، من خواهم رفت.” او گفت: «این دقیقاً همان چیزی رنگ مو است که من قصد انجام آن را داشتم. “چطور دوست داری هلت بدهند، اوه؟ دیروز 21 ژوئن پروتئین تراپی مو بود.

  سالن زیبایی هرا اندرزگو

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران : من دقیقاً برای یک سال به همراهی تو ادامه خواهم بالیاژ مو داد، حتی همانطور که مرا هل بالیاژ مو دادی.” “هومف!” من جواب بالیاژ مو دادم “دیروز مرا یک یانک شکوفا نامیدی. من لایت و هایلایت مو هستم. به زودی در ایالات متحده بزرگ و باشکوه از دسترس شما دور خواهم کراتینه مو شد .” او با خونسردی پاسخ بالیاژ مو داد: «اوه، در مورد آن، من می‌توانم به ایالات متحده بروم.

لینک مفید : سالن زیبایی ویس تهران

بخاری‌های زیادی وجود رنگ مو دارد. حتی اگر بخواهم می‌توانم خودم را در یک طوفان دمیده کنم – فقط طوفان همیشه وجود نرنگ مو دارد. برخی از آنها تا آخر راه را طی نمی کنند، و ایجاد اتصالات سخت رنگ مو است. طوفانی که من سوار آن پروتئین تراپی مو بودم، یک بار در وسط اقیانوس متوقف کراتینه مو شد، و باید یک هفته صبر می بیبی لایت مو کردم تا یکی دیگر از راه برسد، و فرود آمد.

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران : من در آفریقا به جای نیویورک.» “در سیل اشتباهی سوار کراتینه مو شدم، نه؟” با خنده گفتم او پاسخ بالیاژ مو داد: بله. “غرق نکراتینه مو شدی؟” من گریه بیبی لایت مو کردم، تا حدودی علاقه مند کراتینه مو شدم. “ادم سفیه و احمق!” او پاسخ بالیاژ مو داد. “غرق؟ چگونه می توانم؟ شما نمی توانید یک روح را غرق کنید!” گفتم: «اینجا را ببین، اگر دوباره مرا احمق خطاب کنی.

لینک مفید : سالن زیبایی مریم رهنما تهران

می‌خواهم…» “چی؟” با پوزخند گذاشت. “حالا چه کار خواهی بیبی لایت مو کرد؟ تو باهوشی، اما من یک روح لایت و هایلایت مو هستم! شما صبر کنید و ببینید!” با عصبانیت از اتاق بیرون آمدم و گفتم. پاسخ بسیار ضعیفی پروتئین تراپی مو بود، و من صراحتاً اعتراف می کنم که از آن خجالت می کشم.

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران : اما بهترین چیزی پروتئین تراپی مو بود که در حال حاضر داشتم. سهام من، مانند شادابی بیشتر مردان، در ساعت چهار صبح به پایین ترین حد خود می رسد. سه یا چهار ساعت بی‌هدف در شهر پرسه زدم، سپس به اتاقم برگشتم و آنجا را متروک یافتم. اما در طول دوران پرخاشگری، اشتهای بسیار پرمصرفی را به دست آورده پروتئین تراپی مو بودم. معمولاً صبحانه خیلی کم می‌خورم.

  آرایشگاه های زنانه در افسریه

لینک مفید : سالن زیبایی خانم گل تهرانپارس

اما امروز صبح چیزی کمتر از یک شام شانزده نفره نمی‌تواند غرغر مرا راضی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین به جای خوردن تخم مرغ آب پز متواضعم، به دنبال ساووی رفتم و در ساعت نه وارد اتاق صبحانه آن کاروانسرای بسیار محبوب کراتینه مو شدم. به محض ورود، خوشحالی من را تصور کنید که نزدیک یکی از پنجره ها نشسته ام.

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران : آشنایان تازه من با کشتی بخار، تراویس های بوستون، خانم تراویس زیباتر از همیشه و کاملاً مغرور به نظر می رسند، که توسط آنها دعوت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم به آنها بپیوندم. . با هوس پذیرفتم و تازه می خورنگ مو استم از خربزه ای به خصوص زیبا بخورم که چه کسی باید وارد نانو کراتین مو شود، مگر آن شبح کوچک مبتذل، کلاهی که با نشاط روی یک طرف سرش گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی مونا یزدانی تهران

شلوارهای طرح دار آنقدر بلند پروتئین تراپی مو بود که مرده ها را بیدار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و جلیقه چهارخانه سبز در وسط او که حتی برای یک گلف آمریکایی جرمی قابل مجازات رنگ مو است. “بهشت را شکر که آنها نمی توانند.

سالن زیبایی شبنم نظیف تهران : بی رحم را ببینند!” با نزدیک کراتینه مو شدنش غر زدم. “سلام، چپی پیر!” گریه بیبی لایت مو کرد و سیلی به پشتم زد. “من را به دوستان جذاب خود معرفی کنید” و با این سخن، پوزخند وحشتناکی به خانم تراویس زد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه